Forum Dragon Ball Nao

» Majin

Strony:   1, 2
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.394
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Więc teraz mogę powiedzieć tak :
Majin to technika kontroli umysłu połączona ze wzrostem mocy istoty kontrolowanej. Wzrost tej mocy zależy od początkowego poziomu danej istoty. Jednakże jeśli istota poddana tej technice ma silną charyzme może przeciwstawić się swojemu "mistrzowi", przechodząc w ten sposób spod wpływu techniki Majin do stanu Majin. Majin składał się z dwóch części. Techniki kontroli umysłu oraz techniki zwiększającej siłę.
Aby potwierdzić że chodzi o kontrole umysłu wystarczy sobie przypomnieć śmierć Vegety i śmierć Dabury (w zaświatach nie mieli już znaczka M(ajin)), a po śmierci Babidi nie mógł ich kontrolować ...........
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.546
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Świetnie opisałeś problem Old Shatterhand . Babidi mógł tylko władac tymi ludźmi, którzy posiadali jakieś "złe" rządze, np. nad zapanowaniem nad czymś itp.

Jednakże ludzie o silnym charakterze ( niewątpliwie Vegeta się do nich zalicza ) mogli przeciwstawic się mu. Ciekawi mnie to , czy i Piccolo by Babidi "przejął" na swoją stronę , mówił, że pozbył się tego zła, które posiadał w sobie, ale jak mu wierzyc, przecież też był dumnym wojownikiem.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.394
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Gotenx17 napisał(a):
Świetnie opisałeś problem Old Shatterhand . Babidi mógł tylko władac tymi ludźmi, którzy posiadali jakieś "złe" rządze, np. nad zapanowaniem nad czymś itp.

Jednakże ludzie o silnym charakterze ( niewątpliwie Vegeta się do nich zalicza ) mogli przeciwstawic się mu. Ciekawi mnie to , czy i Piccolo by Babidi "przejął" na swoją stronę , mówił, że pozbył się tego zła, które posiadał w sobie, ale jak mu wierzyc, przecież też był dumnym wojownikiem.
Pewnie ze Babidi nie zawładnął by Piccolem, czemu ?
Piccolo połączył się z Kami-samą więc nie był już zły.........

Old Shatterhand
mówiłem że wystarczy Old (no chyba że wolisz tak pisać )
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.410
Posty: 1.031
To "OLD" strasznie cię postarza

Ale chyba mr. Satana to by nie mógł kontrolować. Satan po prostu jest głupi, a nie zły
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.394
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
paintball_0 napisał(a):
To "OLD" strasznie cię postarza

Ale chyba mr. Satana to by nie mógł kontrolować. Satan po prostu jest głupi, a nie zły
Hmm "Old" mnie nie postarza, bo np. w Ameryce na kolegów też mówią old. ,,Hey Old" to tak jak u nas ,,cześć stary".
Co do Old w wyrazie "Old Shatterhand" Old jest podkreśleniem wyrazu "Shatterhand" co oznacza grzmiąca/grzmocącą (bez skojarzeń proszę) pięść (,,Winetou" autorstwa Karola May'a)...

Co do Mr. Satana to także nie mógł by być opanowany, ponieważ nie był zły.....(czasem nawet zachowywał się szlachetnie )
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.546
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Każdy ma w sobie jakąś cząstke zła ( no oprócz Goku - to chyba przez jego upadek na głókę w młodości ..)
Mr. Satan posiadał rządzę władzy więc czemu nie mógł go Babidi zwerbowac? Ale mysle , ze i tak nie wzialby go w swoje szeregi, gdyz byl zbyt komiczny ^^.. Czlowiek wcale nie musi byc zly, musi posiadac jakies niecne pragnienia, zeby zapanowac nad jego umyslem. Takie moje zdanko.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.394
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
ale przypomnij sobie słowa Dabury:
"(...)on ma prawie tak samo czarne serce jak ja"

Mr. Satan nigdy nikogo nie zabił, ani nie zrobił by tego z chęcią..........
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.546
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ale na turnieju byl taki zawodnik ( w mandze nazywal sie Sporowicz ) , wczesniej byl spokojnym czlowiekiem - mial nawet rodzine. A BAbidi wziął go na swoją stronę. Tak samo moznaby poweidziec o Satanie.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.410
Posty: 1.031
Sporowicz miał żąl do Satana o to, że przegrał z nim w półfinałach (chyba w półfinałach). Satan uważa się za wzór cnót i naj szlachetniejszego wojownika na Ziemi. Nie ma w nim za grosz złości (ani rozumu )
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.546
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Przegrał w finale... Przekonalem sie co do Satana, jednak wiele on pomogl, monaby poweidziec, ze wiele zrobil, aby wojownicy pokonali Buu ... ^^ '' kazdy sie myli


ps. Satan dwa razy byl zly ^^ : Jak to Zabili jego pieska i poturbowali jego corke Vedel na turnieju
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.410
Posty: 1.031
Ale to było w afekcie. To nie było zło jako "filozofia", tylko impuls.
Swoją drogą ciekawe ile siły zyskałby Majin Mr. Satan.....
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.394
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Sprorowicz był zły, o ile pamiętam poturbował wiele ludzi, chociaż ci mu nic nie zrobili (chyba że chodziło o zawodników, których w końcu wystarczyło znokautować).

Mr. Satan Majin ?
Więc powiem wam tyle:
Umiałby latać moc miałby podobną do Kuririna i nie można by mu skręcić karku .
Skąd to wiem ?
Weźmy przykład ze Sporowicza, który był w końcu słabszy od Mr. Satana .....

Dai Kaiosama:Jeszcze jeden post z Mr Satanem w roli głownej, i posypią się ostrzeżenia.
Ludzie, piszcie na temat!

pozdrawiam


Odp: o przepraszam, jak dla mnie jest to jak najbardziej na temat, czyż nie omawiamy poziomu Majin ?
Więc chyba kto może zostać, a kto nie, Majin'em jest chyba też istotne ?
Przecież Skoro Sporowicz mógł, Vegeta mógł, Dabura mógł to niektórzy mogą sobie pomyśleć, że mógł też Mr. Satan. Czyż nie ? Przecież im to wolno, a skoro tak sądzą to nic dziwnego, że swoje spostrzeżenia piszą tutaj, przecież to jest specjalnie stworzony do tego temat , czy może mają zakładać osobny na to pytanie temat ?
Czyżbym się mylił w moich przypuszczeniach ?

Hidden: Ja pitolę, ktoś się przeciwstawił moderatorowi, Old, wiesz, już nie żyjesz. (a co, wrpowadzamy terror jak na Sssij center - albo nie...)

Dai Kaiosama: Hidden, nie pitol
A tak powaznie.Ten temat nie jest poświęcony Satanowi.
Zatem ponawiam apel o nienabijanie licznika postami nie na temat.
pozdrawiam


Odp: Hehe, rozbawiliście mnie . Hehehe, ale dobra już nie będę. Hehe a ja się dziwiłem czemu mi posty z pytaniami niekiedy znikają , myślałem że to skleroza XD............
Ale dobra już nie będę, hehe.......
Co do Buntu to dobra , ale ty zaczynasz bo wichrzycieli zawsze wieszają dla przykładu
Majin Acolt Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 35
Dni na forum: 1.640
Posty: 2
Skąd: Leszno
Założyłem konto tylko, zeby odpowiedziec na ten temat... widze ze ostatni post jest sprzed 13 lat
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
A co ciekawego masz do powiedzenia w omawianym temacie?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Majin Acolt Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 35
Dni na forum: 1.640
Posty: 2
Skąd: Leszno
Shounen napisał(a):
A co ciekawego masz do powiedzenia w omawianym temacie?
Loguje sie z telefonu i nie wiem dlaczego zjadło mi polowe posta...

Otóż: dlugo myslalem na temat tatuażu związanego z dragon ballem, procz smoczych kul chcialem tez „M”.
Ale zeby nie mowic niewtajemniczonym osobom „a takie tam chińskie bajki (Tak niestety wiekszosc mowi) to zaczalem szperać co to znaczy naprawde.
Trafilem na wpis z Wikipedii...
Majin to w wolnym tłumaczeniu z japońskiego „diabeł”.
Lub tez inne wyjaśnienie:
W mitologii japońskiej zlowrogie bóstwo nieszczęścia i katastrof. Patron nieudaczników i ludzi złych.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Majin
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook