Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Oceń osobę powyżej

Strony:   1, 2, 3, 4 ... 45, 46, 47  
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.202
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
A więc Legolas znów...
Avatar - Moim zdaniem bardzo interesujacy, ma w sobie to "coś", chyba z tego powodu iż jest czarno-biały, a często takie obrazy są o wiele bardziej ekspresywne niż kolorowe. Nic dodać, nic ująć.
Podpis i sygnatura - sygnatura nawiązujaca do ostatnio znanej serii "Prison break", taka sama jak u Avensusa (nie wiem kto od kogo ściągnął ^_^), jedyna różnica to przynalezność do klanu, niezbyt oryginalna. Podpis refleksyjny i co najważnejsze dobrze oddający naturę ludzką. Przemyślany.
Nick - jak na mój gust subtelny (chyba kazdy wie kim jest ta postać), wyróżniający się, inny. To mi się własnie podoba.
Osoba - Z tego co udało mi się zaobserwować sympatyczna i inteligentna chociaż nie docenia siebie. Skromna, potrafi brać krytykę zbyt dosłownie. Ogólnie warto porozmawiać.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 34
Dni na forum: 7.009
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Seji_san

Avatar: osobiście ten nie przypadł mi do gustu, poprzedni był znacznie lepszy i bardziej pasował do ciebie
Podpis i sygnatura: Nie wiem co to za księga Nod, ale jeżeli chodzi ci o Kaina z Soul Reavera to już Cie lubię(znając życie nie chodzi ci o niego ;p)
Nick: oryginalny, nic dodać nic ująć
Osoba: za krótko jesteś bym oceniał ciebie negatywnie, jak na razie jesteś u mnie na statusie "neutralny", mądrze piszesz i z głową, oby tak dalej, więcej takich użytkowników

To tyle. Pozdro.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.805
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Shiro

Avatar: Mroczny, inni niż wszystkie ... zawsze słynął z bardzo dobrych avatarów. Jeden z moich ulubionych, na forum, mimo, iż jest już stary ! :p.

Podpis: Łacińskie nawiązanie do Biblii, oraz piękne określenie mocy ... niezły.

Nick: Nie podoba mi się. Wolałem Ra4eila. Ten mi się kojarzy z głupim Anime o małpach, z Jetix ...

Osoba: Skryta, małomówna, mająca własne zdanie na dany temat. Potrafiąca powiedzieć słowa goryczy, kiedy jest to wymagane, a jednocześnie świetny rozmówca. W porządku .

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.014
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Focus

Avatar: Fajny, aczkolwiek poprzedni pasowal Ci lepiej... ale chyba tylko do żółtego koloru:P

Nick: Skupienie Ci pasuje.

Sygnatura: Średnia, te kręcące oko wszystko psuje:P

Osoba: Jeden z lepszych forumowiczow na tej witrynie. Nic dodac, nic ujac?
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.615
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
eMate

Avatar: Fajny. O wiele lepszy niż wcześniejszy, choć najbardziej przypasował mi wczesniejszy z NUFC'em

Nick: Na luzie, spox.

Sygnatura: Świetna, bardzo mi sie podoba ten tekst.

Osoba: Kiedyś Spamer, teraz rzadko coś baźgrnie, ale i tak zawsze Cię lubiłem, miedzy innymi z powodu wyluzowanej, wesołej osoby

Obraz
PALATIAL REGALIA
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.014
Posty: 518
Fly

Av - prison break
Sygnatura - prison break
Nick - Dosc prosty oczywisty bez polotu ;p

Osoba - kiedys spokojniejsza, teraz sie rozkrecil i przypomina mi Olda
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.123
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Meg

Av - fajny
Syg - w jakims niecywilizowanym jezyku
Nick - za zolty ;p
Osoba - moze byc

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.805
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Gotenks (bo mogę )

Avatar: Biedny ... ale jak na niego, całkiem znośny ... lepszy niż z Buką ... Do tego chyba oddaje jego naturę (alien )

Podpis: Określa jego zainteresowanie ... no niby fajne, przynajmniej z DB, zaś ta druga, normalniejsza część podpisu, jest bardzo ciekawa.

Nick: Ni w dupę, ni w oko, ale przyzwyczaiłem się ... i tak mówię na niego lama, albo parówa .

Osoba: Trochę dziecięcy, trochę zawzięty, z dziwnymi poglądami, dziwacznym poczuciem humoru, lamkowaty ... ale jednak ... człowiek którego lubię ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.192
Posty: 633
Skąd: Kielce
Focus:
Av: Widać, że lubisz Naruto i Kakashiego.
Sygna: j.w.; słowa ciekawe i mocne.
Nick: szczerze mówiąc taki sobie.
Osoba: konkretny i posiadający ciekawą osobowość, do tego działający aktywnie na Forum. Lubię go
(Twój nick lepiej wygląda na zielono )
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.526
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
kasia_kame

av: powiem prosto z mostu - nie podoba mi się, może zaopatrzeć cię w moje avy?
syg: nie lubie takich myśli, ale jest ok
nick: eee... nie wiem [ ort! ] co o nim powiedzieć szczerze
osoba: ciepła, miła, jest spox

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.762
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
bad girl

Avek: Nie wyróżnia się, jednak dopasowany do osoby...
Sig: podkreślający charakter...
Nick: Nie wiem dlaczego nie ma dużej litery - to co wyżej
Osoba: Mająca swój własny orginalny sposób bycia, mająca własne cele i szczera...

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.014
Posty: 518
Majin Gogeta

Av - Fetysz jakis?
Podpis - jakies linki, boje sie nawet spradzac zawartosci i i bardzo odkrywczy cytat
Nick - co tu duzo mowic, moglby zmienic
Osoba - chyba mu iq sie podnioslo po urlopie. Ogolnie fajny
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 34
Dni na forum: 7.009
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Megi

avatar: Jeden z lepszych, skłania do rozważań
podpis/sygnatura: Całkiem ciekawy tekst, niby jest przepełniony goryczą, a z drugiej strony ukazuje twoją siłę duchową
nick: Oryginalny, nie powiem
osoba: Zachowuje zazwyczaj spokój ducha, ale potrafi podrapać(jak każda dziewczyna), inteligentna i miła(przynajmniej dla mnie ;p), uogólniając jest jedną z wartościowszych osób na forum, które cenię, szanuję i lubię

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.202
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Shiro

Avatar - mroczny charakter i kolor czerwony sprawiają, że niezwykle mi się podoba. Niezwykle ekspresywny.
Podpis i sygnatura - sygnatura wymowna, pokuszę sie o stwierdzenie, że diaboliczna. Podpis też niczego sobie. Czyżby Hellsing?
Nick - pasujacy do tego forum ze względu na swój japoński charakter. Szybko wpada w ucho, łatwo sie pisze, ogólnie ciekawy.
Osoba - persona refleksyjna, inteligentna i interesujaca. Odnoszę wrażenie, że nawet poważna.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.527
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Seji_san

Avatar: A ja powiem, że ciekawy, bo jak mu się dobrze nie przyjrzę to przypomina mi górkę kryształów
Podpis: Ciekawy, daje do myślenia.
Nick: Bez polotu.
Osoba: Nie znam jej za dobrze, lecz już mogę powiedzieć, że seji san ma jeszcze mnóstwo wiedzy którą za niedługo się podzieli

Pozdrawiam
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.493
Posty: 885
Legolas

Avatar-hmm no coż jak seji wczesniej wspomniał "ma w sobie to "coś"" ale nie tylko to że jest czarno biały,po prostu wciąga i niesposó jest żeby się nie podobał...

Podpis i sygnatura-co do samego podpisu jest to prawda gdyz sama ostatnio gubie sie w pewnych sprawach,ale widac tez w niej inteligencje uzytkownika.Sygnatura jak widac z filmu Prison Break osobiscie ogoladałam wszystkie odcinki jakie wyszly i z niecierliwoscią czekam na 3 serie (która niestety wyjdzie gdzies dopiero za rok...)

Nick-Osobiscie sam mi mowił czemu tak sie nazwał,nie wiem czy to serio mowiłeś czy nie ale mam nadzieje ze sama sie o tym przekonam

Osoba-kurcze tu troszke napisze bo znamy sie dosc sporo czasu (z czego sie bardzo ciesze) warto porozmawiac,gdyz czesto ma dobre rady,pomysły no i zawsze swieci humorem co zaraza innych,inteligentna wiec tematów z nim na pewno nie zabraknie do rozmowy.
Cóż mogłabym jeszcze długo tak opisywac,ale on sam dobrze wie co o nim myśle
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.014
Posty: 518
Lilu

Av - dosc ladny podoba mi sie, ale juz przestarzaly i dosc prosty. Bez refleksji
Podpis - ot takie stwierdzenie
Nick - takze proste bez rewelacji, ale przynajmniej bez jakich cyferek i kresek
Osoba - mogla by troche zapanowac nad slowotokiem w swoich postach. Czesto zdarzaja sie jej nielogiczne zdania bez interpunkcji. Jako czlowiek ok nie za bardzo ja znam. Wielka kumpela Legolasa.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.805
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Megane ...

Av - ładny, zresztą jak zawsze. Wyraża jej obecne nastawienie do pewnych sytuacji ... podoba mi się.

Podpis - mądre i przemyślane, niesie przesłanie i prowadzi do refleksji ...

Nick - No cóż, ot auto. Szczerze mówiąc, jest średni .

Osoba - jako użyszkodnik - piszę treściwie, prosto i na temat. Ma skłonności do bycia wrędną, jeżeli ktoś jej podpadnie ... jako osoba ... mądra i inteligętna dziewczyna, ambitna i uczuciowa ... czasem zbyt zaborcza i bezpośrednia ... Ogółem jak najbardziej

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.361
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Focus:

Avatar- Zwykły Kakashi, ale czy powiedzieć możemy tylko zwykły Kakashi ?
Wg. mnie nie, po pierwsze jest on ujęty w świetnej pozycji, określającej jakby osobę noszącą tego ava, czyli spostrzegawczy, oraz czujny. Podpada mi tu jednak brak ramki.

Sygnatura & podpis:
a) sygnatura- a więc nie podoba mi się ujęty w niej Kakashi, wygląda on zbyt wirtualnie niż mangowo, jednak ładnie prezentuje się do reszty. Jednak podpis "Hatake Kakashi" jest już nieco gorszy gdyż zbyt wtapia się w otoczenie.
b) Podpis- krótko: piękny i prawdziwy .

Nick- Mimo iż uparcie twierdzi, że nie pochodzi on od nazwy samochodu, to nijak nie kojarzy mi się z czym innym. A może tak "Old Firehand" ?

Osoba- Spostrzegawcza, inteligentna, bystra, a w dodatku z poczuciem humoru. Dostrzegam pewne podobieństwa między nim a Megane, a szczególnie:
Ma skłonności do bycia wrędną, jeżeli ktoś jej podpadnie
Mówiąc szczerze jedna z moich ulubionych postaci na tym forum.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.014
Posty: 518
Dostrzegam pewne podobieństwa między nim a Megane
Na szczescie jest zasadnicza roznica
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4 ... 45, 46, 47  

Forum DB Nao » » » Oceń osobę powyżej
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook