Forum Dragon Ball Nao

» Polityka

Strony:   1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Jouu Waidaa napisał(a):
Czy ktoś w to wierzył?
W co?
Wiadomo, że podatków nie obniżą. Z jednej strony mieliby obniżać, a z drugiej szybko zwiększać pensje.

Rozbroiło mnie to zdanie
"Premier powiedział, że brak możliwości w 2009 roku [...] można traktować jako niepowodzenie rządu."
Pierwsze niepowodzenie rządu. Które można traktować jako niepowodzenie.
Ależ ten pan Tusk łaskawy. A jaki szczery.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.827
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Premier chyba rozczarował ... Jednak nadrabia to swą ogromną miłością i wielkimi podróżami życia... Mimo wszystko trzeba mu dziękować za to, że tak mocno nas kocha ^^
Mi się wydaje, że z tych obietnic nic nie wyjdzie w najbliższym czasie, bo z autostrad i ze stadionów skorzystali bo akurat Euro wybrali ;]

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Premier Donald Tusk w swoim expose powiedział:
Naczelną zasadą polityki finansowej mojego rządu będzie w związku z tym stopniowe obniżanie podatków i innych danin publicznych. Dotyczy to i musi dotyczyć wszystkich. I tych mniej zamożnych i tych bogatszych. Wszyscy mają prawo do tego, aby państwo przyjęło wreszcie kierunek na obniżanie podatków i danin publicznych. Będziemy prowadzili tę politykę rozważnie, to musi być rozważny marsz. Ale chcę, aby to był marsz zawsze w jednym kierunku, zawsze w kierunku niższych podatków i zawsze w kierunku rezygnacji z nadmiernych, często zbędnych danin publicznych, jakie obywatel płaci na rzecz administracji.
http://biznes.onet.pl/0,1871921,wiadomosci.html
Wiem, wiem, wiem. Onet.
Ale ja można wyczytać rząd podnosi akcyzę. I do tego dokapitalizowuje jakiś tam bank z pieniędzy obywateli. Także tych, którzy z tym bankiem nie mają nic wspólnego.
I uważajcie na początku. Gospodarka zasilona zostaje tylko przez pieniądze, które zostają w kieszeniach.

Zapomniałbym o poincie.
Gang PO-PSL zrobił Polaków *na szaro*.
Nie pierwszy i nie ostatni raz.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.707
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ujio napisał(a):
To naturalne. Jesteś jeszcze młody i nie sądzę,żebyś zbyt długo śledził politykę. Ja mówiąc szczerze sam głosowałem na Tuska.Nie jestem jednak na tyle naiwny aby wierzyć w wyborcze obietnice. Powiem Ci jedno.Gdybym dzisiaj miał głosować,ponownie bym na niego zagłosował. Po prostu nie widzę innej alternatywy,a od PIS lepszy jest każdy. Cóż...Platforma może niewiele robi,ale zawsze lepsze to niż to co działo się za rządów braci Kaczyńskich. Śmiali się z nas nawet w takich krajach jak Jamajka i Korea Płd.A zagraniczną mówili,jaka to w Polsce panuje korupcja.Poza tym skandal za skandalem.Pod tym względem się trochę uspokoiło.Głosując nie liczyłem na to że będzie lepiej,miałem nadzieję,że nie będzie gorzej.Biorąc pod uwagę sposób uprawiania u nas polityki i mentalność ludzi,czarno widzę przyszłość tego kraju.
Jakbym słyszał "fachowca" z tvn 24. To co napisałeś jest tak durne że nawet nie chce mi się komentować. Ograniczę się do jednego przykładu. To że nawet Polacy się śmieją z durnoty Amerykanów nie świadczy o tym że coś tam jest nie tak. Jest nie tak, ale nie dlatego że ktoś się śmieje. O żydach opowiada się setki kawałów, a co z tego wynika?

Joe: Tam zrobił się off, tutaj możemy dyskutować swobodnie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.721
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
franqey napisał(a):
Jakbym słyszał "fachowca" z tvn 24. To co napisałeś jest tak durne że nawet nie chce mi się komentować.
Jak nie masz zamiaru napisać czegoś z sensem,to w ogóle nie pisz.Zamiast się czepiać zachwyć mnie czymś. Twój koment bowiem też pozostawia wiele do życzenia. Mówiąć konkretniej,nie wnosi niczego ciekawego do dyskusji.Pogląd durny czy nie,to zawsze pogląd.Twój koment zakwalifikowałbym co najwyżej jako spam.


franqey napisał(a):
Ograniczę się do jednego przykładu. To że nawet Polacy się śmieją z durnoty Amerykanów nie świadczy o tym że coś tam jest nie tak.

Ach...no polemizowałbym...ja nie wierzę w mit Ameryki.Polska natomiast była jedynym krajem na świecie gdzie rządzili dwaj bracia i do tego,w zasadzie trudno było zrozumieć który jest który.Cierpiała na tym reputacja kraju na arenie międzynarodowej.Z Amerykanów można się śmiać,ale jak na razie [ ort! ] tego typu patologię spotkałem jedynie u nas.


franqey napisał(a):
Jest nie tak, ale nie dlatego że ktoś się jejku śmieje.
Ty chyba nie czytałeś uważnie tego co pisałem.Ja nic takiego nie mówiłem.Zle jest bo politycy zle rządzą,a owy śmiech jest jedną z konsekwencji ich rządów.Sytuacja,która zaistniała za rządów Kaczyńskich,była niezwykła.Byliśmy jedynym takim krajem na świecie.Porównanie z Ameryką jest wręcz śmieszne...


franqey napisał(a):
O żydach opowiada się setki kawałów, a upsiasia z tego wynika?
Sorry franqey,ale ty zdajesz się nie rozumieć tego co mówię.Kawały na temat tej czy innej nacji to jedno,a skrajna patologia w polityce,kompromitująca kraj na oczach całego świata to drugie.


Pozdrawiam

PS.Spodziewałem się tu Ciebie zastać prędzej czy pózniej,nie zapominaj jednak,że to temat o przyszłości.Spodziewam się,że podniesiesz nieco poziom dyskusji.Tylko błagam wysil się trochę,a nie znowu od niechcenia.
Nie powiem żebym Cię lubił,ale rozmowa z Tobą jest ciekawa,pod warunkiem,że sobie nie zlewasz.No cóż...muszę Cię trochę poprowokować,bo liczę naciekawą dyskusję.Podobno studiujesz filozofię...(no chyba że mam błędne informacje),więc tym bardziej rozmowa może być ciekawa...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.543
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Ujio napisał(a):
Zle jest bo politycy zle rządzą,a owy śmiech jest jedną z konsekwencji ich rządów.
Nie rządzą źle, rządzą dobrze, ale dla siebie, a nie dla narodu. Śmieją się m.in. z Ciebie, a nie z nich. Śmieją się z obywateli polskich, którzy są naiwni i potrafią o polityce powiedzieć jedynie jedno zdanie, "Złodzieje cuva!", ale tylko gdy coś im jest nie na rękę. Polacy są bardzo wygodnym narodem to przewałkowania. Większość z nas nie interesuję się tym i im to zwisa i powiewa kto rządzi. Następnie znajdujemy ludzi, którzy o zgrozo wierzą tym czerwonym scuvysynom, później w kolejności można spotkać ludzi, którzy wiedzą jak jest, lecz kłamią, ponieważ mają, bądź będą mieli z tego jakiś zysk, a ludzi którzy widzą jak jest i chcą lepiej [a co więcej, wiedzą jak do tego dążyć], niestety można by nazwać mniejszością. Jeżeli ludzie nie przebudzą się na czas, to iście hardcore'owa przyszłość czeka naszych potomków, o ile nasi zostaną wybrani jako niewolnicy.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.721
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Old Cyceron napisał(a):
Nie rządzą źle, rządzą dobrze, ale dla siebie, a nie dla narodu.
Tu mogę się zgodzić,chociaż w gruncie rzeczy to samo miałem na myśli.Po prostu ubrałeś to w inne słowa.Rządzą zle dla narodu,dobrze dla siebie.


Old Cyceron napisał(a):
Śmieją się m.in. z Ciebie, a nie z nich. Śmieją się z obywateli polskich, którzy są naiwni i potrafią o polityce powiedzieć jedynie jedno zdanie, "Złodzieje cuva!", ale tylko gdy coś im jest nie na rękę. Polacy są bardzo wygodnym narodem to przewałkowania.
Ty może jesteś lepszy...? Bardziej interesujesz się krajem,niż własną własną osobą...?


Old Cyceron napisał(a):
Większość z nas nie interesuję się tym i im to zwisa i powiewa kto rządzi.
A widzisz jakiś sensowną opcję...?Wyboru to to nie ma...Więc w sumie jeden pies...No chyba,że masz jakiś pomysł... ,chętnie go usłyszę i dowiem się jaki jest ten złoty środek na uzdrowienie patologii w kraju...


Old Cyceron napisał(a):
Następnie znajdujemy ludzi, którzy o zgrozo wierzą tym czerwonym scuvysynom, później w kolejności można spotkać ludzi, którzy wiedzą jak jest, lecz kłamią, ponieważ mają, bądź będą mieli z tego jakiś zysk, a ludzi którzy widzą jak jest i chcą lepiej [a co więcej, wiedzą jak do tego dążyć], niestety można by nazwać mniejszością.

Cóż zawsze interes prywatny kłucił się z dobrem ogółu...


Old Cyceron napisał(a):
Jeżeli ludzie nie przebudzą się na czas, to iście hardcore'owa przyszłość czeka naszych potomków, o ile nasi zostaną wybrani jako niewolnicy.
Możesz mi wyjaśnić co rozumiesz pod pojęciem przebudzenia i jak miałoby to niby wyglądać.To tak z ciekawości...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ujio napisał(a):
Old Cyceron napisał(a):
Śmieją się m.in. z Ciebie, a nie z nich. Śmieją się z obywateli polskich, którzy są naiwni i potrafią o polityce powiedzieć jedynie jedno zdanie, "Złodzieje cuva!", ale tylko gdy coś im jest nie na rękę. Polacy są bardzo wygodnym narodem to przewałkowania.

Ty może jesteś lepszy...? Bardziej interesujesz się krajem,niż własną własną osobą...?
Taki jest urok państwa w którym przyszło nam żyć, że dostęp do władzy mają ludzie nie znający się kompletnie na polityce, którzy nie potrafią powiedzieć co to jest podatek, którzy chcą obniżenia podatków, ale jednocześnie większego zakresu pomocy socjalnej, zwłaszcza tego drugiego. I dlatego idą tam gdzie powiedzą cokolwiek o mieszkaniach, budowie miejsc pracy, pomocy socjalnej dla najuboższych, ludzie w to wierzą, wychodzi figa, ale wierzą dalej, tylko, że z PiSu czy SLD przestawiają się na PO. I co gorsza, ślepota Polaków osiągnęła już takie stadium, że nie widza, jak Tusk i jego rząd robią sobie jaja z kraju. Miała być obniżka podatków, ten rząd miał zawsze do tego dążyć. Jak na razie podniósł, a poparcie nie maleje. Ładnie się dziś robi procenty na wyborach, wystarczy kochać dzieci i obiecywać drugą Irlandię. A gdzie ona jest? Za Wielką Brytanią.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.707
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ujio napisał(a):
Spodziewałem się tu Ciebie zastać prędzej czy pózniej,nie zapominaj jednak,że to temat o przyszłości.
Zatem przyjmijmy hipotetycznie jako wizję że Kaczyńscy kiedyś wrócą do władzy. Jako wybieg dla kontynuowania offtopu

Ujio napisał(a):
No cóż...muszę Cię trochę poprowokować,bo liczę naciekawą dyskusję.Podobno studiujesz filozofię...(no chyba że mam błędne informacje),więc tym bardziej rozmowa może być ciekawa...
Aj, ale jestem naiwny. Dałem się zwieść

Ujio napisał(a):
Jak nie masz zamiaru napisać czegoś z sensem,to w ogóle nie pisz.Zamiast się czepiać zachwyć mnie czymś. Twój koment bowiem też pozostawia wiele do życzenia. Mówiąć konkretniej,nie wnosi niczego ciekawego do dyskusji.Pogląd durny czy nie,to zawsze pogląd.Twój koment zakwalifikowałbym co najwyżej jako spam.
Z tym że z twojej wypowiedzi tak na prawdę nic nie wynika. Jest źle, bo Kaczyńscy rządzili, hipotetycznie będą kiedyś rządzić i znów będzie źle. Są źli bo to bliźniacy.Tusk nie ma bliźniaka więc jest trochę lepszy. Tyle.

Ujio napisał(a):
Ach...no polemizowałbym...ja nie wierzę w mit Ameryki.Polska natomiast była jedynym krajem na świecie gdzie rządzili dwaj bracia i do tego,w zasadzie trudno było zrozumieć który jest który.Cierpiała na tym reputacja kraju na arenie międzynarodowej.Z Amerykanów można się śmiać,ale jak na razie [ ort! ] tego typu patologię spotkałem jedynie u nas.
Polemizowałem z tym bo to był w gruncie rzeczy jedyny argument, poza dość lapidarnym stwierdzeniem "skandal za skandalem". Nie widzę nic patologicznego w rządzie bliźniaków, zroślaków, trojaków czy sióstr syjamskich, jeśli rządzą dobrze. A jeśli źle to nie dlatego że jest ich dwóch, czy nawet ośmiu, tylko dlatego że źle rządzą. Jeśli uważasz że rodzeństwo to klony to spójrz choćby na braci Kurskich. Zresztą sam znam bliźniaków z czego siostra jest feministką, a brat prawicowcem. No chyba że powinno się zabronić reszcie rodziny odnieść jakiś tam sukces jeśli jeden z jej członków już coś osiągnął. Absurd, i jeśli ktoś się z tego śmieje, to znaczy że albo jest głupi, albo ma głupawkę. tyle.

Ujio napisał(a):
Ty chyba nie czytałeś uważnie tego co pisałem.Ja nic takiego nie mówiłem.Zle jest bo politycy zle rządzą,a owy śmiech jest jedną z konsekwencji ich rządów.Sytuacja,która zaistniała za rządów Kaczyńskich,była niezwykła.Byliśmy jedynym takim krajem na świecie.Porównanie z Ameryką jest wręcz śmieszne...
j.w.

Ujio napisał(a):
Sorry franqey,ale ty zdajesz się nie rozumieć tego co mówię.Kawały na temat tej czy innej nacji to jedno,a skrajna patologia w polityce,kompromitująca kraj na oczach całego świata to drugie.
Problem w tym że nic konstruktywnego jeszcze nie powiedziałeś na temat tych skandali. Oczywiście liczę że napiszesz dalej.
Kolejna sprawa- obietnice przedwyborcze Tuska. I żeby mieć jasność Kaczyńskich traktuję tylko i wyłącznie jako mniejsze zło, i nie zamierzam ich wychwalać, jednakże w tej kwestii mogę wskazać kilka miejsc w których mają wyraźną przewagę nad Doniem. Ale musimy się cofnąć w czasie. Zatem w kampanii wyborczej wygranej przez PiS, wszystkie hasła wyborcze zarówno ze strony Kaczorów jak i kaczora Donalda były wypowiadane przy założeniu że dojdzie do tejże koalicji. Do koalicji nie doszło z winy obu stron, choć faktem jest że Kaczory miały prawo zachować się wtedy tak jak się zachowały. To że Tusk sobie to inaczej wyobrażał, znaczy tylko tyle że sobie wyobrażał. Tym niemniej ze zranioną dumą, poczuciem wydymania, i ogólnie kierowaniem się emocjami miał również prawo wycofać się z koalicji, wszak w polityce nie ma prawa moralnego, tylko państwowe. I przy tym założeniu obietnice koalicyjne nie były bynajmniej wydmuszką. W ostatnich wyborach Tusk mówił w imieniu swoim jak i w imieniu sojuszu z PSL do którego doszło, i nie dość że pieprzył jak potłuczony to jeszcze zwala wszystkie niepowodzenia na poprzedników. Jeśli skandalem w polityce nazwać branie winy na siebie ( po czasie i z dużymi oporami w tym przypadku, ale jednak), to Kaczory faktycznie są winne skandali. Tyle gwoli przypomnienia z historii. U Tuska faktycznie brak jakiś większych skandali ( poza Palikotem), bo brak u niego konkretów. A polityka przynajmniej w swej istocie ma polegać na konkretach, a nie ładnym wyglądzie. Gdyby było na odwrót w telewizji zamiast obrad sejmu pokazywane były by gadające pośladki Rickiego Martina tudziesz uśmiechnięta wagina Jessicki Alby. Jeśli głosowałeś na Tuska żeby mieć spokój z polityką i drobnymi wpadkami typu "spieprzaj dziadu", to nic na to nie poradzę, ale mówiąc bardzo delikatnie jest to bardzo !? argument. Oczywiście były też poważne skandale, ale te występują zarówno u Tuska jak i Kaczyńskich, przy czym w mojej opinii w większym nasileniu u tego pierwszego.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez franqey: 28.01.2009, 12:06
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
franqey napisał(a):
coraz bardziej zlaicyzowanej i muzułmańskiej europie zachodniej.
Zlaicyzowanej i muzułmańskiej owszem, ale niekoniecznie promuzułmańskiej. Europa jest nie tyle antychrześcijańska, co antyreligijna. I antyreligijność w żadnym przypadku nie oznacza tutaj wolności.
Odniosę się do Francji, gdzie prezydentem jest proizraelski (poparcie nie ma charakteru religijnego antyislamskiego nastawienia, lecz zwyczajne polityczne) Sarkozy. Zaczęto tam rozprawiać się z Tunezyjczykami gwiżdżącymi na Marsyliankę, co wcześniej było nie do pomyślenia. Drugą sprawą jest wprowadzenie zakazu zakrywania głowy w miejscach publicznych. Oczywiście Francuzki i murzynki (chyba, że murzynki-muzułmanki) głów czy twarzy nie zakrywają, zakaz ten jest więc wymierzony w społeczność muzułmańską. I absolutnie nie jest to żadna liberalizacja. Ta ma miejsce wtedy, gdy liczba nakazów i zakazów ze strony państwa, bo mówimy o państwie, maleje.
Wracając do tematu, Francja, podobnie jak i cała Europa będzie próbowała się pozbyć mniejszości, które powoli stają się niewygodne. I tutaj sprawdzają się słowa brytyjskiego filozofa- Johna Actona, który stwierdził, iż narodowy socjalizm jest ostatecznym stadium socjalizmu. I zauważył to na dlugo przed tym, jak Adolf Hitler pokazał czym jest narodowy socjalizm, zarówno w sferze ekonomicznej jak i politycznej. I dziś dzieje się to samo, Francja usiłuje pozbyć się muzułmanów, którzy przybyli do Francji tylko i wyłącznie z powodu panującego tam otwartego na narody i wyznania socjalizmu. Być może więc, silna mniejszość muzułmańska (zwłaszcza we Francji i Wielkiej Brytanii) będzie niezłym sojusznikiem w walce z pomysłami europejskich pederastów, chcących przekształcić Unię w jeden organizm państwowy. Na całe szczęście, Irlandczycy zdobyli kilka miesięcy spokoju. Jednak zachowanie osób takich jak Sarkozy, Merkel czy Barroso wskazuje jednoznacznie na ich pogardę wobec wolności wyrażenia opinii, której głoszą się orędownikami. Dlatego też uważam, że dalej będą naciskać na Irlandię i w końcu może im się to udać, o ile Unia się nie rozsypie. Bogdan Klich, osoba o malutkim znaczeniu w Europie, powiedział nawet, że referendum w Irlandii powinno zostać powtórzone, potem raz jeszcze, raz jeszcze, aż do skutku. Szczyt zakłamania i bezczelności.
A tendencje narodowosocjalistyczne widać również w Wielkiej Brytanii, wszelkie oferty pracy mają być wpierw pokazane Brytyjczykom, potem obywatelom Unii, a na samym końcu dopiero mogą je ujrzeć ludzie spoza Unii. Rozwiązanie wyjątkowo niesprawiedliwe i socjalistyczne.
To co się dzieje w Wielkiej Brytanii sprawia, że zaczynam się obawiać o przyszłość. Na tym europejskim drzewku, nawet najzdrowszy i najładniejszy owoc- Wielka Brytania- gnije.

I oczywiście leniwych Arabów będzie trzeba się w końcu pozbyć, metoda jest bardzo łatwa, wystarczy skończyć z socjalizmem. Wtedy albo wezmą się do pracy, albo wrócą tam skąd przybyli, a i Europejczycy zaczną pracować.

Na marginesie zakrywanie twarzy, co jest równoznaczne ze zrzuceniem nikabu i burki zakazane jest we Włoszech i Holandii, a nawet w Turcji dążącej jak ostatnia głupia do Unii, jakby było do czego.

Połowa to off. ;p

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.827
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
To naturalne. Jesteś jeszcze młody i nie sądzę,żebyś zbyt długo śledził politykę
Też jestem młody a mimo to trochę mnie interesuje sytuacja w naszym kraju i chcę dla niego jak najlepiej i dlatego nie jestem za PO. Mam nadzieję, że mnie za to nie zabijesz 

Śmiali się z nas nawet w takich krajach jak Jamajka i Korea Płd
Byłeś i widziałeś rechot jamajczyków w dżungli? Pewnie nawet TV nie mają, ale Kaczyńskie to bliźniaki, więc hahahahaha.
Bo wiesz ja nie byłem w Kubie a śmiałem się z Castro jak się wypierniczył na prostej, ale co mi do tego skoro to nie mój kraj, ale na pewno jest najgorszy bo się wywalił .

Powiem Ci jedno.Gdybym dzisiaj miał głosować,ponownie bym na niego zagłosował. Po prostu nie widzę innej alternatywy,a od PIS lepszy jest każdy.
Tak, najlepsi są tacy którzy obiecują nam Irlandię, obniżenie podatków i takie tam a raz, że nic nie widać to dwa, że podatki wzrosły. Oj przepraszam, ale to jest dobre i Tusk to cudotwórca. Masz rację on powinien dalej rządzić Polską.

I się pytam Ujio -> gdzie Irlandia?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.721
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Niech to szlag...ja chciałem dyskutować o przyszłości,a nie o polityce.Ach...kto to tu przeniósł...?!

franqey napisał(a):
Zatem przyjmijmy hipotetycznie jako wizję że Kaczyńscy kiedyś wrócą do władzy.
Nawet tak nie myśl... O zgrozo...


franqey napisał(a):
Aj, ale jestem naiwny. Dałem się zwieść
Mam to gdzieś. Ważne,ze się pojawiłeś.Lubie dyskutować z kimś lepszym,to rozwija myślenie i można się czegoś nauczyć...


franqey napisał(a):
Z tym że z twojej wypowiedzi tak na prawdę nic nie wynika. Jest źle, bo Kaczyńscy rządzili, hipotetycznie będą kiedyś rządzić i znów będzie źle. Są źli bo to bliźniacy.Tusk nie ma bliźniaka więc jest trochę lepszy. Tyle.
To że dwaj bracia rządzili byli odpowiednio premierem i prezydentem,jest jedynie powodem niewybrednych komentarzy,nie wpływa jednak na styl rządzenia.Gdyby Tusk miał brata blizniaka i zaistniała by analogiczna sytuacja,powiedział bym to samo o nim.Uważam,ze nie powinno się skupiać dwóch [ ort! ] tak ważnych stanowisk w rękach jednej rodziny.


franqey napisał(a):
Polemizowałem z tym bo to był w gruncie rzeczy jedyny argument, poza dość lapidarnym stwierdzeniem "skandal za skandalem".
Nazywaj to jak chcesz. To tylko słowa...Określenie może i lapidarne,ale nie będę się o tym rozpisywał.Ty dobrze wiesz co mam na myśli,czyż nie?


franqey napisał(a):
Nie widzę nic patologicznego w rządzie bliźniaków, zroślaków, trojaków czy sióstr syjamskich, jeśli rządzą dobrze.
Ja widzę nepotyzm...Problem w tym,że oni na dodatek rządzili zle...


franqey napisał(a):
Jeśli uważasz że rodzeństwo to klony to spójrz choćby na braci Kurskich. Zresztą sam znam bliźniaków z czego siostra jest feministką, a brat prawicowcem. No chyba że powinno się zabronić reszcie rodziny odnieść jakiś tam sukces jeśli jeden z jej członków już coś osiągnął.
Haha... Ubawiłeś mnie...Nie wiem skąd twoja wyobraznia podsówa Ci takie teksty,ale są naprawdę zabawne.Rzecz w tym,że ja nic takiego nie powiedziałem...Nie widzę nic złego w odnoszeniu sukcesu przez poszczególnych członków rodziny...Rzecz w tym,że gdy dwaj bracia skupiają w swoich rękach taką władzę,to rodzi się obawa,że mogą zechcieć ją wykorzystać dla zrealizowania własnych,prywatnych celów...Pomyśl...jedna rodzina:gdzie dwaj bracia są premierem i prezydentem i rządzą 40mln krajem.To spore możliwości jak na jedną rodzinę...A człowiek,jest tylko człowiekiem i tam gdzie jest wadza i pieniądze,jest i pokusa...


franqey napisał(a):
Problem w tym że nic konstruktywnego jeszcze nie powiedziałeś na temat tych skandali. Oczywiście liczę że napiszesz dalej.
Tylko po co...? Przecież wiesz o nich,tyle co ja.Nie mam zamiaru Ci ich opisywać jeden po drugim.Zwyczajnie mi się nie chce.Poczytaj sobie...Co najwyżej [ ort! ] mogę,któryś skomentować...


franqey napisał(a):
I żeby mieć jasność Kaczyńskich traktuję tylko i wyłącznie jako mniejsze zło, i nie zamierzam ich wychwalać, jednakże w tej kwestii mogę wskazać kilka miejsc w których mają wyraźną przewagę nad Doniem.
...?! Widzisz,ja jako mniejsze zło traktuję Tuska.


franqey napisał(a):
Ale musimy się cofnąć w czasie. Zatem w kampanii wyborczej wygranej przez PiS, wszystkie hasła wyborcze zarówno ze strony Kaczorów jak i kaczora Donalda były wypowiadane przy założeniu że dojdzie do tejże koalicji.
Twoja opowieść jest zbędna.Mimo wieku,który co niektórzy lubią mi wypominać,nie mam jeszcze sklerozy i pamiętam te wybory.


franqey napisał(a):
W ostatnich wyborach Tusk mówił w imieniu swoim jak i w imieniu sojuszu z PSL do którego doszło, i nie dość że pieprzył jak potłuczony to jeszcze zwala wszystkie niepowodzenia na poprzedników.
Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego.Zrzucanie winy jest typową reakcją obronną.Wszystkie rządy tak robiły.PIS może nie zwalał na poprzedników...?


franqey napisał(a):
Tym niemniej ze zranioną dumą, poczuciem wydymania, i ogólnie kierowaniem się emocjami miał również prawo wycofać się z koalicji, wszak w polityce nie ma prawa moralnego, tylko państwowe.
Haha... Obejrzyj sobie komentarz Kaczyńskiego po przegranych wyborach...zobaczysz człowieka,który czuje że jego duma została urażona i że został wydymamy.Gdzie winę zwala między innymi na media...


franqey napisał(a):
Jeśli skandalem w polityce nazwać branie winy na siebie ( po czasie i z dużymi oporami w tym przypadku, ale jednak), to Kaczory faktycznie są winne skandali.
Biedni... Zamówię modlitwę w radiu maryja w ich intencji...No chyba sobie ze mnie kpisz...!


franqey napisał(a):
Tyle gwoli przypomnienia z historii.
To była strata czasu.Nie zawarłeś w tym nic,co miałoby jakąkolwiek wartość.


franqey napisał(a):
U Tuska faktycznie brak jakiś większych skandali ( poza Palikotem), bo brak u niego konkretów.
O tym już wspominałem wcześniej.


franqey napisał(a):
A polityka przynajmniej w swej istocie ma polegać na konkretach, a nie ładnym wyglądzie.
Rzecz w tym,że te ich tzw.konkrety nie koniecznie muszą przynieść coś dobrego. A cóż rząd PISu zrobił takiego dobrego i konkretnego?


franqey napisał(a):
Gdyby było na odwrót w telewizji zamiast obrad sejmu pokazywane były by gadające pośladki Rickiego Martina tudziesz uśmiechnięta wagina Jessicki Alby.
Daruj sobie.


franqey napisał(a):
Jeśli głosowałeś na Tuska żeby mieć spokój z polityką i drobnymi wpadkami typu "spieprzaj dziadu", to nic na to nie poradzę, ale mówiąc bardzo delikatnie jest to bardzo upsiasia argument.
Taki sam jak głosować na kogoś kto robi rozperduchę w kraju,tylko dlatego że w ogóle [ ort! ] coś robi.


Hako napisał(a):
Też jestem młody a mimo to trochę mnie interesuje sytuacja w naszym kraju i chcę dla niego jak najlepiej i dlatego nie jestem za PO.
Od jak dawna...?


Hako napisał(a):
Mam nadzieję, że mnie za to nie zabijesz 
Perspektywa 25 lat w pace to trochę długo,więc się nie martw,pożyjesz jeszcze trochę.A tak na poważnie mam gdzieś za czym jesteś,to Twoja sprawa.Ja tutaj nie agituje,ale prowadzę dyskusję.Niestety miała być o przyszłości,a skończyła się w polityce.Ble...


Hako napisał(a):
Byłeś i widziałeś rechot jamajczyków w dżungli? Pewnie nawet TV nie mają, ale Kaczyńskie to bliźniaki,
Nie musze tam być by to wiedzieć.Wiesz chyba do czego służy internet...


Hako napisał(a):
Bo wiesz ja nie byłem w Kubie a śmiałem się z Castro jak się wypierniczył na prostej, ale co mi do tego skoro to nie mój kraj, ale na pewno jest najgorszy bo się wywalił
Co się z Tobą dzieje Hako?Człowieku trzymaj fason...Tego typu teksty są po prostu dziecinne zarówno w formie jak i w treści...


Hako napisał(a):
Tak, najlepsi są tacy którzy obiecują nam Irlandię, obniżenie podatków i takie tam a raz, że nic nie widać to dwa, że podatki wzrosły. Oj przepraszam, ale to jest dobre i Tusk to cudotwórca. Masz rację on powinien dalej rządzić Polską.
Cód był tylko politycznym sloganem wyborczym.Cóż...fajnie brzmi.Nie będę się powtarzał już o tym pisałem.Poszukaj sobie w temacie.
Jeżeli jesteś tak obeznany w polityce,to wskaż mi jakąś realną,sensowną alternatywę dla polskej polityki.

Co ciekawe.Rządzili Kaczyńscy ludzie chcieli Tuska,rządzi Tusk to słyszę że chcą Kaczyńskich.Niestety...kto by nie rządził ludzie nie będą zadowoleni...A co do polskiej Irlandii,to politycy obiecywali już nie takie rzeczy...

Pozdrawiam.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.707
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
Zlaicyzowanej i muzułmańskiej owszem, ale niekoniecznie promuzułmańskiej.
To by się kłuciło ze zlaicyzowaniem.

Ujio napisał(a):
Ja widzę nepotyzm...Problem w tym,że oni na dodatek rządzili zle...
To byłby nepotyzm gdyby jeden z braci namaścił na stanowisko drógiego. Tu mieliśmy do czynienia z demokratycznymi wyborami.

Ujio napisał(a):
Rzecz w tym,że gdy dwaj bracia skupiają w swoich rękach taką władzę,to rodzi się obawa,że mogą zechcieć ją wykorzystać dla zrealizowania własnych,prywatnych celów...Pomyśl...jedna rodzina:gdzie dwaj bracia są premierem i prezydentem i rządzą 40mln krajem.To spore możliwości jak na jedną rodzinę...A człowiek,jest tylko człowiekiem i tam gdzie jest wadza i pieniądze,jest i pokusa...
Ale co tu ma do rzeczy rodzina? Jeśli przyjaciele, ludzie o wspólnych interesach etc. dochodzą do dwóch najważniejszych stanowisk sytuacja jest analogiczna. Zawsze jak jest władza jest pokusa, więc może zlikwidować władzę żeby zlikwidować pokusę?

Ujio napisał(a):
Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego.Zrzucanie winy jest typową reakcją obronną.Wszystkie rządy tak robiły.PIS może nie zwalał na poprzedników...?
Zwalał, ale robił to konkretniej. Można się było z nimi zgadzać bądź nie, ale PiSowcy zrzucili winę głównie na poprzedni ustrój i jego obrońców, co de facto jest powodem naszego zacofania w stosunku do reszty Europy.

Ujio napisał(a):
Haha... Obejrzyj sobie komentarz Kaczyńskiego po przegranych wyborach...zobaczysz człowieka,który czuje że jego duma została urażona i że został wydymamy.Gdzie winę zwala między innymi na media...
Bo media faktycznie lecą sobie w !?, tym niemniej po dymisji i przegranych wyborach wyglądało to niesmacznie.

Ujio napisał(a):
Biedni... Zamówię modlitwę w radiu maryja w ich intencji...No chyba sobie ze mnie kpisz...!
Nie kpię. A zamiast zamawiać modlitwy pokaż mi choć jeden przykład wydarzenia gdzie Donio się przyznaje do błędu.

Ujio napisał(a):
Rzecz w tym,że te ich tzw.konkrety nie koniecznie muszą przynieść coś dobrego. A cóż rząd PISu zrobił takiego dobrego i konkretnego?
w tamtym czasie gospodarka zanotowała maksymalny rozkwit ( być może mógł być większy, ale to już gdybanie, nie fakty), budownictwo wyszło z dołka, polityka zagraniczna została ukierunkowana na kraje europy wschodniej, zmniejszenie przestępczości etc..

Ujio napisał(a):
Taki sam jak głosować na kogoś kto robi rozperduchę w kraju,tylko dlatego że w ogóle [ ort! ] coś robi.
Rozwojowi gospodarki chyba nie zaprzeczysz?

Ujio napisał(a):
A co do polskiej Irlandii,to politycy obiecywali już nie takie rzeczy...
Takich bzdur jeszcze przynajmniej w Polsce nikt nie wygadywał.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.152
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Hako napisał(a):
i chcę dla niego jak najlepiej i dlatego nie jestem za PO.
A myślisz, że co, gdyby rządziła inna partia byłoby lepiej?. Nie chce mi się w to wierzyć PiS już pokazał na co go stać tak samo by było z tym całym UPR.

Hako napisał(a):
Tak, najlepsi są tacy którzy obiecują nam Irlandię, obniżenie podatków i takie tam a raz, że nic nie widać to dwa, że podatki wzrosły.
Za czasów PiSu było podobnie, Kaczyński też wiele naobiecywał naród go posłuchał, a nic nie zrobili, tylko kłócili się o stołki.
Sytuacja w kraju uległa pogorszeniu, ciągle wychodziły na jaw jakieś afery z udziałem polityków.
Podsumowując:
Jeżeli PiS powróci do rządów nasz kraj całkowicie się pogrąży,
Powiem Wam, że ja nadal wierze w to, że PO uda się jednak coś osiągnąć, lecz jeżeli nie, to nie widzę w tej chwili takie partii politycznej, która zmieniłab co kolwiek w naszym pięknym kraju.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.827
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
A co do polskiej Irlandii,to politycy obiecywali już nie takie rzeczy...
A to ciekawe bo nie pamiętam aby w swoim programie, w reklamach i na bilbordach PiS podkreślał, że będziemy mieli drugą Irlandię. Daje ci za to 6/6 bo mnie tym rozwaliłeś.

Od jak dawna...?
Jakieś ze 3 latka będą.

Co się z Tobą dzieje Hako?Człowieku trzymaj fason...Tego typu teksty są po prostu dziecinne zarówno w formie jak i w treści...
To był przykład na to jak ty argumentowałeś dlaczego wszyscy się smieją z Kaczyńskich bo to bliźniacy i trzeba się z nich śmiać.

Jeżeli jesteś tak obeznany w polityce,to wskaż mi jakąś realną,sensowną alternatywę dla polskej polityki.
Ciężko wskazać, aczkolwiek za czasów rządów pisu mieliśmy rozwój gospodarki a za czasów cudorządów PO jak wiemy jedynym osiągnięciem "Ducka" jest podwyższenie zamiast obniżenia podatków. Więc o czym my tu mówimy.

Jeżeli PiS powróci do rządów nasz kraj całkowicie się pogrąży,
Spadnie na nas meteoryt bo bliźniacy znów dojdą do władzy.

Sytuacja w kraju uległa pogorszeniu, ciągle wychodziły na jaw jakieś afery z udziałem polityków.
To powiedz mi co zrobiło PO przez 2 lata rządów. Czekam i słucham uważnie.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.152
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
To powiedz mi co zrobiło PO przez 2 lata rządów. Czekam i słucham uważnie.
Właściwie to nic konkretnego, ale PiS podczas swoich rządów również nic nie zdziałał, dla poprawy sytuacji w kraju.
Wszyscy przeciwnicy PO mówią o podniesieniu podatków przez Tuska, owszem zrobił inaczej niż mówił, ale PiS gdyby mógł też tak samo by zrobił.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ujio napisał(a):
To że dwaj bracia rządzili byli odpowiednio premierem i prezydentem,jest jedynie powodem niewybrednych komentarzy,nie wpływa jednak na styl rządzenia.Gdyby Tusk miał brata blizniaka i zaistniała by analogiczna sytuacja,powiedział bym to samo o nim.Uważam,ze nie powinno się skupiać dwóch [ ort! ] tak ważnych stanowisk w rękach jednej rodziny.
No to w tym miejscu zastanow sie czy popierasz demokracje, bo zakladam, ze tak.



Ujio napisał(a):
Haha... Obejrzyj sobie komentarz Kaczyńskiego po przegranych wyborach...zobaczysz człowieka,który czuje że jego duma została urażona i że został wydymamy.Gdzie winę zwala między innymi na media...
Polecam TVN24. Media potrafia manipulowac opinia publiczna i z tego korzystaja. Skorzystala tez PO. W zamian za przychylne komentarze (dobra zakladay, ze ich nie widziales) zorganizowano dla TVNu sylwestrowa impre pod PKiN. Za pieniadze z wora, do ktorego doklada sie 39mln ludzi. Na cos to wskazuje prawda? A moze to jedynie objaw bezgranicznej milosci Tuska?


Ujio napisał(a):
Haha... Ubawiłeś mnie...Nie wiem skąd twoja wyobraznia podsówa Ci takie teksty,ale są naprawdę zabawne.Rzecz w tym,że ja nic takiego nie powiedziałem...Nie widzę nic złego w odnoszeniu sukcesu przez poszczególnych członków rodziny...Rzecz w tym,że gdy dwaj bracia skupiają w swoich rękach taką władzę,to rodzi się obawa,że mogą zechcieć ją wykorzystać dla zrealizowania własnych,prywatnych celów...Pomyśl...jedna rodzina:gdzie dwaj bracia są premierem i prezydentem i rządzą 40mln krajem.To spore możliwości jak na jedną rodzinę...A człowiek,jest tylko człowiekiem i tam gdzie jest wadza i pieniądze,jest i pokusa...
Lol, teraz to Ty robisz za forumowego komedianta. Jezeli ktos ma brata, to powinien miec wg Ciebie konstytucyjny zakaz dzialanosci politycznej? Tak asekuracyjnie, by sie przypadkiem dwoch czlonkow jednej rodziny nie spotkalo na szczycie?

Ujio napisał(a):
franqey napisał(a):
I żeby mieć jasność Kaczyńskich traktuję tylko i wyłącznie jako mniejsze zło, i nie zamierzam ich wychwalać, jednakże w tej kwestii mogę wskazać kilka miejsc w których mają wyraźną przewagę nad Doniem.


...?! Widzisz,ja jako mniejsze zło traktuję Tuska.
Cofnijmy sie w czasie. Pomaranczowa rewolucja na Ukrainie. Nasi jada na Ukraine wspierac wspanialego Juszczenke (zeby nie bylo, uwazam Janukowycza za rownego mu !?). Rosja oskarza Polske o ingerowanie w sprawy wewnetrze Ukrainy i odwrotnie. Niedawno do Polski zjezdza pani Merkel i jej czerwone przydupasy wspierac tego cudotworce Donia. I TV milczy, kanclerz Merkel wspiera Tuska takie tam, ludzie jedza to jak malpa kit i glosuja na Donia. Dzis mamy wyzsze podatki, ale za to kochamy nasze dzieci.


Ujio napisał(a):
Co ciekawe.Rządzili Kaczyńscy ludzie chcieli Tuska,rządzi Tusk to słyszę że chcą Kaczyńskich.Niestety...kto by nie rządził ludzie nie będą zadowoleni...A co do polskiej Irlandii,to politycy obiecywali już nie takie rzeczy...
Walesa ''nigdy nie ma nie'' jeszcze mi milion wisi.

Wracajac do Irlandii, to chcialbym bysmy byli Irlandia, chcialbym sie wypowiedziec w sprawie Traktatu Lizbonskiego.

Dark Sky napisał(a):
Powiem Wam, że ja nadal wierze w to, że PO uda się jednak coś osiągnąć, lecz jeżeli nie, to nie widzę w tej chwili takie partii politycznej, która zmieniłab co kolwiek w naszym pięknym kraju.
1.Czy uda im sie zliberalizowac gospodarke?
2.Czy uda im sie obnizyc podatki?
No co? W koncu to podobno partia liberalna.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.827
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Dark Sky napisał(a):
To powiedz mi co zrobiło PO przez 2 lata rządów. Czekam i słucham uważnie.
Właściwie to nic konkretnego, ale PiS podczas swoich rządów również nic nie zdziałał, dla poprawy sytuacji w kraju.
Wszyscy przeciwnicy PO mówią o podniesieniu podatków przez Tuska, owszem zrobił inaczej niż mówił, ale PiS gdyby mógł też tak samo by zrobił.
Po pierwsze preczytaj dwa razy co napisaleś, po drugie gdyby PiS podniósł podatki to chyba jasne, że straciłby poparcie a tego raczej nikt nie chce robić. Co z tego, że jest inaczej w Polsce bo Donek wszystkich kocha i 50% nadal go kocha mimo, że ich wydymał. Jedyna partia, który robi gówno a nadal ma połowe głosu społeczeństwa. Po trzecie gospodarka mój drogi to jest nic prawda?...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.152
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Hako napisał(a):
Po pierwsze preczytaj dwa razy co napisaleś
Przeczytałem xD.

Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
1.Czy uda im sie zliberalizowac gospodarke?
Tego nie wiem.

Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
2.Czy uda im sie obnizyc podatki?
Hmm będzie ciężko, ale na pewno się postarają, zrobią co w ich mocy, a jak będzie zobaczymy.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.997
Plusy: 25
Posty: 2.091
Hako napisał(a):
gospodarka mój drogi to jest nic prawda?...
Hah! A pokażcie mi jakieś konkretne działanie PiSu w gospodarkę, co sprawiło, że miała się ona tak świetnie. Pis omijał gospodarkę szerokim łukiem, jak omija się śmierdzące gówno. Tak samo jak teraz omija ją PO. Pisiory się jej bały jak ognia, dlatego ściągnęli Zytkę, co nie miało większego znaczenia. Polska gospodarka jest jak latawiec, który unosi się na wietrze tak jak dmuchają ze Stanów i Europy. PO też się boi, bo tykając gospodarkę nie dość, że mogą coś !?, to jeszcze stracić poparcie, bo wiązałoby się to z jej liberalizacją, czyli zamknięciem kurka, z których płyną zapomogi socjalne et cetera. Idąc waszym tokiem rozumowania, to PO wyciągnęło gospodarkę jeszcze wyżej niż Pis, do czasu kryzysu, gdy wszystko !? jak bańka mydlana. Polska gospodarka jest taka niezależna jak Królestwo Polski w XIX w. Musi polegać w całości na kapitale zagranicznym, bo po przemianie nasz kraj zrujnowano. Zniszczono przemysł, czego konsekwencją jest to, że jesteśmy 100 lat za murzynami w kwestii usług. Brak nam zaplecza technicznego, które umożliwiłoby rozwój kraju.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  

Forum DB Nao » » » » Polityka
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook