Forum Dragon Ball Nao

» Zjawiska niewyjaśnione ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5
Bożydar Mężczyzna
Cargo
Cargo

Wiek: 36
Dni na forum: 4.976
Ostrzeżenia: 1
Posty: 29
Skąd: Częstochova
Hako napisał(a):
Mniej więcej 15 sztuk, identycznych, dosyć dobrze widocznych, jasnych, z taką miła dla oka aurą wokół siebie.
No bo u Boga nie ma równych i równiajszych.To były dusze idące nie tylko metaforycznie do nieba. Każda nasz modlitwa kieruje się do Ojca przez Chrystusa Pana naszego. "Trzeba bardziej słychać Boga niż ludzi" (Dz5,29).
W zjawiska niewyjaśnione nie wierzę. Bóg stworzył nas na swoje podobieństwo i jesteśmy jego niezwykłym planem. Od wzrostu i harmonii poprzez życie dobiegamy do sfery duchowej i przenosimy się do innego lepszego swiata. Dzieje sie to za posrednictwem Ducha sw. Każda dusza jest nieśmiertelna (dlatego 15 sztuk leciało do nieba czyli innych warunków fizyko-chemicznych i przetrwa). Nie ginie po oddzieleniu się od ciała.

[ Dodano: 29.09.2010, 1:09 (po 18 minutach) ]
Ishido napisał(a):
bądź piekiełka .. , czy też czyśćca.
Zgadzam się chyba. Tylko proszę nie utożsamiać tego piekła do którego wstąpił Chrystus do piekła dla potępionych. Do głębszej wiedzy polecam się zapoznać bo to ciekawe przecież [ ort! ].
Nie wierzę w yeti, saskłacza (chociaż dzisiaj oglądałem jeden ciekawy film z nim chyba. Trochę pokręcony bo latali tam statkami, jakieś mieczyki mieli, a saskłacz za sterem obok tego całego Somo). Nie wierzę bo nie ma sprzeczności między wiarą a rozumem. I wiara i rozum pochodzi od Boga. Kolega u Góry mnie pewnie poprze.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.491
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Kiedyś absolutnie odrzucałam teorie o istnieniu UFO, teraz nadal uważam to za nieprawdopodobne, ale mam też nutkę wątpliwości, przez te wszystkie relacje/publikacje i różnych świadków. Mój brat kiedyś był w miejscu kręgu w zbożu i twierdził, że coś faktycznie działo się z telefonami. Sama też nie raz widziałam dziwne latające światełka w nocy, ale jak dla mnie to za mało dowodów by powiedzieć, że UFO na pewno istnieje. Natomiast jestem już mniej sceptyczna w przypadku Yeti, strefy 51, czy też innych potworów/tajemniczych baz, człowiek nie dotarł jeszcze do każdego zakamarka świata, np. kto wie co może się jeszcze znajdować w jakiejś głębokiej jaskini lub zakamarkach jakiegoś buszu. Swoja drogą skoro można już klonować człowieka i robią to "normalni" naukowcy, to kto wie co stworzono w jakiś super bazach przy zabawie z DNA, przez sztab super-specjalistów. Dlatego nie dziwą mnie doniesienia o jakiś "dziwolągach" produkowanych np. w strefie 51. Wierze także w duchy i zjawiska poprzedzające/następujące po czyjejś śmierci, właściwie od każdego można usłyszeć taką historię. Do mnie, we śnie przyszła zmarła, bardzo bliska mi osoba i przekazała mi parę słów, to samo spotkało bliską mojej rodzinie sąsiadkę, która potem podzieliła się ze mną tą informacją, dlatego dla mnie jest jasne, że zmarli mogą chociażby we śnie coś nam powiedzieć. Czasem też dzieją się dziwne rzeczy z elektroniką albo niespodziane trzaśnięcie drzwiami pomimo braku przeciągu, u mnie w domu raz nie wiadomo dlaczego, trzasnęły drzwi, aż w drobny mak rozleciała się w nich szyba, niby to nic takiego, ale to było strasznie dziwne.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5

Forum DB Nao » » » Zjawiska niewyjaśnione
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook