Forum Dragon Ball Nao

» Wild Striker - dla tych ktorym podobał się Captain Tsubasa

VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.599
Posty: 151
Skąd: Lincoln
witam wszystkich serdecznie. Jako, że w przeciągu miesiąca na ustach wszystkich krążyć będzi piłka nożna, postanowiłem zaintersewoać Was tym tutułem. Zdecydowanie coś dla fanów tego sportu.
Ciekawe anime traktujące o piłce nożnej, rywalizacji i walce z samym sobą, może niejednego z Was przykuc na kilka ładnych godzin do ekranu monitora. Przedstawiam zatem tytuł: Hungry Heart - Wild Striker.
Jakos ciekawostke zamieszczam link do strony, z ktorej w tym miesiacy można sciagnac za free pierwszych 30 epizodów [z 52]. Calkiem przyzwoity transfer, a wszystkie pliki w dokosnalej jakosci, z angielskim hardsubem.
Oto link: http://www.animeground.com/free_anime.asp

pozdrawiam i życze milego oglądania
zapraszam także do wypowiadania się po obejrzeniu pierwszych odcinkow

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Naprawde swietne anime Duzo akcji, ciekawi bohaterowie, tajemnicze sprawy i wiele wiecej. Wydaje mi sie, ze Wild Striker jest lepszy nawet od Capitana Tsubassy. Goraco polecam do sciagania i ogladania. Pozdrowienia takze dla VegatZ za podanie linka. Mam takie pytanie: wiesz moze czy beda tam tez pozniej pozostale 22 odcinki

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.599
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Niestety nie wiem czy w przyszlym miesiacu dorzuca kolejne odcinki. z tego co zaobserwowalem na stronie, trwa glosowanie nad epizodami do downloadu w nadchodzacym miesiacu. Walka toczy sie między Tide Line Blue a wlasnie poruszanym w temacie Wild Striker. Jak na razie 2 glosami prowadzi WS, wiec jest nadzieja, że bedą one dostepne. Ja natomiast nie mam zamiaru czekac tyle dni poniewaz mam juz te 30 odcinkow. Poszukam na torrencie, ew. na DC++, jesli znajde jakies ciekawe linki zapodam je w tym poscie.
pozdrawiam

EDIT
o ile sie nie myle to dodali kolejne 6 odcinkow i mozna znalesc ich tam juz 36, byc moze, że do konca miesiaca strona zapelni sie epkami do 52

EDIT 2
Na stronie jest juz reszta epizodów. Takze do konca miesiaca jest czas na pobieranie plikow
Po obejrzeniu calej serii, ani ciut ciut nie zaluje zasysania tego tytulu. Naprawde WARTO

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Wild Striker - dla tych ktorym podobał się Captain Tsubasa
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook