Forum Dragon Ball Nao

» [Pomoc] Mugen 2005 - combosy

Nirets Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.563
Posty: 61
Skąd: Kame Hause
mam taką sprawe do was mógłby mi ktoś podać stronke albo samemu napisać jakie są combosy do poszczególnych postaci piore w klawiature ile sie da i czasami cosik wyjdzie a tak jak sie wie co wklupać to jest owiele łatwiej
pablo645 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
pablo645
Dni na forum: 6.544
Posty: 5
Skąd: Cieszyn
Ja się dołanczam sam tez nie wiem [ ort! ] jak niektóre ciosy wykonywać
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.621
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja przynajmniej gram caly czas naciskajac polkole i jakis przycisk, wtedy na pewno [ ort! ] jakis kombos wyjdzie badz jakas kamehameha

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.825
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
W folderze z postacią jest plik .cmd ,edytujemy go notatnikiem i mamy tam podane jak zrobic rózne ciosy.
quarion
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.212
Posty: 1
siema...ja mam jedno pytanko ,umiem wszystkie combo oprocz jednego...nie umiem ino samozniszczenia wie ktos jak to sie robi i jak sie nazywa to po angielsku ??prosze o poodanie tego :

apropo ..chodzi mi o majan vegeta ssj 2.

Avensus: edytuj posty!
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.397
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Ludzie, szlag mnie zaraz trafi !!!
Ja napisałem
Zdaje mi się, że spisu ciosów nie ma na żadnej stronie. Jednak istnieje pewien sposób :

Spróbuje to wam wytłumaczyć
Otóż jedyne co ci potrzeba to kliknięcie na plik CMD, (.cmd): wystarczy poszukać, tylko nazwy ataku a zaraz pod spodem są oznaczenia klawiszy .
(to pomoże je rozszyfrować : --->klik<---

I wierzcie mi, nie ma innych ciosów po za tymi znajdującymi się w tym pliku. Nie wiem czy kiedykolwiek próbowaliście, robić postać ( , potrzeba co najmniej półrocznej praktyki) ale tworząc ciosy, to właśnie w tym pliku musisz je zapisać. Są tu każde, np. poruszanie się, pięść, super.
Więc nie radzę niczego w tym zmieniać, gdyż możesz zrobić wielką szkodę.
I nic nas nie obchodzi jakie macie ustawienia klawiszy, najważniejszy jest ten plik, jeżeli go brakuje ( co jest niemożliwe, ale niektórzy autorzy postaci maskują go [jak na razie spotkałem tylko 2 takie postacie]) napiszcie nazwę postaci, łącznie z jej autorem !
Inaczej pomóc się wam nie da...
(Zresztą za takie posty, ogólnie pozbawione sensu należałby się warn)
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Pomoc] Mugen 2005 - combosy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook