Forum Dragon Ball Nao

» Co by było, gdyby pewnego dnia...

Strony: 1, 2  
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
No właśnie co by było gdyby pewnego dnia np jesteście nad jeziorem (lub tym podobnym) pływacie se spokojnie a tu nagle jak meteoryt koło was spada Vegeta lub Songo (albo jak kto woli).
Powoli nieprzytomnego wyciągaci z wody a gdy się w końcu budzi mówi wam że Dragon Ball jest oparte na ich prawdziwym życiu

co byście zrobili i jak byście się czuli w takiej sytacji
Oti Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Oti
Wiek: 32
Dni na forum: 6.479
Posty: 13
Skąd: Częstochowa
bym pomyslal ze fajnie byloby miec takie sny codziennie
pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.514
Posty: 69
Dopiłbym piwko, które razem z grillem zawsze towarzyszy mi nad jeziorem
Fable1989 Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Fable1989
Wiek: 34
Dni na forum: 6.473
Posty: 2
Skąd: USA z LA
Jak najszybciej zadzwonił bym do Bulmy, i powiedział że Vegeta się schlał i o mało co nie utopił.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Stwierdził,że wypiłem o jedno piwo za dużo ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Jakby juz doszedl do siebie,to powiedzialbym,zeby zabral mnie do tego,kto go tak urzadzil .Pewnie bylby to Freezer, Cell albo Buu,to bym pomogl ziomkom w walce Jazda by byla

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
kamyl napisał(a):
Jakby juz doszedl do siebie,to powiedzialbym,zeby zabral mnie do tego,kto go tak urzadzil .Pewnie bylby to Freezer, Cell albo Buu,to bym pomogl ziomkom w walce Jazda by byla
Heh tak,jeden podmuch aury wyżej wymienionych i by Cie nie bylo,zresztą jak każdego z nas

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Drake Phoenix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.476
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
Skąd: Stąd stamdąd zewsząd i znikąd
Na poczatku upewniłbym się czy jednak ktos mi do jedzenia ziela nie podrzucił . A potem nie wiem pewnie zostałbym sam a on by poleciał dalej walczyć i do końca zycia bym sie zastanawiał czy aby na pewno to sie stało.
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
w kupie sila...Zabierze nas wszystkich,to sie jakos stawimy



swoja droga fajnie by bylo...Poznalbym Vegete,zabralby mnie do reszty ekipy,moze nauczyliby mnie Final Flasha albo Masenko... Bylbym dobrym uczniem...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Eeerrr.... Jakbym zobaczył spadające gwiazdy/meteoryty to bym nie myślał o Saja-inach, czy w ogóle o DB, a raczej o Kreeganach . Hirołs się kłania.
Później bym stwierdzil, że albo ktoś mi coś nasypał do jedzena lub picia . Lub bym najbliższego psychologa zawołał,

Pozdrawiam

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Oti Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Oti
Wiek: 32
Dni na forum: 6.479
Posty: 13
Skąd: Częstochowa
haha jasne Vegeta jakby sie obudzil to by cie skopal za to ze smiesz sie na niego patrzec
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
wolałbym songa, bo vegeta by mnie uszkodził i chciałbym iśc na trening do niego

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.514
Posty: 69
wolałbym songa
a ja bym tam wolal, zeby mi Videl z nieba spadla
Drake Phoenix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.476
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
Skąd: Stąd stamdąd zewsząd i znikąd
Ciekawy pomysł Videl . Ale racja jakby spadł Vegeta to na pewno nawet by sie nie odezwał, gdyż jest zbyt dumny i zajęty aby zajmowac się jakims tam człowiekiem (a gdybym sie odezwał do niego to dostałbym może jeszcze strzała z buta w twarz, za zawracanie głowy kiedy dostaje baty -w końcu zaliczył glebe jak kometa jakas , sam tak nie leciał dla zabawy jak sądze ) . A Songo pogaadałby moze chwilke, tak samo może reszta jego rodziny.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
przypominam że Vegeta bardzo się potem zmienił więc nic nie wiadomo
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Lub bym najbliższego psychologa zawołał
Tak, tak, Maciek ^^ Już to widzę...

- Proszę Pana, widziałem postacie z Dragon Balla, przed chwilą spadli koło mnie!! - wrzeszczy Szarak do znajdującego się przypadkowo nieopodal psychologa, który razem ze swymi podwładnymi (Wanią i Hanzem w idealnie bielutkich strojach) i pacjentem (uwiązanym na smyczy Napoleonem) grillował.
- Oczywiście, chłopcze. - stwierdził półszeptem i kiwnął głową. Pstryknął palcami, a za jego plecami pojawili już Wania i Hanz z kaftanem bezpieczeństwa w dłoniach. Zanim Maciek zoriętował się, był już skrępowany, bez możliwości wydobycia z siebie nawet cichego jęku, ponieważ Hanz zakneblował go zapasową oponą ich szpitalnego wana. Psycholog zawołał Marcoa del Silve Ronaldo de Assis Moreira Róbson De Souza - nielegalnego imigranta z Ameryki Południowej, robiącego za kierowce ich wana. Nie znał dobrze Polskiego, lecz wystarczał mu zwykle ruch ręki psychologa, by wiedzieć, iż powinien podjechać bliżej. Po chwili Szarak był już wpakowany do środka wana, pomiędzy zamrożone mieso i uwięzionego w bryle lodu człowieka pierwotnego (z gustowną maczugą) a pierwszymi numerami Sailor Moon w oryginalnej, japońskiej wersji. Po chwili wpakowali się tam także Wania z Hanzem, dziwnie uderzając pięsciami o siebie, a także parszywymi uśmieszkami na ich twarzach psychopatów. Szczególnie przerażająco wyglądał Hanz z tą wielką blizną na łysej głowie, która pozostała po operacji usunięcia pewnej częsci jego mózgu. Drzwi do tyłu wana bardzo tajemniczo i mroczno same się zamknęły... Psycholog siadł obok kierowcy i niezwykle diabolicznie zaczał głasać Napoleona, trzymanego na kolanach. Wan odjechał w promieniach zachodzącego słońca...

EPILOG

- Vegeta, myślisz, że ktoś nam pomoże? -spytał Saiyanin, nie mogąc się podnieść z ogromnego krateru, który stworzył swym upadkiem.
- Siedź cicho, Kakarotto, prawie udało mi się ruszyć dłonią! - ryknął w jego kierunku Książę, zarazem zastanawiając się gdzie się podział ten nastolatek...

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.620
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Ja to bym przestal palic towar bo cos by mi sie z glowa zrobila ;]

pulkarecordzz.phorum.pl
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
A ja bym poszedl wreszcie spać bo na kacu ciezko sie zyje i musialbym jeszcze odcisk stopy Yeti zaniesc do zoologicznego xD

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
1)co byście zrobili 2)i jak byście się czuli w takiej sytacji ?
1) Udałbym się do specjalisty i rozpocząłbym terapię.
2) Czułbym się dziwnie. Ja, słaby człowiek mam ratować tak potężną postać (?) Vegeta wolałby się utopić niż skorzystać z mojej pomocy (...)

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Drake Phoenix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.476
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
Skąd: Stąd stamdąd zewsząd i znikąd
o właśnie bo on zbyt dumny jest, a w ogóle [ ort! ] ztakim to nigdy nie wiadomo
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Co by było, gdyby pewnego dnia...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook