Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Nałogi...

Strony:   1, 2, 3, 4  
domisiek Kobieta
Wojownik
Wojownik
domisiek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.469
Posty: 47
Skąd: Brzezowka
No coz:

1.Komputer-bez niego nie ma zycia

2.DragonBall-oj bez tego tez nie mozna zyc zbyt dlugo,bo jest to anime ktore wciagnelo mnie jak zadne inne....

3.Soczek pomaranczowy-Moge go pic litrami,wiadrami i nie wiem jeszcze czym

4.Jeszce kilka rzeczy, ale nie che o nich pisac

A co do:

-Papierosy:nieprzepadam.... chociaz chociaz...

-Alkohol:no coz jak kazdy gowniarz kiedys trzeba sprobowac Ale nie widze w alkoholu niczego nadzwyczajnego ! Nawalic sie w trupa a potem nic nie pamietac ?? Co to za podnieta ??

-Narkotyki:jeszce nie probowalam i pewnie nie sprobuje bo po jaka cholere mam sie truc ??

-A co do seksu: Bez komentarza !!!

Często najmądrzejsza odpowiedzią jest milczenie...

Cierpienie jest krzyżem, jeśli upadniesz-> zginiesz!

ŻYj z cAłYcH Sił I UśMiEcHaJ SiE Do lUdZi, Bo nIe jEsTeś SaM
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.610
Posty: 325
Skąd: Mokotow
A co do seksu: Bez komentarza
sex to zdrowie puki mama sie nieodwie ;p
alkohol [ ort! ]-Nie pije juz
-Narkotyki : Pale Pale Pale Pale Stale i nie przestaje.Dory Lolek Dobra Fazka

pulkarecordzz.phorum.pl
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.506
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
-Narkotyki : Pale Pale Pale Pale Stale
To tworzy radosne dla charakteru fale.

alkohol [ ort! ]-Nie pije juz
Jassne ;] .
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.462
Posty: 189
Komputer - Nie spędzam przy nim dużo czasu, ale jednak "muszę" go włączyć choć na chwilke i poszperać trochę w sieci, pograć lub posłuchać muzy. To chyba jeszcze nie uzależnienie, ale coś w tym jest.

Papierosy - Mam palić i się truć, nie doświadczając żadnej fazy, no thanks.

alkohol [ ort! ] - Nie jestem uzleżniony i raczej "chyba" nie będe, lecz czasami wypijam nieproporcjonalnie do wieku, choć z drugiej strony gdybym miał sporo kasy i mógł sobie pozwolić na każdy rodzaj alkoholu [ ort! ], to kto wie.

Narkotyki - Ulubowałem sobie w szczególności marihuane, i pale dość często, najczęściej przy muzyce dla odprężenia i zajefajnej fazy. Od tego też raczej uzależniony nie jestem, bo moge wytrzymać bez trawy całkiem długi okres, no ale jak już mnie dopadnie ciśnienie. Próbowałem też "jednorazowo" mocniejszych środków, ale z lęku przed uzależnieniem drugiej dawki bym już sobie nie zaaplikował.

Sex - No, chyba trzeba by żyć jak Cassanova żeby wpaść w ten rodzaj uzależnienia, a więc jak na razie mi to nie grozi.

Soczek pomaranczowy-Moge go pic litrami,wiadrami i nie wiem jeszcze czym
Mam to samo.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Fenix Fable: 02.08.2006, 18:01
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
A ja nie jestem uzalezniony ani od papierosow, ani od alkoholu, ani co gorsza od narkotykow, i nie mam tego w planach

No moze tylko od komputera z internetem 'troszke' jestem

Od tego też raczej uzależniony nie jestem, bo moge wytrzymać bez trawy całkiem długi okres
To niekoniecznie musi miec ze soba zwiazek...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Drake Phoenix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.466
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
Skąd: Stąd stamdąd zewsząd i znikąd
troszke to takie małe słowo któe wcale nie obrazuje prawdy. Troszke to ja ślepne juz
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.858
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Drake Phoenix napisał(a):
troszke to takie małe słowo któe wcale nie obrazuje prawdy. Troszke to ja ślepne juz
Prawda. Można być uzależnionym, ale nie mieć potrzeby długi czas. Ja tak jestem uzależniony od kompa i kobiet. Moge bez tego wytrzymać, ale po dłuższym czasie to zaczyna mi odbijać. A co narkotyków. Osoby, które miały związek z nimi automatycznie są zapisywanie na mojej czarnej liście. Nie popieram narkotyków. Dilerów bym zabił, a ćpónów na leczenie, a jka nie to pod mór i roztrzelać. Może śmierdzi tyranią, ale tak przynajmnie by był spokój [ ort! ]. ALbo inny sposób. Zrobić takie więzienia jak w Ekwadorze, gdzie żeby przeżyć trzeba pracować, inaczej śmierć. Może to by nauczyło coś tych....[prosze wstawić tu słowo odpowiednie dla was. Dziękuje].

Pozdrawiam D.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.462
Posty: 189
Nie popieram narkotyków
To masz problem.

Dilerów bym zabił, a ćpónów na leczenie, a jka nie to pod mór i roztrzelać
Wolałbym już prędzej ciebie rozstrzelać. A tak na serio to przestań już pisać takie głupoty.

Zrobić takie więzienia jak w Ekwadorze, gdzie żeby przeżyć trzeba pracować, inaczej śmierć
Takie więzienie przydałyby się osobom podobnie "myślących" do ciebie. Wiesz, niektórzy ludzie narkotykom zawdzięczają bardzo wiele i bez nich nie byli by tym kim są dziś w oczach tak wielu. Chyba nie muszę ci przytaczać przykładów bo uważam cię za osobę myślącą. Oczywiście też nie lubie jakiegoś przresadnego ćpania, bo wszystko musi mieć jakiś umiar. Ale co ci tu będe tłumaczył, nie można czegoś krytykować jak się tego "czegoś" w ogóle nie zna.

jak bede starszy i bede widzial malolatow nacpanych to bede ich napie... aby sie ogarneli, bo to jest chore:|
Doprawdy szczytny cel.

Ale zgadzam się z kolegą.. Gnoji trzebabędzie uczyć
Odezwał się dorosły.

Kto wie jak będzie w przyszłości... Może narkotyki nie będą zakazywane i będzie to wybór własnej woli!
Mam taką nadzieje.

7/8 letnie małolaty namiętnie zaciągają się cygarem.. To juz jest katastrofa
A raczej głupota rodziców.

Tak samo robią dilerzy
Nie do końca, aczkolwiek można to tak zinterpretować.

NARKOTYKOM MÓWIĘ STOP
Niezmiernie cieszy nas twoja opinia.

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio zmieniony przez Fenix Fable: 02.08.2006, 18:03
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.015
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Dilerów bym zabił, a ćpónów na leczenie, a jka nie to pod mór i roztrzelać
jak bede starszy i bede widzial malolatow nacpanych to bede ich napie... aby sie ogarneli, bo to jest chore:|
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.527
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
jak bede starszy i bede widzial malolatow nacpanych to bede ich napie... aby sie ogarneli, bo to jest chore:|
Kto wie jak będzie w przyszłości... Może narkotyki nie będą zakazywane i będzie to wybór własnej woli! Kto wie.. Ale zgadzam się z kolegą.. Gnoji trzebabędzie uczyć.. Jak ja widziałem jak 7/8 letnie małolaty namiętnie zaciągają się cygarem.. To juz jest katastrofa.. W sklepach nie powinni tego sprzedawać! Ale takie jest życie.. żeby zarobić nie patrzy się na życie innych.. Tak samo robią dilerzy! NARKOTYKOM MÓWIĘ STOP!
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.025
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Boomerang Fable napisał(a):
Nie popieram narkotyków
To masz problem.
Problem mają ci, którzy są uzależnieni. Zwłaszcza zaś ci spośród nich, którzy nawet tego nie dostrzegają. A także wszyscy ci, którzy nie zdają sobie sprawy, jakie z narkotyków jest g****.

Boomerang Fable napisał(a):
Dilerów bym zabił, a ćpónów na leczenie, a jka nie to pod mór i roztrzelać
Wolałbym już prędzej ciebie rozstrzelać, a tak na serio to przestań już pisać takie głupoty.
Być może to poglądy dość radykalne i nie do końca przemyślane, jednak nie zupełnie bezmyślne. Narkomani niechcący zerwać z nałogiem to mimo wszystko degeneraci, którzy do życia w społeczeństwie nadają się mniej niż średnio (a na pewno mniej niż reprezentant takich poglądów). Zresztą, zagrożenie śmiercią zapewne pomogłoby im zdecydować się na leczenie, więc wspomniana kara raczej nie byłaby zbyt często wykonywana.

Boomerang Fable napisał(a):
Zrobić takie więzienia jak w Ekwadorze, gdzie żeby przeżyć trzeba pracować, inaczej śmierć
Takie więzienie przydałyby się osobom podobnie "myślących" do ciebie
Więzienia, w których więźniowie sami muszą utrzymywać się własną pracą, nie są wcale takim głupim pomysłem. Nie uważam jednak, że właściwe byłoby umieszczanie w nich ludzi 'nieodpowiednio' (zdaniem kogoś tam) myślących. To już jest totalitaryzmem.

Boomerang Fable napisał(a):
wiesz, niektórzy ludzie narkotykom zawdzięczają bardzo wiele i bez nich nie byli by tym kim są dziś w oczach tak wielu, chyba nie muszę ci przytaczać przykładów bo uważam cię za osobę myślącą.
Ja nie wiem. I widocznie nie jestem osobą myślącą, bo takich przykładów nie znam ani nie mogę sobie przypomnieć lub – tym bardziej – wymyślić. Jeśli możesz, przytocz je biednemu idiocie, bo zdębiał po przeczytaniu Twej wypowiedzi. Niemniej, proszę, nie pisz o LSD stosowanym jako lek psychotropowy (terapia halucynacjami) ani o naukowcach wpadających 'na haju' na genialne pomysły, bo to by było wręcz głupie.

Boomerang Fable napisał(a):
Oczywiście też nie lubie jakiegoś przresadnego ćpania, bo wszystko musi mieć jakiś umiar.
Przesadne ćpanie jest wynikiem uzależnienia. A jak uniknąć uzależnienia? Najprościej nigdy nie próbować…

Boomerang Fable napisał(a):
Ale co ci tu będe tłumaczył, nie można czegoś krytykować jak się tego "czegoś" w ogóle [ ort! ] nie zna.
Więc podaj mi swój adres. Przyjadę do Ciebie, Ty pożyczysz mi swojego Glocka, a ja Cię zastrzelę. Potem wypowiem się na forum, czy faktycznie należy krytykować morderstwa. Wszak dopiero wtedy będę mógł wygłosić swoją opinię, nieprawdaż?

Boomerang Fable napisał(a):
jak bede starszy i bede widzial malolatow nacpanych to bede ich napie... aby sie ogarneli, bo to jest chore:|
Doprawdy szczytny cel.
Żebyś wiedział. Po raz pierwszy od miesięcy w pełni popieram eMate'a.

Boomerang Fable napisał(a):
Ale zgadzam się z kolegą.. Gnoji trzebabędzie uczyć
Odezwał się dorosły.
Gnoi, a nie gówniarzy (wybaczcie słownictwo). Nie umiesz czytać czy nie widzisz różnicy?

Boomerang Fable napisał(a):
Kto wie jak będzie w przyszłości... Może narkotyki nie będą zakazywane i będzie to wybór własnej woli!
Mam taką nadzieje.
W sumie, to nie takie głupie. Jeśli narkomanów nie karać ostro, to lepiej niech się sami wytrują. Kłopot z głowy. Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać?

Boomerang Fable napisał(a):
7/8 letnie małolaty namiętnie zaciągają się cygarem.. To juz jest katastrofa
A raczej głupota rodziców.
Katastrofa to jest tak czy inaczej. Lecz jeśli nazwiesz to głupotą rodziców, to jak określiłbyś palenie marihuany przez siedemnastolatka, czyli osobę nota bene niepełnoletnią?

Boomerang Fable napisał(a):
Tak samo robią liderzy
Nie do końca, aczkolwiek można to tak zinterpretować.
Narkomani, których dane mi było poznać, zgodnie twierdzą, że znaczna większość dealerów to wyjątkowe sukinsyny, których obchodzi tylko kasa.

Boomerang Fable napisał(a):
NARKOTYKOM MÓWIĘ STOP
Niezmiernie cieszy nas twoja opinia.
A mnie cieszy, że wreszcie napisałeś coś mądrego i prawdziwego.

Pozdrawiam serdecznie
A.

PS Sorry za lekką chaotyczność moich wypowiedzi, ale jestem już raczej zmęczony : P

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.506
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Legolas eMate i Dragon... zmienicie zdanie jak troche podrośniecie.
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.025
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Przypominam, że większość ludzi z wiekiem dorośleje. Tylko niektórzy debilnieją. Więc bez takich sugestii, proszę.

Pozdrawiam
A.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.015
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Legolas eMate i Dragon... zmienicie zdanie jak troche podrośniecie.
hm, ja wiem to wszystko na podstawie zycia. znam wielu ktorzy bierze narko i? nie widze zadnego przeslania w twoim poscie. co tutaj ma wiek do tego? trzeba miec oczy otwarte i widziec co sie dzieje w okol.i zaden rocznik w przod tutaj nie zmienia diametralnie oceny.
pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 37
Dni na forum: 6.505
Posty: 69
Narkotyki... Swego czasu próbowałem – trawa, tabsiki (tylko dwa razy), feta (raz i nie chcę więcej).
Z ciekawości, tylko i wyłącznie ona mną wtedy kierowała. Zresztą u nas w LO sporo osób paliło maryśke więc i okazji nie brakowało. Poszedłem na studia, tam już raczej takie używki są rzadkością. Z ludźmi z LO nadal utrzymuję kontakt i z tego co wiem to od czasu szkoły średniej prawie nikt już się tym nie faszeruje.

Oprócz jednej dziewczyny. Zaczynała tak jak ja i w tym samym czasie. Imprezki, tabsy, trawa. Nie zdała matury, przeprowadziła się i poszła do pracy. Teraz już niedużo jej brakuje do zwykłego ćpunka, jakich pełno na dworcach. Poprawić matury się nie chce, ciągłe imprezki itp. Całą kasę przepija lub przepala, a gdy się skończy dzwoni po ludziach, zaprasza do siebie. Raz poszedłem, nawet chleba nie miała.
Po całonocnej balandze poszła do pracy. Nic nie zjadła, wciągnęła kreskę i wyszła.
Do czego zmierzam? Ano do tego iż nie można jednoznacznie stwierdzić – nie jestem uzależniony – biorąc narkotyki, nawet sporadycznie. Kiedy już sobie uświadomisz, że sporadyczne ćpanie przerodziło się w poważny problem na ogól jest za późno by skończyć z tym bez fachowej pomocy, odwyku itp. To jest tak jak z alkoholizmem. Jeśli raz w to wdepniesz zostajesz alkoholikiem na całe życie, choćbyś nie pił kilka lat.
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.025
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Wiwat pensar! Bardzo mądra, a do tego życiowa wypowiedź. Ja zaś zwracam uwagę na jeszcze jeden jej fragment:

Poszedłem na studia, tam już raczej takie używki są rzadkością.
Innymi słowy, gdy ludzie trochę podrośli i dojrzali, przestali brać. Czyż nie kontrastuje to z opinią Cycerona?

Pozdrawiam
A.

PS Ja osobiście nie palę, nie piję i nie biorę, bo - jakkolwiek trywialnie by to zabrzmiało - nie lubię się niepotrzebnie ograniczać. A uzależnianie się, którego w przypadku tych używek raczej ciężko jest uniknąć (o czym świadczy chociażby post pensara), to ograniczanie swojej wolności. Innymi słowy, powolność wobec określonych związków chemicznych. Ble.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.670
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
1 . Z postu pensara wynika że jednał łatwo uniknąć , bo na "sporo" osób , tylko jedna "prawie" jest uzależniona.
2. Poglądy typu zabić kogoś za to że jest taki a taki zawsze stawiają nas na równi z tą osobą.
3. Fable i ktoś tam pisali o więzieniach takich jak w Ekwadorze , więc nie idealizuj.
4. jeżeli chodzi o ograniczanie wolności , to znów pudło. Wolność nie jest ograniczona , bo za każdym razem można powiedzieć tylko tak , i nie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.462
Posty: 189
akie z narkotyków jest g****.
Jest gówno, jak ktoś przesadzi.

Narkomani niechcący zerwać z nałogiem to mimo wszystko degeneraci, którzy do życia w społeczeństwie nadają się mniej niż średnio
Ale tu już mowa o narkomanach, a ja takich również nienawidzę. Jak już pisałem wcześniej nie popieram jakiegoś ćpania non stop, bo wiadomo że to do niczego dobrego nie prowadzi. We wszystkim trzeba mieć UMIAR, tak samo jest z alkocholem i papierosami.

iemniej, proszę, nie pisz o LSD stosowanym jako lek psychotropowy (terapia halucynacjami) ani o naukowcach wpadających 'na haju' na genialne pomysły, bo to by było wręcz głupie.
Eee, a o czym ja mówię. Przecież piszę że nie popieram twardych narkotyków. w sensie ciągłego ćpania. A jak chcesz przykładów to spójrz na rynek muzyczny tam prawie każdy wspomagał się różnym środkami odurzającymi.

A jak uniknąć uzależnienia? Najprościej nigdy nie próbować…
To w takim razie żeby uniknąć alkocholizmu najlepiej w ogóle [ ort! ] nie pić. Żałosne.

Więc podaj mi swój adres. Przyjadę do Ciebie, Ty pożyczysz mi swojego Glocka, a ja Cię zastrzelę. Potem wypowiem się na forum, czy faktycznie należy krytykować morderstwa. Wszak dopiero wtedy będę mógł wygłosić swoją opinię, nieprawdaż?
Głupszego porównania wymyślić już chyba nie mogłeś.

Żebyś wiedział. Po raz pierwszy od miesięcy w pełni popieram eMate'a.
To naprawde piękne. Nie zapomnijcie też założyć podwórkowego kółka różańcowego.

Gnoi, a nie gówniarzy (wybaczcie słownictwo). Nie umiesz czytać czy nie widzisz różnicy?
Wow, nie wiedziałem że są taki podziały, naprawdę śmieszny jesteś.

Lecz jeśli nazwiesz to głupotą rodziców, to jak określiłbyś palenie marihuany przez siedemnastolatka, czyli osobę nota bene niepełnoletnią?
Po pierwsze może jeszcze pełnoletni nie jestem, ale za to bardziej wyrośnięty od moich rówieśników. Na oko każdy daje mi około 20 lat, a tak w ogóle nie porównuj mnie do przypadku jakiś ośmiolatków bo to nie jest za bardzo na miejscu.

Narkomani, których dane mi było poznać, zgodnie twierdzą, że znaczna większość dealerów to wyjątkowe sukinsyny, których obchodzi tylko kasa.
Widać że nie masz za grosz pojęcia, o "narkotykach" jeżeli kiedyś były by dostępne w Polsce to raczej tylko mowa tu o marihuanie, a właśnie o nią mi chodziło (trawa jest o dużo mniej szkodliwa od papierosów dla twojej wiadomości).

Narkomani, których dane mi było poznać, zgodnie twierdzą, że znaczna większość dealerów to wyjątkowe sukinsyny, których obchodzi tylko kasa.
I właśnie dlatego powinno się zalegalizować trawkę, żeby dealerzy nie zarabiali i nie sprzedawali specjalnie jakiegoś trefnego gówna.

A mnie cieszy, że wreszcie napisałeś coś mądrego i prawdziwego.
W jego wieku zarzekałem się że do końca życia będe abstynentem. Kogo obchodzi opinia jakiegoś szczyla który jeszcze w życiu niczego nie doświadczył.

Wiwat pensar! Very Happy Bardzo mądra, a do tego życiowa wypowiedź. Ja zaś zwracam uwagę na jeszcze jeden jej fragment:
Też mi mądra, po prostu jak ktoś jest głupi i nie zna umiaru to tak kończy, proste.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Fenix Fable: 02.08.2006, 18:07
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.015
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
W jego wieku zarzekałem się że do końca życia będe abstynentem. Very Happy
widzisz, masz slaba wole;]. ja jakos sie tego trzymam i nie mam ochoty tego zmieniac. i juz nie gadaj tutaj o wieku, bo chyba sam widzisz ile malolatow lezy pijanych na lawkach;-).

Kogo obchodzi opinia jakiegoś szczyla który jeszcze w życiu niczego nie doświadczył.
no wiesz. 15, a 17 lat to tylko dwa lata roznicy, wiec juz sie tak nie wywyzszaj, ze ty wiesz wszystko o zyciu, bo tak samo ktos o 2 lata starszy powie, ze to ty nic nie wiesz o nim;-). tak apropo jeszcze trzeba umiec korzystac z tych doswiadczen;].

pozdro
pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 37
Dni na forum: 6.505
Posty: 69
Jest gówno, jak ktoś przesadzi.
'Byt jest tym czym jest'. Gówno pozostanie gównem, niezależnie od tego czy w nie wdepniesz czy też nie. Zaprzeczasz prawom logiki Fable.
A jak chcesz przykładów to spójrz na rynek muzyczny tam prawie każdy, wspomagał się różnym środkami odurzającymi.
Carreras, Domingo i Pavarotti non stop na koksie jechali
To w takim razie żeby uniknąć alkocholizmu najlepiej w ogóle [ ort! ] nie pić, żałosne.
Ale jakże logiczne...
Więc podaj mi swój adres. Przyjadę do Ciebie, Ty pożyczysz mi swojego Glocka, a ja Cię zastrzelę. Potem wypowiem się na forum, czy faktycznie należy krytykować morderstwa. Wszak dopiero wtedy będę mógł wygłosić swoją opinię, nieprawdaż?


Głupszego porównania wymyślić już chyba nie mogłeś.
Moim zdaniem bardzo fajne:) Co najważniejsze miażdży twoją wypowiedź, której dotyczy na całej linii.
Po pierwsze może jeszcze pełnoletni nie jestem, ale za to bardziej wyrośnięty od moich rówieśników, na oko każdy daje mi około 20 lat, a tak w ogóle [ ort! ] nie porównuj mnie do przypadku jakiś ośmiolatków bo to nie jest za bardzo na miejscu.
Niektórzy siedemnastolatkowie wymagają baczniejszej opieki niż malutkie dzieci. Zwłaszcza gdy 'wyrośnięcie' fizyczne nijak się ma do rozwoju psychicznego.
(trawa jest o dużo mniej szkodliwa od papierosów dla twojej wiadomości).
Bo robi 'dziury' w mózgu, a nie w płucach? Skoro uważasz mózg za mniej przydatny organ to droga wolna.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Nałogi...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook