Forum Dragon Ball Nao

» Yamakasi

Co myslicie o tym filmie?

Co myslicie o tym filmie?
super film 30,77% 4 30,77%
taki sobie 46,15% 6 46,15%
dno 23,08% 3 23,08%
Wszystkich głosów: 13
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.312
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
Kolejny film akcji wyprodukowany przez mistrza francuskiego kina Luca Besson! Yamakasi jest siedmiu. Siedmiu młodych ludzi z przedmieścia, którzy stworzyli własną dyscyplinę: sztukę ruchu, która jest pozytywnym przekształceniem energii fizycznej i psychicznej dla jak najlepszego uchwycenia sensu życia. Miasto staje się ich stadionem. Poprzez sztuczki w stylu "Spidermana", których dokonują na budynkach, stają się dla młodzieży żywą legendą. Każdy z Yamakasi ma swoją specjalność: Rocket jest szybki jak rakieta, Spider wspina się po budynkach ze zwierzęcą gracją, Baseball jest świetnym miotaczem, Tango jest człowiekiem-gumą....



mnie sie ten film okropnie podoba ogladalm 3 razy i mi sie nie znudzil mam kolegow ktorzy cwicza pakror sama tez probowalam ale strasznie trudne wiec dalam se siana a jakie jest wsze zdanie ?podobal wam sie ten film czy moze przeciwnie?

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.145
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Jak dla mnie film taki sobie, ale podoba mi sie bo sam cwicze parkour ale jak dla mnie "13 dzielnica" jest lepsza chocby dlatego ze, gra tam David Belle i Cyril Rafaelli

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.142
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Super film i polecam go obejrzeć nie ze względu na to że jest Francusko Języczny tylko ze względu na akcje
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
John McClaine powiedziałby że to film o "pieprzonych chomikach" . W sumie nic godnego polecenia. Paru gości biega po mieście w poszukiwaniu pieniędzy dla jakiegoś dzieciaka. Głupie toto i ckliwe , a w dodatku fałszywe.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.653
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Na filmie zasnąłem bodajże 3 razy. Nie żartuję. Myślę, że to mówi samo przez się. Głupawe i tyle.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.145
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Ten kto nie zna piekna parkour'u nie doceni takiego filmu...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ten kto nie zna piekna parkour'u nie doceni takiego filmu...
Tylko na cholerę puszczać film instruktażowy dla stosunkowo wąskiego grona "znawców" w kinie i lansować na megahit?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.161
Posty: 222
Skąd: Leszno
swietny ten film byl
bardzo mi sie podobal ... poza tym ja tez uprawiam parkour
kazdy ma inny gust

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.230
Posty: 633
Skąd: Kielce
SSJ-ddkiller napisał(a):
bardzo mi sie podobal ... poza tym ja tez uprawiam parkour
Sprostowanie:
Parkour w Jamakasi?? Owszem, ale tylko w sali treningowej. Parkour to sposób, no powiedzmy, przemieszczania się. Przeskakiwania przez barierki tudzież inne pierdółki na drodze. Sport pokazany w filmie to( Eureka??) YAMAKASI( albo coś podobnego do tego słowa)- wspinaczka po pionowych ścianach budynków itp.
cytat:
Ten kto nie zna piekna parkour'u nie doceni takiego filmu...

Tylko na cholerę puszczać film instruktażowy dla stosunkowo wąskiego grona "znawców" w kinie i lansować na megahit?
Franqey, myślę, że wylansowanie tego filmu na megahit może być skutkiem "przesłania", jakie ze sobą film niesie. Jakiego? Szczerze mówiąc, nie wiem.

A żeby nie było offtopu, oceniam na 4+/10. Za pracę włożoną w znalezienie tych skurczybyków( Yamakasi, oczywiście) i za sceny walk.

To jest tylko moje zdanie.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.839
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Film oglądałam. Przyznam się, że z początku myślałam, że to jakiś japoński film o samurajach. Skapnęłam się, że to nie to, ale zaczęłam oglądać z czystej ciekawości. Może film jest banalny i prosty, ale jednak spodobał mi się. Akrobacje wspaniałe.

franqey napisał(a):
Tylko na cholerę puszczać film instruktażowy dla stosunkowo wąskiego grona "znawców" w kinie i lansować na megahit?
Może po to, żeby grono "znawców" się powiększyło? To sport godny uwagi i niezwykły. Kto powiedział, że to jakiś megahit?

Boss napisał(a):
ale jak dla mnie "13 dzielnica" jest lepsza chocby dlatego ze, gra tam David Belle i Cyril Rafaelli
Też oglądałam. Dwa razy. Za pierwszym nie byłam w stanie nic załapać, bo lektor był jakiś... może pozostawię to bez komentarza. Potem obejrzałam na dvd z porządnymi napisami i wrażenie już lepsze. David Belle jest obłędny....

Pozdrawiam

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.653
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Lekki offtop, ale chcę usłyszeć o tym Parkourze. Dla mnie to wciąż, niezmiennie pozostaje kolejny sposób ulicznego cwaniactwa, typu "to ja jestem ten fajny". Gówniarzeria, skacząca ci po dachach, płotkach, bramkach i bóg wie czym jeszcze. Fajnie, po swoim domu skakać mogą, ale jak mi coś włamują, wyginają czy wykręcają, a ich jedynym usprawiedliwieniem jest "ja tak muszę, to całe moje życie", trafia mnie na miejscu szlag.

Poz.
dravim!

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.653
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Szarak napisał(a):
Gówniarzeria, skacząca ci po dachach, płotkach, bramkach i bóg wie czym jeszcze. Fajnie, po swoim domu skakać mogą, ale jak mi coś włamują, wyginają czy wykręcają, a ich jedynym usprawiedliwieniem jest "ja tak muszę, to całe moje życie"
Są tacy, ale są też inni Ci, o których mówisz, to dzieciaki "pragnące wolności", tj. myślą, że Parkour im pomoże ją zdobyć. Skaczą i podczas lotu myślą, że to jest właśnie swoboda, tymczasem szanujący się traceur myśli o tym, jak dobrze wylądować, by się nie połamać.
Wszystko zależy od rozumu i towarzystwa. Sam kiedyś taki byłem, myślałem, że się będą na mnie gapić. Potem trafiłem na świetnych ludzi i wiem, że moje wcześniejsze zachowanie było godne pożałowania.
Co zaś się tyczy demolowania... Porządni nie będą korzystać z miejscówek, które nie są stabilne. Raczej publiczne lub prywatne, ale jedynie za zgodą właściciela...
Tych gówniarzy jest teraz coraz mniej, jamakaszerka przestaje być taka "cool". Takim potrzeba czasu i dyscypliny.

Przepraszam za OT.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.145
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Moze Yamakasi to nie jest jakis tam swietny film...ale przypomina mi moje poczatki z parkour'em, to wlasnie m.in dzieki temu filmowi zaczalem cwiczyc ten piekny sport i bardzo sie z tego ciesze

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.653
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Boss napisał(a):
piekny sport
Filippo napisał(a):
to to jest sport ??
Daichi napisał(a):
W żadnym wypadku. W Parkourze nie ma rywalizacji.
Albo mi się zdaje, albo właśnie sobie przeczycie, a przecież i jeden i drugi się tym podobno parają. Choć, Daichi, szacun za nieco dojrzalsze podejście do sprawy.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.145
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Nom wlasciwie to nie jest sport...zle sie wyslowilem...parkour to sztuka przemieszczania sie...No ale w pewnym stopniu to rowniez jest sport, poniewaz sie biega i rozwija wlasne cialo...a zreszta wystarczy wejsc na temat zwiazany z parkour'em tam jest napisane bo to juz lekki offtop...;p

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.653
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Nie jest sportem, nigdy nie był. Sport polega w głównym stopniu na rywalizacji, a Parkour nie. Główną ideą PK, było i jest najefektowniejsze [to później, kiedy PK sie rozwija], jak najszybsze przemieszczanie się. Ojciec Davida Belle'a to wszystko wymyślił jeszcze podczas wojny, kiedy musiał uciekać przez las i chaszcze. David tylko kontynuuje jego pomysł i rozpowszechnia go, starając się przy tym pozbyć jamakaszerki.
A teraz koniec offtopa, chyba już sobie wszyscy wszystko wyjaśnili
Pozdrawiam.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Yamakasi
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook