Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Bardock ocena: 9,25 (głosy: 4)110

Strony: 1, 2, 3  
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
Bardock - kim jest dla Was, co o nim myślicie? Czekam na opinie.

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
tak jak napisałes kinówki sa dodatkiem do DB, wiec dlaczego taki temat? jak o bardocku mozna sie dowiedziec jedynie tylko z jednej kinówki ?
szczerze mowiac ciezko mi sie wypowiedzec, bo w ogóle [ ort! ] go nie znam(tak jak Vegete, Goku, czy Kurrina) wiec powiem tylko ze fajny gosciu

END
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Chciałbym sprostować troche wypowiedź Vegety bo "Bardock Special" to odcinke specjalny puszczany tylko w telewizji (no i wydany potem na kasetach VHS), a nie w kinach. No ,ale nie ma się co czepiać bo wiele osób tak myśli.
Co do samego Bardocka. Hmm, wydaje się nie odbiegać standardem od reszty Saiyan. Zabija bez mrógnięcia okiem, podbija planety, a walka jest jego żywiołem. Sam wśród swoich rodaków też się nie wyróżnia. Wojownik niższej klasy choć stale pnący się w góre. Amerykanie puścili głupią plotke ,że to on wymyślił sztuczny księżyc co jest oczywiście czystym absurdem. Kiedy Bardock zyskał dar przewidywania przyszłości ,a jego grupa została wymordowana nastąpiła w nim jakby przemiana. Pomścił przyjaciół i chciał uratować ojczyznę przed tyranem Freezerem. Niestety jak dobrze wiemy zginął wraz z planetą Vegeta.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
tzn bardock jak by trrenowal tyle co niektorzy z Z teamu to mysle ze by nie odchodzil standardem od najsilniejszych saiyanow, nie mowie ze bardock proznowal inaczej by nie byl tak silny jak jest, ale moglby byc lepszy. Duzo lepszy.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
mysle ze kazdy sayianin jak by mial takie mozliwosci jak np. Vegeta, czy chociaz Goku, by osiaganl przynajmniej SSJ, niestety przez tyranie frezzera nie mogli takiego czegos osiagnać, po za tym w moim wrazeniu sayianie z Vegety nie odczuwali az takich emocji i nie byli na tyle ludzcy co sam Goku

END
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
tak jak napisałes kinówki sa dodatkiem do DB, wiec dlaczego taki temat? jak o bardocku mozna sie dowiedziec jedynie tylko z jednej kinówki ?
Cóz postac z jedniej z niewielu kinowek jakie widzialem. troche mnie ujął

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
no moze i tak , ale nie mial jako takiego znaczenia i nic nie zmienil w zyciu bohaterow

END
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
to jest niestety fakt. I wlasnie dlatego ten temat. Dosc mam troche oklepanych tematow na wiekszoski podobnych tematycznie forach (jak to odmienic i dlatego niekonwencjonalna postac. Malo wazna ale ciekawa

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Bardrock był nawet silny, w filmie kinowym pokazane jest jak sieka pod koniec sługasów Freezer'a.... ale na Death Balla nie miał szans.
Goku jako syn Bardrocka, Jest bardzo do niego podobny.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Kulla
Ziemianin
Ziemianin
Kulla
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 1
Skąd: Sosnowiec
Wedlug mnie Bradock byl wielkim wojownikiem I wiele pokazal Ale zabraklo mu sil w walce z Freezerem Ale na 100% gdyby trenowal dal by mu rade Goku sie przeciez wdal w ojca
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
watpie czy by mu dorownal, Bardock nie mial takiego treningu jak byl naly jak goku, te treningi w mlodosci duzo daly goku, bardock ich nie mial, tzn moze mial inne ale skoro nie dal rady freezie to duzo mu one nie daly

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Powiem, ze wolę Bardock'a bardziej od Goku. Moze i był od niego słabszy i w ogóle ale mi sie spodobałą ta postać.

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Powiem, ze wolę Bardock'a bardziej od Goku. Moze i był od niego słabszy i w ogóle ale mi sie spodobałą ta postać.
pierwsza zaleta którą mial Bardock to jest to ze w przeciwiestwie do goku byl powazny. Nie zachowywal sie jak dziecko... aczkolwiek Goku tez mial przeblyski

END
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
zgadzam sie z Majin_vegetą bardock byl bardziej powazny od swego syna goku.I jeszcze cos odemnie:
Podobal mi sie bardock gdy lecial do statku freezera i wzsystkil zabijal pokolei rzucila sie na niego cala grupka podwladnych tyrana a on sie wkurzyl i wszystich odrzucil i dalej lecial al niestety przegral juz z samym freezerem
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.811
Posty: 91
Skąd: Lublin
Bardock był dumnym Saya-jinem, który znał dobro na swój sposób. Kochał planetę Vegeta i swoich przyjaciół z ekipy, ale nie wahał się zabić. Kiedy dowiedział się, że Goku to wojownik niższej rangi nie chciał mieć z nim wspólnego. Dopiero dzięki uzyskanej zdolności przewidywania przeszłości i wizjom zmienił swój stosunek do syna. Ogólnie mówiąc był to pół Vegeta, pół Goku

Bomba di luce!!
angelkitty Kobieta
Wojownik
Wojownik
angelkitty
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 39
ja tam bardocka lubie to typowy przykład bad boya który przeszedł na dobrą strone ( chociaż troszeńke za późno ) z drugiej strony nawet z tą nową siłą był słabiutki bo frezer pozbył sie go z palcem w tyłku (sprostowanie:jednym palcem) ale dotychczas frezer był najsilniejszy w kosmosie więc sie nie dziwie... bardock po chamsku postąpił bo nawet nie chcia ł zobaczyć synka, bo ten miał mało siły... ale chyba wszyscy sayanie tacy byli... podobał mi sie moment w którym żegnał sie z małym kakarotkiem jak ten leciał w przestrzeni... żal mi go było... tak czy siak bardocka lubie baaaardzo

Pasion de Gavilanes&Dragon Ball Z
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.761
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Czemu twierdzisz, ze się wyparł syna???

Przecież to było chyba ustalane przez króla planety Vegeta, ze gdy urodzone dziecko nie spelnia wymagań co do siły, to ma zostać odesłane. Bardock nie miał się co sprzeciwiać. Takie prawo. Chciano w ten sposób zatrzymac na planecie jak najlepszych wojowników. Tych słabych oddalano, bo szkoda dla nich jedzenia i treningu.

Macie racje, Bardock był poważny. Poza tym, to typowy saiyan. Stanął do walki sam przeciw tym sługom Freezera. Mam tutaj na myśli tych, co zabili reszte ekipy. Chciał ich pomścić.

Ja ogólnie żałuje, że w serialu było tak mało saiyanów. Mówie o serialu. Właściwie to było ich tylko 4. Nie liczymy pół saiyanów.

A czy Goku wiedział, kim był jego ojciec? Bo wiadomo, że podczas walki Freezer vs Goku, ten pierwszy przypomniał sobie Bardocka.

Poza tym, dla mnie troche ciekawą kwestią jest to, co się stało z resztą tych słabych wojowników. Nie wierze, że każdy z nich zginął. To jest właściwie materiał do kolejnej kinówki . Można by ją wkomponować w serie Z. Mianowicie, pojawia się na Ziemii czy na Nameck, grupa SSJ. Jest to zlepek tych odrzutków z planety Vegeta. Jeden z nich ma wielką moc, przypuśćmy na poziomie Goku czy Vegety. Latał on po wrzechświecie i szukał swoich ziomków. I tak zebrał ekipe, z którą podbijał inne planety.

Bo tak na dobrą sprawę, to nie wiemy, co się stalo z resztą tych małych dzieciaków. A wydaje mi się, ze liczyć ich mozemy w setkach. Lepsze to niż seria GT ...
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Bardock ciekawa postać z charakterem nie daje za wygraną tak wiele pokazał w jednym odcinku ale raczej przekonał mnie żeby go trochę lubić.
Aelirenn Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Aelirenn
Dni na forum: 6.750
Posty: 5
Bardock jest jedną z moich ulubionych postaci w całym DB. Dokładnie nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że urzekła mnie jego lojalność wobec przyjaciół. I chyba jeszcze to, że był tak podobny do Goku, a jednak wiele ich od siebie różniło...
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Bardock to typowy Sayianin. Uwielbiał walkę, był twardy i zabijał inne istoty bez mrugnięcia okiem. Wkurzało go iż Freezer ma władzę nad nim i jego rodakami.

Był wojownikiem niższej klasy (ale ćwiczył wytrwale i zwiększał swoje umiejętności). Po uzyskaniu daru przewidywania przyszłości zmienił się na lepsze. Był postacią bardzo odważną (mało kto potrafiłby się rzucić na Wielmożnego Freezera) i pełną dumy. Właśnie dzięki temu zasługuje na szacunek.

(Myślę że po ciężkich i wieloletnich treningach spokojnie osiągnąłby poziom ssj...)

Typowy Sayianin- Bardock.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » [Postać] Bardock
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook