Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Polityka

Strony:   1, 2, 3, ... 15, 16, 17  
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.616
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Moim zdaniem pan Tusk już od pierwszych pytań dosłownie miażdżył pana premiera. Jarek próbował się bronić podatkami, które obniżył jego rząd, ale jak wiemy, przez całą kadencję PiS'u, tak mała zmiana jest mało zauważalna, no ale nie można powiedzieć, że źle zrobili.
Panu Donaldowi przewagę dała naturalność i opowieść o jego życiu, bo prosto można wywnioskować, że gdy żył w biednej rodzinie (w przeciwieństwie do Kaczyńskich), to zna potrzeby ludzi, więc oczywistym jest, że potrafiłby dogodzić każdemu rzędowi społecznemu w Polsce.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.646
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Ja bym powiedział więcej. (W zasadzie miałem tego nie pisać dzisiaj, aaale...)

Ja się po Tusku tego w ogóle nie spodziewałem! Ktoś go podmienił!

Przejechał się po Kaczyńskim z miną i doświadczeniem fachowca. On nawet go atakował! Kto by pomyślał? Kaczor został zjechany od początku do końca. Jestem bardzo, bardzo miło zaskoczony.

Teraz PiS może uratować brak obserwatorów, CBA i fanatycy (Gotenks, pozdrawiam =*)

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.257
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Pozwolę sobie zamieścić treść posta, którego napisałem na innym forum.

Wynik debaty? Zwycięstwo Kaczyńskiego, to dla mnie oczywiste. Odnosiłem wrażenie, że Tusk jest nie przygotowany. Jego argumenty były nietrafne.
Mieszkania
Plan budowy mieszkań na okres 8 lat. Przewodniczący PO Donald Tusk podał, że w ciągu dwóch lat nie zostały podjęte żadne działania. Plan jednak przewiduje oddanie 3mln mieszkań po ośmiu latach. Taka zapowiedź mówi, że po 8 latach mają być te mieszkania(po 7 może ich nadal nie być, ale muszą być po ośmiu), więc komentarz lidera PO był chyba nie na miejscu.
Polityka zagraniczna:
Co do nieudolności minister Fotygi to się zgodzę. MSZ nie jest dla niej odpowiednim miejscem. Nie można jednak odmówić zasług PiSu w tej sferze. Polska nie kłania się przed Rosją, Niemcami ani też nie spełnia postulatów głoszonych przez UE, które jawnie dążą do ograniczenia suwerenności Polski. Jako przykład podam udane moim zdaniem negocjacje na szczycie unijnym, gdzie wynegocjowano korzystne zmiany w systemie głosowania w Radzie europejskiej. Wracając do sprawy Niemiec nie można ulegać roszczeniom ziomkostw niemieckich. Nie można usuwać Polaków z posiadłości opuszczonych przez Niemców. Ponadto wyszła ze strony niemieckiej inicjatywa dotycząca dóbr kultury pozostawionych przez Niemców na utraconych ziemiach wschodnich. W okresie PRL-u strona polska zdecydowała się na rezygnację z miliardów odszkodowań wojennych. Co by teraz nie robić, każdy układ będzie dla Polski z góry niekorzystny, więc strona niemiecka powinna zdecydować się na jakiś krok w stronę Polski. Czegokolwiek nie uczynią i tak niczego nie stracą. Dotychczas to tylko my straciliśmy.
CBA:
Tu nie będę się rozpisywał, bo nie ma po co. Istnieje powiedzenie: Jak się nie ma tego co się lubi, to się lubi co się ma. Otóż Donald Tusk twierdzi, że min. Ziobro zorganizował więcej konferencji prasowych, aniżeli CBA wykryło afer. Ale gdyby nie rządy PiSu, żadna z tych afer nie zostałaby wykryta, czyż nie? Dodam też, że dzisiaj CBA ujęło kanclerza wyższej uczelni we Włocławku(nie wiem jakiej) podczas wręczania łapówki. W grę wchodziło 120tys. PLN.
Liberalna gospodarka
Przewodniczący PO zarzuca prezesowi PiSu, że ten nie prowadzi dostatecznie liberalnej polityki gospodarczej, mówiąc tym samym, że PO takową będzie prowadzić. Członek partii, której program mówi o zachowaniu podatku dochodowego pod taką czy inną formą nie powinien mówić o liberalnej gospodarce. Dodatkowo zarzucając innym brak liberalizmu powinien być moim zdaniem nazwany hipokrytą. Ponadto Tusk wspomniał o prowadzeniu zarówno polityki prospołecznej jak i liberalnej. Otóż to jest niemożliwe. Ponadto PO popiera przyjęcie euro(to nie jest liberalne, to jest socjalistyczne). Co ograniczy gospodarczą niezależność naszego państwa i ściśle zwiąże z gospodarką pozostałych państw. Skutki przyjęcia euro widoczne są w Niemczech(ostatnio jest lepiej, ale początki były nie ciekawe), we Włoszech, Francji(kraje te chcą nawet wystąpić ze strefy euro). Skutki są też widoczne w pozostałych krajach strefy euro. Najlepiej na tym wyszły Wielka Brytania, Szwecja i Dania, kraje, które waluty nie przyjęły.
Wynik debaty jednak nie przyciągnie w stronę PiSu, którego nadal nie popieram.
Debata była dosyć ciekawa, mimo że przypominała raczej wzajemne obrzucanie się błotem, za to zachowanie publiczności było mniej ciekawe.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.252
Skąd: ふざけた時代
Szarak napisał(a):
Imo, dużo ciekawsza od poprzedniej.
Bardziej merytoryczna, ale nudna jak cholera, przynajmniej dla mnie.

Szarak napisał(a):
I zacznij mi jeszcze wmawiać, że w Partii byli sami fanatyczni komuchowie! Że to całe koryto przy władzy było zdolne oddać życie za swych towarzyszy!
Alez co Ty tutaj opowiadasz ;p Ja juz napisalem, o co mi chodzi, i nie bede sie powtarzal.

Avensus napisał(a):
więc oczywistym jest
"Oczywista oczywistosc"?

Szarak napisał(a):
Ja się po Tusku tego w ogóle nie spodziewałem! Ktoś go podmienił!
No tez sie nie spodziewalem Myslalem, ze bedzie lamil jak Kwasniewski.
Ale bzdury opowiadal, m.in. o tym, jak to on przyjechal do Slaska "jako kierowca", a kiedy zajechal tam premier Kaczynski z calym "orszakiem". Tylko nie ma w tym nic strasznego, bo gdyby to pan Donald byl premierem, byloby odwrotnie.

Szarak napisał(a):
Teraz PiS może uratować brak obserwatorów, CBA i fanatycy (Gotenks, pozdrawiam =*)
To nie slyszales, ze owi obserwatorzy zostali zaproszeni?
Nie jestem fanatykiem. I nie palam nienawiscia do opozycji, tak ogromna, jak wiekszosc z Was do PiSu.
A w CBA nie widze nic zlego. No chyba, ze przepadasz za Lepperem...

Co do ewentualnych przyszlych rzadow PO z PSLem. Ciekawe czy ten tworca GG dostalby fotel ministra...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.257
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Właśnie jesteśmy po wyborach parlamentarnych. Zakończyły się one zwycięstwem PO. Wraz z elektoratem LiDu bądź PSLU, a być może obydwu będzie w stanie utworzyć sejmową większość. Sam uważam, że koalicja PO-LiD jest kwestią kilku dni.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.835
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Po co Lid ... skoro z PSL chcieli zrobić koalicje ... wystarczy im do tego PSL, gdyż PiS + LiD maja mniej głosów niż PO, a samo PO brakuje 6 mandatów do większości ... Myślę, że PO będzie chciało stronić od LiD-u i zawiąże koalicje z PSL.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.252
Skąd: ふざけた時代
Focus napisał(a):
Po co Lid ... skoro z PSL chcieli zrobić koalicje
Miala byc koalicja PO - PiS, ale to ze "chcieli" nie wystarczylo...

Moga chciec LiDu, by miec wieksza wiekszosc w sejmie.
Ale mam nadzieje, ze jednak dzieki tym wyborom LiD odejdzie juz zupelnie w niepamiec ;p byloby to dobre dla wszystkich.

No i dzieki PiSowi i m.in. akcji CBA i tym wyborom Lepper zostal usuniety z poltyki
Troche szkoda Giertycha, ale byl z Lepperem jednym cialem, jego smutny wybor.

Teraz PiS bedzie w opozycji, bedzie krytykowal PO, szkoda tylko, ze tym razem media z pewnoscia beda bronily rzadu na wszelkie mozliwe sposoby, tak mocno jak oczernialy poprzedni...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 22.10.2007, 1:48
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.270
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Wygrała Platforma. Jestem w gruncie rzeczy nawet usatysfakcjonowany. Nie lubię tej partii, ale spośród wszystkich nie lubię jej najmniej. Wolałbym Olejniczaka i spółkę, ale oni skumali się z Kwachem ; <

LiD generalnie by mi odpowiadał, gdyby nie to, że dla mnie to sztuczny twór, który nie może długo przetrwać. No bez jaj – ludzie z Unii Wolności, którzy walczyli z komunistami z PZPR, i SLD teraz razem?


Pozdrawiam serdecznie.
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.646
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Wykład prof. Bartoszewskiego "Refleksje świadka stulecia" na UW

Co sądzicie na jego temat? (Wykładu, jak również prof. Bartoszewskiego)

Dla mnie najmądrzejszą rzeczą jaką powiedział Tusk w debacie z Kaczyńskim było zdanie, a właściwie dwa zdania, które brzmiały, cytuję ze źródła, tak:

I powiem panu, ludzie naszego pokolenia
powinni mu się nisko w pas kłaniać. Pan powinien nisko pochylić
głowę przed Władysławem Bartoszewskim, bo i pan, i ja musielibyśmy
jeszcze bardzo dużo w życiu zrobić, jeszcze bardzo dużo, żeby się
z nim porównywać.
Prof. Bartoszewskiego mam za wielki, naprawdę wielki autorytet. I za wspaniałego, bardzo mądrego człowieka. I mimo, że teraz jest dużo, tfu, "ludzi", którzy próbują negować jego zasługi, robić z niego kolejną polityczną szmatę, (dziwnie zbiegło się to w czasie z opowiedzeniem się Bartoszewskiego po stronie PO) dalej uważam, że żaden ten ww. "człowiek" nie dorasta mu do pięt.

A wykład? Świetny. Naprawdę warto przy nim spędzić godzinkę na youtubie. Mi osobiście podobały się szczególnie fragmenty jego publikacji w czasie IIWŚ (i to zdecydowanie jest do dziś aktualne), mówienie o "numerach RP" a także puenta. Polecam.

edit:
Bym zapomniał:

No i dzieki PiSowi i m.in. akcji CBA i tym wyborom Lepper zostal usuniety z poltyki
Troche szkoda Giertycha, ale byl z Lepperem jednym cialem, jego smutny wybor.
Sugerujesz, że PiS i CBA ma związek? Cóż, Premier też to przyznał.
Lepper został usunięty z polityki na 100% dzięki koalicji z PiS.
Szkoda Giertycha? Przerażasz mnie. Trzeba było głosować na LPR.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.252
Skąd: ふざけた時代
Szarak napisał(a):
Sugerujesz, że PiS i CBA ma związek?
A dlaczego mialiby nie miec zwiazku? Slowo "Centralne" w nazwie nie jest chyba przypadkowe?

Szarak napisał(a):
Szkoda Giertycha?
Szkoda, bo teraz bedzie troche nudniej. Poza tym "zero tolerancji dla przemocy w szkole" bylo dobrym pomyslem. I nie byl on takim ciulem jak Lepper, ktoremu jedynie na wladzy zalezalo.

Dzisiaj slyszalem, ze Pawlak chce dla PSLu pieciu ministerstw (2 duze, 3 male), nie powiem, ciekawie

W ogole, to scal te dwa swoje posty, co to ma byc!?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.646
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
W ogole, to scal te dwa swoje posty, co to ma byc!?
Przejrzyste rozdzielenie tematów, złotko

Szkoda, bo teraz bedzie troche nudniej.
Wyszukany argument, hihihi.

A dlaczego mialiby nie miec zwiazku? Slowo "Centralne" w nazwie nie jest chyba przypadkowe?
Chyba nie. Ale taka instytucja ramienia państwowego winna być apolityczna.

Dzisiaj slyszalem, ze Pawlak chce dla PSLu pieciu ministerstw (2 duze, 3 male), nie powiem, ciekawie
A Tusk pewnie nie ma zbytnich jaj żeby wynegocjować lepsze dla PO warunki... choć - kto wie? Ale zależy mu na koalicji i nie może hajerować.

Poz,
dravim!

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.700
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Minął już jakioś czas panowania Donalda Koper Fidela , i czas na pierwsze uwagi:
1. Wygrali w dużej [ ort! ] mierze na krytyce CBA , obiecywali cudny raport Pytery i chyba dupa z tego wyszła . Raport ( który okazał się zwykłą notką ) trafił do rąk magika włanych , i zniknął. W dodatku wygląda na to że jeśli już Tusk go z kądś wyjmie to chyba pani Julii z dupy , bo nic tam nie znalazł. Kamiński cały czas zostaje na stanowisku .
2. Nie wiem czy to telewizja czy polityka zchodzi na psy , ale dziennikaży trzeba chyba faktycznie powymieniać . Zapraszają do studia ludzi którzy zawsze odsyłają po informacje do kolegi . Trzeba wymieniać radę radiofonii i telewizji tak żeby była niepodległa nikomu , i zadawała tylko takie pytanie jakie cudotwórca im przekaże podczas obowiązkowych seansów hipnotycznych. Podobno ustawa już jest tworzona
3. Pani Kopacz ponoć wykopała ludzi z PiSu na zbity ryj , a teraz zakopuje dziórę w budrzecie. W dodatku bez zabierania nam pieniędzy. Albo iluzjonista udzielił jej swej mocy , albo z koszyka została tylko wiklina
4. Podobno polskie lody z "Zielonej budki na krogulczej nodze" przyniosły niesamowity dochód . Właściciel twierdzi że najlepiej sprzedają się krencone lody włoskie Corleone.
5. Osłabienie się złotówki , i problemy na giełdzie to ponoć wynik niewiary opozycji . Tusk nominował Schetynę na stanowisko pierwszego inkwizytora .
6. Podobno budrzet ma wyczarować odszkodowania dla wypędzonego dziadka Donalda i jego kolegów z Wermachtu , którzy musieli opuścić swoje domy po pezegranej wojnie. Agngela Merkel nie umiała tych pieniędzy wyczarować . Pewnie nie wierzy w cuda
7. Źrudła pochodne do Ala Gorea podają że w przeciągu najbliższych 3 lat rurociąg bałtycki przyspieszy globalne ocieplenie bałtyku . Irlandia już zaczyna dryfować na krze lodowej w kierunku Polski

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.967
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
W dzisiejszej polityce najbardziej nie lubię tego ze oni wszyscy sie kłócą każda partia chce czegoś innego. Jedna partia mówi tej źle żeby w następnych wyborach przegrali przecież to sie w głowie nie mieści, oni chcą żeby Polska sie rozwijała czy może po prostu kasę dostawać?

Obraz
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.536
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
mateuszVgoku napisał(a):
oni chcą żeby Polska sie rozwijała czy może po prostu kasę dostawać?
To drugie . Złudne nadzieje, jak jest ktoś porządny to go szybko niszczą, albo przekopują na swoją stronę. Polska zawsze będzie taka, albo gorsza... No chyba, że nasz kraj wykupi jakieś inne bogate państwo, co jest moim zdaniem całkiem realne...
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.145
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Racja, kłótnie polityków, to jest problem widzę przeciwnika PO frangyea- Mi się wydaje że rząd PO będzie dobrym rządem dla RP, ale martwią mnie tochę kłótnie przemiera z prezydentem Ostatnio jest nowa afera z posłem Palikotem z PO. Co wy o tym myślicie?
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.967
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Tatsumaru napisał(a):
Racja, kłótnie polityków, to jest problem widzę przeciwnika PO frangyea- Mi się wydaje że rząd PO będzie dobrym rządem dla RP, ale martwią mnie tochę kłótnie przemiera z prezydentem Ostatnio jest nowa afera z posłem Palikotem z PO. Co wy o tym myślicie?

Te kłótnie premiera z prezydentem dużo mnie nie obchodzą bo to tylko dwie osoby może najważniejsze, ale tylko dwie chyba ze włączą sie do tego PO i PiS i będzie wielka afera ale tak sie raczej nie stanie. Prezydent powinien ostro powiedzieć Tuskowi kto tu rządzi bo chyba on jest ważniejszy od premiera.

Ale ci politycy nie umieją się zjednoczyć. Wszyscy Polacy powinni wybrać jedną partie dożą partie ale, żeby żadnych bontów nie było i niech oni rządzą tylko oni.




Edit:
Chodzi ci o tego co mówi, że prezydent ma problemy z alkoholem?
Nawet jeśli on pije to nie ma z tym problemu jakoś jego nigdy nie widziałem go pijanego, w porównaniu do Kwaśniewskiego.
Ale Palikot sobie to raczej wymyślił, po za tym potem przepraszał on chciał sprawdzić czy prasa będzie nastawiona negatywnie na prezydenta, czy pozytywnie.

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Mateusz: 15.01.2008, 13:55
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.257
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Tatsumaru napisał(a):
Ostatnio jest nowa afera z posłem Palikotem z PO. Co wy o tym myślicie?
Facet się wygłupił, przeprosił następnego dnia, nie wiem jak można go uważać za poważnego człowieka. A jeśli masz nadzieję, że rząd PO będzie dobrym rządem, to myślę, że twoje nadzieje są złudne. Nie doczekałem się żadnych liberalnych reform ze strony tego socjalistycznego rządu. Nasze białe wojowniczki też mają pretensje do minister Kopacz, no i obawiam się najgorszego, tj. przyjęcia euro, nie za rok, nie za dwa, ale rządząca telewizją publiczną PO już zadba o odpowiednie poglądy wśród ludzi.

Cyceron napisał(a):
No chyba, że nasz kraj wykupi jakieś inne bogate państwo, co jest moim zdaniem całkiem realne...
Chyba Polska zostanie wykupiona.

franqey napisał(a):
7. Źrudła pochodne do Ala Gorea podają że w przeciągu najbliższych 3 lat rurociąg bałtycki przyspieszy globalne ocieplenie bałtyku . Irlandia już zaczyna dryfować na krze lodowej w kierunku Polski
Proroctwo Tuska się sprawdza, będziemy mieli Irlandię nad Wisłą.

mateuszVgoku napisał(a):
Wszyscy Polacy powinni wybrać jedną partie dożą partie ale, żeby żadnych bontów nie było i niech oni rządzą tylko oni.
Z obecnych w parlamencie to tylko PiS, mimo, że od nich aż kipi socjalizmem. Jest jeszcze jedna partia, ale ona nie wiele niestety znaczy.

mateuszVgoku napisał(a):
Prezydent powinien ostro powiedzieć Tuskowi kto tu rządzi bo chyba on jest ważniejszy od premiera.
Teoretycznie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.700
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Joe Weider napisał(a):
Z obecnych w parlamencie to tylko PiS, mimo, że od nich aż kipi socjalizmem. Jest jeszcze jedna partia, ale ona nie wiele niestety znaczy.
Bendę strzelał- upr?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.257
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dobrze strzeliłeś.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.257
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, ... 15, 16, 17  

Forum DB Nao » » » » Polityka
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook