Forum Dragon Ball Nao

» Bid For Power

Strony:   1, 2
wizzy
Ziemianin
Ziemianin
wizzy
Wiek: 28
Dni na forum: 5.483
Posty: 11
Mam grę internetową quake 3 z dodatkiem bid of power i działa mi gra ale tylko z botami nie mogę grać w multi. Mam zainstalowany najnowszy patch, cd-key z generatora, nie działa mi w żadnej wersji. Ciekawostką jest to że multi w podstawie quake 3 mi działa.
PROSZĘ O POMOC!!!
rigid Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.441
Posty: 2
chodzi mi o postac ssj2 itp... czy da sie zmienic poziom postaci w grze Bid The Power na np goku ssj2????

jesli da rade zrobic cos takiego to moze wie ktos jak to zrobic...?




z gory dzieki
Pein55
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.455
Posty: 8
Poziom Ki zwiększasz poprzez walkę.W menu(tam gdzie ustawiasz se boty) możesz ustawić se poziom ki z jakim startujesz.


Polecił bym ci Earth Special Forces.Ta gra jest o wiele bardziej dopracowana.wszystkie poziomy,można przywołać smoka,scalenie i inne bajery.
itahi Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 25
Dni na forum: 5.179
Posty: 16
Skąd: oslo
Nie wiem jak zrobić żeby grać w bfp może mi ktoś pomóc mam quake proszę o instrukcje jak i co zainstalować

Nie pisz postów wielkimi literami.
SoheiMajin Gotenks
pacu277
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.315
Posty: 1
JAk zainstalowac bid for power ?
mama problem poniewaz sciagnalem bid for power ale tam nie ma zadnych postacie z db czy trza sciagnac jaikies postacie i gdzie je wgrac ?czy moze bid for power inna wersje
kunoem Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
kunoem
Wiek: 40
Dni na forum: 3.650
Posty: 17
Skąd: Polańczyk
Już nie pamiętam jak to się instalowało, ale coś to było powiązane z Quake 3 Arena najprawdopodobniej bo to jest ten sam silnik działania na pewno. Może trzeba pierwsze Quake potem Bit For Powet instalować ale wiecie teraz nikt w to nie gra w tym problem właśnie ;/ Postawcie normalnie są w instalce chyba że można jeszcze jakieś dodać tego nie pamiętam.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Bid For Power
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook