Forum Dragon Ball Nao

» [On-line] Lineage 2

Strony:   1, 2, 3, 4  
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.542
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Focus... .
Może jeszcze mi powiesz, z jakiej klasy na jaką nie można pójść.
Ja wiem co Sub, zresztą na oficjalnej stronie L2 można się dokładnie dowiedzieć co to takiego...
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.826
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Chyba najlepsza gra jaka jest dostępna typu MMORPG. Fabuła gry jest zdecydowanie najlepsze ze wszystkich tego gatunku gier (chyba). Piękna grafika, która nadaje grze realności. Jak właśnie patrzą na wygląd to gra ma skromne wymogi. Powiedzmy, że taka GTA 4 nie jest aż tak lepsza jeśli chodzi o twarze czy ubiór bohaterów czy otoczenie. Przepaść w wymaganiach jest jednak ogromna. Gra mocno uzależnia i pewnie dlatego już w nią nie gram bo za dużo się grało, ale bardzo miło wspominam chwile spędzone w okolicach Dion, Giran czy w Aden
Moja historia z Lineage 2 rozpoczęła się jakieś 2-3 lata temu. Kumpel mnie namówił. Grałem na wielu serwerach, ale najmilej wspominam czas z eXistence i Azarath. Nigdy nie zrobiłem subklasy i z tego powodu najbardziej cierpię <sweatdrop> W granicach 70 lvl zazwyczaj się zatrzymywałem posiadając bardzo dobre rzeczy i sporą gotówkę.
Dodam, że grałem od Chronicle 3, ale w najnowsze wersje niestety nie.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.996
Plusy: 25
Posty: 2.091
Ja tylko powiem, że wraz z kilkoma osobami z forum (nicków nie będę wymieniał, bo a nuż sobie nie życzą ) gramy aktualnie na Supreme/Azure: KLIK
Zapraszam na serwer Nanaki, raty x15. Myślę, że jest koło 700+ online, praktycznie w każdej miejscówce idzie znaleźć pt. Na serwie dominują destrusy i supporty wszelkiego rodzaju. Innych DD znaleźć ciężko, ale da radę.
Aha, nie gwarantujemy żadnej pomocy ;p
/Koniec reklamy/
Sama gra jest dla mnie idealnym MMO. Kwestię grafiki pominę, bo ona nie ma znaczenia. Nastawienie na grę w pt, pvp, a także różnorodność klas, choć z pozoru niewidoczna, sprawia, że miód z L2 wywala się uszami.

[ Dodano: 02.02.2009, 21:00 (po 37 minutach) ]
Aha, dodam jeszcze, że jeśli spotkalibyście mnie w mieście, to od razu poznacie, że to ja
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
A mi się rozpoczęła nowa przygoda z L2 między innymi siedzę na Gracji (oficjalny) Serwer Luna x1. Zobaczyłem pewną nowość jaką jest nowa rasa zwana Kamaelem i wbiłem Soul Breakera na lvl 54 i ciągle wyżej Kamael to połączenie maga i fightera, co daje wymiatacza jednak Jego jedyna słaba stroną jest mała ilość HP. Oczywiście Eventy to same smaczki i only przyjemność

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.160
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Gram od wakacji. Mam Warlocka, 54 lvl.
Jeszcze średnio ogarniam, a Warlocka nawet mniej niż średnio

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.622
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Warlock śmierdzi, mogłeś wziąć Necro aka Soultakera. Duży m.atak i m.def, przydatne skille, tj. gloom i curse death link. Chętnych do wspólnej gry zapraszam na polski serwer White][Eagle, gdzie gram już prawie 3 lata. Więcej szczegółów u mnie lub na stronie W][E.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.996
Plusy: 25
Posty: 2.091
Avensus napisał(a):
Warlock śmierdzi,
Rozwiń myśl, bo takie odniesienie do jakiejkolwiek klasy w l2 strasznie razi.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.160
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Teraz na exi są raty x2000, do wipe ze 2 tygodnie jeszcze, potem x4. GM Shop jest, wszystkie potrzebne NPC też są, komuś się nudzi, to zapraszam na PvP ze mną xD

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Zdecydowanie sugeruje zmienić nazwę tematu na Lineage 2. Tak więc Zapraszam wszystkich na OFICJALNY serwer europejski, który powstanie w niedalekiej przyszłości. Lineage 2 przechodzi na F2P (Free to Play), czyli darmowy stan z mikropłatnościami (żegnam priv'y). Obecny oficjalny server z serwerownia w US przechodzi wraz z nową kroniką God of Destruction, czyli już 27 listopada jeśli dobrze pamiętam.

Jednak zapraszam na poczekanie na nowy serwer, bo tam będzie można mieć dobry strat zaczynając z wszystkimi od nowa.

Wiele zmian będzie w kronice GoD, gdyż teraz nie wbijamy już max lvl'u 2 lata jak ja wcześniej, a w 2 miesiące grając około 2 godzinny efektywnie robiąc questy. Ma to na celu spopularyzowania L2 by nowo przybyli po paru miesiącach mogli doścignąć graczy z wyższym levelem.

Serdecznie zapraszam zainteresowanych do wspólnej gry. Wszelkie pytania proszę kierować do mnie tutaj lub na PM.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.160
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
-> http://www.lineage2.eu/pl
Powstaną serwery dedykowane, a gra zostanie zlokalizowana w kilku etapach na następujące wersje językowe: angielska, niemiecka, francuska, polska i turecka.

Z tego wynika, że będzie tłumaczenie polskie?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.919
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Tak będzie to prawdopodobnie klient polski, a serwery prawdopodobnie będą 2 środkowo eu i zachodnio eu. To moje domysły, ale to bardzo prawdopodobne. Jesteś zainteresowany graniem to zebrało się już nas 2 pt.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.160
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
A kiedy w końcu rusza (bo chyba nie dziś)?

Jeśli ma być w całości po polsku, to bym chętnie znowu pograł, mimo że przez najbliższy czas będą miał wyjątkowo mało czasu ma takie atrakcje, ale coś się zawsze znajdzie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Na "Naia" mozna pobrać niedługo klienta do GoD, a konta darmowe już można zakładać. Co do UE serwera INOVY to nie ma daty ale szacuje się, że koniec grudnia lub początek stycznia.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.160
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
To jak, poza Shihouinem nikt nie zamierza?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Uaktualnienie info:

Serwery EU firmy INOVA ruszają 7 grudnia. Ile ich będzie i o której będą dostępne to pewnie napisze wkrótce, bo nie ma na razie podanych informacji.

Obecnie można grać na PTS (czyli testowy server obecny do 6 grudnia). Dostanie się tam na pierwszej postaci 85 lvl i sprzęt wysoko lvl'owy łatwo dostępny.

Konto można założyć na www.lineage2.eu jak i zarówno pobrać klienta za darmo. na tej że stronie jest dostępnym też całkiem miły dla oka filmik szybko streszczający historie kronik w l2.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.919
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
jak mi na oficjalnej wersji wyfarmicie cokolwiek, procz supporta, to moge z wami zdobywac zamki i walczyc o epiki. o, na epiki tez moge z wami chodzic wtedy przy okazji.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
jak mi na oficjalnej wersji wyfarmicie cokolwiek, procz supporta, to moge z wami zdobywac zamki i walczyc o epiki. o, na epiki tez moge z wami chodzic wtedy przy okazji.
Nie rozśmieszaj mnie : D Ja farmiłem postać 2 lata wcześniej, a teraz robi się wcześniejszy max lvl 85 w 3 miechy. Rzucając takim tekstem to tylko mi się śmiać pozostaje

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.919
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Już pomijając poświęcanie życia na zabijanie bezmózgich mas botów, to poziom poziomem, ale zapomniałeś o wyposażeniu.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Co kto lubi. Tak samo jak każdy ogląda/czyta/gra w co lubi.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » [On-line] Lineage 2
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook