Forum Dragon Ball Nao

» Prześladowania

Strony:   1, 2, 3, 4  
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Gotenx17 napisał(a):
Hehe dla mnie pentagramy to tylko zwykłe rysunki
Bo masz zdrowe podejście do okultyzmu . Dla mnie też, ale wyobraż sobie minę mojej starej, jak zobaczyła ekran ładowania w "Painkillerze" (taka POLSKA gra )
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Nikt mnie nie przesladowal ze wzgledu na moje zainteresowania DB.Ani w podstawowce,ani w gimnazjum (bo wtedy moja pasja przezywala ciche dni),ani teraz w liceum.W podstawowce pamietam,jak nawet starsi o 3 lata kumple przychodzili do mnie sie wymieniac na karty Chio.Teraz w liceum rysowalem kiedys na tablicy Trunksa,to mnie kumpela zapytala "Co to za Son Gohan" Jednak DB jest znany wiekszosci ludzi,tylko niestety niewiele osob ma odwage sie do tego przyznac,bo boja sie,ze zostana wysmiani...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.289
Posty: 197
Skąd: World Below
Mnie też nikt nie prześladowal, co poniektórzy wyśmiewali, ale cóż...to świadczy tylko o nich i ich poziomoe.

I was buried alive...
I was born dead...
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
Szczerze mówiąc pierwszy raz sie spotykam z problemem prześladowania kogoś bo ogląda Dragon balla.Owszem podsmiewanie się z kogoś czy nawet wyzywanie z tym miałem doczynienia ale żeby [ ort! ] od razu [ ort! ] przesladować eeeeeee
Gogeto Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gogeto
Wiek: 30
Dni na forum: 6.223
Posty: 53
Skąd: okolice Włocławka
Mnie tam nigdy nikt nie prześladował ani nawet nie wysmiewał........ W mojej szkole DB każdy zna
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ja nie byłem prześladowany, wręcz przeciwnie. Tak było od podstawówki aż po liceum. Nawet dzisiaj czasem pogadamy sobie o DB. Czasem mama coś powiedziała, ale w końcu przekonałem ją by obejrzała jeden odcinek. Stwierdziła że za dużo gadają zamiast się bić.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Ja to nikomu(oprócz dwóch osób) nie opowiadałam o moim zamiłowaniu do DB.
Ale owszem odwiedzam fora i komentuje filmy z dragon ball. Więc z tym nie mam problemu,
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
hehe nie no co ty nie mam takiego problemu hehe jak ktoś coś tam powie że niby mam tyle lat a to oglądam to obracam to w żart bo jeszcze nikt mi nie naubliżał z tego powodu itp po prostu [ ort! ] nie znam tego uczucia ale współczuje wam jeśli ktoś wam z taki sposób uprzyksza życie , a może potraktujcie to jako żart ? i zlejcie na tą osobe ??
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Mimo iż teraz nie spotykam się z takimi sytuacjami to kiedyś, dawno dawno temu ,widziałem różne nieciekawe zachowania w stosunku do ludzi oglądających i interesujących się DB, a nawet innymi M&A. Wynika to stąd, że ludzie no rozumieją o co w tym wszystkim chodzi. Widzą tylko animowaną bajkę z , której w wieku kilkunastu lat powinno się wyrosnąć, a tak naprawdę ani razu nie obejrzeli choćby jednego odcinka. Wręcz niezbyt mądre wydaje się krytykowanie czegoś czego się nie zna, ale cóż poradzić na dzisiejsze społeczeństwo?
Muszę jednak przyznać, że w tej chwili sytuacja, z roku na rok się poprawia. Coraz więcej ludzi zaczyna się interesować różnymi M&A, a ci których to nie kręci zachowują swoje spostrzeżenia dla siebie.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Shasked Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Shasked
Wiek: 30
Dni na forum: 5.680
Ostrzeżenia: 2
Posty: 45
Skąd: Łapy
Ja nie mam kumpli ktorzy lubia Dragon Balla.Ale oni to szanuja ze ja to lubie i sie nie czepiaja.Jestem HAPPY z takich przyjaciol
Goku28a Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku28a
Wiek: 27
Dni na forum: 5.794
Posty: 97
Skąd: Magnuszewice
Ze mnie sie wyśmiewają z tego powodu że oglądam DB, ale ja sie tym nie przejmuje
Duustin Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Duustin
Wiek: 33
Dni na forum: 5.672
Posty: 59
U mnie? Mnie nigdy nikt nie prześladował. Wprost przeciwnie! W podstawówce, w gimnazjum a teraz w liceum znalazłem osoby które także są fanami dragon balla! Teraz chłopaki z liceum się tym zarazili i oglądają go na youtube! Nigdy się ze mnie nikt nie wyśmiewał
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Umnie jest kilku takich młotkow co nawet nie wiedza co to jest DB
Ale jak ktos sie czepiał to zaraz z kolegami go sami wysmiewalismy. Teraz na nowo dalem kilka plytek dla kolegow i tylko siedza w domach i ogladaja Db ^_^
Czyli generalnie jak ktos sie czepial to miał przewalone
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Jeśli chodzi o DBZ. Lata temu, kiedy była mania, coś takiego jak prześladowanie nie istniało, gdyż wszyscy go kochali. Dopiero gdy emisja została przerwana ze TVN Siedem ludzie zapomnieli o DB, przestali go lubić, a on pozostał tylko w sercach prawdziwych fanów. Wtedy było dopiero prześladowanie (przynajmniej tak było u mnie). Ma szczęście było to małe. Niektórzy starsi rówieśnicy śmiali się, że oglądamy bajki dla dzieci, tak samo moja rodzina, no ale co oni tam wiedzieli. W gimnazjum nie było źle, ale nie było też dobrze, gdyż prawie wszyscy pamiętali i lubili DBZ i dobrze je wspominali, lecz cóż, fani to nie byli i niewiele pamiętali.
Gorzej jednak jest jeśli chodzi o inne M&A. Choć inni potrafią zrozumieć, że można oglądać DB przez wzgląd na stare czasy, to jeśli powiesz, że jesteś fanem Naruto, Bleach czy japońskiego Anime, to można zostać zbluzganym, albo wyśmianym, zależy na kogo się trafi. Dla mnie to trochę niepojęte W liceum jednak jest lepiej, w klasie są dwie osoby interesujące się M&A, a nawet jak inni nie lubią tego, to nie śmieją się z czyichś zainteresowań (total neutral)

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Son Mati napisał/a :
Gorzej jednak jest jeśli chodzi o inne M&A. Choć inni potrafią zrozumieć, że można oglądać DB przez wzgląd na stare czasy, to jeśli powiesz, że jesteś fanem Naruto, Bleach czy japońskiego Anime, to można zostać zbluzganym, albo wyśmianym, zależy na kogo się trafi. Dla mnie to trochę niepojęte W liceum jednak jest lepiej, w klasie są dwie osoby interesujące się M&A, a nawet jak inni nie lubią tego, to nie śmieją się z czyichś zainteresowań (total neutral)
Szczególnie często zdarza się to z Naruto. Ludzie nieco starsi obserwują małe dzieci biegające i bawiące się w ninja, używające różnorakich Jutsu. Powstaję wręcz stereotyp (ja się spotkałem już z kilkoma takimi opiniami), że Naruto to chłam. Wynika to z tego, że po obejrzeniu kilku odcinków na Jetixie człowiek szybko się do niego zniechęca. Wszystko to wina, kiepskiego dubbingu, wycinania pewnych scen czy obrazków. Społeczeństwo po emisji Naruto (przedstawionego w ten sposób) uznaje, że jest niegodne uwagi, a wręcz należy je wyśmiać i potępić. Nikt jednak nie zainteresuje się całością serii i odcinkami zamieszczonymi w internecie ( o Mandze już nie wspominając). Najgorsze jednak jest to, że nie mając o niczym bladego pojęcia głosi się poglądy totalnie niezgodne z prawdą. Można rzec, że : Głupota ludzi bierze się z niewiedzy.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Matka mnie prześladuje. Jak chodziłem do liceum to było tylko. "Do matury byś sie pouczył! A nie te japońskie bajeczki!!

szczecin
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Wynika to z tego, że po obejrzeniu kilku odcinków na Jetixie człowiek szybko się do niego zniechęca. Wszystko to wina, kiepskiego dubbingu, wycinania pewnych scen czy obrazków. Społeczeństwo po emisji Naruto (przedstawionego w ten sposób) uznaje, że jest niegodne uwagi, a wręcz należy je wyśmiać i potępić. Nikt jednak nie zainteresuje się całością serii i odcinkami zamieszczonymi w internecie ( o Mandze już nie wspominając).[/quote]
Sonotori. Kiepski dubbing i cenzura, to robi swoje. Ale główną przyczyną jest tutaj jetix. No bo niby kto z młodzieży zainteresuje się jakąś nową bajką, która zostaje wypuszczona na tym kanale? Jedynie mniejsze dzieci oglądają całe to, a później źle to albo interpretują i robią z siebie błaznów, lub bawią się się w ninja na podwórku, a to od razu przynosi złą sławę. Ale nie tylko, niecały rok temu powiedziałem znajomemu, że jestem fanem Bleach'a, a on odpowiedział: "Znam to, bajka z Hypera" - teza po jednym odcinku.
Tak więc racja, główna przyczyna prześladowań: niewiedza.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ja z powodu moich japońskich upodobań ciągle jestem prześladowany. Hm... Słyszę teksty typu, że mam 25 lat i wciąż oglądam bajki dla dzieci (anime). Cóż...tego typu komentarze nie są niczym niezwykłym. Dla nie zorientowanych w temacie każdy film animowany będzie filmem dla dzieci. Taki stereotyp ograniczonych ludzi. Nic więcej.
To samo tyczy się j-music, którą wiele osób odrzuca (nawet nie przesłuchawszy żadnej piosenki),tylko dlatego że jest po japońsku.
Ach, szkoda...
Mnie tam mało obchodzi co inni myślą na mój temat.Ważne,że ja lubię to hobby i realizuję się w nim, reszta jest bez znaczenia.
Yaw
Ziemianin
Ziemianin
Yaw
Dni na forum: 5.611
Posty: 13
U nie nikt nie wie że lubie dragonballa. Jeden kumpel tylko wie. Za to nigdy nie widziałem dziewczyny która w tym gustuje. Jakbym taką znalazł to bym złapał i nie puścił
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Yaw napisał(a):
U nie nikt nie wie że lubie dragonballa. Jeden kumpel tylko wie. Za to nigdy nie widziałem dziewczyny która w tym gustuje. Jakbym taką znalazł to bym złapał i nie puścił
Jeżeli te dziewczyny nie mówią o tym jak ty, no to się nie dziwię.
Widzę, że na prześladowania nie cierpisz, bo po prostu nie mówisz o tym

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Prześladowania
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook