Forum Dragon Ball Nao

» Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan

Marei Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Marei
Wiek: 30
Dni na forum: 6.376
Posty: 31
Raczej mało znane anime, ale warto obejrzeć. Ma mało odcinków, bo 4 podzielone na dwie części. A teraz krótki opis.
Dokuro-chan jest aniołem przybyłym z przyszłości. Mieszka w domu Sakury-kun (wiedzieliście, że to też jest męskie imie? O.O). Wygląda bardzo młodo, ale ładna jest ^-^. Często gdy się wkurzy wyżywa się na... no zgadnijcie. Na Sakurze. Znęca się nad nim w dowolny sposób, tylko dlatego, żeby odciągnąć go od pracy domowej. Ale kim dokładnie jest Dokuro? W jakim celu przybyła z przyszłości? Tego dowiecie się oglądając anime.
Osobiście obejrzałem całe. Mała Dokuro-chan wymachująca Excaliborgiem nad głową Sakury fajnie wygląda (Excaliborg służy też do ożywiania martwych osób). Czy ktoś oglądał?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
O!
Obie serie obejrzałem w minione wakacje.
Śmiałem się i śmiałem, obok niektórych scen nie da się przejść obojętnie.
Excaliborg bekowy. Fabularnie nie porywa i w zasadzie ledwo się kupy trzyma, ale nie o to tu chodzi.

A tu opening dla ciekawskich, fajny jest xD
-> http://www.youtube.com/watch?v=9ELRZ08hNaU

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.969
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Oglądnąłem, bo mnie opening zachęcił.
Opening, w pada w ucho, taki niewinny, dziecinny, tego mi brakowało, dziecinady. Najlepsze jest to" Doku-doku- dokuroczan!"
Anime przezabawne, zdarzało mi się uśmiać do łez. Rano obudził mnie koszmarny sen, a jak zacząłem oglądać, to humorek powolutku rósł, potem jeszcze tekst Parv do Iszhi: "Dam Ci dupy" o mało z krzesła nie spadłem. Ale wracając to anime, polecam gorąco. 4 serie dwu odcinkowe, jedna seria ok.25 min czyli na całe anime czasu poświęcimy ok. 1h i 40min. To nie wiele.
Czasem, a raczej często pojawiają się elementy hentaiowe, podobne do tych z Green Green.
PIPIRU PIRU PIRU PIPIRU PI!

Obraz
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.862
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Anime poznalem dzieki Zettaiowi i naprawde mi sie spodobalo .Anime jest smieszne ale mogli sie ograniczyc do przecinania cial excaliburem opening jest smieszny taki slodziutki glosik Aha i szkoda ze anime ma tak malo odcinkow

Obraz
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.420
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Szaleję za tym anime xD
To jest moje pierwsze anime, które obejrzałam jednego dnia i jeszcze miałam ochotę na więcej. Jest idealne na nudne zimowe wieczory

Anime na zawsze !!!
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Wczoraj i dziś miałam okazję oglądać. Seria krótka i straszliwie chaotyczna. Bez ładu i składu. Głupawy humor, który czasem mnie ruszał. Słodziutka kreska, trochę za słodka. Zboczuchowaty pedo-główny bohater i kawaii anielica z maczugą. To ma sens

Największym minusem było dla mnie tempo dialogów. Nie nadążałam czytać napisów
Największy plus - opening. Fantastyczny

Właściwie to ciężko mi coś na ten temat napisać. Anime dla zabicia czasu w niezbyt ambitny sposób. Jak ktoś lubi głupawy humor i kiczowate lanie krwi, to polecam z czystym sumieniem ;p

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook