Forum Dragon Ball Nao

» Jesteś nowy? Załóż własny temat!

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.306
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
ja w pewnym sensie nie jestem nowa chociaz jestem od wczoraj na forum kiedys nazywwalam sie maja ale zapomnialam hasla dalam przypomnij haslo i kilka miesiecy mi nie odsylali wiec zalozylam nowego uzytkownika

shiro: Nie zmienia faktu, że mogłabyś coś o sobie powiedzieć.

imię: Maja
wiek: 22
wygląd: włosy przed ramoina koloru...między brązowym a bordowym, oczy piwne, wzrost 167 cm (wiem niska jestem jak krasnal ;p)
studjuje: prawo
zainteresowania: zwierzęta, film, muzyka(rap, r&b, pop, rock),sport
lubie: zwierzęta, piłke nożną, coca-cole, murzynów i wiele innych rzeczy [ ort! ] ale nie chce [ ort! ] mi się wymieniać
nie lubie: szpinaku, sprite, upierdliwych ludzi, kłamstw, arogancji, złośliwości, mandaryny(;p), ich troje, TH i wieu wielu innych rzeczy [ ort! ]
jestem za: Wisłą Kraków
ulubione rasy psów: golden retriver, rodwailer (nie wiem jak się to pisze ), rablador
ulubiona gra: wszystkie gta
ulubiony film: strar wars

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Amidala: 01.09.2007, 21:06
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.272
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Imię: Q'ccaon'naeaeccer
Przydomek: Quakebeetle Screechhot
Wyznanie: Tzeentch
Charakter: chaotyczny zły
Rasa i zawód: Pan Przemian - Większy Demon Tzeentcha
Hobby: służba Tzeentchowi
Pochodzenie: Spaczeń
Ulubiony kurort: Oko Terroru

Coś o sobie: Hmm, co tu dużo gadać, służy się Temu, Który Zmienia Ścieżki i się zawędruje czasem w takie miejsce... Miło jakoś, chaos można propagować, czarnoksięstwo, inne takie... Może trafi się nawet na jakąś imperialną świnię - zawsze miło kogoś zmasakrować. Nie od parady jest się władcą losu i mistrzem wiedzy tajemnej ustępującym tylko największej z Mrocznych Potęg, prawda? A tak w ogóle, to witam wszystkich serdecznie, postaram się wykazać jako dobry (he, he) i przykładny forumowicz. Chaos z Wami wszystkimi!

Best regards, Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.648
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
No to może jeszcze coś od tych "Starszych" Naowiczów

Imię: Kamil [drugie Bartek ;p]
Pseudo: tutaj Son-Goten [nasteępnie Fly, a potem Daichi], a normalnie... hm... Zmieniam je jak skarpetki ;]
Wiek: 15
Pochodzenie: Ustrzyki Dolne (Podkarpackie)
Zamieszkały: Kraków, PBZ

Zainteresowania: Parkour, Muzyka wszelakiego rodzaju, NUFC, sport ogólnie, majsterkowanie, Grafika i Rysunki, no i oczywiście Surfowanie po Necie i tym Forum ;]

Nie lubię: Rozwydrzonych bachorów, dzieci Neo , Zakazów na kompa, wątróbki, szpinaku i ryb, a także cebuli, czosnku i chrzanu oraz musztardy. Nie lubię tez zbyt ostrej muzyki i słabych filmów.

Nienawidzę : TH, B27, Britneysów i Parisów, tępych lasek i facetów, Cracovii oraz Sunderlandu

O mnie: Jestem zawsze wesołym, "trochę" walniętym chłopaczkiem, dziecinnym jak na swój wiek. Uwielbiam ćwiczyć Parkour i słuchać ulubionej muzyki w każdym momencie. Kolekcjonuje nr telefonów (na jednej karcie mi sie nie mieszczą... ) Lubię rysować i bawić się Photoshopem.

A teraz z tej gorszej strony ;] : Jestem wredny, arogancki, pamiętliwy, zły oraz niemiły ;p Ale to tylko dla wrogów...

No i to na razie tyle. Może później coś dodam Pozdro

Obraz
PALATIAL REGALIA

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Malik-al-Mulk Cwel: 26.07.2007, 17:18
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.279
Posty: 114
nie taki nowy, ale dopiero teraz dowiedziałem się o takiej możliwości

no więc
imie Michał pseudo Freeman ( od bohatera Half-Life Gordona Freemana )

mam 20 lat .... kurcze jak ten czas leci

zainteresowania dragon bll sport gry komputerowe film wojsko star wars
nie nawidze cwaniactwa zupy pomidorowej z ryżem telenoweli Rydzyka z radia maryja SLD (partii ) barcelony
coś o sobie nieśmiały uparty przyjacielski pomocny nerwus

to chyba tyle o mnie pozdrowienia wszystkim
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.058
Posty: 118
Skąd: Kielce
Imię: Piotr
Nazwisko: Zych
Wiek: 18
Zainteresowania: Informatyka, Sport, Muzyka(czytaj: punk. metal, RAC) Chlanie wódy i bicie się(nie siebie tylko innych ;] )
Poglądy: Prawicowo-Najonalistyczne
Wiara: Nie stwierdzono
Lubie: Polskę, Rodzinę, moich kumpli, mój komputer, mój pokój
Nie lubie: Ludzi fałszywych, komuchów, asfaltu w Polsce, żelusiów i drechów
komentarz: wiem że mam prymitywne zainteresowania, ale wykonywanie powyższych czynności sprawia mi radnośc i nic na to nie poradzę.
Uriel Tuwor Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Uriel Tuwor
Dni na forum: 6.234
Posty: 20
Skąd: się biorą dzieci??
Imię Miłosz
Lat 15
Zainteresowania: dragon ball, gierki( np. www.battleknight.pl) II wojna światowa
Nie cierpię: Ronaldinho czy jakoś tak.

Pozdrawiam

Obraz
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.240
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Imię: Konrad
wiek: 14
miejsce zamieszkania: Białystok
Lubie:japońską kultóre, Komiksy, historie
głęboko wieżoncy

pomocny uczciwy(no wmiare) pomocny, trochę narwany, z filozoficznymi zapendami (o zgrozo)

poza tym trenuję Capawarę
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.234
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
No proszę, widzę, że tu sami swoi...
Tak więc:
Konnichiwa!
Nazywam się seji_san tak jak widać obok. Imion mam wiele ale nie musicie znać wiecej. Gdyby to było moją wolą, wiedzielibyście.
Pochodzę z jak to kolega z forum określił "super nowoczesnego" miasta o nazwie Włocławek (tudzież pozdrowienia dla współmieszkańców). Mimo wszystko podoba mi się tutaj i w najblizszym czasie nie mam zamiaru tego zmieniać.
Zainteresowania mam różnorakie, najbardziej kotowate, starożytny Egipt, manga i anime, tudzież rysowanie i pisanie własnych opowiadań (a konkretnie jednego tak na poważnie), grami RPG ("Wampir" rządzi), psychologią, sztukami walki i innymi.
Czytam dużo książek, muzyki słucham różnej różnej z reguły wykluczających się gatunków. W niej właśnie odnajduję swoje natchnienie i nie wyobrażam sobie bez tego życia.
Charakter mój jest trudny do zidentyfikowania. Jestem typem wojownika i perfekcjonisty (czasem aż za bardzo). Rzadko kogoś chwalę, często krytykuję, ale jeżeli coś zasługuje na moje uznanie, to tak jest w istocie (a naprawdę potrafię przyczepić się do wszystkiego). Chodzący paradoks i chaos w jednym jeśli tak można to ująć Do ogólnej samooceny dodam jeszcze, że mam osobowość dominującą (zdolności przywódcze), choć nie zawsze to widać. Niełatwo jest mnie wyprowadzić z równowagi, a jeżeli nawet, to tego nie widać, czym doprowadzam rozmówcow do szału. Jeżeli się na kogoś zdenerwuję, to świeć Panie nad jego duszą. Nie przejmuję się tym co ludzie o mnie mówią. Nienawidzę osób zakłamanych i zbyt pewnych siebie, także bez własnego zdania i po prostu głupich.
Pozdrawiam
seji_san

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Witam wszystkich nowych na tym forum, mam nadzieje, że nie zrazicie się i zostaniecie tutaj długo. Wyrażajcie swe opinie, piszcie treściwie i sensownie, a na pewno zyskacie uznanie kilku osób (w tym mnie). Powodzonka.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.225
Posty: 633
Skąd: Kielce
Hej. Na forum jestem od wczoraj, ale temat zauwążyłam dopiero teraz.. Mam 16 lat, jestem fanatykiem mang i anime. Lubie sport. Pływam i gram w noge (niestety )amatorsko. Oprócz tego jeżdżę na rowerq i siedze na necie. Moje ulubine anime to DB i Księżniczka Monoroke. No i chyba tyle o mnie.. Mam nadzieję że nię będą Was wqrzały moje posty, nawet, jeśli będą bez sensu . (Ostrzegam, że jestem bardzo, ale to bardzo pyskata )
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
I bardzo dobrze, przyda się kolejna osoba, która nie będzie siedziała cicho jak mysz pod miotłą, gdy coś jej nie będzie pasować. Witaj i mam nadzieję, że pokażesz pazurki na tym forum, nie ma nic gorszego niż bierność i bycie adekwatnym do chwili, tak by nikt nie miał do Ciebie żadnego ale ... Nie mniej, witam.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.632
Plusy: 2
Posty: 1.408
Focus, przestałbys w końcu tak wszystkoch witać

Wszystkim nowym forowiczom życzę wielu miłych chwil na naszym Forum i tego, aby obecnośc na Nao była przygodą

Do tego...
Życzenia świateczne:)
Już nie tylko dla nowych userów, ale kierowane do was wszystkich:)

Wszystkiego najlepszego!
(to się nazwa "lakonicznie" )

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Jan Dżonatan Makwak Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Jan Dżonatan Makwak
Wiek: 25
Dni na forum: 6.222
Posty: 2
Skąd: wziąć te marchefki?
Y!O

Jestem fajny, sexi i plażowy, lubię Volty i budyń vanilliowy. Czytam Bravo przez co jestem taki zajebisty. Moja mama jest fajna, ale szkoda, że robi zupę na patelni.

Ps. Manga śmierdzi. 8>

emate: Bez przekleństw proszę.

A gdzie są te przekleństwa? ;<

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Jan Dżonatan Makwak: 08.04.2007, 19:23
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.559
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
No cóż, widzę, iż kolejny myślący inaczej przybył na nasze forum. No cóż, ten wyżej jest przykładem, rozwydrzonego bachora, który wybrał sobie forum, na ukazania kim on to nie jest!
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.041
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
kasia_kame napisał(a):
gram w noge (niestety )amatorsko.
Dlaczego niestety? To, że jesteś dziewczyną nie oznacza, że nie jesteś stworzona do uprawiania męskiego sportu tzw. piłki nożnej.

Witam nowych forumowiczów i życzę miłego postowania

emate: dokładnie, w dodatku dobry sport wybrałas:)

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.225
Posty: 633
Skąd: Kielce
Dzięki ja też go lubię (tzn. ten sport). A "niestety" amatorsko, bo troche krucho u mnie z kaską .Jakbym miała, to bym sie może zapisała do klubu. Ale chłopaki, z którymi gram mówią, (po tym, jak najpierw wyrzucili mnie na obronę- podszkolili; na bramkę- teraz szkolą ), że jeszcze tak z roczek czy dwa i będę wymiatać . Hehe, jak to miło, jak ktoś dowartościuje człowieka A zaczęło się od tak zwanego "kaziora" prosto w poprzeczkę... Ale nie o tym temat, a ja się rozpisuję!!!
-----------------------------------------
P.S.Jan Dżonatan Makwak
A gdzie są te przekleństwa? ;<
Wiesz co, już przez samą kulturę byś się wypisał z forum. I nie obrażając Cię, najpierw sprawdź, czy te twoje motylki (jeśli piszesz prawdę, w co nie chce mi się jakoś wierzyć) nie śmierdzą!! (Ostrzegałam, pyskata jestem!!!)
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.525
Posty: 885
hehe a ja tez gram w pile ale w porownaniu z dziewczynami z ktorymi gram no to jestem jakoms mistrzynia bo nawet czasem pilki dobrze nie potrafią kopnąć
No cóz taka szkoła ale za to na stadionie w moim miescie lubie pograc tam to przynajmniej da sie pograc bo sa nawet dobre.
Ja tam pilke katuje juz od 8 roku zycia gdy jeżdziłam z moim kuzynem do babci na wies tam mnie wszystkiego uczył najbardziej to bronic ale potem jak do domu szlismy po tych "treningach" to rece cale czerwone i czarne (czerwone z bólu a czarne no to sie jakos pobrudzily mi łapki od piłki )
Ale i tak kocham ten sport ale szczeze wole grac niz ogladac pilke w telewizji bo gdy gram przezywam to a gdy ogladam to jakos tego nie czuje jacys spoceni faceci se biegaja po boisku jakos nie wchodzi mi to
adiczu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
adiczu
Wiek: 30
Dni na forum: 6.218
Posty: 4
Skąd: Dragon Ball
Witam all dopiero co si zarejestrowalem i mam nadzieje ze będe miło spędzał czas na tym forum




Wileiki Fan DB
Adiczu


Avensus: witamy Cię serdecznie. Mamy nadzieję, że klimat na forum będzie Ci się podobał. Może tak więcej słów o sobie?
puzio Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.218
Posty: 5
ooo, znalazłem ten temat. szczerze mówiąc dość zakamuflowany no ale nieważne.

więc witam wszystkich

może kiedyś napisze więcej o sobie... na razie niech zostanie aura tajemniczości...
cysiek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 6.214
Posty: 10
Skąd: k-k
Imię;Krzysztof
Pseudo:Cysiek
Skąd:K-Koźle
Wiek:13 lat
Zainteresowania:Mangi i Anime (szczególnie dragon ball), gry komputerowe, tenis, j, angielski.
No to by było na tyle o mnie
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Jesteś nowy? Załóż własny temat!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook