Forum Dragon Ball Nao

» Zjawiska niewyjaśnione ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Kamyl napisał(a):
Slyszalem,ze w tym momencie nakladaja sie na siebie dwa wymiary-czyli JA z jednego wymiaru zderza sie z JA z innego.I stad ten wstrzas.Co o tym myslicie?
Yyy...nie O.o

Od dość dawna interesuję się zjawiskami nie wyjaśnionymi, a w szczególności Strefą 51 i UFO.
Mam jeden zasadniczy dowód na istnienie UFO:
1. UFO (Unidentified Flying Object)- to niezydentyfikowany obiekt latający, który często mylony jest z cywilizacją poza Ziemską. UFO nie musi pochodzić z kosmosu, więc jest to taka różnica/zasada.
Po obszerniejsze informację odsyłam tutaj.

Ja osobiście wierzę w obce cywilizacje. Przecież to nie możliwe, żeby w całym wszechświecie ludzie byli jedyną inteligętną rasą. Nie mieści mi się w głowie także to, że wszechświat jest nieskończony. Chciałbym to zrozumieć w przyszłości lub ewentualnie po śmierci xD

Co do Yeti, Windigo czy La Chupacabra, to nie mogę powiedzieć, że nie istnieją, ponieważ nie mamy ostatecznych dowodów na ich istnienie, ale i nie istnienie. Wiem na pewno [ ort! ], że jeszcze nie zbadaliśmy wszystkich tajemnic na Ziemi, a już się bierzemy za kosmos. Ja byłbym ostrożniejszy. Możliwe jest, że gdy się za bardzo wychylimy możemy tego pożałować (patrz film "Mars Attacks!" czy "Dzień Niepodległości"). Jednakże już może być za późno, bowiem od kilkunastu lat wysyłamy fale radiowe potężnymi satelitami naziemnymi, które rozchodzą się po próżni.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Tez to mam, ale to bardzo rzadko. Straszny ten wstrzas, przez ulamek sekundy wstrzasa calym cialem I potem wszystko wrca do normy. Moze to z przemeczenia, nie wiem .
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Kamyl napisał(a):
A ja moze z troche innej beczki.

Zapewne nieraz sie Wam zdarzylo,ze lezycie sobie w lozku.Lezycie juz z zamknietymi oczami,powoli zasypiacie,a tu nagle "COS" Wami zatrzeslo.Jeden wielki dreszcz,ze az prawie podskakujecie.Co to jest?Zazwyczaj towarzyszy temu jakis sen-ja na przyklad mialem tak,jak mi sie snilo,ze spadlem z roweru.Ale to nie moze byc chyba normalny sen,bo sny zdarzaja sie w fazie REM-czyli pierwszy sen jest ok.90 min po zasnieciu.A to sie zdarza jakies 5-10 min po zamknieciu oczu... Co jest przyczyna tego wstrzasu?Macie jakies wyjasnienia?

Napad padaczki odpada,bo jest dlugotrwaly.
Slyszalem,ze w tym momencie nakladaja sie na siebie dwa wymiary-czyli JA z jednego wymiaru zderza sie z JA z innego.I stad ten wstrzas.Co o tym myslicie?

Miałem coś takiego , tyle, że ja spadałem z 3 piętra xD

Dobra teraz inna sprawa otóż miałem kiedyś bardzo dziwną rzecz podczas snu. Otóż tak koło pierwszej w nocy zbudziłem się zupełnie sparaliżowany nie zdolny do ruchu, ruszać mogłem tylko oczami. Nad sobą widziałem tylko czarną nieznaną postać...
Znalazłem nawet coś takiego w internecie:

W wielu kulturach na całym świecie znajdziemy odmiany podania o wiedźmie. W Wietnamie mówi się o "Szarym Duchu", który - pojawiając się w środku nocy - przenosi swoje ofiary w odległe miejsca za górami. W Japonii jej odpowiednikiem jest istota o imieniu Kanashibari, która paraliżuje śpiące ofiary przy użyciu magii. W Zanzibarze mówi się o straszliwym duchu Popobawa, który uciska klatki piersiowe śpiących ludzi i sprawia, że "krzyczą oni bez głosy." W południowej części Stanów Zjednoczonych uczucie ciężaru na pierwsi wywołuje obrzydliwy demon lub wiedźma nazywana "Siedzącą Czarownicą."
hmmm, jednak jestem ciekaw co jest tego przyczyną, nie kto to przeszedł.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Hehe to tzw. Paraliż senny. Straszna aczkolwiek fascynująca sprawa Ja mialem tylko raz i dobrze To sie zdarza czesto podczas koszmaru. Myslisz ze ktos cie obserwuje , na dodatek jeszcze strach cie paralizuje i ciezko sie oddycha. To jest tak: jedna polkula mozgu spi, a druga jest czynna - daje to efekt snu na jawie..
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.478
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
A macie tak,ze budzicie sie sami kilka nocy z rzedu o tej samej porze?Ja juz dawno tak nie mialem,ale z jakis rok,moze dwa lata temu i wczesniej zdarzalo mi sie takie cos.Przez chyba trzy dni z rzedu budzilem sie okolo 5 nad ranem.Kazdego z tych dni,jak sie obudzilem i spojrzalem na zegarek byla ta sama godzina.

Slyszalem,ze dzieje sie tak,gdy jakas zmarla,bliska osoba domaga sie modlitwy za swoja dusze...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
trzy dni z rzedu budzilem sie okolo 5 nad ranem.Kazdego z tych dni,jak sie obudzilem i spojrzalem na zegarek byla ta sama godzina.
to ja tak jakiś czas temu miałem. Codziennie kładłem się spać o niemal pełnej 01.00 pm! A wstawałem ok. 6.00am, również niemal zawsze i nie dla tego, że budzik zadzwonił, albo ktoś obudził, ale tak jakoś sam z siebie...
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.478
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Moze jakis Twoj praprapra przodek sie domaga modlitwy i neka Cie,budzac o tej samej porze?Moze zapomniales zapalic mu swieczki w Zaduszki?Ja juz dawno tak nie mialem,ale intryguje mnie to...Jest jeszcze tyle rzeczy na tym swiecie,o ktorych sie nawet fizjologom (filozofom ) nie snilo...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.285
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
ja szczerze mowiac nie zabardzo w to wierze ale na internecie sa zdjecia ktore wygladaj realistycznie np.
nessy: http://cryptozoo.monstrous.com/pictures/nessy.jpg to mi raczej nie wyglada na krokodyla.....ani to http://lamaman.blogs.friendster.com/photos/s ... /nessy.jpg
ufo: http://www.qtm.net/~geibdan/good1.jpg http://www.sartelcom.net/ET/ufo_nlo/images/u ... _large.jpg http://www.virtualiterature.com/images/ufo/ufo5.jpg
wilkolaki: http://cidernet.pl/~piotr/gify2/98_str326.jpg http://cidernet.pl/~piotr/gify2/102_str328.jpg
wampiry: http://th.interia.pl/20,b19b3192f693596/86.JPG wampiry niby istnieja jest taka choroba ze sie staje "wampirem" ale polega na tym ze boi sie swiatla i trzeba pic krew
yeti: co do yeti to to wyglada po prostu [ ort! ] jak malpa alpinos a konkretnie goryl

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Myślę, że to sa podrobki, podobnie jak to było z AF.
Jedynie był taki stwór zwany Gozillą, taka bycza świnia, czy coś podobnego. Opowiadali oni na National Geographic . Miała ona bodajże 4 m długości i wagę ok 500 kg. jakiś farmer zabił ją jednym strzałem.
Co do Chupacambry nie wierzę, że jest to jakieś coś z kosmosu , tylko jakiś mutant stworzony przez naukowców, który wymknął się spod kontroli.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Zaraz naukowcom. Może to faktycznie tylko przypadkowa mutacja, lub nowy, nieznany gatunek?
drake Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
drake
Wiek: 34
Dni na forum: 6.615
Ostrzeżenia: 1
Posty: 75
Czy wierzycie w UFO chyba znacie tę historie że w 1947 roku statek kosmiczny obcych przybyszów z innej planety rozbił się w Roswell a Amerykański rząd wszystko zataił tą sprawe przed opinią publiczną ale to nie wszystko to że statek kosmiczny sie rozbił w 1947 roku to nie znaczy że kosmici wtedy sie dopiero pojawili sie poraz pierwszy na naszj planecie to jest dopiero początek tej mrocznej opowieści oczywiście ja tu nic nie zmyślam i gówno mnie to obchodzi czy mi ktoś wierzy czy nie bez obrazy oczywiście prawdopodobnie istotypozaziemskie przebywają już nawet na naszej planecie juz od tysiący lat nawet juz wczesniej od nas byli ale oczywiście oni nie pochodzą z naszej planety to oni prawdopodobnie są inspiracją wszystkich RELIG I WIAR!!! czyli oni je wszystkie wymyślili oczywiście ja nadal wierze że Jezus Chrystus jest Bogiem ale sam już nie wiem [ ort! ] a i jeszcze jedno wiecie co to jest Nederlandczyk jak pradopodobnie jakby nie kosmici to byśmy byli nadal Nederlandczykami poważnie ja tylko mówie co słyszałem na Dicovery a Nederlandczycy nie byli tacy intelingentni jak teraz my czyli jeśli wierzyć tej histori jakby nie kosmici to byśmy byli jeszcze w epoce kamienia wejdzcie na strone www.bartek9011.blox.pl i zarejestrujcie sie na forum jeśli sie interesujecie zjawiskami paranormalnymi to dużo sie tam dowiecie
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Wystarczy czyjaś napobudliwa wyobrażnia lub czyjś strach i już masz zjawisko. Ludzie często sobie coś ubzdurają. A tajemnice to inn sprawa. Tez mnie interesuje m.in. Arka przymierza, Zakon Templariusze i ich tajemnice, i nnymi rzeczami np. czy rzeczywiście Jezus miał żonę, i czy ona miała dzieci, skoro tak czy dzisiaj istnieje, czy żyje i gdzie jest potomek Jezusa
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Do cudów i zjawisk nadprzyrodzonych mam stosunek obojętny. Jak zapewne można się domyśleć część z nich to efekt wybujałej wyobraźni a jeszcze inna część to zapewne zjawiska całkiem normalne tyle, że jesteśmy jeszcze za głupi by je logicznie wyjaśnić. Być może istnieje coś czego nie możemy wytłumaczyć, coś nieziemskiego i cudownego, ale jednozmacznie potwierdzić nie można. Z reguły w takich sprawach wychodzę z założenia, że nie można udowodnić istnienia czegoś ale tak samo nie można udowodnić nieistnienia, co znowu sprowadza nas do wysnuwania najróżniejszych, teorii,hipotez i domysłów. jedyne co mogę pośrednio poświadczyć to coś w sttylu istnienia duchów i nie doswiadczone osobiscie ale przez członka rodziny. Możecie wierzyć, że nie są to najprzyjemniejsze doświadczenia.

Kamiru napisał(a):
Zapewne nieraz sie Wam zdarzylo,ze lezycie sobie w lozku.Lezycie juz z zamknietymi oczami,powoli zasypiacie,a tu nagle "COS" Wami zatrzeslo.Jeden wielki dreszcz, że aż prawie podskakujecie.
Istnieje na to pewna dosyć ciekawa teoria, tycząca się spraw świata pośmiertnego. O ile się nie mylę mozna ją znleźć w dziełach pana Raymonda Moody'ego, posiadam parę jego książek, wszystkie traktują o zaświatach, ale nie pamiętam czy akurat wspomniana sprawa jest opisana.
Mianowicie odczuwany wstrząs to moment kiedy dusza tak jakby powraca do ciała. Teoria twierdzi, że dusza jest połączona z ciałem delikatną srebrną nicią, jeżeli się ona zerwie następuje śmierć. W stanie przedsennego odprężenia dusza odbywa coś w rodzaju wycieczek. Powracając do ciała wprawia w drgania srebrną nić co powoduje wstrząs.

Old Shatterhand napisał(a):
Dobra teraz inna sprawa otóż miałem kiedyś bardzo dziwną rzecz podczas snu. Otóż tak koło pierwszej w nocy zbudziłem się zupełnie sparaliżowany nie zdolny do ruchu, ruszać mogłem tylko oczami. Nad sobą widziałem tylko czarną nieznaną postać...
Doświadczyła czegoś podobnego moja mama. Można by to uznać (podług niżej przedstawianych wyjaśnień przez innych forumowiczów) za coś zwykłego, gdyby nie dziwne okoliczności, konkretniej rozpaczliwe przywoływanie przez moją mamę zmarłej niedawno babci. Codziennie miała sny dotyczace swojej matki, a po jakimś czasie coś ją zaczęło nawiedzać i wcale nie miało milych zamiarów. Jak mama opowiadała wlaśnie o tej czarnej plamie potarzała, że nagle obudziła się w nocy nie mogąc poruszyć żadną częścią ciała a nad nią wisiało coś czarnego. W panice przypomniało jej się, że duchy (lub ogolnie coś nieprzyjemnego) mozna odgonić miotając przekleństwami. I co ciekawe czarny kształt zaczął się stopniowo pomniejszać aż całkowicie zniknął.

Co się tyczy budzenia o tej samej porze zdarzało mi się cos takiego, ale nie uznaję tego za zjawisko niewyjaśnione. Wg mnie jest to raczej kwestia stanu umyslowego i dzieje się wtedy gdy czymś się denerwujemy lub coś przeżywamy.

jeszcze jedna ciekawa teoria, w którą wierzą niektórzy księża. Chodzi o fakt kiedy możemy się domysleć, że umarła bliska osoba. Zazwyczaj dzieje się coś niewyjaśnionego czego początkoo nie bierzemy serio. Zazwyczaj na drugi dzień lub parę godzin po owym zjawisku dowiadujemy się, że ktoś zmarł. Przykład... U mojego wujka ktoregos razu samoistnie otworzyły się drzwi. Nie było by to dzine gdyby nie fakt, że były wykonane z solidnych materiałów a zamek też należał do dobrych. Po ich zamknieciu otworzyly się ponownie. Wujek nie zwrócił na to wiekszej uwagi. Na nastepny dzień dowiedział się, że zmarł ktoś znajomy. Dalszy fakt na potwierdzenie zjawiska: sytuacja powtórzyła się raz jeszcze dokładnie w taki sam sposób. Tym razem zmarła matka wujka. Podobnych przypadków było jeszcze parę w rodzinie a wszystkie tak samo zastanawiające.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
U mnie jest tak , że gdy ktoś znajomy ( babcia, dziadek lub bliski znajomych) przekręci się, zaczynam się niepokoić albo mam duszności.
Paulina94 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Paulina94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.082
Posty: 40
Skąd: Wałbrzych
Moja podstawówka jest bardzo stara, żołnierze mieli tam szkołę i szpital w II wojnie światowej. Zawsze bałyśmy się wchodzić same do damskiej ubikacji. Ja wierzę w duchy, bo było dużo zdarzeń np. Położyłam się z koleżanką na środku ubikacji (mamy ją dużą) zamknęłyśmy oczy ktoś nagle podniósł lekko moją głowę i stuknął o podłogę myślałam że to moja koleżanka, innym razem coś w tym samym miejscu nas dotykało, albo jeszcze inny raz gdy mówiliśmy duchy dajcie nam jakiś znak, tak przez chwile mówiliśmy z zamkniętymi oczami, a tu elektryka poszła, moje dawne koleżanki w bloku wywoływały duchy (ja nie) narysowały gwiazdę szatańską i w tym samym miejscu jedna klientka złamała sobie nogę ja upadłam w tym miejscu na twarz i do teraz mam wielkiego guza innej gwóźd wbił się w rękę, mam na to wiele dowodów, opowiadania emate(mojego brata ) o duchach jak był na zielonej to wszystko prawda.Tak więc ja wierzę w duchy, w ufo takżę przecież mogą być daleko we wszechświecie na nie odkrytej przez świat planecie jak my jesteśmy to inni też mogą być. Do Yeti jeszcze się nie przekonałam i do potwora z Loch ness także nie.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Położyłam się z koleżanką na środku ubikacji
coś w tym samym miejscu nas dotykało
...?

Sam nie wiem, co mam o tym mysleć...

Do Yeti jeszcze się nie przekonałam i do potwora z Loch ness także nie.
Yeti zaczai się w łazience, ale tym razem męskiej.
Bedziesz musiała postarac sie roche bardziej, żeby go zobaczyć.

Potwór z Loch Ness zapewne mieszka w twoim kuchennym zlewie.
Przyjrzyj sie dobrze...

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Paulina94 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Paulina94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.082
Posty: 40
Skąd: Wałbrzych
Położyłam się z koleżanką na środku ubikacji
w przejściu między ubikacjami o to chodzi

coś w tym samym miejscu nas dotykało
w plecy nas cos zaczelo dotykać

Yeti zaczai się w łazience, ale tym razem męskiej.
Bedziesz musiała postarac sie roche bardziej, żeby go zobaczyć.
Potwór z Loch Ness zapewne mieszka w twoim kuchennym zlewie.
Przyjrzyj sie dobrze...
yeti to nie duch więc nie wejdzie tam bo go nie wpuszą i
nie jestem az taka głupia żeby w to uwierzyć, ale jak sam nie wierzysz o tym co napisałam to twoja sprawa nie musisz mi wierzyć ważne że ja wiem swoje
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.079
Posty: 92
Mnie zastanawia zjawisko Deja Vu. Może ma ktoś coś ciekawego do powiedzenia na ten temat ? Co do duchów... kiedyś (miałem wtedy 4, albo 5 lat) leżałem w szpitalu po wycięciu narośli z przełyku. Uśpiono mnie. Kilka godzin po operacji (była to noc) Obudziło mnie coś, gdy zpojrzałem obok łóżka zobaczyłem moją zmarła pół rku wcześniej babcie, która stała i wpatrywała się we mnie. Nie pamiętam dokładnie przez ile czasu ona tam stała, gdyż to było ponad 10 lat temu, ale stała dość długo i po chwili znikneła... Następnego dnia rano, kiedy powiedziałęm o wszystkim matce, a ta lekarzowi, to lekarz stwierdzil że to mogło być wywołane narkozą. Ja jednak wierze że moja babcia odwiedziła mnie wtedy w szpitalu.

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Zażartuję: Twa babcia Yoshi zapewne czekała aż z nią zamieszkasz w Niebie ... Albo może odwiedziła Cię, aby dodać Ci otuchy, lub może był to zwykły szok po narkozie. Sam często miewałem po narkozie podobne wizje, jednak nie ze zmarłymi osobami...

Z Deja Vu jest inaczej, myślę, że to nie jest paranormalne, lecz często każdemu przytrafia się każdemu, który pomyśli, że dana rzecz miała już miejsce i coś się stało...
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.079
Posty: 92
Może z poprzedniego wcielenia.... Deja Vu to troche głupie uczucie. Myslisz i myslisz kiedy to juz miało miejsce, ale nie można sobie przypomniec.

BTW: Deja Vu to fajny filmik

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Zjawiska niewyjaśnione
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook