Forum Dragon Ball Nao

» Muzyka instrumentalna

Xell Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Xell
Dni na forum: 6.508
Posty: 37
Gustujecie w muzyce instrumentalnej?

Osobiście gorąco polecam twórczość Macieja Zielińskiego. Pierwotnie zainteresowałem się jego osobą ze względu na muzykę do "Kryminalnych", lecz po bliższym zapoznaniu się z repertuarem z czystym sumieniem zaliczam go w poczet ulubionych wykonawców.

Dla mnie muzyka instrumentalna, jak żadna inna, doskonale oddaje to, co w duszy gra. Bo jak przyznaje sam Zieliński, to „wyłapywanie dźwięków, które ma się w sobie”.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.830
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
hm... Apocalyptica... Niezwykły zespół, o którym wiem niewiele, a raczej wiele, lecz informacje są sprzeczne. Na jedych stronach pisze, że to uzdolnieni młodzi ludzie prosto ze Skandynawii, wytwory tamtejszej szkoły smyczkowej, którzy poszli w kierunku ciężej muzyki, aczkolwiek nadal granej na zwykłych, klasycznych instrumentach... Potem zaś czytam, że to punk metalowo- gotycka heavy rockowa grupa... (xD)

Najlepiej by dowiedzieć się o co chodzi, polecam ściągnąć ten plik.

http://rapidshare.de/files/25033628/Apocalyp ... s.mp3.html

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.832
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Z muzyki instrumentalnej słucham Tytusa Wojnowicza. Jego uwory są przepiękne. Łączą w sobie muzykę klasyczną i rocka. Uwielbiam kawałki: "Uwentura dla M" (po prostu poezja), "Tańcząc w słońcu", "Fatamorgana o świcie", "Pejzaż trochę rockowy". Polecam wszystkim.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.834
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Niesamowitą grupą jest Immediate Music. Tworzą raczej piosenki do filmów, ale ich produkcje są przecudowne.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Instrumentalna
Ostatnimi czasy całkiem całkiem dużo jej słucham. Szczególnie pianino.

Głównie kocham twórczość Joe Hisaishiego (OSTy m.in. Mononoke Hime, Hana-bi, i klasyczna) - który to ja już raz o nim piszę?
Ww. Apocalypticę lubię tak sobie, słuchałem jednej płytki, jakaś nijaka. Wolę polskiego Jelonka.
Z new wave to podoba mi się również twórczość Keiko Matsui.

Poza tym wiele ostów, głównie Zatoichi Keiichiego Suzuki.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.672
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Instrumentalnie to polecam post-rock i ambient. Można sobie odpłynąć w relaksującym plumkaniu. Szczególnie w wykonaniu God Is An Astronaut oraz Explosions In The Sky. Z ambientu to Dargaard i Eluvium. A jak coś cięższego to Pelican instrumental sludge/post-metal.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Jeśli lubisz post-rocka, to posłuchaj Mono i World's End Girlfriend, oba oczywiście z Japonii. Spoza to Mogwai i niemieckie Popol Vuh oraz Amon Düül II. Jeśli nie znasz.

A ww. Pelican nagrał z Mono bodajże jeden albumik.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.672
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Mogwai znam, ale wole z tej stajni Envy(to już za spokojne nie jest). A mono nie mogę nigdzie znaleźć, pomijając jakiś badziewny soundtrack. Post-rocka trzeba odkrywać spokojnie, bo się człowiek zagubi, zbyt harmonijna to muzyka Takie a Silver Mt. Zion ze skrzypeczkami jest genialne.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Muzyka instrumentalna
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook