Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Oceń osobę powyżej

Strony:   1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 45, 46, 47  
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.937
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Kudłaczek
Nick: Fajny.
Avatar: Nauczył mnie jednego słówka, ale nie lubię mrugających.
Userbar: Brzydki ;p
Osoba: Podobna do Hako.

Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.806
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Zettai

Nick - Może być

Avatar - ładny

Sygna - taka sobie

Osoba - Nie znam zbytnio, lecz nie sprawia problemów.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.670
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
zaszły zmiany, to opiszę:

Focus:-
nick- przyzwyczaiłem się, choć wolałem schaba
avek- ten mi się podoba
sygna- również spoko
osoba- już opisywałem. Ostatnio mniej gadamy, i jakiś taki bardziej zamknięty się wydaje. Tyle.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.937
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
franqey
Nick: Zdarzyło mi się mylić "g" z "q"
Avatar: Spoko, zawsze mi się podobał.
Podpis: Ciekaw jestem co to za skróty? Biblia czy co?
Osoba: Wydaje mi się trochę zakłamany, ale mogę się mylić.

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.228
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Zettai
nick:nie jest najgorszy
avek: całkiem fajny, dużo czarnego i czerwonego, lubię jak te kolory się mieszają, no i jeszcze biały do tego
sygna:sygna mi się nie podoba, zwłaszcza za ten efekt na szyi. I nie pasuje do avka. Jest dla neigo za zimna.
osoba: wydaje mi się, że zwiał z Tokugawy, jakoś wydaje mi się być w miarę bystry jak na 14 lat. Jest nieźle.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.806
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ssij

Nick: Oddaje upodobania polityczne, szczerze mówiąc taki sobie.

Avatar: Wycinek ze zdjęcia, niczym specjalnym nie imponuje.

Sygna: Kolejne nawiązanie do polityki, tak samo jak avek.

Osoba: Bardzo zacna. Lubie Joego, choć czasem jak mu się włącza fanatyzm polityczny, to przynudza do kwadratu, aczkolwiek to miłe dziecko, z którym bym się z chęcią napił

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.738
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko

Nick - cudny i wspaniały ; >
Avek - cudowne oblicze Joego, które ja tylko, Cwel i Isz widzieliśmy na żywo. Zaciemnione, gdyż niegodni nie mają prawa dostąpić zaszczytu zobaczenia jego twarzy w pełnej krasie.
Sygna - Ja jej osobiscie nie lubię. Może i jest fajna i zabawna, jednak te grymasy doprowadzają mnie do szału. Z podpisu najbardziej podobają mi się te fragmenty, których nie rozumiem.
No i tekst Adasia cudny ; >

Osoba - Joe, ten nasz Joe... chłopak cud, miód i orzeszki, pije alkohol porządnie i nie rozprasza się przy tym uwodzeniem kobiet siedzących obok. A potem nawet leżących. Stanowczo woli pozostać przy swojej polityce. Potwornie dużo gada, głównie na jeden temat i ma to do siebie, że kiedy wpadnie w szał polityczny, nie zauważa, że jego audytorium rozmawia ze sobą nawzajem na całkiem inny temat. A nawet jeśli już zauważy, i tak nie ma oporów przed dalszym politycznym monologiem. Bardzo ładnie pali fajki, dzieli się ostatnimi łykami wody o poranku i nie wierci się w łóżku.
Generalnie rzecz biorąc, ze świecą takiego szukać! ; >

Edit: zostałam wyprzedzona, wybaczcie, ale nie chce mi się jeszcze raz pisać, niechaj już ten Joe zostanie.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.802
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
No to bierzemy się za ocenę Parvatti ^^

Nick: od zawsze kojarzy mi się z perwersem, czyli zboczeńcem. Sądzę jednak, że to nie odnosi się do Jej zainteresowań.

Av i sygnatura: dziewczynka z "Listy Shindlera". Wygląda sympatycznie, ale kto oglądał film, ten wie, że spotkał ją smutny los.

Podpis: zabawny

Ocena: Babka z charakterem. Taka damska wersja franqeya, tylko znacznie ładniejsza Duży plus za inteligencję i dowcipność.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.806
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Laru

Nick: podoba mnie się, lepszy niż poprzedni

Avatar:WTF?

Podpis: Prawdziwy, do refleksji, podoba mi się bardzo.

Osoba: Bardzo w porządku babeczka. Ładne to to, w dodatku ma olej w głowie. Łakomy kąsek dla sępów pokroju Ishiego .

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.937
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Focus
Nick: spoko
Avatra: ładny, ale dodałbym ramkę jeszcze
Sygnaturka: trochę za pusta
Osoba: czasem piszę tak długiem posty, że nie chce mi się czytać, chyba jest poważny, mój drugi ulubiony moderator

Obraz
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.080
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Zettai

nick - nic specjalnego, ale w miarę oryginalny

avatar - zazwyczaj ciężko jest mi wykrzesać poczucie artyzmu jeśli chodzi o prace graficzne, ale avek wydaje się dobry, ładnie skontrastowany. Jedyne, do czego mogę się przyczepić to nieproporcjonalność elementów twarzy (oczy, usta, nos).

Sygna - nieźle komponuje się z avatarem, dobra kolorystyka.

osoba - jak na swój wiek jest w miarę inteligentny, stara się argumentować swoje zdanie i nie tak źle mu to wychodzi. Trochę za często udziela się w Ustępie, ale być może ulegnie to zmianie.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.858
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Danevert

Nick - stylowy i ładne zdrobnienie od niego jest. Jak najbardziej na plus.
Avatar - Prosty, skromny, ale ładny. Bez żadnych udziwnień i chwała za to niebiosom. Też na plus.
Sygna - stylowy tekst o ludzkiej naturze. Spodobał mi się po przeczytaniu, nawet gdzieś go tam sobie zapisałam na wypadek, gdybyś kiedyś zastąpił go czymś innym. Plus.
Osoba - Bardzo w porządku user. Warto poczytać co pisze, bo pisze dobrze. I inteligentnie. Nic więcej dodawać chyba nie trzeba...

Czyli ogólnie na plus.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.738
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Mart

Nick - kiedyś przez nicka myślałam, że Marta to chłopiec. Prosty, jasny i łatwy do wymówienia, podoba mi się, może dlatego, że lubię imię, z którego ów nick powstał.
Avatar - nie lubię kwiatków, więc jakiś... hm, tulipan? do mnie nie trafia, z PRLowskim dniem kobiet mi się kojarzy, aczkolwiek ładna kolorystyka i ładnie się barwy z sygną łączą.
Sygnatura - podoba mi się. Lubię kitajców, o ile nie wyglądają jak kobiety. Nie mam pojęcia, kto to, ale trafia do mnie. Podpis świetny, taki bardzo adekwatny ;D

Osoba - No cóż mogę o Martusi powiedzieć? Nie znam jej tak dobrze, jak bym chciała. Mimo młodego wieku ma w główce mózg i dobrze go używa, ponadto jest odpowiednio wredna, sarkastyczna i ostra, kiedy tylko sytuacja tego wymaga (w końcu Asakura, ne? ; >). Można z nią świetnie podyskutować na wiele poważnych tematów. Patrząc na niektóre piętnastolatki w naszym otoczeniu aż ciężko uwierzyć, że Mart nie ma tej dwudziestki.
Mam nadzieję, że wyrośnie z niej porządny łowca pustych naczyń.
Looobiem Martę! *^_^*

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.203
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Parvatti napisał(a):
Avek - cudowne oblicze Joego, które ja tylko, Cwel i Isz widzieliśmy na żywo.
Gówno prawda. Mnie przyszło oglądać buźkę Joego przez ok 6 lat. Na żywo.


Parvatti
Avatar - ładny aczkolwiek jeżeli mowa o obrazkach w skali szarości preferuję te bardziej skontrastowane nie wspominając już o pracach high key, które są mymi ulubionymi. Napis zdecydowanie tam nie pasuje - wali kompozycję.
Sign i podpis - sign dopasowana do avka i wyglądająca już odobinę gorzej niż powyższy. Ma taką kompozycję bez wyjścia - nic nie można z nią zrobić bo wszystko się spieprzy. Podpisy jak podpisy. Mogą być.
Nick - tak jak kiedyś już mi się wspomniało w pewnym temacie kojarzy się z hinduską boginią miłości, tyle, że Parv źle zinterpretowała ten fakt, gdyż owa bogini więcej ma wspólnego z miłością w duchowym aspekcie aniżeli z miłością fizyczną, ale pewności nie mam.
Osoba - Niby persona wyrazista i głośna, ale czegoś mi brakuje. Z postami oraz argumentacją daje radę aczkolwiek przydałoby się więcej konkretów a mniej lania wody. Do strony stylistycznej nie mam zastrzeżeń, stoi na bardzo dobrym poziomie.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.228
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Drakan napisał(a):
Gówno prawda. Mnie przyszło oglądać buźkę Joego przez ok 6 lat. Na żywo.
To bylo 6 najlepszych lat Twojego zycia.

nick: troche stary juz, ale podoba mi sie, przyzwyczilem sie i mi sie podoba. (nawet byl na chwile inny, ale nie pamietam juz jaki)
avek: bialy, czarny i czerwony w jednym. Ladnie sie prezentuje, jednak poziomem odstaja od Emily. Jednak z tej czerwieni mozna bylo stworzyc cos ciekawszego.
sygna; brak
podpis: ten pierwszy taki sobie, ale drugi jest calkiem zabawny.
osoba: silna i wytrzymala, 6 lat w tej szkole. Inteligentna, ironiczna, dobra zarowno w przytaczaniu wlasnych argumentow jak i odpieraniu innych. Do tego odznacza sie bardzo ciekawym poczuciem humoru.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.203
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
To bylo 6 najlepszych lat Twojego zycia.
Heh. Przyrównując to co dzieje się w robocie a co działo się w szkole dochodzę do podobnego wniosku... I nie chodzi tu o Ciebie

No ale...
Wypadałoby ocenić. Alleluja i do przodu.


Ssij-Mi-Lewicowa-Suko
Avatar - gdyby Joe nie umieścił tego w zdjęciach forumowiczów, w życiu do łba by mi nie przyszło, że to jego pysk na owym avku widać. Ale klimatyczny jest. Może odrobinę sieknięta kompozycja - za dużo wolnej przestrzeni po prawo, ale ujdzie.
Sign i podpis - w zasadzie najbardziej zrozumiałe dla mnie z tego (nie)artystycznego nieładu jest krótkie zdanko o Gocie. A reszta chyba odzwierciedla polityczny szał w główce Joe. Tym niemniej te pyski na sygnaturze całkiem zabawnie się prezentują. Rozpoznaję tylko panią szkopską kanclerz, a resztę milczeniem pominę.
Nick - do pizdy. Weider był lepszy nie mówiąc o 'tym pieprzonym krzaku' jak to zwykł się kiedyś Old Ćwok wyrazić. Cóż... z polityki młot jestem i gdzie mi się do wyższych sfer mieszać...
Osoba - usilnie odmawia wypicia kilku litrów kawy czym rani boleśnie me serce, tym bardziej, że ja wódką nie pogardzę. Może to za papierosy..? Wracając zaś do konkretów Joemu inteligencji nie brak, chociaż jak na mój nieskromny gust za dużo tej inteligencji pakuje w politykowanie, czym niekiedy potrafi nawet trupa przyprawić o ponowny zgon. Mimo wszystko jednak poświęcenie się dokładnie chociaż jednej dziedzinie życia uważam za rzecz pozytywną i szanuję kolegę za optymistyczne chęci nawrócenia świata na prawą stronę wykresu. Kiedy zaś objeżdżał na SB kochanego dyrcia naszej szkoły aż miło było czytać. Poczucie humoru na poziomie przy czym nie stroni od tematów wątpliwej natury ani nie udaje święcie oburzonego i fałszywie moralnego. Jako moderator się sprawdza, aczkolwiek w paru sprawach zabrakło mu dystansu i okazał się być stronniczy, co niebyt mi się spodobało o ile nie zniesmaczyło. Posty konkretne i na temat. Co mam więcej pisać? Chyba już nic.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.080
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Drakan

nick - fajny, hardy w wymowie, bardziej pasuje niż seji_san

Avek - zgodzę się Joe, że z Emily był lepszy, obecny nie jest zły, trochę wyblakły, ale prezentuje się nie najgorzej.

Podpisy - dobre, fajnie, że zostawiają wiele możliwości interpretacyjnych

Osoba - inteligencja jest domeną tej persony, w dodatku emanuje opanowaniem, spokojem, wewnętrzną harmonią, rozwagą i dojrzałością. Posty pisze konkretnie, sensownie, są one przemyślane. Poza tym dobrze argumentuje, a jej argumenty często wytaczają nowe tory dyskusji. Styl pisania mi się podoba, jest swobodny, chociaż brakuje mi w nim trochę naturalności. Objawia się to przede wszystkim w tym, że pomimo wielu postów trudno mi jest z grubsza ocenić jej osobowość.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.802
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Danevert bo chyba nigdy nie oceniałam.

Nick - Jeżeli skojarzyć z serkiem Danio, to wychodzi sympatycznie

Avek - przyzwyczaiłam się do niego. Podoba mi się ten gościu. Nie pamiętam, z jakiego anime jest

Sygnatura - brak.

Podpis - ciekawy i intrygujący.

Osoba - cóż. Znam słabo, ale z tego co zdążyłam zaobserwować Dan głupi nie jest. Wręcz przeciwnie. Nie leje wody, pisze konkretnie i ma własne zdanie. Bardzo dobrze gra w Snookera. Miałam okazję być przez niego zmasakrowana w tej dyscyplinie XD Tyle.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.566
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Laru-chan

Nick - podoba mi się

Avek - dobrej jakości, też mi się podoba. wtf

Sygnatura - tak jak avek

Podpis - zgadzam się z nim w 100%

Osoba - Laru lubię i szanuję, chodź nie znam jej dość dobrze. Jest sympatyczną i bardzo inteligentną użytkowniczką. Pisze mądrze i na temat, nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. Oby tylko było więcej użytkowników jak ona.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.802
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Kudłaczek:

Nick: sympatyczny. Kojarzy mi się z jakimś śmiesznym zwierzakiem

Avek: poprzedni chyba miałeś z lamą. Był strasznie fajny. Ten jest nietypowy. To chyba fragment jakiegoś obrazu. Ciekawa kolorystyka.

Userbar: nie słucham polskiej alternatywy, więc się nie wypowiem. Średnio ładna, ale podejrzewam, że inne kolory by nie pasowały.

Podpis: dwa pierwsze bardzo dobre. Ostatnie? Wolę niepijących facetów
XD

Osoba: długiego stażu na forum nie ma, ale wpisał się już w krajobraz forum i mało kto go nie kojarzy. Z tego co zauważyłam lubi T.Love. To tak jak ja. Nawet ma ode mnie plusika za znalezienie ich piosenki. Ze wszystkich nowych użytkowników wyróżnia się najbardziej pozytywnie. Jak dotąd nie zdzielił żadnej gafy i trzyma poziom.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 45, 46, 47  

Forum DB Nao » » » Oceń osobę powyżej
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook