Forum Dragon Ball Nao

» Oceń osobę powyżej

Strony:   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 45, 46, 47  
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.839
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Filippo:

Nick: zapewne od imienia, całkiem fajny.

Avatar: podoba mi się, ten facet jest cool Kolorystyka miodzio (dosłownie i w przenośni)

Podpis: kupa linków, które niektórym mogą się przydać. Jednak mógłbyś go zmienić na coś bardziej osobistego. Obecnie baardzo mądre stwierdzenie i fajna sygnaturka.

Osoba: na forum od niedawna. Nie jest typem spamera. Sprawia wrażenie osoby inteligentnej i opanowanej.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.399
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Filippo:

Nick: Nie jest oryginalny, ale zły również nie...
Sygnatura: Dość ciekawa, spotkałem się już nawet gdzieś z jej twórcą... hmmm
Podpis: można określić go jednym słowem 'beznadziejny', dlatego, że zapewne i tak nikt z nich [linków] nie skorzysta. Lepiej wstawić tam słowa, które wzięło się do serca, które są maksymą życiową itp.
Avatar: nic szczególnego, jednak podoba mi się.
Osoba: Hmm, zdecydowana większość pisana w ustępie, ale z racji tego, iż trudno aby ktoś tak mało pisząc i w tym stosunkowo niedługim czasie, zyskał moje zaufanie, pozostawię jego osobę bez oceny, choć zaznaczę, że nie wszystkie jego posty 'podobają' mi się.

--------

Focus: Już chyba cię kiedyś oceniałem więc :
Podpis: cóż, brzmi mi to jak słowa kolejnej piosenki, typu 'bez ciebie nie mogę żyć' ('It's just another day without you '), więc niezbyt mi się podoba (a te pierwsze dwie linie, tak ładnie się zapowiadały )
Osoba: cóż mówić, nie wiedzieć czemu, mój ulubiony 'kolega' na tym forum, inteligentny, mądrze piszący itd.
------

VidelOtaku:
Nick: nic szczególnego
Avatar: przykro mi, jak dla mnie beznadziejny
Podpis: znowu jakaś piosenka... przynajmniej nie poezja
Sygnatura: Hmmm, już lepsza była tamta, choć ta jest przynajmniej humorystyczna. Co do mnie o ile podobają mi się niektóre piosenki J-rocka, to nienawidzę sposobu bycia artystów i ich wyglądów, nie mylcie tego z rasizmem, bo np. Wygląd Hiro Nakamury (Heroes) bardzo mi odpowiada.
Osoba: Inteligentna, pisze dobre posty, miła, w dodatku wielka fanka J-rocka, jak widzę pisać może o tym godzinami .
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.505
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Old Shatterhand:

Nick:no coż,dość długi i ciekawy,dobrze,że ma łatwy skrót "Old",bo pisanie co chwila całego nicka może trochę irytować. Zaczerpnięty bodajże z jakiejś książki.
Av:bardzo fajny,Kakashi ogólnie jest spoko,a w tej pozycji jeszcze lepiej się prezentuje,logo klanu w tle łatwo określa przynależność do konktretnego zespołu
Sygnatura i podpis:bardzo ładna sygna,świetnie dobrana kolorystycznie,przedstawia bardzo ciekawą scenerię,a to,że widać tylko czarne zarysy postaci i drzewa dodaje jej tajemniczości. W podpisie trzy sentencje - motta,mądre,ale trochę sztywne
Osoba:lider klanu Shimazu,oczytany i inteligentny,gdy potrzeba ma cięty język,często wdaje się w potyczki słowne z Gotenksem,co jest niezłą komedią Pisze dużo i mądrze.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Kamiru

Nick:Ciekawy, ze względu na japońskie pochodzenie
Avek:Dużo niebieskiego koloru, jednego z moich ulubionych. Ciekawe efekty w tle. W tle logo klanu, od razu widać skąd. Jest też Sasuke i stary nick, ogólnie mówiąc bardzo fajny
Sygnatura:Klanowa, podoba mi się, bardzo ładnie wykonana
Podpis:Fajny, nie powiem, że nie
Osoba:również bez zarzutu, po postach widać, że inteligentna i wie co pisze.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.505
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Kakarott:

Nick: DragonaBallowy,można się domyśleć (domyślić?Trzeba wrzucić do odpowiedniego tematu sprawę),że interesuje się DB i być może najbardziej lubi właśnie Kakarotta

Av:kolejny zarąbisty av z Naruto,Kakashi,jakiego nie miałem okazji jeszcze podziwiać w anime,również w bardzo ciekawej pozycji,ładny i wyraźny,fajnie dobrane kolory i logo klanowe w tle.W dolnym rogu jakiś japoński napis,intryguje mnie,gdyż nie wiem,co oznacza.Przypuszczam,że to Kakarott po japońsku.

Sygna i podpis:tego drugiego brak,a sygnatura super,tajemnicza i ponura.

Osoba:pisze treściwie i mądrze,niezbyt rozlegle,co cenię,gdyż nie lubie zbytniej wolewności w słowach.Interesuje się Naruto,co również traktuje jako plus. Nie znamy się,ale sądzę,że jest spoko gościem.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.240
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
W dolnym rogu jakiś japoński napis (...).Przypuszczam,że to Kakarott po japońsku.
Niestetu nie. Jest to nazwa klanu napisana hiraganą.

Kamiru
Avatar - jeden z fajniejszych na forum dlatego, że dobrany kolorystycznie. Widnieje na nim jeszcze stary nick. Dobra gra świateł.
Sygnatura i podpis - tradycyjna sign klanowa, osobiście zbyt szara, aczkolwiek dobrze wykonana. Podpis za diabła nie wiem co oznacza. Chyba tak na poprawę humoru.
Nick - brzmi i wygląda lepiej niż ostatni. Zapisem pnawiazuje do Japonii. Przez ten drobny zabieg nabiera swojego charakteru czyniąc imię forumowicza nietypowym.
Osoba - miły, grzeczny, spokojny i sympatyczny przynajmniej tutaj . Jak jest w rzeczywistości nie wiem, z tego co pisze potrafi zaszaleć i dobrze, bo gdyby każdy był idealny szybko zrobiłoby się nudno. Co do pisania postów zawsze na temat, spamu nie stwierdzono.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.505
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
seji_san napisał(a):
miły, grzeczny, spokojny i sympatyczny przynajmniej tutaj
Jak i wszędzie

Ale do rzeczy, seji_san:
Nick:ciekawy i ładnie brzmi,połączenie pseudo (prawdopodobnie,znowu te moje przypuszczenia ) z japońskim określeniem (niestety tutaj też się nie wykażę,bo nie wiem,co dokładnie oznacza).

Av:obecny nie trafia w mój gust,poprzednie (zwłaszcza ten z anime) były lepsze,jedyne,co mi się podoba,to dobór kolorów (czerń i czerwień to ładne zestawienie).

Sygnatura:dopasowana pod avatar,nawiązuje tematycznie i kolorystycznie,co jest dobrym wyróżnikiem i połączeniem. Ładna,rozchodząca się czcionka i przejście z czerwonego w czarny.
Podpis:cytat z ksiązki o wampirach,sugerujący trafnie zainteresowania użytkownika - wampiryzm. Wyjaśnia w dobry sposób naturę wampira.

Osoba:pisze dużo i na wszystkie trudne tematy,nie boi się wyrażać własnego zdania,które potwierdza wieloma prawidłowymi argumentami.Z Jego postów błyska inteligencja i dojrzałość.Mała wada jaką dostrzegam - jak już zauważył Old,zbyt poważnie nastawiony do życia,nie zauważyłem wielu momentów,w których wykazałby się humorem i lużniejszym podejściem do niektórych spraw.

PS.Seji,dzięki za kolejne wyjaśnienie - tym razem podpisu z avka Kakarotta

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.046
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Kamiru vel Kamyl
nick: Wielki LOL, poprzedni był lepszy, ten jest trochę jak dla łagodnego dziecka
avatar: Postać może być, nawet lubię Sasukę, tło także fajne, ale ten podpis jest do bani, w ogóle nie zgrywa się z całością
sygnatura/podpis: Jak już wspominałem w przypadku Gotenxa18 ta też mi podoba się, co do podpisu to nie rozumiem sensu istnienia go...
osoba: Kiedyś pisał więcej i częściej walił głupie posty, widać, że czasem wyrobił się. To dobrze, że uczy sie na błędach. Całkiem miła osoba, ale gustu do nicków to ona nie ma ;p (sry no bonus)

To tyle.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.399
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Kamiru napisał(a):
Ale do rzeczy, seji_san:
Nick:ciekawy i ładnie brzmi,połączenie pseudo (prawdopodobnie,znowu te moje przypuszczenia ) z japońskim określeniem (niestety tutaj też się nie wykażę,bo nie wiem,co dokładnie oznacza).
Oznacza tyle co "szanowany" może być też stosowany do kogoś niezbyt nam znanego lub starszego .
(a nazwa klanu jest hiraganą bo nigdzie nie można znaleźć oryginalnego zapisu (możliwe, że jest inny zapis, lub źle ułożyłem ostatnią 'literę' ) , więc ułożyłem właśnie nią).

Ps. Mnie nie musicie oceniać.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.240
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Old Shatterhand napisał(a):
Oznacza tyle co "szanowany" może być też stosowany do kogoś niezbyt nam znanego lub starszego .
A to ci sprawa. Biorąc to słówko, ktore nawiasem powstało w mojej głowie po przeróbkach innego imienia, Seiya konkretnie, nigdy by mi na myśl nie przyszło, że takie istnieje i że nawet może coś oznaczać!

NIE OCENIAĆ! GROZI KALECTWEM!

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.399
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
seji_san napisał(a):
Old Shatterhand napisał(a):
Oznacza tyle co "szanowany" może być też stosowany do kogoś niezbyt nam znanego lub starszego .
A to ci sprawa. Biorąc to słówko, ktore nawiasem powstało w mojej głowie po przeróbkach innego imienia, Seiya konkretnie, nigdy by mi na myśl nie przyszło, że takie istnieje i że nawet może coś oznaczać!

NIE OCENIAĆ! GROZI KALECTWEM!
Ale ja mu tłumaczyłem co oznacza przyrostek 'san'
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
old

nick - czytałem książkę ( old sulechandr jakoś tak ) i jakoś mi niezbyt pasuje

avek fajny , ale typowy

sygnaturka fajnie zrobiona a tekst dosyć banalny. Nie głupi [ ort! ] , ale banalny

osoba - powoli przestaje być niemrawy. Ma swoje zdanie i zadatki , ale jeszcze musi się trochę rozwinąć

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.843
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Franek

Nick - hm ... w sumie od imienia, aczkolwiek trochę mi Frankensteinem zajeżdza ... w sumie podobni są

Podpis: Nawet mi się podoba, coś ma w sobie ...

Avatar - taki denny, nie zbyt mi się podoba ... niewyraźny z deka ...


Osoba: No cóż ... z pewnością wyróżniająca się, kontrowersyjna, bywa chamski, wredny ... cyniczny, aczkolwiek jak się go pozna bliżej, to z pewnością inteligentny i można na niego liczyć ... czasem tylko przesada i przypieprza się o nic ... ale ja też, więc ok

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.173
Posty: 406
Focus

nick: kojarzy mi się z nazwą pewnej bardzo ciekawej gazety

podpis w sygnaturze: jakiś tekst miłosnej piosenki. Szczerze mówiąc, czytałam lepsze w tej tematyce

avatar: to jakaś postać z Naruto? Ładny, niezłe wykonanie albo wycięcie z ładnego obrazka

osoba: o ile znowu nie pomyliłam osób (bo niestety często mi sie to zdarza, roztrzepana jestem xD), to ten pan śpi 2h w nocy . Często widuję go na shoutboxie. Wrażenie jak na razie pozytywne.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.551
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Revania


nick: Z czymś mi się kojarzy ale nie mogę sobie przypomnieć

podpis: brak

avek: Hmm jakaś J-rockmenka:P ? Podoba mi się, aczkolwiek już widizałem na tym forum podobne.

Osoba: Hmm pisze normalne posty, na temat. Chyba starczy
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.173
Posty: 406
avek: Hmm jakaś J-rockmenka:P ? Podoba mi się, aczkolwiek już widizałem na tym forum podobne.
To jest mężczyzna, a nie kobieta

nick: Z czymś mi się kojarzy ale nie mogę sobie przypomnieć
Może w Kotor'a pan grał ?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ishido

nick:fajny, znacznie lepszy niż poprzedni, który po prostu dosyć często występuje i przez to jest mało oryginalny
avek:mała żabka imieniem Gamakichi. Lubię ją i dlatego podoba mi się ten avek. No i oczywiście symbol i kanji naszego klanu
sygnatura:klanowa- podoba mi się, już wcześniej o niej pisałem
osoba:kolega z klanu, ogółem inteligentna i ciekawa osoba

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.653
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Old ;P Bo nie napisałes by cie nie oceniac ;P

av - twórczosc Cyca, czyli juz na wysokim poziomie, jedynie ten morski w tle taki mdły ;P

syg - znów Cyca grafika Tu nie mam zastrzezen.

podpis - nic odkrywczego.

nick - na poczatku nigdy nie potrafiłem tego przeczytac poprawnie xD Ale juz sie dawno przyzwyczaiłem i nie wyobrazam sobie ciebie z innym nickiem, no chyba ze Zweite Lama xD <joke> Ten jest ok.

osoba - Boss Shimazu (respect), zawsze na luzie, z poczuciem humoru... moze kiedys przeginał ze swoimi "zarcikami", ale teraz jest nawet spox

Ave!

Obraz
PALATIAL REGALIA
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.623
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Fly aka Son-Goten

Avatar: nie wiem kogo przedstawia, ale fajnie zrobiony.

Podpis: j.w.

Nick: mucha, hmm... rozporek?... a z resztą, jak kto lubi ;p Wolałem Gotena.

Osoba: fan Wisły (kill all of them), ale przede wszystkim nufc, za co dostaje wielkiego plusa. Osoba wygadana, z poczuciem humoru, bla bla bla... w porządku ogółem ;d

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.653
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Avensus napisał(a):
Nick: mucha, hmm... rozporek?... a z resztą, jak kto lubi ;p Wolałem Gotena.
W Forum Klanu jam kiedyś napisał(a):
No więc tak: Znudził mi się tamten (tzn Son-Goten jakby ktos nie kojarzył ;P ), a ze juz wymyslilem sobie imie, ktore wybiore na bierzmowaniu, tj. Florian, a w filmie "Parcie na Tarcie" koles o takim imieniu ma zdrobnienie Fly, to wzialem wlasnie taki nick
Tylko takie wyjaśnienie

Obraz
PALATIAL REGALIA
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 45, 46, 47  

Forum DB Nao » » » Oceń osobę powyżej
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook