Forum Dragon Ball Nao

» Kasowanie postów

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Uwaga!

Jesli zobacze jakies posty, ktore zawieraja mniej niz 5 slow, od razu je skasuje, bez wyjatkow... Ponieważ to jest forum, nie chat... (który zresztą jest na dole strony)...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Bardzo dobrze Gotenks, wreszcie zapanuje tu może jakis pożądek. Z tego co widze to chyba twoja pierwsza prawidłowa decyzja, ALE powinieneś usuwać też posty zawierające przekleństwa (choć jedno wulgarne słowo - od razu [ ort! ] na śmieci) oraz takie ,które są po prostu [ ort! ] bezsensowne. Na te pierwsze żadko trafiam ,ale tych drugich jest niestety aż nadmiar.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
hehe zgodze sie z toba kamzo , przynajmniej bedzie lepszy ze tak okresle "filtr" i mniej bedize postów typu "Dr. Slump" itd . ja tobym miał w nosie ... ale to mnie poporstu denerwuje jak cos takiego widze.... az mi sie krew gotuje pozdro i wiecej podobnych decyzji

END
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Popieram bo to ma być przecież kulturalne forum o konkretnych tematach i tak dalej, i dalej...
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
No nie mogę czy wy nie przesadzacie z tym wywalaniem postów?? Przecież jesli troche sie w zejdzie z tematu to jeszcze nie powód zeby od razu wywalać wszystko!!!! Czasem tak bywa ze w temacie sie z rodzi nowy ma litość boską!! Co innego jeśli post jest bezsensu i z przekleństwami!! Zastanówcie sie nad tym pliiiis
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No, ostatnio już jest lepiej , posty nie są już wywalane, że tak powiem hurtowo, ale i my powinniśmy czasem też się kontrolować żeby nie zrobił się bałagan. Gotenks po prostu [ ort! ] wykonywał swoje zadanie jako administrator (ale sam powinien też się bardziej poudzielać )

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
gogeta126
Wojownik
Wojownik
gogeta126
Dni na forum: 6.945
Posty: 30
Skąd: podziemna baza sajanów
zgadzam sie i powinienes kasowac posty typu:
A PRZEPRASZAM PANA A JAK SOBIE ZROBIC TAKI OBRAZEK JAK INNI MAJA?
ALBO:A PRZEPRASZAM A DLACZEGO INNI MAJA WIECEJ KWADRACIKÓW NAD OBRAZKIEM??
(avatarem)to jest po prostu bez sensu przyznajcie

życie jak papier toaletowy,szare długie i do dupy [img]http://www.lillians.de/thumbs/tn_1_gogeta011-ssj4.jpg
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Oh, pod tym względem się chyba mocno poprawiłem, nie ? Przynajmniej mam taką nadzieję. Szkoda mi tylko mojego 'Trochę?!' . A co do kasowania offtopiców... Jak stwierdził kiedyś mój przyjaciel: "Offtopic jest ciekawy, póki jest offtopiciem, żyjącym własnym życiem i użyczającym go forum".

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Hero Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Hero
Wiek: 53
Dni na forum: 6.798
Posty: 51
Skąd: Suwałki
Nareszcie nikt nie będzie [ ort! ] nabijal postow.Mam juz dosyc takich ludzi którzy odemnie a majo o 20 posów wiencej a so któcej lub ten sam dzien.
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.761
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Liczba postów niczego nie determinuje. Można mieć kilka, ale pisać na temat.

Ale akcja jest słuszna, bo czasem to jest spam. Najgorsze są posty w stylu" Lubię to bo tak... gdzie jest argumentacja???

Problem w tym, że na forum jest wiele ludzi młodych, którzy jeszcze nie do końca wiedzą, jak wypadałoby pisać posty. Trzeba dać im czas i troche pouczyć, że gdy się coś pisze to warto podać argumenty, albo umotywować swój wybór czy tez zdanie.

Im mniej krótkich, nic nie wnoszących do dyskusji, wulgarnych, postów, tym lepiej dla forum. Więcej miejsca, dyskusja na temat z możliwością jego kontynuacji oraz brak wojen między userami.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
jeśli taka akcja istnieje to prosze usunąć mojego posta pisze w nim chyba tak

"lubie vegete jestem jego fanem,drugie miejsce ma picollo" w działe postacie


popieram taką akcje i sam od początku staram sie pisać długie posty,ale nie zawsze mi to wychodzi więdz prosz takie moje posty usuwać bez zastanowienia
a co do HERO to jego wypowiedz jest bez podstawna i dotyczy również mnie bo mam chyba o 20 dni mniej a mam ponad 70 postów, ale to tylko dotyczy aktywności na forum, chyba że ktos żeczywiście spamuje czy jak sie to nazywa.

druga sprawa dotyczy wypowiedzi gogety126


zgadzam sie i powinienes kasowac posty typu:
A PRZEPRASZAM PANA A JAK SOBIE ZROBIC TAKI OBRAZEK JAK INNI MAJA?
ALBO:A PRZEPRASZAM A DLACZEGO INNI MAJA WIECEJ KWADRACIKÓW NAD OBRAZKIEM??
(avatarem)to jest po prostu bez sensu przyznajcie
powinien powstać dział który wytłumaczy ludką jak sie takie rzeczy robi i
objaśnia różne rzeczy, ponieważ ja sam nie wiedziałem jak sie to robi.
na dodetek to nie jest wina GOTENKSA czy modów tylko twoja że nie
powiedziałeś żeby taki dział ktoś zrobił jeśli powstał taki dział to sorry,
nawet chyba jest taki dział pomoc ale ludki nie wiedza więc mógł byś im powiedzieć za to równierz sorry jeśli to zrobiłeś.

a tak poza tym [ ort! ] to chyba mój najdłuższy post, ale po prostu [ ort! ] pasi mi ten temat.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
el coyote Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.819
Posty: 73
gogeta napisał(a):
popieram taką akcje i sam od początku staram sie pisać długie posty,ale nie zawsze mi to wychodzi więdz prosz takie moje posty usuwać bez zastanowienia
A, czyli coś w stylu: Ja świadomie spamuje, wy sprzątacie - a nie lepiej zaoszczędzić pracę moderatorom i się zastanowić przed wysłaniem posta czy warto to w ogóle publikować? Przecież to później rzutuje na reputacji Twojej osoby(nie będę dawał przykładu takiej osoby, więc sami sobie to przytoczcie :p).
GuMIŚ napisał(a):
Problem w tym, że na forum jest wiele ludzi młodych, którzy jeszcze nie do końca wiedzą, jak wypadałoby pisać posty.
Do tego cytatu powyżej przyszło mi na myśl sporządzenie jakiś porad dotyczących poprawnego pisania postów. Szczerze to by się przydało takie coś młodszym użytkownikom .
Łuka$h Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Łuka$h
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Posty: 42
Skąd: Szczecin
tak...dobrze robisz Gotenks...posty bezsensowne muszą iść do kosza.Jak na przykład posty Gohana SSJ2...to już jest wyjatkowy przpyadek.Wszelkie próby hamskiego nabijania postów,wiadomoo czym się kończą...banem,oczywiście!

-Naruto-wie czego chce i wie o co walczy...tak,to bardzo waleczny młodzieniec...
[mycgiserver.com/~SeiyaDokuga/ljpics/naruto.gif]
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
nie chce [ ort! ] nic insynuoawać ale wydaje mi się że to ty jestes właśnie ów Gohanem SSJ 2,bo po pierwsze masz podobną liczbę postów i dni,po drugie mieszkasz w mieście obok Polic,a po 3 masz taki avatar i rysunek w podpisie jaki on miał,hm no ale zawsze moge się mylić...A co do kasowania postów,oczywiscie uważam [ ort! ] to za dobry pomysł,o ile posty nic nie wnoszą do tematu; ).Co do reguły napisania dobrego posta,hm każdy ma inną,mi się wydaje ze powinien ów post,być ciekawy,wygłaszać swój pogląd na dany temat,mieć w sobie choć odrobine polotu i zachowywać kulture i reguły języka polskiego (w tym ortografie).

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.678
Posty: 61
Mam pytanie co do tego. Czy ktos poza MODERATORAMI (respekt ) moze kasowac posty SWOJE ?

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Wszystko bylo by fajnie gdyby nie wyrzucanie bluzgow

Poza tym czasem moderator lub admin. nie rozumie posta i go wywala choc jest na temat

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
el coyote Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.819
Posty: 73
Mam pytanie co do tego. Czy ktos poza MODERATORAMI (respekt Very Happy) moze kasowac posty SWOJE ?
Z tego co wiem to może swoje kasować każdy user, aż do następnej wizyty forum. Służy to jedynie temu, że gdy dochodzisz do wniosku, że Twój post nie pasuje, nic nie wniesie do dyskusji - to sobie kasujesz .
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Tak, i ja myślę, że powinno się usuwać posty zbyt krótkie. Np. dziesieć słów, w końcu to zwykłe nabijanie! Jednakże nie powinno się rozgraniczać limitu długości. Ponieważ wtedy trzeba wypowiedź rozłożyć na kilka postów, które dodatkowo podbijaja licznik (co ja mam z tymi licznikami!)
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
i jest jeden fakt, aby sie nie czepiac moderatorow o NIE wywalanie postow (jak to kiedys bywalo), bo kiedy ja usune 5, forumowicze napisza w innych tematach 20, a wiec...
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Kasowanie postów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook