Forum Dragon Ball Nao

» Forum SSJCenter - zaawansowane intelektualnie forum? ;)

Strony: 1, 2  
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.743
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Witam!

Niech Was nie zmyli tytł tematu. Jak zauważyliście jest zakończony znakiem zapytania, ponieważ chce przeczytac Wasze opinie na ten temat. Otóz, jak zauważyliście, od połowy października Nasze ukochane DBNAO znikło Ale już jest, i dzieki Bogu. W czasienostalgii popstanowiłem zarejetrować sie na FORUM SSJCENTER. Od razu zauwazyłem że inteligencja i spostrzegawczość tamtejszych modów wybiega szeroko poza zasięg ludzkich mysli . . . Pewnego dnia, po napisaniu trzeciego postu dostałem Wiadomość . . . :

Obraz

Co o tym myślicie, bo mnie wręcz zamurowało . . .

Pozdrawiam
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.497
Posty: 189
Eee, pierwszy raz się z takim czymś spotykam. Nie wiem, może moderator poczuł się urażony twoją wypowiedzią, lub wyczuł w tobie intruza.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.044
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
No cóż mam powiedzieć, po prostu [ ort! ] starają się dbać ponad normę. SSJCenter to zamknięty świat nie dla wszystkich, nielicznym z grona użytkowników potrafi się przebić w ich świat.

Cóż jednak my mamy na to poradzić? To jest ich sposób tworzenia klimatu i na własny sposób tworzą swój serwis.

Zauważcie jednak, że mimo tych twardych reguł i tak są bardzo popularnym serwisem, możliwe przez to, że dają różne newsy odbiegające po za serwis i starają się na różne sposoby zwabić usera(chociażby tymi rotacjami).

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.541
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Niski poziom intelektualny...

...niech poczytają posty innych użytkowników.

70% pisze same głupoty... poza tym [ ort! ] wysnuwają takie teorie DB...
Modzi też nie są pr0-elo elo... W każdym razie było tak 3-miechy temu...

Rada:
Pisz jak przeciętny 10 latek .
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.705
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
mnie * cztery razy , a nawet nie zacząłem [ ort! ] być niegrzeczny. Do dupy takie forum.

Bez wulgaryzmow
Gotenks

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.044
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Oni chyba nie preferują zasady:
Forum jest dla ludzi, nie dla moderatorów/adminów.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.743
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
No cóż mam powiedzieć, po prostu [ ort! ] starają się dbać ponad normę. SSJCenter to zamknięty świat nie dla wszystkich, nielicznym z grona użytkowników potrafi się przebić w ich świat.
Może i tak być, ale moim zdaniem :

Forum jest dla ludzi, nie dla moderatorów/adminów.

...niech poczytają posty innych użytkowników.
Racja. Również napotkałem setki "głupkowatych" postów. Ogólnie reasumując wydaje mi sie że po prostu taka jest ich strategia. Umęczyc nowego tak, by zwątpił że jest ich wart. Jeśli przetrzyma w intelektualnym łańcuszku, to będzie mógł wyrzucić z siebie wszystko, co do tej pory cisnął w środku . . . tzn. niedorzeczności w postaci postów

innych użytkowników.
Niestety, jeślitak wygląda ich intelektualny chrzest to jeszcze raz przepraszam, ale nie chcę wysilać moich szarych komórek by nadążyć za ich intelektualnymi popędami myślowymi . . .

Pozdrawiam all forumowiczów z DBNAO!
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.621
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja jestem po prostu wdzięczny emate, że pokazał mi to forum, bo inaczej pewnie pisałbym na SSJCENTER. Tutaj miłe towarzystwo, mili użytkownicy, no i czasem zarejestruje się jakiś "inteligiętki pan", z którym można gładko pokonwersować SSJCENTER spada na psy.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.562
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Forum jest dla ludzi, nie dla moderatorów/adminów.
Sam byłem tam zajerestrowany, przez długą chwilę, więc mogę się na ich temat wypowiedzieć. Na pewno nie będzie to wypowiedź, miła, chwaląca i pozytywna. Moderatorzy na ssjcenter, uważają siebie za wielkich panów, czasem nawet uważają siebie za panujących na forum.Może faktycznie mają duże prawa, ale to nie pozwala im szmacić użytkowników którzy, dopiero rozpoczynają swoją przygodę z forum. Za głupi post dają ostrzeżenie, spamerom dają ostrzeżenie, a sami nie zdają sobie sprawy jakie beznadziejne posty piszą. Kłócą się ze sobą, zaśmiecając, obrzydzając temat, a następnie chwalą się, że mają najlepszą strone w Polsce o Dragon Ball'u. Kiedyś wykpili mnie bo stanąłem w obrnie swojej religi, zmienili mi nick na Antychryst, a potem Spalić Kościoły. Tak się zdenerwowałem, że przestałem tam pisać, i w którymś z topiców ich zwyzywałem, i to nieźle po nich pojechałem. Od razu dostałem bana i nękanie na gg. A sami sobie zasłużyli na takie traktownia. Przynajmniej mi wtedy ulżyło
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.705
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
podaj mi numer tych *, a gwarantuję ci że się odwalą

Bez wulgaryzmow
Gotenks

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.562
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
podaj mi numer tych *, a gwarantuję ci że się odwalą
Wierzę na słowo, zmieniłem już numer gadu-gadu.. Przykro mi to mówić, ale naprawdę wyrządzili mi na tym forum przykrość. Tam nie rządzi już Administrator, tam władzę sprawują Moderatorzy,(przypominają się czasy kiedy szlachta miała ogromne, prawa)
P.S.franqey Dziękuje za troske, będąc na tym forum dostrzegam, że można na ludziach polegać.

Bez wulgaryzmow, nawet cytujac..
Gotenks
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.743
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
podaj mi numer tych *, a gwarantuję ci że się odwalą
Dołaczam się do niezwykłego "odsercowego" odruchu franquey'a. Takie zbezczeszczenie wymaga zdeklasowania tych osobników . . .

Bez wulgaryzmow, nawet cytujac..
Gotenks
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.651
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Kill Them All !

Ssj Center jest do tyłka. Ale przeglądając to forum zauważyłem coś, mianowicie:
http://ssjcenter.pl/forum/viewtopic.php?t=4973&start=0
Kyaaaaa, Szpanerku, pracki wywalone w kosmos! Ha, ha, ha... Za miesiąc chyba dam je sobie w avatar i sygnaturkę

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.840
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Do piachu z parapetami, przyłączam się.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.743
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Nie! To już są szczyty ! Spójrzcie tylko to przed chwilą dostałem :

Obraz

I kto już jest nie w pełni skojarzony ze swym intelektem? Usunełem post nim został wyśmiany" - co za parodia! To tak jakby nauczyciel rzekł : "spaliłem twój sprawdzian zanim go przejrzałem, na pewno [ ort! ] dostałbys jedynkę". . .

Ludzie, to już przekracza wszelkie granice. Napisałem sześć postów z czego pięć usunięto z jakichś nieformalnych powodów . . .

Co powiecie tym razem . . . ?

Pozdrawiam
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.835
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
No co, Scooby Doo ładny jest

Co do modów, to nie od dziś wiadomo, iz są oni bogami, a userzy to plebs, który trzeba tępić. Można pisać o ich zakochaniu w sobie długo i namiętnie, ale po kij, jak każdy wie o co chodzi?

Jak widać zresztą też tam byłem, lecz darowałem sobie, ponieważ moje tematy były ignorowane, a jak już ktoś je zauważył, to albo Delete albo ost (a na Nao zyskały one parę stron wypowiedzi ). Swój pierwszy dostałem za nic... -.-

Szkoda jedynie, ze nie mogę sobie zobaczyć screena Navaro... Nawala mi oprogramowanie do przegladarki... Co jest odpowiedzialne za wyświetlanie reklam? Bo musze sobie to reinstalować

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.743
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Specjalnie dla Ciebie Hidden :

Obraz

To skrawek wiadomości, najwazniejszy i najbardziej kontrowersyjny jej fragment.

Pozdrawiam

Hidden: Dziękować
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.562
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Nie wiem co przez tą idiotyczną wiadomość Lorgan chciał powiedzieć... Z Twoim porównaniem Navaro do nauczyciela się zgodzę.. Lorgan uważał pewnie, że jeżeli jemu się nie podoba, to innym też się nie spodoba. To dopiero jest "pępek świata". Gdyby tak moderatorzy i sam admin tego przeciętnego forum zrobili porządek na tych swoich śmieciach, to każdy topic by się liczył, bo tam więcej jest tematów poblokowanych niż używanych.

Pozdrawiam Legolas
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.541
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Ciekawy pomysł .
A ty daj sobie spokój z tamtym forum...
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.497
Posty: 189
Pewnie są życiowymi ofiarami losu i muszą się dowartościowywać przez stosowanie tyrani na tej swojej żałosnej stronce. * tych frajerów.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Forum SSJCenter - zaawansowane intelektualnie forum? ;)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook