Forum Dragon Ball Nao

» Captain Tsubasa

Strony: 1, 2  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A jakie macie zdania na temat anime pt. 'Captain Tsubasa'?

Ja moge powiedziec, ze jest calkiem spoko, kiedys sie ogladalo, jak w naszej TV emitowali.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 05.07.2007, 0:07
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
dobre to to jest, ale ogladałem to ostatnim razem jak przed DB, wiec zabradzo nie moge sobie przypomniec szczegolow

END
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Świetne anime. Jedno z moich ulubionych. Zepewne dlatego ,że mam z nim wiele wspomnień ,a co najważniejsze jest o PIŁCE NOŻNEJ !! Uczy o współpracy na boisku, o tym jak sport łączy ludzi i ,że każdy może osiągnąć cel do którego dąży. Świetne mecze bohaterowie/zawodnicy, nisamowite stzrały, zagrania itd. Do dziś robi na mnie wielkie wrażenie.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Dlatego, że było to anime o piłce nożnej (moim ulubionym sporcie) bardzo polubiłem tą anime. Zawsze cieszyłem się jak zespół wygra, a wkurzałem jak np. był karny dla przeciwnej drużyny Ogólnie te anime było chyba pierwszym jakie zobaczyłem.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Hehe ogladalam to baaardzo dawno temu. Ale pamietam na tyle zeby powiedziec ze bylo to moje ulubione anime. Ja pilki noznej to nie za bardzo ale anime git
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ja takze,pamietam jak Polonia 1 odnosila wielki sukces,puszczajac Yatamana,Daimosa i wlasnie Tsubase,co do tego ostatniego,jest to bezapelacyjnie moje drugie (po DB) ulubione anime,ta fabula,pokazany rozwoj bohaterow,te zwisy w powietrzu rodem z Matrixa ,te niezapomniane smutne sceny(pamietacie jak Misaki walnal glowa w slupek albo jak Misugi do konca gral w meczu z Kojiro az w koncu dostal ataku serca ahh) to byl piekne czasy

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Vaicent Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vaicent
Wiek: 38
Dni na forum: 6.813
Posty: 38
Skąd: Lublin
dzieki temu anime zaczolem grac w pilke. to anime po prostu [ ort! ] ksztaltowalo osobowosc i uczylo wspolzawodnictwa i fair play. slyszalem ze sa do sciagniecia gdzies na torentach odcinki tego anime. jakas kontynuacja czy cos?z tego co czytalem to tsubasa gra w barcelonie. heh ale bardzo chetnie bym to obejrzal. hmmm

"Śmierć - jedyna przyjemność,
której nie można odczuć."
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ano ja pamiętam w dzieciństwie gdy grałem w piłke to gdy biegłem z gałą to nuciłem sobie piosenke z Tsubasy, która mnie potrzymywała na duchu i strzelałem gole ^^

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Zaknafein Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Zaknafein
Wiek: 36
Dni na forum: 6.812
Posty: 58
Capitan Hawk był niezły a nawet lepszy!! Pamiętam zawsze leciałem do kuzyna na tą bajkę bo to chyba leciało na TEDE-R.I.P ech te ataki,tetricki ta współpraca ech zapierało dech w piersi!!

Ill Nino, Drowning Pool, Deftones, Fear FActory, Godsmack METAL RZĄDZI!
Vaicent Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vaicent
Wiek: 38
Dni na forum: 6.813
Posty: 38
Skąd: Lublin
tu jak w db tsubasa rywalizowal z kojiro jak goku z vegeta bardzo fajna bajka ze wzgledu na te zaskakujace akcje i niesamowite strzaly, tricki jak zostalo wyzej wymienione bardzo fajne i ksztaltujace anime drugie po db

"Śmierć - jedyna przyjemność,
której nie można odczuć."
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Ogólnie jest spoko.Ale trochę ... a ten tsubasa to był zbyt pewny siebie.Za to bardzo lubiłem tego z 11. Poczciwy chłopak. Trochę jak ja.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.761
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Ja dalej żałuje, że żadna Polska TV nie ma kupiła praw do pokazania starych odcinków. To jedna, na równi z DB, seria animowana, która mi szczególnie przypadla do gustu.

Czasem była ona nielogiczna, gdy mecze trwająca normalnie po 70 min trwały 10 odcinków. Ale uczyła ona wielu rzeczy. Po pierwsze krzewila ona w młdoych chłopakach miłość do p.nożnej. Uczyła współzawodnictwa. Uczyła tego, ze ciężką pracą, zamilowaniem i ambicją, można osiągać sukces.

Była tez wesoła. Wiele śmiechu bylo zawsze z Ishizakiego, który byl postacią niezwykle śmieszną. Poza tym, w przypominala też nieco DB. Też był gostek, Tsubasa, pdobnie jak Goku, chciał cos osiągnać. Miły, sympatyczny. Na jego drodze stawali kolejno inni zadowodnicy. Początkowo wrogowie z boiska, którzy za wszelką cene chcieli go pokonać. Jednak po każdych mistrzostwach ci zawodnicy stawali się jego przyjaciółmi i dochodzi do tego zespołu, ktory sie kreował. Zupełnie jak w DB. Zachęcam każdego z Was, by nie zawahał się poświecić czasu na obejrzenie tego serialu.

Poza tym, tutaj też sa techniki... ale strzałów . Niemal każda ważniejsza postać posiada własny super strzał, niektórzy nawet kilka. Super strzał, ale i specjalne podanie, zwód, gre z klepki czy specjalna obrona bramkarzy.

Co do tego gościa z nr 11 to pewnie chodzi Ci o Misiakiego .

Jakby ktoś chciał to mam 2 gry z serii CT. Tsubase 2 i Tsubase 3.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Bardo dużo odcinków tego anime oglądałem. Captain Tsubasa (Captain Howk- u nas "kapitan Jastrząb") był naprawdę świetny. Uczył o przyjaźni, chęci wygranej i dążenia do celu. Praca zespołowa górą!

ps-fajnie się piłka wyginała od mocnych kopnięć ...
A bramkarz był świetny i miał tak jakby 7 zmysł...
Polecam

Pozdro

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
ogladalam tsubase gdy nawet nie wiedzialam, ze jest takie pojecie jak 'anime' czy takie anime jak 'dragon ball'XD niewiele juz z tego pamietam, oprocz tego, ze bylam tsubasą zachwycona: D

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
szogi
Wojownik
Wojownik
szogi
Wiek: 36
Dni na forum: 6.348
Ostrzeżenia: 3
Posty: 47
capitana Tsubase oglądale kilka lat temu i bardzo przypadł mi do gustu. bardzo spodobała mi sie postać Genzo Wakabajashi i jego podejście do gry


ps: jesli ktoś ma jakieś odcinki na PC niech da znać
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Eh, jak mogłem się tu nie wypowiedzieć ;P
Captain Tsubasa, to świetne anime jak i super manga. Bardzo motywowała mnie do postępów w piłce nożnej.

Uczyłem się od małego Oozory, że trzeba gnać do własnego celu i osiągnąć go. Bardzo lubiłem jego zawziętość i talent, którym się odznaczał.

Pomimo, że od oglądania tego anime minęło już parę ładnych lat, to na pewno pozostanie ono na baaardzo długo w mojej pamięci i sercu

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
To anime jest po prostu swietne i traktuje je na równi z DB , ponieważ te wszystkie mecze były po prostu piękne.
Mistrzu napisał(a):
ps-fajnie się piłka wyginała od mocnych kopnięć ...
ano własnie, zgadzam się i oceniam to anime na piatke z plusem.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.768
Plusy: 1
Posty: 219
Najlepszy to jest odcinek 104 - Japonia po remisie z Niemcami zdobywa Mistrzostwo Europy U-12 przy dopingu 100 tys widowni...

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Captain Tsubasa
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook