Forum Dragon Ball Nao

» Problem z SSJ4?

Strony:   1, 2

Co sądzisz o SSJ4?

Co sądzisz o SSJ4?
Jest SUPER!!! 33,93% 19 33,93%
Jest całkiem fajne:) 30,36% 17 30,36%
Nie mam zdania... 7,14% 4 7,14%
Nie, nie podoba mi się... 16,07% 9 16,07%
Totalne dno... 12,50% 7 12,50%
Wszystkich głosów: 56
Amora Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Amora
Wiek: 30
Dni na forum: 5.234
Posty: 86
Skąd: Planeta czwartej gwiazdy
Zacznę od tego, że ssj4 to najlepsze, co było w DB GT i w sumie oglądałam tylko odcinki, gdzie ten poziom się pojawiał Poza tym przeczytałam, że to nasz kochany Akira wymyślił tą postać, jako jedną z niewielu rzeczy, którą dodał od siebie w DB GT. Zrobił to świetnie chociaż zastanawia mnie to, co Adimo
Adimo napisał(a):
w gbgt jak wiadomo songo był przemieniony w dziecko ale gdy stawał się ssj4 to znów był dorosły! Dziwi mnie to dlatego, że jak sie przemieniał w inne poziomy np. w ssj3 to dalej był dzieckiem.
W sumie mi się to podoba, bo chociaż wtedy Goku jest dorosły...jednak jest w tym coś "schizolskiego"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.823
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Ja ten ssj4 zawsze wyśmiewałam. Pojawiło się w GT i po prostu co we mnie wzbudziło? Śmiech i słowo: ale kozak. Goku owszem i jest dorosły w tej formie, doroślej wygląda, ale jak dla mnie to jest wsadzenie tego poziomu na siłę. Te czerwone oczy+ futro=fuj . Chciało mi się rzygać jak to zobaczyłam po raz pierwszy. Akira musiał się bardzo nudzić skoro stworzyli takie byle co. (mi się skojarzyły te czerwone oczy, jakby Goku nie mógł się wyspać od co najmniej 100 lat). Takie ni to ni owo. Oozaru+ssj. Wolę jedno, lub drugie lepiej wygląda. Porządniej i od razu widać co to ma być. Jeszcze trwa tylko 20 minut(o ile się nie mylę).
Dno, dno i jeszcze raz dno.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Problem z SSJ4?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook