Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Nałogi...

Strony:   1, 2, 3, 4  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.015
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
(trawa jest o dużo mniej szkodliwa od papierosów dla twojej wiadomości).
kurde, gdzies to przeoczylem:/tak wiec: WSZYSCY CO MYSLA, IZ TRAWA JEST MNIEJ SZKODLIWA - MYLA SIE!. jest bardziej szkodliwa niz papierosy:] ostatnio robili badania i na to wyszlo, ze marihuana gorzej dziala na pluca niz pety, wbrew tym wszystkim wymyslom najaranych ludzi(za wszelka cene broniacych narkotyki), ze niby oczyszcza pluca (lol).
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.454
Posty: 73
Skąd: Gdansk
Moimi najwiekszymi nalogami sa:
*Komputer
*Papierosy
*Piwo

Bez tych rzeczy jakos nie moge zyc Co jest bardzo przykre
Niestety

Train Hard To Win Easy !!
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.463
Posty: 189
'Byt jest tym czym jest'. Gówno pozostanie gównem, niezależnie od tego czy w nie wdepniesz czy też nie. Zaprzeczasz prawom logiki Fable.
alkohol [ ort! ] też jest potencjalnym gównem, ale jeżeli używa się go z rozwagą, już to "gówno" prawie nie śmierdzi. Tak samo jest z trawą. A te swoje prawa logiki możesz sobie schować.

Carreras, Domingo i Pavarotti non stop na koksie jechali
Całkiem niezły żart, ale nie o takich artystów mi chodziło.

Ale jakże logiczne...
Ale równocześnie głupie i żałosne.

Moim zdaniem bardzo fajne:) Co najważniejsze miażdży twoją wypowiedź, której dotyczy na całej linii.
Tia, dla ciebie to może było fajne bo wyznajesz zasadę, każdy kto jest przeciwko mnie jest z tobą. Nie można porównywać pewnych rzeczy do siebie, a już w szczególności trawy do morderstwa. Puknij się w łeb człeczyno.

Niektórzy siedemnastolatkowie wymagają baczniejszej opieki niż malutkie dzieci. Zwłaszcza gdy 'wyrośnięcie' fizyczne nijak się ma do rozwoju psychicznego.
Właśnie określiłeś siebie, w wieku siedemnastu lat. A tak na marginesie to słabe to było.

Bo robi 'dziury' w mózgu, a nie w płucach? Skoro uważasz mózg za mniej przydatny organ to droga wolna.
Taa jasne, i co jeszcze wymyślisz. Dla przykładu Tupac palił codziennie bardzo dużo trawy, i od tego nie zgłupiał, wręcz przeciwnie. Tak jeszcze dla twojej wiadomości trawa nie służy do upalenia się jak dzika świnia (tak się u nas mówi ) i rżnięcia głupa (nie wiem może ty po marihuanie tak się zachowujesz). Ale co ci będe tłumaczył, poczytaj najpierw troszkę, a dopiero później się wypowiadaj.

ze niby oczyszcza pluca (lol).
Pierwsze słyszę. Kto ci takich głupot naopowiadał???

A tak w ogóle [ ort! ] eMate, to po co słuchasz rapu skoro nawet nie popierasz marihuany. 90% Raperów pali, i to bardzo często. Rozumiem możesz nie jarać, ale jeżeli nie popierasz trawy to rapu też nie słuchaj, bo to bez sensu jest. Słyszałem raz o takim gostku co niby słuchał rapu, ale nie mógł się pogodzić z tym, że raperzy tak strasznie przeklinają. Po proste żałosne. Niestety ty jesteś taki sam jak ten gostek, tylko że ty dajesz ciała w poważniejszej kwestji.

P.S. W wielu religiach marihuana jest uważana za boski dar. To dla waszej wiadomości, bo na świecie istnieją też "inne kraje" "inni ludzie" i "inne religie". Nie każdy myśli podomnie do was, i nie wszystko co według Polski jest nienormalne, w rzeczywistości takie musi być.

Bys sie zdziwil Smile Jest ona uwazana za cpanie bo uzaleznia tak samo jak amfetamina czy innne srodki tego rodzaju, poniewaz organizm przyzwyczaja sie do tego.. niestety
Może uzależnia, ale już nie szkodzi tak jak inne narkotyki, i to jest właśnie zasadnicza różnica.

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Fenix Fable: 02.08.2006, 18:13
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.015
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
A tak w ogóle [ ort! ] eMate, to po co słuchasz rapu skoro nawet nie popierasz marihuany, 90% raperów pali, i to bardzo często,
no to widocznie jestem inny niz wszyscy i "nie mam na imie kazdy". wiem, ze oni pala czesto, nagrywaja o tym kawalki (btnh-smoke weed, budsmokers only itp. itd.). sam osobiscie nie mam nic do marihuany. mi jest ona obojetna bo i tak nie stosuje tego rodzaju uzywek. ale popierac, fakt faktem - nie popieram.
i wiesz, wcale nie trzeba jarac trawe, aby moc sluchac dobrej muzyki;-).

ps. zreszta ja nigdzie nie napisalem nic przeciwko marihuanie, wczesniej wspomnialem tylko o cpaniu(a do tego mary jane sie nie zalicza).
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.454
Posty: 73
Skąd: Gdansk
eMate napisał(a):
ps. zreszta ja nigdzie nie napisalem nic przeciwko marihuanie, wczesniej wspomnialem tylko o cpaniu(a do tego mary jane sie nie zalicza).
Bys sie zdziwil Jest ona uwazana za cpanie bo uzaleznia tak samo jak amfetamina czy innne srodki tego rodzaju, poniewaz organizm przyzwyczaja sie do tego.. niestety
Drake Phoenix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.467
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
Skąd: Stąd stamdąd zewsząd i znikąd
ItzBolo napisał(a):
eMate napisał(a):
ps. zreszta ja nigdzie nie napisalem nic przeciwko marihuanie, wczesniej wspomnialem tylko o cpaniu(a do tego mary jane sie nie zalicza).
Bys sie zdziwil Jest ona uwazana za cpanie bo uzaleznia tak samo jak amfetamina czy innne srodki tego rodzaju, poniewaz organizm przyzwyczaja sie do tego.. niestety
Tylko uzaleźnia troche wolniej od reszty prochów
TaYlor* Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.437
Ostrzeżenia: 2
Posty: 26
Skąd: ...?
Moje nałogi to:

Wieloogodzinne siedzenie przed monitorem i granie w CoD2

Obrzarstwo dokładnie słodycze

http://www.youtube.com/watch?v=x2exacC3KwY -TenKaichi!!-
yucarrie Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
yucarrie
Wiek: 34
Dni na forum: 6.435
Posty: 18
Skąd: K-ce
Ło matulu to ja dla rozładowania atmosfery pozwolę sobie powrócić do meritum sprawy i powiedzieć o sobie. Zastanawiałam sie od wczoraj czy mam jakieś nałogi jako że żadne z tych najczęściej wymienianych mnie nie dotyczą, i doszłam do wniosku że zdecydowanie wpadam w otchłań uzaleźnienia od coli Za to skutecznie leczę się z jedzenia czekolady i innych słodyczy.
Chciałabym też nawiązać do wypowiedzi Szaraka o marzeniach. Ja mam to samo stety albo i nie, sama nie wiem. Niby nie można tego nazwać nałogiem, a jednak nie wyobrażam sobie żeby ktoś nagle pozbawił mnie możliwości marzeń, tworzenia różnych historii, scenariuszy... Kiedyś zastanawiałam się co inni ludzie robią idąc ulicą? Myślą o szkole/pracy? O tym co będą jedli na obiad? Nie mam pojęcia. Ja jeśli tylko nie przyczepi się do mnie jakaś piosenka, w każdej chwili mogę coś sobie wyobrażać, marzyć.. Ech co ta manga z człowieka robi
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.589
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Do tych wszystkich który pozabijaliby ćpunów... chyba nie macie pojęcia co to znaczy być uzależnionym to jest koszmar, a życie staje się piekłem na ziemi. Wiekszosc osob oczywiscie ma to wszystko na wlasne zyczenie. Ale i oni rowniez zaczynali czasem pod presją otoczenia [ chyba kazdy wie jak to moze byc 'motywujace'], czasem z samej checi sprobowania, niektorych zycie przeroslo i znalezli sie w szponach narkotykow lub alkoholu. Im trzeba pomagać, nie zabijać ich, każdy popelnia blędy.. wieksze lub mniejsze, ale tez kazdy zasluguje na drugą szansę...
Śmieszą mnie też wypowiedzi osob ktore nie probowały narkotykow, a chca uchodzic za wielkich znawców... odposcie sobie Wasze mądrości, wystarczy ze bedzie mowic że narkotyki są złe, ponieważ naprawde są!! Tylko bez opinii ze trawa uzależnia, albo ze po wciagnieciu kilku sciezek fety czy polknieciu tabletek od razu staje sie uzaleznionym cpunem... LUDZIE ! na to ma wplyw wiele innych czynnikow, jak osoby z ktorymi sie to bierze, osobowosc, stan majątkowy itd. Przyjalem w zyciu duzo narkotykow a jakos nie stałem sie cpunem i teraz jedynie sporadycznie pale marihuane [prawda ze w duzych ilosciach dziurawi mozg, swieta prawda - dla pluc ardziej szkodliwa - nie prawda].
Co do dilerow to zgadzam się, że powinno się ich zamykac, szczegolnie tych ktorzy sprzedaja małolatom twarde dragi po klatkach i dyskotekach, to w wiekszosci gnoje glownie nasawieni na jak najwiekszy zysk. W dodatku czesto gesto handluja czyms innym niz nam sie wydaje tzn. miast czystego towaru np. z Holandii dostajesz gowno hodowane na tzw domestosie, nie daj Ci panie Boze jak dostaniesz zioło na crack'u ... naprawde mozna sie szybko uzaleznic.
Reasumując - narkotyki są złe, nikomu absolutnie nie polecam, wrecz odradzam, jesli juz brac to z kims zaufanym i z dobrego, pewnego zrodla [tak są tacy dilerzy, sam od takiego biorę]. Wiecej tolerancji dla ludzi ktorzy popadli w nałog, nie skreslajcie ich, z odpowiednia pomoca moga jeszcze ulozyc sobie zycie a i przy okazji pracowac np. na emerytury dla starszych.
A dla wszystkich butnych nastolatkow z klapkami na oczach, ktorzy strzelaliby do kazdego narkomana - wiecej oglady, zycie zweryfikuje Wasze poglady, ale na to trzeba czasu. Nie chce moralizowac ani uchodzic za super doroslego... wszystko co pisze, bazuje na moich wlasnych doswiadczeniach.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.275
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
ja jestem uzależniona od...coli. Pije ją litrami nie ma dnia żebym się jej nie napiła

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.514
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja jestem uzależniony od zbierania anime, nie mogę się powstrzymać hehe Ale to chyba nie jest złe ^^
Amidala, to nie jest jeszze tak źle z Tobą
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.147
Posty: 403
Skąd: NS
a ja jestem uzalezniona od komputera.... Moja kolezanka codziennie musi sie napić pepsi, po prostu musi!!
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.108
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Ja jestem uzalezniony od kompa i PK bez tych rzeczy nie moge po prostu [ ort! ] normalnie funkcjonowac

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.514
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
A jest ktoś z Was może uzależniony od alkoholu lub innych używek ? Jak na razie [ ort! ] nikt o tym nie wspomniał ^^"
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.144
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ishido napisał(a):
A jest ktoś z Was może uzależniony od alkoholu lub innych używek ? Jak na razie [ ort! ] nikt o tym nie wspomniał ^^"
wystarczyło spojrzec do góry ...

ItzBolo napisał(a):
Moimi najwiekszymi nalogami sa:
*Komputer
*Papierosy
*Piwo

Bez tych rzeczy jakos nie moge zyc Co jest bardzo przykre
Niestety
tu masz odpowiedx pewnego usera , a ja nie jestem od niczego uzażniony więc się tym ciesze

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.493
Posty: 885
Zastanawiam się i zastanawiam,ale chyba nie jestem od niczego uzależniona,czasem zdaje mi się że od kompa,ale gdybym była to nie mogłabym sekundy bez niego wytrzymać tak jak mój tata,bo w przeciwieństwie do Niego nie histeryzuje gdy kom się zepsuje,więc ogólnie na razie [ ort! ] nie spostrzegłam nic u siebie co mogłabym nazwać uzależnieniem
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.131
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
ja zadnego nałogu nie mam ale znam kilku kolegów co nie moga żyć np. z piwem lub z fajkami
mój brat lubi sobie czasem popic ale nie dziwie sie ma juz swoje lata chociaz ja tez lubie sobie popic

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.150
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
He ja uważam że nie jetem uzależniony, Na kompie siedze ile chce ale spokojnie mogę bez niego żyć, piwo czasami się wypije bo trzeba
Lunta czasem się zapali ale tylko okazyjnie, nie mam żadnych złych nałogów bo się w nie nie pakuje i nie naśladuje kolegów którzy palą, co w paleniu jest fajnego
Już wolę piwo wypić...
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Wiek: 28
Dni na forum: 5.779
Ostrzeżenia: 3
Posty: 166
Skąd: Ścinawa Nyska
od czasu kiedy moja siostra przywiozła mi całą lodówkę samochodową redbulli mam nałóg do kofeiny , naprawde , musze pić 2 redbulle albo coś w tym rodzaju dziennie , jeśli się tego nie napije zaczyna mi się robić słabo
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.731
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Nie lubię ograniczeń.
Szczególnie stworzonych "sam przeciw sobie". Rozchodzi mi się NIE o te biologiczne ramy, że tak to nazwę a kajdany narzucone z własnej woli.
Spójrzmy prawdzie w oczy: we wszystkim trzeba szukać "złotego środka", nie uzależniać się od przedmiotów, zajęć czy używek. Człek ma to do siebie, że z czasem staje się ich niewolnikiem, powiem więcej sługą. Chcielibyście aby kierował wami instynkt, żądza i chęć zaspokojenia czegokolwiek, zamiast zdrowego rozsądku? W porządku. Ja, pomimo wszystko postaram się utrzymać swoją małą niepodległość.
Bo dobrze mi z nią.
Pozdrawiać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Nałogi...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook