Forum Dragon Ball Nao

» Posty na Forum DB Nao

Strony:   1, 2
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.040
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ja jestem prawie od początku tego forum i tak zawsze było, że było bardzo dużo osób zarejestrowanych, ale niewielka część z tej całej listy udzielała się faktycznie na forum.

Możliwe, że coś stanęło, ale o ile mi wiadomo to jest forum o DB, więc rozszerzanie go o inne tematy jest na mój gust trochę dziwne. W końcu macie dział Manga i Anime, czemu tam nie zakładanie tematów o innych anime? Przecież tam nie ma ograniczenia w twórczości. Możecie zakładać tematy typu "ulubiona postać w Bleach" itp.

Pozdrawiam

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.620
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Bylo tak bylo zapewne wiesz dobrze bo starym userem jestes, ale to ze tak zawsze bylo to nie znaczy ze tak musi byc dalej, tym bardziej ze kilka barwnych postaci, ktore wnosily bardzo duzo do naszej spolecznosci, odeszlo. A na horyzoncie nie widac zbyt wielu osob, ktore w jakis sposob moglyby nam tą strate zastapic. Owszem, jak to ladnie napisalem, mamy dzial od inszych anime, ale co z tego jak to ciagle garstka ludzi. Moze w jakis sposob zachecic by nowe, wartosciowe osoby do wejscia na forum... wiem ze to problem, bo w wiekszosci Ci ktorzy interesuja sie m&a, niechetnie spogladaja na fora glownie traktujace o DB. Choc moze wiele tutaj nie tracimy, poniewaz przewaznie zacni otaku to zapatrzone w siebie i swoj swiat, aroganckie persony - niechetnie patrza na newbie'sow a co dopiero by ich namowic do wejscie na to forum
Zapostowalem bo uwazam ze cos trzeba zrobic, inaczej to forum umrze, moze jakos wspolnymi silami udam nam sie cos wykombinowac...

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.631
Plusy: 2
Posty: 1.408
Problem jako taki bezwzględnie istnieje.
Brak nowych aktywnych, ambitnych i wnoszących nową jakośc useró w połączeniu z odejściem tak wyrobionych charakteró jak Fenix Fable, Xan, Dante Navaro z całą pewnościa może budzić niepokoje.
Podobnie jak zmniejszająca się iośc osób aktywnie postujących.
Nie mniej jednak, jak mówi Shiro, tak było od zawsze. Ludzi przychodzą i odchodzą a postujących było niewielu.
CZyli chyba nie wiele się zmieniło.

Osobiście jestem przeciwny drastycznemu rozszerzaniu tematyki Forum. Jest ono poświęcone DB i taki charakter powinno zachować.To w końcu dzięki niemu jest tu część z nas. A na pewno ja.
Nie widze natomiast problemów w rozszerzaniu tematyki innych działów Forum. Wydaje mi się, ze nawet najlepsi znawcy świata m&a znajdą w nim coś dla sieibe.
A jeśli nie, to przecież każdy może założyć włąsny, unikalny temat, w którym może się wykazac swoją wiedzą, inteligencją etc.
Podobnie w innych działach.
MOżliwości są. Trzeba je jedynie dostrzec i umiejetnie wykorzystac drzeiący w nich potencjał.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.647
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Właśnie. Działy mogły by być sporo, sporo rozszerzone. Np. dział M&A, (biorąc za wzór inne fora) mógłby się składać z for - Ogólnie (na rozmowy o ulubionych bohaterach z jakiejś m/a, informacje, itd.), Manga, Anime, Konwenty. To samo mogło by się stać z działem DB. I rozreklamować forum!

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.617
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Tak, ale rozreklamowanie forum może być brzemienne w skutkach, tj. więcej dzieci, które nie potrafią sklecić zdania, nie potrafią korzystać z programów poprawiających pisownię, nie umieją też poprawnie się zachować i przestrzegać przynajmniej podstawowych zasad netykiety.

Jednak jestem za pomysłem o rozszerzaniu forum w dziale DB. Ostatnio pojawia się co raz mniej tematów związanych z tym, a jestem pewien, że wszystkiego nie przedyskutowaliśmy. Tak więc świeża porcja użytkowników jest zalecana, ale trzeba też wiedzieć gdzie szukać.

Sam nie czytałem zbyt dużo mang, więc raczej biernie udzielałbym się w Strefie Inne M&A (tak jak i obecnie), ale pomysł na pewno przydatny, dla użytkowników z bardziej rozwiniętymi informacjami dotyczącymi mangi i anime.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.647
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Dorianie, to tylko gdybanie. Równie dobrze pojawi się więcej inteligentnych użytkowników. A trolli i noobów można eliminować, prawda?

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Posty na Forum DB Nao
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook