Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Czy myślisz, że polska reprezentacja gra lepiej niż pod okiem Janasa?

Czy myślisz, że polska reprezentacja gra lepiej niż pod okiem Janasa?
Tak, pojawiły się wielkie zmiany na lepsze. 39,29% 11 39,29%
Widzę niewielkie zmiany, ale są! 21,43% 6 21,43%
Gra tak samo jak wcześniej. 10,71% 3 10,71%
Obecnie gra gorzej niż pod okiem Janasa. 28,57% 8 28,57%
Wszystkich głosów: 28
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.852
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Odnośnie podzielenia kadry, najdobitniej o tym świadczyć może ślub Lewego, gdzie z tych liczących się w kadrze gości był tylko Szczęsny, dalej byli tylko Dudka i Peszko, który był nawet świadkiem . Kuby (kapitana kadry) i Piszczka nie było, mimo, że paru Niemców z Borussi się pofatygowało przyjechać, ba nawet papież Franek list z błogosławieństwem przysłał. Jeżeli tak to wygląda, to Robercik małe ma poszanowanie w kadrze, ale czy sam sobie na nie zapracował czy też to zawiść innych lub wpływ mediów na to nie odpowiem, bo nie mam pojęcia. Ciekawe jak wyglądają inne grupy, zapewne reszta tych starszych wyjadaczy jest za Borubarem, a farbowane lisy mają własną enklawę

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.228
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
E tam, nie doszukuj się od razu spisków. To że z kimś gra w jednym klubie nie oznacza od razu, że zaprasza każdego na ślub. Jednych lubi bardziej, innych mniej. Co miał zaprosić całego Lecha, bo tam kiedyś grałi zaprosił Djurdjevicia? Całą Borussię i całą kadrę z Obraniakiem włącznie? Przecież zagrał z Obraniakiem ze 30 meczów wspólnie, pewnie więcej niż Peszką czy Dudką.
Aczkolwiek nadal uważam, że dla przykładu powinien zostać na 5 meczów odsunięty od składu. A jeśli to nie poskutkuje to powinien wylecieć z kadry na zawsze, i nie ważne że jest jedynym światowym napastnikiem w naszej kadrze i bez niego będziemy pozbawieni szansy na awans do 3 koszyka. Zasady są ważniejsze od wyników.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Polska - Ukraina 0:1

Taki psikus.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.685
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Shounen napisał(a):
Taki psikus.
Jaki tam psikus? Jest jak zwykle...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.228
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A ty taki patryjot się nagle zrobiłeś?
Jakoś nie mam żalu, nie grali rewelacyjnie, ale była kopanina, a nie to co z Czarnogórą, że wytrzymali fizycznie tylko 1 połowę, lol. Jak Polacy nie potrafią wygrać meczu z Anglią, Mołdawią i Czarnogórą, które trzeba było wygrać to na mistrzostwa świata nie zasługują. Mam nadzieję, że uprawiana w polskich mediach propaganda piłki nożnej jako przyrodzonego nam sportu narodowego odejdzie w końcu na śmietnik historii.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.852
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Mecz był jak najbardziej do wygrania, ale żeby wygrać mecz trzeba zdobywać bramki. I połowę graliśmy dobrze, wyłączyliśmy z gry Konoplyankę i Yarmolenko i zamiast wykorzystać szansę i pierwsi strzelić gola to znowu czekaliśmy na coś... chyba na ten błąd, po którym straciliśmy bramkę. Dobrze, że już ta propaganda mundialu się skończyła i trzeba przez najbliższe 2 miechy zastanowić się co robić dalej. Fornalik przez rok zbudował zespół, który potrafi pokazać czasem coś fajnego ale przy tym jest strasznie nie skuteczny z tyłu i z przodu, dlatego myslę,, że powinien jednak przyjść na próbe trener z większym doświadczeniem, który będzie w stanie zmotywować zawodników o wysokim współczynniku presji do większej pracy a przede wszystkim grania na pamieć.

Wydaje mi się również, że problemem polskiej piłki cały czas pozostaje PZPN, myślę, że dopóki tam nie będzie porządku żaden trener nie wskóra nic więcej. Dobry przykłąd jest ze Smudą, który na początku pracy w Wiśle, skazywany był na walkę o utrzymanie a tymczasem zespół z młodzikami, studentami i Brożkiem jest 3 w tabeli. Wiem, wiem polska liga jest taka, że jak trampkarze złapią wiatr to też mogliby coś ugrać, no ale poukładac takich kopaczy to sztuka i jak na razie Smudzie się udała. Z kadrą natomiast nie mógł nic zrobić, skoro tam były układy i dziwne powołania, spójrzcie ilu piłkarzy przewinęło się przez 2 lata "selekcji", którzy pod względem predyspozycji i talentu do niej sie nie nadawali, a powoływani zostali, żeby podbić sobie przyszłe kontrakty z dopiskiem "reprezentant Polski". Ciekawi mnie też czy sławni "niemcy Smudy" sa niemcami Smudy czy może smuda był tylko pośrednikiem, który miał się z nimi dogadać i spróbować coś sklecić.

P.S
Lewy wyłudzał dzisiaj faule jak gonar socjal

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.685
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Polska - Anglia 0:2

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.852
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Polska - Słowacja 0:2

Ach ta nowa jakość reprezentacji.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.228
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jak spojrzysz na skład Słowacji to tak źle nie wyglądają. Polska nie jest jedyna co ma zawodników na zachodzie. My Lewego oni Hamsika, my Błaszczykowskiego oni Skrtela itd. Nie jesteśmy wcale jakoś rewelacyjni z tego powodu, że mamy trio z Borussi. Armenia, Gruzja, Czarnogóra i inne też mają swoich kozaków.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.858
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Al Ed Upek napisał(a):
Nie jesteśmy wcale jakoś rewelacyjni z tego powodu, że mamy trio z Borussi.
A co w tym rewelacyjnego? Cały czas mam wrażenie, że ta cała "rewelacyjność" jest wykreowana przez media, a tak naprawdę gówno pokazują na meczach reprezentacji.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.960
Plusy: 25
Posty: 2.091
Jeśli musisz martwić się tylko dwoma zawodnikami przeciwnika (Piszczek na razie poza obiegiem), to łatwo ich zneutralizować, zwłaszcza gdy masz tak dobrego CB jak Skrtel.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.852
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ja się nie podniecam tym, kto gdzie gra, ale płakać się chce, jak piłkarze na poziomie repry nie potrafią podać do siebie w odległości 8m. Już mi to wychodziło lepiej w trakcie mojej krótkiej przygodzie z tym sportem...

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.685
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Zmiana trenera nic nie dala. Nadal nie potrafimy grac...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.858
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Hayato napisał(a):
Zmiana trenera nic nie dala. Nadal nie potrafimy grac...
Bo trener nie jest od tego, żeby uczyć grać w piłkę.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Polska - Irlandia 0:0

Nuda. Można się pocieszać jedynie tym, że tym razem nie przegrali.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.228
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie taki najgorszy mecz. 2 dobre wejścia miał Sobota. Błaszczykowski i Lewandowski bez polotu, ale też nie jakoś tragicznie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.852
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.228
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Milik w kadrze jest lepszy od Lewandowskiego.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.685
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Polska - Szkocja 0:1

Czyli jak zwykle...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » » Reprezentacja Polski w piłce nożnej
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook