Forum Dragon Ball Nao

» Nowy Dragon Ball

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6  
Maku
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.353
Ostrzeżenia: 1
Posty: 11
Witam!mam przyjemności ogłosic że robimy Bajke Dragon Ball,Nazwa Dragon Ball TM.
Potrzebujemy:rysowników,Grafików,od dziwięku i wiele innych rzeczy.
zamieszczam rysunek naszego 1 rysownika widziałem go pokolorowanego jest skanowany.
Ryswnik ma 24 lata.


* zaloguj się, aby zobaczyć link *


zgłaszac się na gg:9075555

[ Dodano: 2006-11-04, 22:52 ]
Dragon Ball TM
Odcinek 1:Odżywają bohaterowie.










Narrator-Mineło 50 lat kiedy Goku odeszedł z szenlongiem i z kryształowymi kulami,lecz ziemian znów czeka niebezpieczeństwo.
Goku Junior i Vegeta Junior Trenują gdzieś w górach,są to najlepsi przyjaciele odkąd się spotkali na turnieju sztuk walki.
Reżyser-Leżą sobie na trawie i jedzą Jabłka,Vegeta wstał i z uśmiechem powiedział-Ja się najadłem,jak z jesz powalczymy sobie.
Goku JR odpowiedział-ja też się najadłem, możemy walczyc.
Staneli do siebie z uśmiechem, zamienili się w ssj2,Vegeta JR ruszył pierwszy,wycelował noge prawą w głowe Goku JR,obronił ręką
chciał uderzyc Vegete JR w twarz, też obronił i zaczeli szybko walczyc.
Goku JR stanoł i Vegeta JR też,wnet Goku JR usłyszał głos-Goku JR Słyszysz mnie-powiedział głos.
Vegeta JR powiedział-co się stało co ty taki przestraszony-Goku JR szybko odpowiedział-czekaj,na razie [ ort! ] nic nie mów.
Goku JR Powiedział -słysze cie-zbyt troche był zdenerwowany.Głos odpowiedział-Jestem Kaito,trener Goku twojego potomka-powiedział.
Uśmieschną się chłopiec i powiedział-Miło że pana słysze,lecz poco pan do mnie przemawia?-Powiedział.
Kaito powiedział z denerwowaniem-słuchaj!!ziemian grozi niebezpieczeństwo, ktoś się zbliża do ziemi jest Bardzo i to bardzo potężny!-powiedział zdenerwowaniem
Goku powiedział z przerażenia-my mamy go powstrzymac!!-Kaito odpowiedział-Tak GOKU JR ty i Vegeta JR!!-Goku JR powiedział-Obronimy ziemie!!a teraz musze wracac do domu,Moja Babcia Pan bedzie się martwic!!-Powiedział z uśmiechem.
Kaito też szybko odpowiedział-tak!! wracaj do domu!!!Odpowiedział.Goku JR zmienił włosy w czarne tak jak Vegeta JR.
Vegeta JR Powiedział-co się stało??-Goku JR Powiedział opowiem ci po drodze!!.
Narrator-Gdzieś teraz w chmurach.
Reżyser-Znedaleka widac szenlonga,rozmawia z kimś, miał on całe poniszczone ubranie,wnet obrócił się.
Narrator-Jak widzicie widzimy naszego Przyjaciela którego polubilisimy,jest to Goku.
Reżyser-Goku powiedział-musze im pomóc,ten ktoś kto się zbliża do ziemi jest silniejszy od Goku JR i Vegety JR-Powiedział.
Shenlong mu odpowiedział-Rób co chcesz!!ic im pomóc,lecz pamiętaj samemu nie dasz rady-Powiedział.
Szybko Goku mu odpowiedział-dziękuje,lecz ide w tej sprawie coś załatwic,na razie [ ort! ]!.
Goku znikną, przeleportował się do zaświatów, szybko podbiegł do wielkiego mistrza,którego tak nazywano.
Wpisywał dusze czy mają iśc do piekła czy do nieba.Goku powiedział szybko-Mistrzu,ziemi grozi śmierc, musisz mi pomóc, musze ożywic moich synów i przyjaciół.
Mistrz odpowiedział-Goku,moge ożywic tyle osób ile chcesz,wymień imiona-odpowiedział z uśmiechem.
Goku zaczoł wymieniac-Son Gohan,Son Goten,Vegeta,Piccolo.krilan,tenszin,kaoz,jamsze,bulme,Chi-Chi,Tronka,i tyle-odpowiedział zakłopotany.
Wielki mistrz odpowiedział-dobrze, wstawie w tylko księge że zasłużyli na życie!!.-powiedział z uśmiechem.
I Goku nagle zobaczył Swoich przyjaciół,wszyscy byli szczęśliwi że siebie widzą.Goku Powiedział-Witajcie kochani,złapcie mnie za ręke,-powiedział szczęśliwie.
I nagle znikneli,zostalli przeleportowani na ziemie!.
Wszycscy razem krzykneli nawet Vegeta-W KOŃCU NA ZIEMI!
Goku se jeszcze przypomniał że pan może byc już stara więc przeleportował się jeszcze do Shenlonga.
Goku powiedział-Smoku mam ostatnie życzenie, możesz sprawic żeby pan była młoda??.,Smok spokojnie powiedział-Jasne!-i oczy mu się zaświeciły.
Goku przeleportował się na ziemiei zaczoł rozmawiac z przyjaciółmi, opowiedział im wszystko,gdy skończył opowiadac uznali że mu pomogą.
złapał chi-chi,Vegeta złapał bulme i wszyscy wyruszyli do domku Pan
Narrator-Nasi bohaterowie odżyli są szczęśliwi, i zaczną się nowe przygody,lecz czy pokonają wroga.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Link nie działa Daj poprawny.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Maku
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.353
Ostrzeżenia: 1
Posty: 11
Prosze!o to pokolorowany rysunek naszego rysownika!

* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Bardzo, bardzo dobry rysunek, aczkolwiek lepiej byłoby gdyby narysował go w inne pozie, takie, która nie jest Mandze lub Anime. Wtedy na prawde okaże się, czy jego kunszt rysowniczy jest, aż tak dobry jak na tym rysunku.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
To ma być manga czy... bajka?

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
HEh , może by kiedyś puścili anime na podstawie waszej mangi hehe...
Co do rysunku, jest on świetny. Jeśli rysownik jest tak dobry, to może coś z tego będzie
Maku
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.353
Ostrzeżenia: 1
Posty: 11
W telewizji tego nie puszczą ale bedziemy dawac za darmo fanom odcinki żeby se oglądali!jak w ogóle [ ort! ] będą chcieli
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
1. Wolał bym kontynuacje Z (ale to mało ważne)
2. Kiedy to wyjdzie ?
3. Rysunek niczego sobie, tyle że w waszym pomyśle Gohan ma być dorosły
4. Narrator , fragment ,,Gdzieś w chmurach" a nie lepiej jak sie narysuje że wystartowali ? Po za tym w całym DB prawie w ogóle nie występował narrator.
doctor_slums Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
doctor_slums
Wiek: 31
Dni na forum: 6.374
Posty: 38
Skąd: Murzynko
Bszydki ten rysunek. Jak mam oglondać tkiego dragonbolla to wole poketmony.

Dai Kaiosama: Oj doktorku... popracuj nad ortografią
pozdrawiam
Yogi Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.376
Ostrzeżenia: 1
Posty: 59
Skąd: Chełmno
Bszydki ten rysunek.
Popracuj nad ortografią

Myśle sobie czasem jak by wyglądał Goku w połaczeniu USSJ i SSJ4. moim zdaniem miał by niebeiskie włosy, długie jak w trójce i taką jakby spódniczkęw różne wzory. A co do ryskunku to naprawdę by mógł coś innego narysować ale nie z mang tylko samemu.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Wiesz co może sam narysuj zobaczysz że to nie takie proste wymaga to paru lat nauki i wiele czasu żeby takie coś narysować (wiem bo sama staram się rysować ale mi jakoś nie wychodzi jestem leprza z muzy niż z plastyki )
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Jako człowiek którego jedną z pasji jest grafika, stwierdzam iż rysunek jest świetny. Jednynym zastrzeżeniem jest to, iż mógłby narysowac go, jak wspomniano wcześniej, w innej pozie.

PS: Ja również zapominiałbym o GT i dalej rysował Z . . .
PS2 : Chcecie robić mange czy anime? Bo chyba nepewno nie zgodze sie ze stwierdzeniem że DB to bajka
PS3: Doradzam stworzenie mangi, ponieważ zaoszczędzicie dużo czasu, papieru i ołówka

Pozdrawiam
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Navaro ma rację, tworząc mangę zaoszczędzicie troche czasu i roboty nad tym, bo jednak praca nad Anime wymaga co najmniej [ ort! ] 10x większego wysiłku niż praca nad Mangą.

Ciekawy pomysł, na prawde życzę wam powodzenia i udanego tworu.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Lilu napisał(a):
Wiesz co może sam narysuj zobaczysz że to nie takie proste wymaga to paru lat nauki i wiele czasu żeby takie coś narysować (wiem bo sama staram się rysować ale mi jakoś nie wychodzi jestem leprza z muzy niż z plastyki )

No właśnie, rysunek ładny, sam bym takiego nie narysował (Plastyki i Muzyki już w szkole nie mam )
A tak właściwie to ma być coś takiego jak czasopismo, czy robicie film ?

Edit: Jednak film bo potrzebujecie dźwięków

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Old Shatterhand: 05.11.2006, 19:14
Maku
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.353
Ostrzeżenia: 1
Posty: 11
Prosze was żeby pisali częściej ludzie którzy sie chcą sie zgłosic!
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Prosze was żeby pisali częściej ludzie którzy sie chcą sie zgłosic!
Nim ktoś się zgłosi, pragnie poznać szczegóły, czyż to nie oczywiste? Dopiero wówczas można się zastanowić, postawić "za" i "przeciw" a następnie sie zgłosić . . .

Pozdrawiam
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Maku napisał(a):
Prosze was żeby pisali częściej ludzie którzy sie chcą sie zgłosic!
Najpierw powinien powstać scenariusz na co najmniej 4 odc. Największą wadą GT była nuda w odcinkach, więc powinniście unikać przydługich wstępów i niepotrzebnych przestojów w akcji. Rysunek nie powiem całkiem niezły... sam rysuję i wiem co mówię . Jakby co (mówiąc po elficku ) MACIE MÓJ OŁÓWEK

Pomyśł na kontynuację pomysłu:
Goku JR wrca do Pan. Szuka jej, nagle słyszy krzyk! Wbiega na górę a tam jakaś gówniara!
- gdzie moja babcia?! Kto ty jesteś?!- woła zdziwiony- i czego się drzesz?
Zauważa, że nosi się ta dziewczyna jak jrgo babcia; stoi przed lustrem, w lustrze odbija się zdięcie z lat młodości Pan....
- o w mordę... co do...- jąka się.
Wpada na górę Vegeta JR
- czujesz tę KI?- pyta; widzi Pan- a to kto?
Podsuwa się do Goku JR
- E! Nic mi nie mówiłeś!- szepcze pbrażony.
- Co ty dajesz?- pyta Goku JR zaskoczony.
- Od kiedy się znacie?- pyta Vegeta JR- Fajna laska. Gdzie jąwychaczyłeś? Długo się znacie?
- Czy ktoś mi powie co się wyrabia na tej pla...- staje w pół słowa zaskoczona- precież to KI...
Otwiera okno, nasłuchuje i wykakuje po chwili z pierwszego piętra! Oczywiście potrafi latać i odlatuje kawałek w górę. To samo robią Goku jr i Vegeta jr.
- Ty! Goku. Ona ma taką samą KI jak babcia Pan, tylko silniejszą i jakby bardziej wyrazistą... to twoja siostra, czy co?- pyta Vegeta jr.
- To... Moja Babcia... odpowiada Goku jr.
- To na pewno dziadek Goku... ZARAZ!!! Teraz czuję TATĘ! I MAMĘ! Ciocia Bulma... Trunks... pan Kuririn... WSZYSCY!!! Bardzo daleko... ale jednak! ...

......


Dalej mi się nie chce, bo w szkole piszę już 0.5h ale chyba mogę się dołączyć, co? Jeszcze powiem, że jeśli tylko wyjdzie jakiś sensowny scenariusz, to jestem z wami.....
Maku
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.353
Ostrzeżenia: 1
Posty: 11
Dragon Ball TM Odcinek 2:Wróg!















Narrator-W tej chwili Goku Jr i Vegeta JR idą do domku Pan,gdy byli na miejscu,usłyszeli Krzyk.
Reżyser:Goku JR Powiedział-szybko,coś sie chyba stało babci Pan-powiedział zdenerwowanie. gdy weszli do góry,ujżeli tam Młodą dziwewczyne.
Szybko Goku JR Powiedział-Gdzie jest Moja babcia!!-Powiedział i staną jak do walki.
Dziewczyna powiedziała-ależ to ja, twoja babcia popacz na zdjęcie-Powiedzała zdenerwowanie. Goku JR Popaczał sie na zdjęcie i skamieniał,
nagle popaczał na Pan i powiedział-Jak sie stało,że babcia jest młoda i piękna!-powiedział zamórowanie.
Akurat teraz Pan z nieruchomiała,nagle powiedziała-nie czójecie tej energi!-Powiedział w patrzona w nich!.
Goku JR i Vegeta JR powiedzieli razem-JA COŚ CZUJE!!!-Powiedzieli tak jaby niewiedzieli kogo to energia.
Pan z uśmiechem powiedział-przecież [ ort! ] to jest energia Taty,Mamy,Dziatka,Cioci bulmy i wujka Vegety,babci Chi-Chi,Pana Krilana, Yamszy,Tenszina i Tronka.
Szybko wybiegła z domu,zobaczyła małe kropeczki z daleka jak sie tu zbliżały,gdy wyladowali,Pan z usmiechm i łzami poleciała do Mamy i Taty,czyli do Videl i Gohana.
Później przytuliła sie do Goku swojego dziadka.
Z domku Pan wyszli Goku JR i Vegeta JR nagle JR Vegeta powiedział-ten gości jest podobny do mnie-pokazał palcem w Vegete.
Vegeta powiedział se wmyśli że to musi byc syn jej córki,bulma także go zobaczyła i powiedziała do niego-jestes synem mojej córki??ona ma takie same włosy jak ja,prawda??-Powiedziała z uśmiechem-.
JR Vegeta odpowiedział z rumieńcami-Tak!to Pani musi byc moją babcią????a ten pan moim dziadkiem???-odpowiedział w patszony w bulme.
Bulma mu odpowiedziała szybko-a znasz droge do mojej córki czyli do twojej mamy,to polecimy do jej domu???-Odpowiedziała sympatycznie.
JR Vegeta powiedział-Oczywiście że znam droge możemy leciec!-Odpowiedział z uśmiechem.
Bulma podeszła z uśmiechem do Vegety i powiedziała-jesteś dziadkiem!!złap mnie i polecimy do domu naszej córki-powiedziała to z śmiechem.
Wyruszyli,wszyscy weszli do domku Pan i uśedli przy Stole.
JR Goku powiedział do Goku-pan musi byc moim przodkiem,bo wyglądamy identycznie prawda???-odpowiedział z uśmiechem.
Goku odpowiedział mu także z uśmiechem- Tak, i myśle że jak mnie nie będzie to bedziesz bronił ziemi??!!-Goku mu odpowiedział z odważną miną z odważna miną-Oczywiście! !.
Nagle Goku wstał i zaczoł mówic-przyjaciele!znów musimy bronic ziemi!!jutro spotkamy jeszcze silniejszego wroga nisz jeszcze znaliśmy!!niech Powie kto chce zemna bronic ziemi??.
Pierwszy powiedział Piccolo-Ja!ja ci pomoge pokonac wroga!.Nagle wstał Yamsza,tenszin i kaoz powiedzieli-MY TAKŻE!!!.
I na ostatnie wstała Pan,Tronk,Videl,Gohan i Goku JR razem powiedzieli-My także!.
Narrator- Minoł dzień, wszyscy przed domkiem pan ubrani w strój do walki czekają aż zobaczą znak z nieba czy coś leci!.
Goku JR powiedział-widzicie te biało kropke,wyglada jak spadajaca gwiazda!.
Goku powiedział-już czas!!.Wyruszyli,dołączył sie po chwili do nich Vegeta i JR Vegeta,jak zawsze po przyjacielsku Goku JR i Vegeta JR lecieli koło siebie,Vegeta leciał koło songa.
Gdy przybyli na miejce zobaczyli kapsułe w której podróżowali Sayanie.Kapsuła zaczeła sie otwierac,wyszedł z niej Człowiek który był ubrany w strój taki jak Vegeta miał.
Wszyscy sie przeraźili jegą wielką mocą.gdy stanoł i popaczał sie na wszystkich i powiedział-Witaj Vegeta znów sie spotykamy!-powiedział z uśmieszkiem.
Lecz Vegeta popaczał sie na niego i powiedział w patrując sie w niego-co ty bredzisz!!Nie znam cie!!.
Sayanin który także ma ogon jak teraz Goku i Vegeta powiedział-Nie znasz to odświerze ci pamięc!!Pamiętasz gdy ty i Nappa wyruszaliście na ziemie!!spotkaliśmy sie na jednej z planet którą chcieliście podbic lecz nie mieliście czasy aby dokończyc!!spotkaliście mnie rannego lecz mysleliście że umre i mnie zostawiliście,przez te wszystkie lata trenowałemi! ty i zapewne ten Kakkarotto!jesteście wojownikami czwartego poziomu ja jestem SUPER SAYANINEM CZWARTEGO POZIOMU!!.
Wszyscy sie przerazili i to bardzo mocno,goku powiedział zły-Czego chcesz!???-.
teraz zły powiedział SAYANIN-czego chcem??jestem Radez i przybyłem sie ZEMŚCIC!!
Narrator:poznalismy wroga,jego imie,znów nasi przyjaciele będą walczyc dla ziemi,lecz jak sie okaże wróg??
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Hmmm, czuje tutaj naciąganie ponad wytrzymałośc materiału . . . Już GT miało lepsza fabułę . . . a jeśli naprawdę nie macie "świeżych" pomysłów to zapraszam do alternatyw, na pewno coś tam wyszperacie

Nie odbierajcie tego jak ataku, lecz jako dobrą radę. Schemat przedstawiony przez Maku jest juz urarty do granic. Przylatuje jakiś wróg by sie zemścić i znów zaczyna sie jatka. . . ale to już było . . .

Pozdrawiam
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
EEEEE! Co to ma być? Myślałem, że wykażecie większą inwencję. Parę pytań:
Skąd KOLEJNY Sayiajin?
Dlaczego zostawili go rannego? Kto go zranił?
Skoro wszyscy byli z Goku, to czemu się po prostu nie teleportowali?
Skoro Goku wszystkich wezwał i z jego inicjatywy wszyscy wrócili do życia, to dlaczego nikt do końca nie wiedział o co chodzi?
SSJ4?!? Bez sensu!
Ten Sayiajin co niby znał Vegetę musiałby mieć ze dwieście lat! Jakim cudem?!?

Ale się napaliłem jak szczerbaty na suchary! Myślałem, że to poważny projekt jest....
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Nowy Dragon Ball
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook