Forum Dragon Ball Nao

» Oban Star Racers

Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
Dosc świeże francusko-japonskie anime, dostepne na Jetix. Co o nim sadzicie? (o ile mieliscie okazje obejrzenia). Mi przypadlo do gustu, choc kreska postaci ma wiele do zyczenia (denerwujacy ubytek nosa).
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Oban jest bardzo dobrym anime, podoba mi się zwłaszcza jego fabuła. Wbrew pozorom Oban porusza wiele sfer życia codziennego, widać tutaj patologie rodzinną, tesknotę za utraconym członkiem rodziny, chęć zemsty, udowodnienia świat swojej pozycji. To wszystko w umyśle jednej dziewczynki, która z kolejnymi odcinkami dojrzewa, stając się coraz bardziej doświadczoną kobietą. Dynamiczna akcja, ciekawe pojazdy i pojedynki, to wszystko sprawia, ze chce się oglądać to anime.Szkoda tylko, ze kreska troszkę wysiada, brak nosa nie jest przecież elementem na plus ... Ostatecznie jednak, jest to jedno z lepszych anime jakie było emitowane w polskiej TV. Pozdrawiam

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Na kanale Jetix leci anime Oban-Star Racers. Mi osobiście podoba. Ładna kreska, ciekawy wątak, a ending wykonuje Yoko Kanno. Moim zdaniem jest bardzo fajne. A Wy co o nim sądzicie?
Czarny Iwan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Czarny Iwan
Wiek: 27
Dni na forum: 6.154
Posty: 64
Skąd: NT
ja go nie lubie bo mnie ich wyglad odrzuca

bo jak ich raz zobaczylem to troche sie posmialem

Tu znajdował się fajny obrazek.

Obraz

..:Reggea jestw sercu mym:..
Songo14 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Songo14
Dni na forum: 6.124
Ostrzeżenia: 1
Posty: 5
Nie lubie obana jeżeli chodzi o życie codzienne. Ale lubie jak się ścigają bardzo fajny był wyścig finałowy i pólfinałowy,Moją ulubioną postacią z obana jest książe Aika.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Oban... Hmm trudno powiedzieć, mam mieszane uczucia co do tego anime. Widać, na pierwszy rzut oka, że nie jest ono robione w Japonii, objawia się ono nie tylko kreską postaci, która jest mówiąc lekko niedopracowana, ale i brakiem tego klimatu jaki panuje w Japońskich anime. Sama fabuła jest nietypowa. Ojciec, który zapomina o swojej córce, bo jest zajęty pracą trochę dziwne, ale dodaje to oryginalności temu tytułowi. Co do samych wyścigów. Są bardzo ciekawie wykonane, akcja z każdą minutą zmienia się jak w kalejdoskopie, co powoduje podwyższenie napięcia u widza.
Moją ulubioną postacią jest Jordan.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Oglądałam Obana na jetixie. Co mogę na ten temat powiedzieć? No cóż. Kreska może być, ale nie jest najlepsza. Jedyne co mi się w niej nie podobało to ten brak nosów u bohaterów. Ale cóż....
Fajny jest opening, lubię tę muzykę.
Bohaterowie- cud, miód i orzeszki. Jest ich dużo, są bardzo różnorodni. Ziemianie i ci z innych planet. Eva- uparta, podobało mi się jak prowadziła. Był tylko jeden moment w którym chciała zrezygnować ze ścigania się - jak dowiedziała się, że najwyższa nagroda nie wskrzesi jej mamy. Jordan- jej partner, mechanicy, ojciec dziewczyny. Każdy ma to coś. Podobał mi się wątek Eva- Jordan. Zakończenie trochę dziwne- Jordan avatarem? Bez jaj ludzicha. Fajnie, że Canaletto został pokonany. Nie przepadałam jedynie za tym księciem, nie wiem dlaczego. Spodobał mi się tam motyw rozbitej rodziny Evy- ojciec przestał ją odwiedzać, stracił zmysły, wysłał dziewczynę do szkoły z internatem, a matka zginęła w wypadku. No ale wszystko dobre, co się dobrze kończy.
Za kolejny plus uznałabym fabułę. Niby taka o wyścigi i wyścigi, ile można? Ale cóż, fajnie, że tu chociaż raz nie chodziło o walkę i walenie się po mordach. Anime mnie wciągnęło jak nic. Jeszcze ten wróg Canaletto. No i zaskoczyło mnie trochę. Np. myślałam jak to po raz pierwszy oglądałam, że Eva wskrzesi mamę, a tu okazuje się , że nie może. Wyścigi były fajne, nie brakowało mi w nich nic.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.398
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Jak każdy oglądałam Oban Star Racers na Jetix. To było dość dawno, więc jeszcze nie wiedziałam, że to jest anime . Pamiętam, że zawsze mnie wkurzało brak nosa xD. Ale bardzo mi się podobało. Zawsze po szkole leciałam do domu i oglądałam. Miało bardzo ciekawą fabułę.

Anime na zawsze !!!
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.092
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Eva to gorąca laska, nie ma co, chyba autor anime bazował ją na Pan, dodając że jej tata to dupek

Powinni dać kontynuację
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Historia Ewy, która pod pseudonimem Molly bierze udział w międzyplanetarnych Wyścigach Obana. Jej celem jest spotkanie z ojcem, gdy gdy pilot ścigacza zostaje ranny w wyniku sabotażu Ewa zastępuje go i dociera do finału. W między czasie poznaje przyjaciół, miłość, Jordana, godzi się z ojcem. Akcja toczy się w czasie wojny Ziemi z obcymi Crogami. Piękna historia o drugiej szansie i naprawie błędów oraz o odwadze by działać i spełniać marzenia.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Oban Star Racers
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook