Forum Dragon Ball Nao

» Sporty zimowe

Strony: 1, 2  
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
uprawiacie jakies sporty zimowe? jezdzicie na nartach lub na snowboardzie, a moze saneczkarstwo figurowe . Dlaczego bardziej lubicie sport ktory wy uprawiacie?

ja osobiscie jezdze na snowboardzie od 4 lat i jest mi z tym bardzo dobrze. Moglbym na stok jezdzic codziennie tylko na taki dlugi krzeselkowy bo na orczyku jest niewygodnie.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Ja jeżdzę na snowboardzie, fajnie się zapiernicza z górek, tak szybko, że, aż się boję nieraz
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
hehe, ja tam pruje z "łysej góry" w sopocie 120m n.p.m. na sankach kazdy ma sobie cos z dziecka normalnie najlepsza zabawa : ) a jeszcze jak wezmiesz kobiete ze soba... miodzio... mozna sie poprzytulać, a jak bedzie zimno partnerce rozgrzac XD

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
bobry patent ale ja go niestety wykorzystam dopiero jak znajde laske. Ja juz nie mam sanek ostatnie zlamalem jak na nie siadlem w wieku 10 lat

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
to sie kupuje tytanowe sanki XD, zartuje trzeba zainwestować w jakies dobreee i ..... zarywać dziewczyny : )... acha przy takiej pogodzie to moze na plaze?

END
WARRIOR20
Wojownik
Wojownik
WARRIOR20
Dni na forum: 7.010
Posty: 36
Skąd: wrocław
:)kiedyś pamiętam najleprzą frajda było zjezdzanie na Zderzaku od Tira w 6 osób to była masakra z takiej zajebistej góry hehehe

WARRIOR20
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No tak, oglądać ze sportów zimowych jak tak się dobrze zastanowie to lubie raczej tylko hokej i skoki narciarskie. Nie lubie tego okresu bo jak wyżej wspomniałem nie mam raczej jakichś szczególnie lubianych dyscyplin (ale hokej jest naprawde cool ), a do tego sam nie mam za bardzo jak pograć np w piłke nożną (na sali to nie to samo )

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Sporty zimowe... No to lubię sobie looknąć na skoki,ale jeżeli chodzi o uprawianie to jes kilka
a) Saneczkartwo koło ruchliwej ulycy, kiedyś na nią wjechałęm, proto pod koła samochodów... NA szczęscie nic mi nie jest, nic mi się nie stało
b) Snow Ball Shot (SBS) czyl żucanie się na śnieżki
c) NArciarstwa kiedyś próbowałem lae dałem sobie spokój [ ort! ]

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Cóz, ja jeżdżę na desce, i musze przyznac, ze choć za pierwszym razem doznałam mocnej kontuzjii i prze pare miesiecy z trudnościa siadałam, to nie zraziłam sie XD
Jeżdżę od 5-ciu lat i kocham to.
Na nartach tez umiem, ale odkąd przerzuciłam się na snowboard, zaniedbałam je ^^


Ze sportów ekstremalnych mam za soba jeżdzenie na własnoręcznie zrobionym (ze bratem i kuzynostwem) torze, oblanym wodą (z czego powstał lód) i wyrżniecie przez to w drzewo XD Cóż, bywa XD myslałam, ze wyhamuje, ale lód okazał sie nieco... zbyt sliski

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
Ja pierwszy raz na nartach jeździłam w zeszłym sezonie. No..... i pojeździłam 2 godz. i mnie gorączka 39 stopni złapała.... tak skończyła się moja "kariera" narciarska. Teraz czekam na zime, żeby zobaczyć czego się nauczyłam i w końcu zaliczyć duuużą górkę. Jak spojrze w dół to mnie chyba ciutke zatka z wrażenia.... ale zjechać "kiedyś" będzie trzeba

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
J auprawiam niewiele sportów zimowych, ale je wymienie.
-ślizganie się na szkolnym boisku i koło domu
-obsypywanie dziewczyn(z tym skończyłem)
-walki na kule

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Cóz, ja jeżdżę na desce, i musze przyznac, ze choć za pierwszym razem doznałam mocnej kontuzjii i prze pare miesiecy z trudnościa siadałam, to nie zraziłam sie XD
Jeżdżę od 5-ciu lat i kocham to.
Na nartach tez umiem, ale odkąd przerzuciłam się na snowboard, zaniedbałam je ^^
Ja tak samo! Przez 3 lata jeździłem na nartach. Ostatniego roku przezuciłem się na snowboard i chyba też już przy nim zostanę
No patrz.. kolejna wspólna cecha... Moze jakaś randka

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Prosze bardzo, ja jestem otwarta na wszelakie propozycje XD Nie jestem wymagająca, wystarczy mi Sheraton XD Bliziutko, w moim miasteczku, malowniczy widok na Wisłę, w której jeszcze (Cud!) sa ryby XD

A teraz mnie jakis mod za offtopa oskalpuje, to żeby tematowi było zadosć, wspomne nieco o łyżwach XD

Mianowicie do tych sportów zimowych mam jakiegoś niefarta XD Jeździłam na łyżwach 1, słownie: RAZ. I po tym małym razie miałam przez 4 miesiące uraz do lodu (aż stopniał XD) Mianowicie łyzwy zostały mi zakupione przez kochającego rodzica. Dziecko, czylija, z prezentu się ucieszyło i postanowiło wypróbowac. Pojecia jednakże nie miało, co to sa łyżwy XD Poszłam jednak do parku, dzierżąc krzepko w dłoni świeżo otrzymane łyżwy, gdyż w tymże parku było lodowisko. Dochodzac, a raczej dobiegając w euforii wpadłam w zamarznietą kkałuze wielkości małego jeziora (ale to nie było jeszcze lodowisko XD) wyrznęłam na łeb, a moj biedny nadgarstek został przecieżty przez jedna z łyżew XD

W efekcie do tej pory mam uraz to tego rodzaju rozrywki XD Za ostre to dla mnie, za ostre XD

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Ja w tym roku zaczynam nauką jakdy na snowboardzie, kumpel ma 2 deski wiec zabiera nie w ferie w góry i mnie troche poduczy

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.770
Posty: 514
Skąd: Pluton
A no Parv mi jeszcze przypomniała o łyżwach . Zaczęłam jeździć jakieś 4 no może bardzo naciągnięte 5 lat temu. Jak po raz pierwszy zobaczyłam ten pędzący tłum ludzi, jedni drugich popychają... heh to raczej nie miałama zaciekawej miny. No ale weszłam na tafle a tam zdziwko... od razu [ ort! ] umiem jeździć . Ale 2 glebki dzięki pomocy innych... i tak zaliczyłam . Ale nie chodze na łyżwy co sezon, albo nie mam czasu, albo nie mam z kim iść (nie chce mi się samej). Albo odstraszają mnie te tłumy, iść po to aby w stresie jeździć, że zaraz jakiś świr z rospędu "wywali mnie za bande". Fajnie było jak jesze w podstawówce wychowawczyni "wypożyczała" lodowisko na godzinke dla chętnych, tam to był luz, trzebabyło tylko uważać aby nie dostać w zęby krążkiem hokejowym
renifer
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.729
Posty: 18
hehehe, ja zjeżdzam na sankach
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Mashor ty na sankach- ja na jabłku (takie plastikowe do zjeżdźania na tyłku )
Chuba z tej samej górki jesteśmy

Ale niestety trzeba na kamienie uważać
Bo potem kontuzja tyłka i moja kariera legnie w gruzach ...
Nie ma to jak zawodostwo.


Pozdro

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
A ja zjeżdzałem na Torbie z butami i kto podskoczy??
Ale na serio, mistrzu trzeba sie kiedys w zime skumać na "zjezdzanie"

Pozdro

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
Moim ulubionym sportem zimowym jest bieganie w śniegu po kolana
Porządny trening

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.234
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
ja najbardziej lubię łyżwiarsto bo zimą u nas jest lodowisko a do innych spostów nie mam sprzętu ... no mam sanki ale nie za bardzo lubię na nich jeżdzić bo strasznie mnie tyłek boli po powrocie do domu
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Sporty zimowe
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook