Forum Dragon Ball Nao

» Polska krzyczy: "Pomocy!"

Strony:   1, 2

Czy w Polsce będzie w najbliższych latach, coraz lepiej?

Czy w Polsce będzie w najbliższych latach, coraz lepiej?
Zdecydowanie TAK! 25,93% 7 25,93%
Raczej tak Samo!?... 44,44% 12 44,44%
Na pewno będzie Gorzej! 29,63% 8 29,63%
Wszystkich głosów: 27
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.181
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ostatnio gadali że Polska była w czymś przedostatnia w UE ^^ A tak bardziej serio to bezrobocie spada , nowe drogi są budowane więc sądze że wszystko sie może zmienić ale ne mamy co sie porównywać do takich krajów jak Niemcy i Francja....

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.156
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Nowe drogi dobre,na których ostatni mój tata o mało co nie rozwalił w samochodzie maski olejowej!!!!!
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.542
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Drogi to sobie robić mogą, bo takie jakie robią to jednej zimy nie wytrzymuję, pękają i robią się dziury -_-'. Żeby coś zrobić, trzeba to umieć...
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.156
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Masz rację Cyceron,Polacy używają złej mieszanki, porównajcie sobie kolor dróg w Niemczech i w Polsce!Ale ja się na tym nie znam.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez mihesz: 30.07.2007, 14:11
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.181
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Co z tego że ie prztrwają jednej zimy , ważne że w ogóle coś robią a nie tylko siedzą i w nosie dłubią !!

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.707
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
mihesz napisał(a):
Masz rację Cyceron,Polacy używają złej mieszanki, porównajcie sobie kolor dróg w Niemczech i w Polsce!

problem nie jest w złej mieszance i kolorze , tylko ilości warstw położonych na drogę

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.264
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
franqey napisał(a):
problem nie jest w złej mieszance i kolorze , tylko ilości warstw położonych na drogę
Według międzynarodowych standardów grubość nawierzchni autostrady powinna wynościć ok. 50cm, dla drogi ekspresowej ok. 30cm, dla innych dróg zapewne mniej, ale wystarczy spojrzeć że, na niektórych ważnych drogach wojewodzkich czy krajowych widać piach na dnie dziury, o czymś to chyba świadczy prawda? Jak dla mnie są dwie przyczyny takiego stanu rzeczy:
a)polityka państwa(w krajach zachodniej Europy wydatki na poprawę stanu i budowę nowych dróg wynoszą ok. 3%-5% wszystkich środków budżetowych, w Polsce jest to 1,5%-2,5%)
b)komunizm- system ten ma to do siebie, że tworzy wszystko jak najtańszym kosztem, w jak najkrótszym czasie, by pokazać jaki to on niby jest doskonały(przykładem może być architektura naszych stadionów narodowych).

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.707
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Według międzynarodowych standardów grubość nawierzchni autostrady powinna wynościć ok. 50cm, dla drogi ekspresowej ok. 30cm, dla innych dróg zapewne mniej, ale wystarczy spojrzeć że, na niektórych ważnych drogach wojewodzkich czy krajowych widać piach na dnie dziury, o czymś to chyba świadczy prawda? Jak dla mnie są dwie przyczyny takiego stanu rzeczy:
a)polityka państwa(w krajach zachodniej Europy wydatki na poprawę stanu i budowę nowych dróg wynoszą ok. 3%-5% wszystkich środków budżetowych, w Polsce jest to 1,5%-2,5%)
b)komunizm- system ten ma to do siebie, że tworzy wszystko jak najtańszym kosztem, w jak najkrótszym czasie, by pokazać jaki to on niby jest doskonały(przykładem może być architektura naszych stadionów narodowych).

Zasadniczym , i jednym z poważniejszych problemów w budowie dróg na poziomie europejskim są.... ekolodzy. Jeśli ktoś jeszcze nie zauważył przy większości polskich dróg stolą drzewa sporej grubości. Jak się łatwo domyśleć mają one również spore korzenie , i wybudowanie drogi składającej się z wielu warstw wymagało by zcięcia takiego drzewka. 'Od lat jest toczony spór między ekologami a ludźmi trzeźwo myślącymi , na razie bezskutecznie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.156
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Niestety demokracja to beznadziejny ustrój - ktoś tak kiedyś powiedział!
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.183
Posty: 403
Skąd: NS
A jak zbudują ta autostradę w Dolinie Rospudy to dopiero nam UE dowali.... jeszcze każą nam płacić i i tak będzie zero pomocy dla Polski.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.542
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Nie tylko grubość czy też warstwy stanowią o wytrzymałości, a warunki w jakich je robią. Mają idealne warunki, słońce świeci grzeje suchutko, tylko co jakiś czas troszeczkę zmoczyć muszą, aby nie pękało [za szybko schnie i pęka], a oni walą, czy też kleją dziury w drogach jak pada, leje, wtedy woda się dostaje. Droga niby zrobiona, ale woda wciąż tam jest więc zimą jak to w niskich temperaturach... rozsadza tą drogę.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » Polska krzyczy: "Pomocy!"
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook