Forum Dragon Ball Nao

» Wulgaryzmy

Strony:   1, 2, 3, 4  
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.499
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Dzisiaj bylo cos podobnego...Jade z kumplem z gimnazjum z Radomia do siebie do domu autobusem i tez mi powiedzial,ze Radom (miasto) zmienia ludzi na gorsze Mowi,ze nie poznaje mnie,bo w gim.bylem taki "grzeczny" i "porzadny"

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.409
Posty: 1.031
To ja kiedyś idę z qmplem przez miasto i rozmawiam. Oczywiście używając wiadomego słowa, jako przecinka . Akurat, kiedy byłem w samym środku soczystej wiązanki na temat "Szkoła i te nauczyciele" wpadłem na moją wychowawczynię z gimnazjum! Ja- szczena na betonie- mówię zaskoczony "O ###!" Ona na to "A ja cię miałam za takie kulturalne dziecko!" Normalnie qmpel się mało nie posikał, jak się tłumaczyć przed nią zacząłem, jak jakiś gimnazjalista (nie obrażając żadnego gimnazjalisty )!
Jednak trzeba przyznać, że ludzie poziom kultury oceniają po słownictwie i jązyku... Pewnia mnie wzięła za jakiegoś chuligana...!

Nie przeklinaj...
SoheiMajin Gotenks
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.889
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Tutaj zgodzę się z franqi, że nie język świadczy o inteligencji. Znam wielu ludzi inteligentnych, którzy klną. Sam dużo klnę, a nawet zdarzyło mi się raz, że powiedziałem przy mamie "ale mam ***** nauczycielkę od anglika". Przekleństwo nie oznaczało tutaj nic złego, a oznaczało tyle samo co super. Oczywiście, mama mnie opierniczyła za to, ale to był odruch. Nie panowałem nad tym co mówię. Ba; często tak nie panuje. Jest to wywołane nerwowym życiem. Szkoła i niemiła sytuacja w domu do tego doprowadziła. Teraz staram się używać ich coraz mnie, ale mi to nie wychodzi. Natomiast przeklinać nauczyłem się na koloni po szóstej klasie, a przed gimnazjum. Wcześniej nie dało rady mnie namówić na przekleństwo, a tam aby nie zostać chłopcem do popychania (bez podtekstów proszę) przeklołęm parę razy i pare razy udałem cwaniaka i było dobrze. Ale przeklinanie do dziś mi zostało.

Nie stosuj wulgaryzmow, nawet wygwiazdkowanych...
SoheiMajin Gotenks

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.668
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
jak juz do tematu wmiszaliscie inteligencje, to powiem jason i wyraznie, ze IQ test nie ma nic wpsolnego z inteligencja, tak naprawde to jest test dla glupkow, i sam jedenk taki tez go wymyslil
przeklinanie nie swiadzcy o danej inteligencji, dlatego ze kazdy moze sobei mowic co chce, nie mozemy nic zabronic, takie jest prawo, wolnosc jezyka, sadze po prostu ze ludzie ktorezy przeklinaja, i to na dodatek bez powodu sa godni pozalowania, sama nie uzywam takich slow inie zamierzam, mam nadziej,m ze kazdy z was zrozumie, ze tu nie chodzi o IQ tu chodzi o kulture osobista czlowieka, albo sie ma silna wole albo nie, albo sie wie jak nalezy sie zachowac albo nie, wybor nalezy do kazdego z nas oddzielnie.
co do patologi i tak dalej w rodzinie, to wcale od tego nie zalezy czy czlowiem przeklina czy nie, to zalezy od kazdego osbno rodzice nie maja tu nic do roboty, nawet jak pija, bija czy co tam, to dziecko i tak samo wie jak chce sie wyrazac, kazdy ma swoja wole i jak przeklinasz to jest to tylko i wylacznie twoja wina a nie rodzicow

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Linka napisał(a):
co do patologi i tak dalej w rodzinie, to wcale od tego nie zalezy czy czlowiem przeklina czy nie, to zalezy od kazdego osbno rodzice nie maja tu nic do roboty, nawet jak pija, bija czy co tam, to dziecko i tak samo wie jak chce sie wyrazac, kazdy ma swoja wole i jak przeklinasz to jest to tylko i wylacznie twoja wina a nie rodzicow
No niezupelnie..
Jesli dzieciak slyszy, ze rodzice przeklinaja na lewo i prawo, to sam tez bedzie to robil. A jesli jego pierwsze slowo, jakiego sie w ogole nauczy, to np. "dupa", to nieciekawie to wyglada... a mysle, ze istnieja takie przypadki...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
przeklinanie nie swiadzcy o danej inteligencji, dlatego ze kazdy moze sobei mowic co chce, nie mozemy nic zabronic, takie jest prawo, wolnosc jezyka, sadze po prostu ze ludzie ktorezy przeklinaja, i to na dodatek bez powodu sa godni pozalowania, sama nie uzywam takich slow inie zamierzam, mam nadziej,m ze kazdy z was zrozumie, ze tu nie chodzi o IQ tu chodzi o kulture osobista czlowieka, albo sie ma silna wole albo nie, albo sie wie jak nalezy sie zachowac albo nie, wybor nalezy do kazdego z nas oddzielnie.
Czemu przeklinanie jest godne pożałowania ? I nie mieszaj braku kultury osobistej z silną wolę , bo ja na przykład nie wykazuję żadnej woli w takich sprawach jak klnięcie czy jaranie szlugów. Silna wola obiawia się wtedy gdy się chce coś zmienić , a ja bynajmniej nie mam zamiaru przestać. A bardziej pożałowania godne jest wg. mnie nadużywanie górnolotnych słów jak miłość , czy przyjaźń. Bluzgi , szczególnie stosowane na codzień a nie w sytuacjach kryzysowych de facto tracą swoje zabarwienie emocjonalne. Natomiast nadu.żywanie tych drugich nie powinno stracić swego znaczenia , gdyż doprowadza to do strasznych absurdów. Ja osobiście wolę powiedzieć o najlepszym [ ort! ] kumplu * *, i nie mam bynajmniej wyżutów sumienia. Ale jak bym powiedał że kocham babkę która po pijaku się ze mną " kochała" na imprezie , to już zupełnie co innego

Nie bede sie powtarzal, bo wiesz o co chodzi :p
SoheiMajin Gotenks

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.889
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Gotenks napisał(a):
Jesli dzieciak slyszy, ze rodzice przeklinaja na lewo i prawo, to sam tez bedzie to robil.
Od dzieciństwa, tylko wokół mnie klną. Ach, gdyby babcia żyła byłoby inaczej. Od jak dawna pamiętam wszyscy starsi wokół mnie klną, i mi tez to weszło w krew. niestety.


Ten sam osobnik co wyżej napisał(a):
A jesli jego pierwsze slowo, jakiego sie w ogole nauczy, to np. "dupa", to nieciekawie to wyglada... a mysle, ze istnieja takie przypadki...
Fakt. Istnieją takie osoby. Ja niestety nie pamiętam co pierwsze powiedziałem, ale na pewno nie była to "dupa".

Linka napisał(a):
sadze po prostu ze ludzie ktorezy przeklinaja, i to na dodatek bez powodu sa godni pozalowania
A może tobie się nie zdarzyło być wnerwionym przez cały dzień, i klnąc jak najęta, choćby na kota, za to że bydle głośno chodzi.?? Pamiętaj, że wszystko jest dla ludzi. A przeklinanie, tak jak alkoholizm mam w genach, i można z tym walczyć. Ba wręcz trzeba, ale zawsze znajdzie się jakiś odmieniec, choćby ja, który uważa, że należy sobie czasami przeklnąć i to głośno, aby człowiekowi było lepiej.

Ktoś mówił, ze IQ niw ma nic wspólnego z inteligencja. Proszę
Ach to znowu Linka -_-'

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.040
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Wulgaryzmy są jak jedzenie, bez nich nie przeżyjemy. Każda osoba używa ich w mniejszym lub większym stopniu. Ja sam staram ograniczać się, lecz czasami lepiej powiedzieć jedno proste słowo niż tworzyć wykwintny tekst, który ma opisywać naszą reakcję. Takie pójście na łatwiznę ;P

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.409
Posty: 1.031
Gotenks napisał(a):
Linka napisał(a):
co do patologi i tak dalej w rodzinie, to wcale od tego nie zalezy czy czlowiem przeklina czy nie, to zalezy od kazdego osbno rodzice nie maja tu nic do roboty, nawet jak pija, bija czy co tam, to dziecko i tak samo wie jak chce sie wyrazac, kazdy ma swoja wole i jak przeklinasz to jest to tylko i wylacznie twoja wina a nie rodzicow
No niezupelnie..
Jesli dzieciak slyszy, ze rodzice przeklinaja na lewo i prawo, to sam tez bedzie to robil. A jesli jego pierwsze slowo, jakiego sie w ogole nauczy, to np. "dupa", to nieciekawie to wyglada... a mysle, ze istnieja takie przypadki...
Oj istnieją, istnieją.
Qmpel w wieku bodajże 5 lat zapytany przez expedientkę w sklepie: "ile masz lat?" odpowiedział sepleniąc: "a co cię to kulfa obchodzi?!"

ps: sorry Gotenx, ale puenta bez "kulfy" nie byłaby puentą. On na prawdę tak powiedział!
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.537
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
** wulgaryzmy, mam je w ***. Dla mnie wulgaryzmami jest używanie niecenzuralnych słów w obecności dziewcząt .

Informacja do modów.
W pierwszym zdaniu niema ani jednego przekleństwa, wklejcie odpowiednie literki to dostaniecie normalne słowa.


Nikt za Ciebie postow 'pisal' nie bedzie...
SoheiMajin Gotenks
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
masz na myśli " jechać" i "cipsku"?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.409
Posty: 1.031
W pierwszym zdaniu niema ani jednego przekleństwa, wklejcie odpowiednie literki to dostaniecie normalne słowa.
A to spryciarz! To co ty napisałeś o wulgaryzmach i dziewczynach to ZACHOWANIE wulgarne jest (to moje zdanie, a nie "prawda objawiona"), ale jak nie nazwać, masz całkowitą rację. Nie raz i nie dwa razy widziałem jak się dziewoje krzywią, kiedy przy nich kląć...


Franek to ostatnie to faktycznie wulgaryzm nie był .....
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.499
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Nie raz i nie dwa razy widziałem jak się dziewoje krzywią, kiedy przy nich kląć...
Najgorsze jest to,ze teraz praktycznie nie istnieja dziewczyny,ktore nie przeklinaja...Niewiele znam takich,o ktorych wspomniales, Paint.Owszem,toleruje,jak sie wkurzy itp-normalna reakcja;rozumiem,bo ostatnio tez tak mam...Ale jak ide ulica,albo nawet korytarzem w szkole i slysze,jak dziewczyny sie "wyrazaja",to normalnie uszy wiedna...Wg mnie takie zachowanie nie pasuje do plci pieknej,odbiera im uroku i jakiejs swego rodzaju sympatycznosci...I to jest okropne,kobiety w dzisiejszych czasach robia sie jeszcze gorsze niz faceci...A to one powinny nas uczulac na to i zwracac uwage...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ja tam lubię jak kobieta potrafi dosadnie i siarczyście wyrazić swoje zdanie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Zgodzę sie z kamylem. też nie lubie takich "dziewcząt" ^^ Chociaz jak jest mocna wnrerwionato niech sie wyszaleje
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.499
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Chociaz jak jest mocna wnrerwionato niech sie wyszaleje
Racja Gotenx,jak w sobie bedzie tlumic zlosc,to jak w koncu eksploduje,to sie nie bedzie gdzie schowac
Najgorsze sa takie,ktore nagminnie uzywaja niecenzuralnych wyrazen mowiac np.w chwilach jakiejs przyjemnej,radosnej sytuacji,cieszac sie z jakiegos sukcesu etc... Dla mnie to nie jest ani kozackie,ani modne,ani dowartosciowujace...Zalamac sie mozna,co sie dzieje z tym wszystkim... Swiat schodzi na psy niestety...I tym optymistycznym akcentem koncze dzisiejsza posiadke na forum. Pozdro i narka

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.409
Posty: 1.031
Chociaz jak jest mocna wnrerwionato niech sie wyszaleje
Zgadzam się z Gotenksem! Lepiej, żeby się wylkęła, niż żeby mnie pobiła!!! Co innego, kiedy ktoś klnie w jej obecności. To naprawdę głupio wygląda....
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.537
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Heheh... nikt nie każe wam pisać za mnie postów.

Też nie lubię jak dziewczyna przeklina, sam przy dziewojce nawet jak zacznę brzydkie słowo to się okazuje, że wcale nie przeklnęłem, a wypowiedziałem odpowiedni zamiennik bardziej "grzeczny", jak automat nawet tego nie kontroluję.

Nie raz i nie dwa razy widziałem jak się dziewoje krzywią, kiedy przy nich kląć...
Najgorsze jest to,ze teraz praktycznie nie istnieja dziewczyny,ktore nie przeklinaja...Niewiele znam takich,o ktorych wspomniales, Paint.
No cóż masz pecha do dziewcząt? Do mnie zazwyczaj mówią, żebym tak do nich nie mówił, jak przesadzę, ale to dopiero jak mnie ostrooo... zirytują.
Rozumiem jak się wkurzy, ale bez przesady, są inne sposoby wyrzucenia złości...
Chociaz jak jest mocna wnrerwionato niech sie wyszaleje
Zgadzam się z Gotenksem! Lepiej, żeby się wylkęła, niż żeby mnie pobiła!!! Very Happy Co innego, kiedy ktoś klnie w jej obecności. To naprawdę głupio wygląda....
Sport? Hmm... czekolada ma w sobie to coś co uspokaja , chociaż niezalecam...
No bez kitu, dziewczęta powinny być dziewczęce, a one przeobrażają się w rzeźników i gladiatorów, smutne... idę się powiesić .
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.409
Posty: 1.031
smutne... idę się powiesić .
To ostatnio modne w dzisiejszych szkołach
Nie ma powodu się się wieszać, może się jakaś normalna gdzieś uchowała.....
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.374
Posty: 60
Osobiście nie klnę, bo po co skoro można się wyżyć na drążku lub worku boksowym

Obraz
Cut my life into pieces- this is my last resort!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Wulgaryzmy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook