Forum Dragon Ball Nao

» Włosy, fryzury itp.

Strony:   1, 2, 3, 4  
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.551
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
A ja tutaj musze odbiec od tematu. Koncertem tym będzie, koncert J-Rocka , który ma się odbyć w sierpniu w Katowicach ?

Co do włosów ( jak sobie przypominam, jeszcze nie postowalem tutaj), zawsze mam krótkie, bo niestety mi się nie układają, a chciałbym mieć dłuższe trochę. Kiedyś miałem włosy na jedynkę , a nawet jeszcze krócej, ale to już inna historia.
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.172
Posty: 406
A ja tutaj musze odbiec od tematu. Koncertem tym będzie, koncert J-Rocka , który ma się odbyć w sierpniu w Katowicach ?
Oczywiście, koncert Dir En Grey. I tak miałam jechac do Niemiec, ale jak już mają być w Polsce....


Żeby nie było offtopa, to ja zadam przedstawicielom płci męskiej jedno pytanie:

Dlaczego wy w większości macie takie mało ciekawe fryzury? Większość facetów, których widzę, ma jeża lub bardzo krótkie (nie wypowiadam się o dresach, czy skinach, którzy są łysi. Niektórym to pasuje, ale większości raczej nie). Zero kreatywności. Już nawet Wietnamczycy na stadionie ciekawiej wyglądają z tymi swoimi fryzurami. Niektórzy mają włosy do ramion, większość tradycyjnie, od garnka (ale to lepiej wygląda, niż jakiś jeżyk Oo), inni krótkie... Przynajmniej różnorodnie. Ja rozumiem, że ktoś ma krótkie, bo mu po prostu pasują, albo dlatego, że dłuższe źle mu się układają, ale czemu większość z was wygląda tak samo ? (Ja mam straszne skrzywienie co do fryzur. Zawsze jak patrzę na człowieka, to najpierw na włosy. Jak są obcięte nieciekawie, to już wrażenie inne. Taki mój fetysz mały )
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.543
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.505
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
To mi wygląda trochę na symbol z gry Hitman Osobiście uważam takie fryzy za kozackie,cwaniackie,na pokaz,dla szpanu itp.itd... Nie podobają mi się. Najwyżej trochę wygolone nad uchem,jakiś pasek,czy coś,ale bez przesady. Uważam,że duużo przegiołeś, Cycek,ale to Twoje włosy i jeśli dobrze się z tym czujesz,to Twoja sprawa. Jak dla mnie - śmieszne i lamerskie.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.543
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Wiesz wyjściem z tej sytuacji było albo cały na łyso, albo boki łyse... Już raz tak miałem i dziękuję ;] .

Ja Ci dam lamera. Sam nie lubię, ale czasem trzeba czegoś nowego spróbować.
A osoby, którym się takie rzeczy nie podobają najczęściej się sami boją coś takiego zrobić i nie chcą się wyróżniać z tłumu, bo to ich krępuje i się głupia czują.

A to było wzorowane na znaczku Q3, ale wyszło jak wyszło .
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.505
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Czasem trzeba,ale jak dla mnie wystarczyłoby wygolić sobie paski nad uszami i np.złączyć je z tyłu na karku,ale takie "wykoszenie" wzorku na głowie jest przesadą,dla mnie wygląda śmiesznie,przypałowo i bardzo cwaniacko. Jakbyś probował z siebie zrobić gwiazdę w ciągu jednego dnia...Metody w stylu Paris Hilton,zaszokować a reszta (czyt.uznanie,ale o jakie tu uznanie chodzi? Jak dla mnie o uznanie pajactwa) przyjdzie sama...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.240
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Kamiru napisał(a):
Czasem trzeba,ale jak dla mnie wystarczyłoby wygolić sobie paski nad uszami i np.złączyć je z tyłu na karku,ale takie "wykoszenie" wzorku na głowie jest przesadą,dla mnie wygląda śmiesznie,przypałowo i bardzo cwaniacko. Jakbyś probował z siebie zrobić gwiazdę w ciągu jednego dnia...Metody w stylu Paris Hilton,zaszokować a reszta (czyt.uznanie,ale o jakie tu uznanie chodzi? Jak dla mnie o uznanie pajactwa) przyjdzie sama...
Marudzisz jak baba w ciąży. Jak mu się podoba jego sprawa. Ty się tak nie zrobisz i też dobrze. Wszystko zalezy od punktu siedzenia. Ja mam fryz do pasa, wściekle czerwony. I co z tego wynika?

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.505
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Zauważ,że w zaznaczam w moich postach:

Kamiru napisał(a):
dla mnie wygląda śmiesznie,przypałowo i bardzo cwaniacko
Kamiru napisał(a):
to Twoje włosy i jeśli dobrze się z tym czujesz,to Twoja sprawa. Jak dla mnie - śmieszne i lamerskie
A to,że mi się nie podoba taki styl,to moje zdanie,które tu wypowiadam,więc nie mów,że marudzę,bo nie marudzę,tylko mówię co myślę Każdy ma swój sposób bycia i nie zamierzam nikogo nakłaniać do zmiany tego,co robi,czy lubi,chyba,że jest to złe i niemoralne. Napisałem,że jeśli dobrze się z tym czuje,to ok. Wypowiadam tylko moją opinię,więc luz,Panowie

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.046
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Eee, Kamyl trochę obiektywizmu, równie dobrze twój fryz może być taki sam dla niego, jak ty to ująłeś "lamerski". Nie sądzę, że taki jest, owszem zgodzę się, że zazwyczaj takie fryzury noszą albo pewni siebie ludzie, albo kolesie, którzy trzymają się w kupie. Zwykły szaraczek czegoś takiego raczej nigdy nie zrobi.
Nie mniej jednak podoba mi się to, ale sam bym czegoś takiego nie zrobił, każdy ma własny typ fryzury, jeden goli się na bardzo krótko, inny pozostawia trochę dłuższe włosy.

Mi fryzura na parę milimetrów nie pasowałaby, wyglądałbym jak idiota, do mnie pasują trochę dłuższe włosy

Pozdro cycek ;p Jak ci odrośnie weź sobie wygol z tyłu cycka ;d

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.543
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Shiro napisał(a):
Pozdro cycek ;p Jak ci odrośnie weź sobie wygol z tyłu cycka ;d
Pomyślimy .

Kamil uspokój się, chciałem się pochwalić ludziom z forum czymś tak nie typowym w dodatku u mnie, co już niewątpliwie jest szaleństwem.

Shiro napisał(a):
Nie sądzę, że taki jest, owszem zgodzę się, że zazwyczaj takie fryzury noszą albo pewni siebie ludzie, albo kolesie, którzy trzymają się w kupie.
Jeżeli o to chodzi to nie lubię biegać sam, ani w kupie, 1 koleżka=ok i tak często muszę gdzieś chodzić sam... [muszę się tłumaczyć bo zaraz mnie tu wezmą za typ jakiego nienawidzę...]

Shiro napisał(a):
Zwykły szaraczek czegoś takiego raczej nigdy nie zrobi.
Aaa jednak .

Dzięki za wypowiedzi na temat mojego łba .
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.505
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Cyceron napisał(a):
Kamil uspokój się
Już,cisza i spokój Sam dopiero wróciłem od fryzjera,ale ostrzygłem się tylko tak jak zwykle. Boki i tył maszynką,a gorę nożyczkami mi skróciła. Nic nadzwyczajnego,ale mnie odpowiada,bo raczej pasuje do mojego charakteru.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Samael Kobieta
Wojownik
Wojownik
Samael
Dni na forum: 6.155
Posty: 35
Skąd: z tamtąd
na głowie mam coś takiego jak Alucard. kolor też zbliżony.

In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.046
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Fryzura u mnie rzecz jasna zmieniła się, ściąłem swoje bujne włosy na krótsze i postawiłem do góry, ale ponownie planuję hodować je

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
icarus666 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
icarus666
Wiek: 29
Dni na forum: 5.407
Posty: 37
Mam średniej długości włosy, kolor - ciemny blond.
Zapuszczam i to do dosyć sporej długości, tak mniej więcej, by były na zbliżonej wysokości, na której znajduje się środek klatki piersiowej.

Obraz
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.603
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Raczej krótkie, koloru ciemno brązowego. Delikatnie maźnięte żelem. Z resztą widać w temacie "Wygląd forumowiczów".

Pozdrawiam.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.829
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Mam ciemne włosy do ramion. Kiedyś chciałam je przefarbować na blond ,ale mi z czasem przeszło(miałam 10-11 lat).Na ogół noszę je rozpuszczone albo związuję w kitkę. Nie lubię czesać się w koki czy inne tego typu fryzury bo mnie wtedy włosy bolą. Muszę je często czesać, bo jestem uzależniona od czapek(bez czapki z domu ani rusz).

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ja mam takie między krótkimi a średnimi, miałem średnie (mogłem zaciągnąć włosy do ust). Ale ściąłem i ostatecznie chyba skończę jako łysol, bo mam liche włosy. Marzą mi siędługie, ale to chyba nierealne.


Byczusia napisał(a):
Nie lubię czesać się w koki czy inne tego typu fryzury bo mnie wtedy włosy bolą.
Jak byłem u fryzjera, to mnie potem 3 dni bolały. Gorzej niż moje złamane jedynki.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
NathalieHyde Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
NathalieHyde
Wiek: 35
Dni na forum: 5.435
Posty: 74
Skąd: Poznań
Ja mam wycieniowane do ramion, naturalne blond włosy i grzywka...i raczej nie zmieniłam fryzury od 2 lat. Ale może kiedyś przefarbuję włosy na czarno lub czerwono.

Kiedyś w czasach gimnazjum miałam bardzo krótkie włosy, na chłopczyce i wtedy dodatkowo robiłam sobie małego irokeza:)

Yagate hito wa kegarete
hito ga hito de somerarete
tomo ni kiru kono hoshi somete
kowarete iku sekai...
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.539
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
ja miałam włsoy do połowy uda naturalnie ciemny blond z rudawym połyskiem , później jakoś w podstawówce miałam mega wycieniowane te długie włosy i dorobiłam grzywkę <teraz byście powiedzieli że EMO </3 > potem miałam proste włsoy ledwo za ramiona, potem zaczęłam farbować na czerwono no i ostatnio doszła niebieszka grzywka i kilka białych pasemek.

Teraz chcę mieć tak do tyłka ( a mam tak za cycki ledwo ), a kolorsytycznie zostane przy czerwieni z niebieskim ;P

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.627
Posty: 308
Mój naturalny kolor to jasny brąz (przynajmniej większość osób tak twierdzi.) Natomiast aktualnie mam tycjanowe. Długość mniej więcej za ramiona. Takie normalne, zwykłe włosy...
Nightmare_creator napisał(a):
ja miałam włsoy do połowy uda

Podziwiam. Do połowy pleców i straciłabym cierpliwość.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Włosy, fryzury itp.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook