Forum Dragon Ball Nao

» Komentarze: Opłata za serwer

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」

Dni na forum: 7.133
Posty: 15.236
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Jak widzicie jest to niewiele, jednak sama redakcja nie jest w stanie zebrać takiej kwoty. A więc oczekujemy od Was - fanów Dragon Balla, którym ta witryna się podoba - o wsparcie finansowe. Myślimy, że dla wielu nas odwiedzających 15-20 PLN to naprawdę mała suma, którą jesteście w stanie oddać dla dobra chyba dobrej strony.
No cóż.. pomógłbym wam z miłą chęcią.. Mam tylko takie pytanie.. czy będziecie w stanie uruchomić dotacje sms'ową? Wtedy otrzymalibyście odemnie ze 3 smsm.. Dajmy na to że jeden np 7.50... Zebralibyście wtedy więcej pieniędzy niż czekająć na przelewy czy też listy? Obmyślcie moją propozycje..

Pozdrawiam.. Razem wszyscy damy radę
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Legolas_ssj4 napisał(a):
No cóż.. pomógłbym wam z miłą chęcią.. Mam tylko takie pytanie.. czy będziecie w stanie uruchomić dotacje sms'ową? Wtedy otrzymalibyście odemnie ze 3 smsm.. Dajmy na to że jeden np 7.50... Zebralibyście wtedy więcej pieniędzy niż czekająć na przelewy czy też listy? Obmyślcie moją propozycje..

Pozdrawiam.. Razem wszyscy damy radę
To jest dobry pomysł, bo i jak mógłbym wtedy łatwiej dostarczyć kase, nie chce mi się łazić i wpłacać na konto, za daleko ;p(no co leń jestem). W taki sposób(znaczy smsowo) ułatwiło to by sprawe Rozmyśl to Goti.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Tyle tylko, że o ile wiem, za taką wpłatę dostaje się mało, bardzo mało. Za SMS dostaje się od 1,5 zł do 3,5 zł... To naprawdę niewiele,wysłanie około 10 SMS za 10,98 - dopiero w tenczas Gotenks ma 30 zł... A łatwo wyliczyć, że "my" dajemy aż stówę. Wydaje mi się więc, że lepiej jest się przejść, anieżeli dawać ponad 3 razy więcej.

(dane czerpane z systemu SSJ CENTER <ludzie gwiżdą i buczą słysząc nazwe>)

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Hidden: 13.07.2006, 15:46
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
O ile wiem z funduszami nie jest źle...
Nie maco się martwić- wzystko powinno być OK:)
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Komentarze: Opłata za serwer
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook