Forum Dragon Ball Nao

» [Szukam] Poszukuję osób na strone o m/a

Strony: 1, 2  
szaman
Wojownik
Wojownik
szaman
Dni na forum: 6.492
Posty: 31
Witam. Poszukuję osób chcących prowadzić stronę o mandze/anime. Osoba ta powinna być odpowiedzialna, uczciwa i... miła Strona jeszcze nie została utworzona. jeżeli nikt sie nie zgłosi tak zostanie...
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.524
Posty: 885
widze że tworzy sie tu mała konkuręcja
mam wszystkie te cechy ale ciężko mi by było prowadze se już 2 blogi (aktywny tryb życia no nie ) mam nadzieje że ktoś się znajdzie powodzenia
szaman
Wojownik
Wojownik
szaman
Dni na forum: 6.492
Posty: 31
Ale to ma być professional website o manga & anime ... a nie blog xD. Moze ktos chętny jednak? Bo samemu to tak glupio ;]
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.524
Posty: 885
spoko stronke też kiedyś prowadziłam ale znudził mi się to o czym była więc tera mój kolega ją prowadzi nawet nieżle se radziłam
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.831
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Radziłem razy kilka - ponieśli i Hiddena...eeee... nie to ^^

Mówię często, że takie ogłoszenia nic nie dają, bo albo zgłaszają się same lamy albo debile, witający się "chce prace!!!!!" i nie odpowiadajcy przez kolejne 20 minut... Lepiej jest "wychwycić" jakąś osobę z np. forum tematycznym, w tym przypadku m&a i zagadać na Priv, gg...

Widzę też, że masz już dużo - tematykę strony. A layout, upatrzony lub posiadany server, umiejęności w html, php? To zwykle zwabia ludzi.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.524
Posty: 885
czekaj zara zara sądzisz że jak to mówiłeś lamą albo debilką
hehe dawno już mnie nikt tak nie nazwał poniewaz ostatnio jak nazwano mnie tak narobił się niezły raban a i ta osoba została nieżle poszkodowana oczywiście nie fizycznie ale sądze że to co zzrobiłam bardziej zabolało
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.040
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Lilu napisał(a):
czekaj zara zara sądzisz że jak to mówiłeś lamą albo debilką
hehe dawno już mnie nikt tak nie nazwał poniewaz ostatnio jak nazwano mnie tak narobił się niezły raban a i ta osoba została nieżle poszkodowana oczywiście nie fizycznie ale sądze że to co zzrobiłam bardziej zabolało
To nie było do ciebie. Hidden Lord podał tylko przykład, który nie odwołuje się wprost do twojej osoby, lecz do ogółu.

szaman napisał(a):
Witam. Poszukuję osób chcących prowadzić stronę o mandze/anime. Osoba ta powinna być odpowiedzialna, uczciwa i... miła Strona jeszcze nie została utworzona. jeżeli nikt sie nie zgłosi tak zostanie...
Nie ma sensu wypływać na głęboką wodę, najpierw muszą być jakieś efekty, zrób szablon, dopracuj strone i stwórz forum, potem szukaj Redakcji i innych ludzi. Bo tak to ludzie nawet nie będą chcieli za tobą iść nie widząć nic, prócz twoich słów.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.524
Posty: 885
i tu sie zgodze z Shiro a z tą moją poprzednią wypowiedzią to spoko zbytnio lubie DB więc o pokrzywdzeniu fanów DB nie ma mowy
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.794
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
moge być ja? nie znam [ ort! ] sie na M&A może tyllko na DB jesli ci to nieprzeszkadza to ja chetnie. A jesli chodzi o lay to ktos tu robieł i go oceniałem.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.524
Posty: 885
hehe a mówiono że nikt się nie zgłosi

shiro: Mądry Polak po szkodzie?
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.559
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Witam. Poszukuję osób chcących prowadzić stronę o mandze/anime. Osoba ta powinna być odpowiedzialna, uczciwa i... miła Smile Strona jeszcze nie została utworzona. jeżeli nikt sie nie zgłosi tak zostanie...
No widzisz.. z miłą chęcią bym Ci pomógł... Widzisz lubię robić "strony" ( mam nadzieje że to strona a nie jakiś tam blog!!!) Ty płacisz za domene a ja jestem dla Ciebie 24godziny na dobe jeżeli chcesz sprawdzić moje umiejętności w robieniu czegoś takiego zobacz:
www.sylwek-pol.blog.onet.pl
Pozdrawiam. Jeżeli jesteś zainteresowany prosze o kontakt 4251820
szaman
Wojownik
Wojownik
szaman
Dni na forum: 6.492
Posty: 31
JA to powiem tak: Umiem php, html, css, umiem zakladac wlasne forum. Umiem robic layouty, ciac itd Tylko szukam osoby, który by chciała pomóc zacząć tą całą "zabawę"

Legolas: Strona o m/a to nie blog o władcy pierścieni i db. Tam wszytsko piszesz! i co do twoich umiejętności to sam napisałeś ze to ma byc strona a nie jakis blog. A dałes adres bloga z tandetną grafiką! Człowieku! a z tą domeną ze ja mam placic itd. to ja ci dziękuje. Tylko o pieniądzach od razu myślisz...
Na tym blogu z ortografią ciężko... "żułty"? A teraz cytat: "Witam wszystkich bardzo serdecznie... OHOHOHO dawno mnie tu nie było.... Wszystko mi się tak zwaliło na głowę.. Szkoła, miłośćzlamane, przyjaźń, to mecz... naprawde nie mogłem.. Teraz to żadko co siedzę na Necie... Brak czasubardzo smutny..Postaram się to wszystko naprawić!" Oddasz sie mi na 24h? (bez skojarzeń ;] ) Skoro nie masz czasu to jak? ZASTANÓW SIĘ NAD SOBĄ!!!

Majin Gogeta: Napisz do mnie na gg: 9491466 Jestem niewidoczny ! Porozmawiamy sobie (czekam )Przynajmniej nie wciskasz kitu
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.794
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
O a jesli chodzi o kase to jestem goły wiec w tym ci nie pomoge

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
szaman
Wojownik
Wojownik
szaman
Dni na forum: 6.492
Posty: 31
Następny z kasa mi wyjezdza ;]
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.673
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Przecież są darmowe serwery
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.040
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
To może napisz dokładnie co wymagasz od osób, które byś przyjął do tej roboty, jakie umiejętności itp. Napisz kogo potrzebujesz, to bardzo ułatwi selekcje

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
szaman
Wojownik
Wojownik
szaman
Dni na forum: 6.492
Posty: 31
Dzięki shiro czasem mam zaćmienie i myśle, że inni wiedzą co ja myśle

To tak:
Poszukuję osoby na stronę o tematyce manga & anime. Osoba ta powinna znać się na anime/manga tj. (do wyboru) naruto, dragonball, shaman king, slayers. Powinna obowiązkowo nie popełniać błędów ortograficznych i pisać z sensem. Jeżeli już tak się zdarza [ ort! ] to dobrze by było aby posiadał(a) Microsoft Word lub inny program sprawdzający pisownię.

Od osoby-redaktora oczekuję współpracy! tzn. jeżeli będzie potrzeba kupić domenę lub serwer oczywiście ja pokryję większość kosztów ale chciałbym aby redaktor także dołożył się do dobra wspólnego.

Mile widziana znajomość podstaw HTML. Jeżeli takowej nie ma udzielę szybkiego kursu pozwalającego na samodzielne dodawanie działów na stronę.

Osoby chętne proszę o kontakt na e-mail lub gg. Podając:
-nick
-imię
-wiek
-czym chcesz się zajmować
-czy była jakaś przeszłość z stronami jedno-tematycznymi, wielo-tematycznymi (czy osoba pracowała na taki(ej)ch stron(ach)ie )

To tyle. Prawda, że nie dużo?
Zgłoszenia na e-mail: [email protected] (najlepiej tu) lub na gg: 9491466

Dodatkowym bonusem jest to, że redaktor dostanie konto pocztowe w serwisie gmail o pojemności prawie 3GB!
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.040
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
No i o to chodziło, od razu [ ort! ] wszystko ładnie się prezentuje itp. Tak powinieneś zacząć ten temat

Na twoim miejscu ten post pozamieszczałbym na paru forach o DB(popatrz w Top Lista DB Nao), bo z jednego forum trudno znaleźć kilka osób, które rzeczywiście mogłby wywiązywać się ze swoich zadań.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
szaman
Wojownik
Wojownik
szaman
Dni na forum: 6.492
Posty: 31
No, no dzięki Shiro ty mój doradzco
arthur2007
Ziemianin
Ziemianin
arthur2007
Wiek: 31
Dni na forum: 6.194
Posty: 4
Skąd: Piątnica
w jakim wieku powinna być ta osoba i co powinna pomagać na tej stronie tworzyć???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » [Szukam] Poszukuję osób na strone o m/a
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook