Forum Dragon Ball Nao

» Prizee Games :)

david89 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
david89
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 9
Skąd: Szczecin
Chciałbym Wam pokazać pewną fajną gierke (a raczej gierki) z przeglądarki

Adres: * zaloguj się, aby zobaczyć link *

Malutkie objaśnienie
To NIE są zwykłe gierki dla dzieci, choć moze tak sie wydawać otóż [ ort! ] w te gierki jest ograniczona ilość grania na dzień (w zwykłe wynosi 1). Za granie dostajesz punkty tzw. Bubzy które MOZESZ WYMIENIĆ NA PRAWDZIWE RZECZY, które wyślą Ci całkowicie ZA DARMO do domu. Na tym polega magia, która mnie przyciąga zeby w nie grać Ja przez kilka tygodni grania mam prawie 5 (całych) Bubzów, czyli za ne moge już sobie zamówić takie małe przenośne radyjko Polecam! moja siostra takze w to gra, i to już całkiem sporo czasu, zamówiła radyjko które doszło bez zadnych kosztów do domku (prosto z francji ) No dobra, to tyle na wstęp

Na czym to wszystko polega?
Na samym początku masz 12 różnych, darmowych gierek Są one baAardzo proste, na pewno [ ort! ] kazdy połapie sie o co w nich chodzi, do tego na samym początku jest jak grać Gry są zrecznościowe (np. samolociki, unikasz pocisków wroga, a sam likwidujesz przeciwników, ulepszasz swoją broń, a na końcu zawsze walczysz z bossem zeby zaliczyć dany etap), są także logiczne (np. musisz tak pokierować króliczka zeby zebrał wszystkie marchewki), take gra jakby podobna do tetris... (na pewno [ ort! ] kady wie o co chodzi) + jeszcze kilka innych + 5 gierek-zdrapek. W każde z tych gier grasz za darmo

Gry - płatne
Takze po prawej stronie, w takiej jakby (hmm...) tabelce, są gierki w które gra sie za już zdobyte punkty... (czyli za bubzy). Na górze jest obrazek a pod nim nazwa gry i ile płacisz za JEDNORAZOWE zagranie. Ja osobiscie nie gram w te gierki, ponieważ uważam ze to strata ciezko zarobionych punktów Oczywiscie to tylko od Was zalezy co z nimi zrobicie

Prosze nie pytać mnie jak sie gra w owe płatne gry, poniewaz sam nie próbowałem...

Co można DOSTAĆ za Bubzy?
otóż [ ort! ] prawie wszystko! Od zwykłych breloczków, poprzez gameboye, po nawet 42 calowy telewizor plazmowy! Oczywiscie nie ma co sie "napalać" na takie super bajery.... ponieważ nie sądze ze uda wam sie zdobyć kilka tysięcy Bubzów na jego "zakup" , ale drobne "baery" można śmiało zamawiac Jak gdzieś wspomniałem ja poluje na radyjko xD (spodobało mi sie te co siostra dostała ). Sposób jest taki, gdy już masz kilka punktów na koncie odszukujesz na pasku po lewej stronie "gifts" i wyskakuje Ci takie okienko: * zaloguj się, aby zobaczyć link *
Są 4 opcje do wyboru... czyli jak chcesz "kupić" dany przedmiot. Gdy klikniecie w obrazek z napisem "Show Window" wyskoczą wam różne przedmioty ktore mozecie "kupić" za PEŁNĄ ilość Bubzów, ale za to macie pewność ze owy przedmiot dostaniecie. Ja to nazywam zwykłym Kupywaniem (tylko ze za punkciki w grze ). Gdy klikniecie w "Auction" wyskocza wam przedmioty które sie aukcjonuje... tutaj o ilości przeniedzy za daną rzecz USTALAJĄ INNI GRACZE. W "Tombola" są przedmioty które "obstawiasz" jakąś ilość losów na daną rzecz, a gdy wygrasz oczywiscie je dostajesz (przesyłka do domu), UWAGA: tutaj jest ryzyko ze nie uda Ci sie wylosować przedmiotu i stracisz punkty... lecz tutaj ceny są NAJNIŻSZE. Natomiast "Scratching" to jest jakaś gra za którą płacisz aż 5 bubzów i by moze od razu coś wygrywasz... ciężko mi powiedzieć ponieważ nigdy nie zaryzykowałem Wybór przedmiotów jest spory * zaloguj się, aby zobaczyć link * W każdej zakładce jest kilka róznych przedmiocików, aby dowiedzieć sie więcej o nich po prostu klikasz na obrazek wybranej rzeczy

Rejestracja
Bardzo ważne jest zeby podać przy rejestracji swoje PRAWDZIWE dane ponieważ moze być problem z dostarczeniem sobie danej rzeczy którą sobie wybierzecie... Rejestracja jest prosta, klikasz na "Register Now" * zaloguj się, aby zobaczyć link * Następnie wypełniasz zgodnie z poleceniem. W ostatnim okienku wpisujesz mój nick Bucyk123 i wzamian dostajesz bonus podwójnego grania w kazdą z gier * zaloguj się, aby zobaczyć link * tym samym jestem tym który "wkręcił" Cie w tę gre więc jezeli coś zamówisz ja także to dostane (oczywiscie Ty nic nie tracisz a oboje sie cieszymy ).

Jezeli macie jakieś pytania piszcie w tym temacie, albo lepiej na moje gg 8931007. Nie zawsze jestem dostepny ale na pewno [ ort! ] zawsze odpowiem na wasze pytania czy problemy
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Powiem szczerze, że lubię takie gierki. Lecę się zarejestrowac

Jeżeli naprawde sa do wygrania jakies nagrody, musze sprobowac
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.352
Posty: 60
Zarejestrowałam się. Spróbować zawsze można Podobają mi się niektóre gierki

Obraz
Cut my life into pieces- this is my last resort!
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nie zdziwię się jakby za parę dni zapukała do was policja z nakazem ;-D
Ja tam nie ufam takim gierkom.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
To chyba nie żadna RIAA
Jezeli ktos juz cos wygral i dostal nagrode, wiec chyba nic nie grozi nam.
david89 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
david89
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 9
Skąd: Szczecin
nie musicie sie obawiać Polecam te gry, moze nie są aż tak strasznie fascynujące, ale nagrody są no i też wcale ne takie nudne trzeba być wytrwałym Ja polecam Wam tę stronke, ponieważ ja także będę mieć korzysci z tego gdy wpiszecie mój nick jako polecającego (jak opisałem wczesniej) pojawicie sie na mojej liscie graczy których "wciągnełem" do grania Moja korzysc to ze jak Wy coś wygracie mi także to przyślą lub równowarość w punktach (bubzch) dostane Wasza korzyśc to dwa razy wiekszą ilośc grania za pierwszym razem, a także dostajecie Max Packa po 3 dniach grania Jeżeli macie jakieś problemy/pytania Pisać!! gg 8931007

PS: tak w ogóle [ ort! ] to nie pierwszy raz widze to forum kiedyś (jakiś rok temu) było to moje pierwsze forum zapoznałem sie z ludźmi i takie tam xd Możecie mi zaufać i rejestrować sie!

ps2/edit: zastanawiałem sie kiedyś jak oni na tym zarabiają... skoro My dostajemy all za darmo... już wiem... Maxpack którego dostajemy po 3 dniach jest "na zachęte" do kupna innych... oczywiscie za swoje pieniążki Oczywiscie nie jest to wymagane... taki pacc w tibi, komandor w ogame itd po prostu "płatna & lepsza" zabawa...
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Polecam te gry, moze nie są aż tak strasznie fascynujące, ale nagrody są
Wolę sobie w Totka zagrać, lub z "Kaczora Donalda" czy też "CD-Action" wysłać Sms czy też kupon po nagrodę... Nie kręcą mnie takie gry a zwłaszcza że to jeszcze zagraniczny server, jak mówiłem lepiej grać w Totka;)

I tym akcentem kończę moją niespotykanie "długą" wypowiedź
david89 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
david89
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 9
Skąd: Szczecin
dziwne... moze znacie sie troszke lepiej na tych stronkach odemnie... dziwi mnie to troszku, ale jezeli chodzi o dostarczenie to kilka tygodni temu doszło do mojej siostry to....
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
(wydaje mi sie ze wspomniałem ze zamawiała radyjko...)
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Prizee Games :)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook