Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Oceń osobę powyżej

Strony:   1, 2, 3 ... 44, 45, 46, 47  
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.228
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Kami

nick: spoko
avatar: taki sobie, ale może być
osoba: w sumie nie znam, bo nie miałem okazji żeby poznać, ale wydaje się być ok

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
newyk22 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
newyk22
Wiek: 29
Dni na forum: 4.601
Plusy: 2
Posty: 55
Skąd: Czestochowa
Al Ed Upek

Nick : może być
Avatar : nie podoba mi się zbytnio
Sygna : dobra
osoba: nie znam
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.685
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Nick: wydaje się być zupełnie bez pomysłu
Avatar: taki sobie, bez zachwytu
Osoba: Nie znam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.806
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Nick: Japoński, pasuję do jego upodobań. Prawdę powiedziawszy jest mi obojętny.
Avatar: Vegeta w cwaniackiej pozie. Od strony technicznej nic specjalnego, nie mniej postać jak najbardziej fajna.
Osoba: Hm ... całkiem spoko, gdyby nie fakt, że dużo rzeczy bierze do siebie. Ogólnie uważam, że zmienił się przez ten czas co mam okazję go obserwować. Idzie na przód, ma cel, jest ambitny. Lubię te cechę u ludzi. Nie podoba mi się jedynie biadolenie, ale co to za Emo co nie biadoli

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.635
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Nick: Doskonale oddaje jego naturę, gdyż wyprowadzić Barta z równowagi niemal się nie da.
Avatar: Jakiś gościu tudzież laska w warkoczu, nie wiem z jakiego to anime nawet. Kiedyś mi Focus mówił,ale mi się zapomniało ;p ze strony graficznej całkiem porządny, aczkolwiek mnie nie jara.
Osoba: Może zabrzmi to naiwnie, ale traktuję tego gościa jak starszego brata albo dobrego przyjaciela. Pomógł mi w wielu trudnych sprawach i zawsze był dla mnie ogromnym psychicznym wsparciem. Co by nie było za słodko jak to wszystkie Lamy lubi zasypiać przy komputerze a ja się produkuję do samej siebie na gg. Wkurza mnie czasem, że chciałby wszystkich uszczęśliwić samemu przy tym obrywając po dupie, cóż ten typ tak ma : )

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.822
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
East_Kaioshin

Nick: Nie ma co się rozpisywać... Dragonball XD
Avatar: Nie czaję, jakiś Picasso "kukła w czerwieni"
Osoba: Z tego co mi się wydaje, jest przyjacielska, mało konfliktowa, bystra/mondra XD... elokwentna, gra na takim basie czy gitarze jak kto woli. W rzeczywistości nie widziałem, ale słyszałem głos... Miły i przyjemny kobiecy.
Sygnaturja: Nie czaję gościa, wygląda jakby kupę robił.
Podpis: Mądry z życia wzięty/wyciągnięty ( pewnie).
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.852
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Nick: Kiepski
Avatar: Twarzowy
Opis: Gonar to Gonar, nie za mądry, nie za totalnie głupi, bo jednak "próbuje" tworzyć ciekawe dyskusje, trochę lewak. Na tym forum gorsi sie przewijali, no i w końcu jednak dzięki niemu forum żyje....

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.228
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
nick: Spoko.
avatar: Ostatnio dowiedzialem sie, ze Topcat bedzie w kinach, ale to jakas produkcja hiszpanskojezyczna, wiec nie ide. Jedna z fajniejszych kreskowek, jakie ogladalem, kiedy bylem maly.
sygnatura: Spoko, ale sprawa z sygnaturami i podpisami wyglada tak, ze nie mam z reguly zdania i zawsze moge mowic co innego. Ale teraz jest spoko.
osoba: Lubie go, czasem zdaje sie ze wysoko zawiesza swoj poziom wrazliwosci spolecznej przez co moze sie wydawac lewicujacy, ale potrafi potem zrobic calkiem dobre wrazenie. Nie jest tez przesadnie mily, co czesto wyglada bardzo nieszczerze. Gosc na plus, choc nie jestesmy jakimis tam dobrymi kumplami.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.806
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Pałka Joe
Nick: Zajechało Żydem Wolałem Joe
Avatar i sygna: Fajne, podchodzące pod czasy wojny secesyjnej. Zapewne ma to związek z poglądami politycznymi, jak wszystko u Joe.
Podpis: Mieszanka mądrych i całkowicie pozbawionych sensu cytatów, które Joe wyznaję. Niektóre mi się podobają, inne śmieszą.
Osoba: Ciężko stwierdzić jaką Joe jest osobą. Jest z pewnością człowiekiem o dużej wiedzy (przynajmniej z zakresu polityki i socjologii), inteligentnym i umiejącym prowadzić ciekawą dyskusję. Irytuję jedynie fakt, że jest często monotematyczny, a co za tym idzie po prostu nudny. Kiedyś nie pasowało mi te jego lansowanie się na bad guya, lecz dziś widać, że zbastował. To in plus. Osoba wrażliwa, która pod osłoną ironii i wredoctwa, wydaję się być dość samotna. Ciekawy człowiek mimo wszystko, lubię go gdy nie pieprzy o polityce.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.822
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Focus (błysk)

Nick: Błyskawiczna transmisja z DBZ
Avatar: Full metal Alchemist osoby nie znam, chyba Erdwin.
Sygnatura:Ful metal Alchemist.... Erwin chyba.
Osoba: Raczej bezkonfliktowy informatyk, znak zodiaku panna (pewnie) więcej nic nie powiem.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.460
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Nick: Podobał mi poprzedni.
Avatar: Trochę a'la Witold Wojtkiewicz, ładny, choć niewyraźny.
Osoba: Osobiście nie znam. Jednakże z tego co pisze na forum wyziera obraz trochę niepoprawnego optymisty, których chciałby by wszyscy mieli dobrze a świat był sprawiedliwy. Po przesianiu zbyt długiej gadaniny da się czasem dotrzeć do czegoś wartościowego.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.670
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nick - brzmi znośnie, ale zbyt japoński jak dla mnie
avatar - nie wiem co tam jest. Wygląda jak gówno wychodzące z odbytu. Pewnie kwestia wielkości i szczegółowości obrazka.
Podpis - Zależy w stosunku do kogo. Z muslimami i ruskimi tak trzeba.
osoba - nie razi, ale też nie przypominam sobie by czymś zainteresowała.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.822
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
franqey (frankuej czy frangej)

Nick - nie wysilił się chłopak XD
Avatar - Ciekawy, daje wrażenie że osoba pod tym nickiem pozuje na tą z avatara.
Podpis - nie rozumiem tego poziomu XD
Osoba - nie parzy nie ziębi, neutralna potrafi walnąć tkstem w sensie że z sensem XD. Ponoć pracuje w pralni chemicznej, jara szlugi i boksuje.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.228
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
nick: spoko
avatar: cienki
osoba: Mistrzunio. Mam go z jednej strony za glaba i totalnego ignoranta, do tego naiwniaka. Wkurza mnie tez jego rooszczeniowosc i caly zestaw cech, ktore pasuja do feministki po 3 aborcjach, ktora pragnie sprawiedliwosci spolecznej, tolerancji i autorasizmu w ramach akcji afirmatywnej a nie do goscia, ktory jakby nie patrzec jest zolnierzem Wojska Polskiego. Z drugiej jednak strony jest ciekawy na tyle, ze czytam kazdy jego post i wypowiedz na SB. Nawet jezeli sa to glupoty, to zawsze je doczytam, nawet jesli udaje, ze mam je w dupie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.822
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Al Ed Upek

Nik: Dziwna kombinacja, może muzułmanin XD
Avatar: Bajerancki
Osoba: Niespotykana osobowość apodyktyczna, brak empati (zrozumienia), pozuje na osobę bez sercza i wyższych uczuć XD (zimna/chłodna), ale pisze/mówi z sensem i jest w tym dużo racjii mimo relacji jakie można odnieść, to ta osoba "otwiera mi oczy" moralnie i politycznie. Nie lubi lewaków i samej idei socjalistycznej też... dziwi mnie to trochę, ale rozumiem że on inaczej rozumie ludzi dlatego tak jest a nie inaczej, pisałem kiedyś "kochajmy się jak bracia dzielmy się jak żydzi" Trochę przykro mi z tego powodu ale daje radę, to właśnie nadaje mu charakter/profil enigmatyczności, chociaż jestem ww stanie przewidzieć jak zareaguje na moje teksty. Przyznaje się, że czasami sobie z nim pogrywam i czuję, że tym sposobem moja osoba go interesuje przez co jet tak przejęty moimi tekstami .
Sygnatura: Kontrfederaci, ku chwale ojczyzny...
Podpis: Fajny początek, ciekawy środek, zabawny koniec aczkolwiek z sensem.
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.795
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
Nick: nie wiem ,ale to mialo byc pewnie kiedys o Ronaldinho xD

Avatar ; Mial odzwierciedlac osobe pewnie

Osoba: Jesli o to chodzi to sie wydaje ,bardzo w porzadku ,ktory jest ulozony i wie co i jak... Podchodzac do tego w inny sposob ,realnie nie mialem okazji rozmawiac wiec ja nie oceniam jak to wyglada ;]
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.822
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ps. Dodam jeszcze, że Al dobrze pisze "o ludziach" ich mentalności i zachowaniu jakiw wywiera człowiek na drugiego człowiek przez co wini socjalizm. To nie o to chodzi ani o socjalizm ani konserwatyzm czy liberalizm, tu chodzi o pieniądze ale także o szacunek dlatego napisze raz jeszcze "kochajmy się jak bracia, liczmy się jak żydzi, albo dzielmy " . Chciwość, pazerność i pycha niektórych ludzi przesądza o całym pokoleniu. Kiedyś ludzie zmądrzeją a może i nie. W religii tej szatanistycznej pojęcie o człowieku jest takie "chodząca na dwóch łapach zwierzęcie" Tak to mniej więcej wygląda i jest w tym prawdy, ale nie musi być regułą lub jest a ja jestem niepoprawnym optymistą którw wierzy w ludzi dobrej woli.

[ Dodano: 17.08.2012, 0:06 (po 8 minutach) ]
Son-Goku

Nick: Dragonball XD ale się nie wysilił
Avatar: Nie wyślilił się, ,ale dobry wybór zdjęcia może utożsamiać charakter
Osoba: Nie mam żadnych powodów by się dużo rozpisywać, ale lubię go za dystans do mnie i ogólnie (forum). Wydaje mi się, że ma styl bycia taki jak mój pomimo tego co ja mam w głowie XD.
Sygnatura: Wiadomo o co chodzi Anime rządzi
Podpis: Nie ma
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.635
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Nick: Lepszy ten niż Gordon.
Avatar: Nie podoba mi się, jednak nie jest szablonowy.
Osoba: Do dziś nie wiem ile w nim z idioty a ile z wkręcającego wszystkich geniusza, jeśli jednak rzeczywiście jest osobą, na którą się kreuje, to niewątpliwie to największy oryginał z jakim miałam do czynienia. Potrafi ostro !? ludzi i być nieprzyjemny, jednak nigdy pierwszy nie zaczyna konfliktu. Sądzę, że w gruncie rzeczy to dobry facet, który chyba nie do końca potrafi wpasować się w ramy standardów.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.228
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
nick: taki se, krotszy byl lepszy
avatar: spoko, ale nie ten ksztalt, ja wole kwadratowe
sygna: calkiem ok, chociaz nie lapie o co w tym biega
podpis: standardowy jakis filozoficzny tekst, niby ok, ale chyba go nie do kona kumam swoim chlopsko-robotniczym rozumem
osoba: Lubie ja, bo jest mila, zabawna i lubi porozmawiac na tematy luzne i powazne.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.822
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Al Ed Upek
nick: Ciekawy tyle powiem. Rozwinięcie islamskie
avatar: Kto widział dziu dziuba XD
sygna: Fajna kreskówka
podpis: To raczej jakiś opis.
osoba: Kontrowesyjna/umysłowa, nie wiem jaki jest w rzeczywistości, ale na pewno [ ort! ] mimo odchyleń światopoglądowych, odchyleń, każdy jakieś ma poglądy i wyrobione zdania na temat stanu rzeczy i własną "recepte" na życie.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 44, 45, 46, 47  

Forum DB Nao » » » Oceń osobę powyżej
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook