Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Czy myślisz, że polska reprezentacja gra lepiej niż pod okiem Janasa?

Czy myślisz, że polska reprezentacja gra lepiej niż pod okiem Janasa?
Tak, pojawiły się wielkie zmiany na lepsze. 39,29% 11 39,29%
Widzę niewielkie zmiany, ale są! 21,43% 6 21,43%
Gra tak samo jak wcześniej. 10,71% 3 10,71%
Obecnie gra gorzej niż pod okiem Janasa. 28,57% 8 28,57%
Wszystkich głosów: 28
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.685
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ja bym raczej sugerowal odpuscic sobie pilke nozna, ktorej wybitnie Polacy sie nie potrafia odnalesc, i zamiast tego dofinansowac bardziej rokujace dla nas dyscypliny sportu jak np. siatkowke albo skoki narciarskie.


Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Rome12
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.042
Posty: 1
Indiger napisał(a):
Może to czas by postawić na młode nowe talenty, jednocześnie rezygnując z kilku zasłużonych gwiazd, którym brakuje już tej iskry? Niektórzy na tyle poczuli się pewnie w kadrze, że dla nich powołanie nie jest już żadnego rodzaju nagrodą czy przywilejem reprezentować nasz kraj. Dać szansę młodym!
W 100% się zgadzam, zwłaszcza że Nawałka nie powołał na Mundial naprawdę dobrych zawodników, decydując się na starch wyjadaczy, którzy jadą bardziej na swojej sławie niż na rzeczywistych umiejętnościach. Wystarczy spojrzeć do tego artykułu, by zobaczyć, jakim obiecującym młodym zawodnikom nasz trener nie dał szansy: * zaloguj się, aby zobaczyć link *

Może gdyby zaryzykował, mistrzostwa potoczyłyby się dla nas inaczej...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.228
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie moge sluchac tego bredzenia po mundialu. Dali dupy, to fakt ale zrownywanie ich z blotem na poziomie tego jakie panowalo w czasach Fornalika jest bardzo, ale to bardzo nie na miejscu. Poza tym czy ktos powie jakie przed mundialem byly podstawy ku temu by sadzic, turniej bedzie choc tak samo udany jak euro?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.685
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Masz racje Joe, przeciez nic sie nie stalo i juz 4 lata Polska bedzie mistrzem swiata.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.228
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Powiedzialem, ze nic sie nie stalo?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.852
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Al Ed Upek napisał(a):
Poza tym czy ktos powie jakie przed mundialem byly podstawy ku temu by sadzic, turniej bedzie choc tak samo udany jak euro?
Nikt przy zdrowych zmysłach nie wróżył sukcesu, takiego jak na euro bo było widać, że obrona się sypie i trener nic z tym nie robi, ale powinnością, powtarzam powinnością było to wyjście z grupy, wystarczyło kuzwa pokonać ten Senegal, strzelić tę jedną bramkę i postawić później autobus, skoro nie chiało się nic więcej robić. Później przegrać nawet 0:10 z Kolumbią i pyknąć Japonie i awans by był i nikt by się nie czepiał, bo zrobili co mieli a, że dalej później nic by nie wyszło, to trudno, żyło by się dalej a marudzili by tylko lewacy.

Gdyby Polacy weszli do tej drabinki, gdzie Chorwacja, to myślę, że można byłoby coś naprawdę ugrać, bo nazwiskowo i umiejętnościowo mieliśmy kim grać i to się lada moment skończy, obecna generacja pokończy kariery i przyjdzie jakaś zgraja, która się będzie opierzać przez X lat dając kibicom suche lata.

Już teraz awans na ME 2 lata stawiam pod znakiem zapytania, nie bardzo jeszcze czaje jak to będzie wyglądać poprzez kwalifikacje przez Ligę Narodów, ale jeśli ktoś myśli, że Włosi po braku awansu na MŚ nas oleją, będą klepać i murować bramkę jak mieli w zwyczaju, to jest w dużym błędzie xD

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.852
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Włochy - Polska 1:1

Szkoda tego karnego, tak może byłyby 3 pkt. Nowy trener, ale stare nawyki czyli pierwsza połowa atak, a druga spowolnienie.

Nie wiem co ten Nawałka odstawił z 3 obrońcami na mundialu, widać, że jak jest czterech to jest względnie dobrze.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
kajtii Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
kajtii
Wiek: 26
Dni na forum: 2.014
Posty: 24
Skąd: Polska
Wydaje mi się, że na mundialu było to podyktowane dwiema sprawami:
1) Chęć zaskoczenia rywali i więcej opcji dostosowania, bo ustawienie z 4 zostało obnażone przed Danię w przegranym meczu eliminacyjnym.
2) Kontuzja Glika, gdzie ciężko było go zastąpić 1-1.

Inna sprawa, że sam uważam, że posunięcie było zupełnie niepotrzebne, a zawodnicy dostali za duży mętlik, żeby na spokojnie sobie to poukładać boiskowo.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.852
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Polska - Portugalia 2:3

Pozostaje mi zacytować:

Katz napisał(a):
i przyjdzie jakaś zgraja, która się będzie opierzać przez X lat dając kibicom suche lata.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Polska - Włochy 0:1

Jeszcze do ostatniej minuty było jako tako, szkoda takiej przegranej.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.852
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Polska - Czechy 0:1

Pewnie Krecik przeszkodził.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.494
Plusy: 1
Posty: 535
Krecik przeszkodził, a Reksio nie pomógł. A tak naprawdę prawda jest taka :

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Polska - Węgry 1:2

Cóż, od początku meczu sobie heheszkowałem, że jeszcze to przegrają. Nie było Lewandowskiego, ale to nie usprawiedliwia przegrywania z tego typu drugorzędnymi drużynami.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.685
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Shounen napisał(a):
to nie usprawiedliwia przegrywania z tego typu drugorzędnymi drużynami.
Kiedy Polska reprezentacja tez jest druzyna drugorzedna...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Nie jest drugorzędna, bo jest w niej niemało topowych graczy z liczących się europejskich klubów, na czele z Lewandowskim.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.685
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Shounen napisał(a):
bo jest w niej niemało topowych graczy z liczących się europejskich klubów,
I co z tego? Za mojego zycia reprezentacja niczego znaczacego nie osiagnela, a ci topowi gracze z Lewandowskim na czele nabijaja statystyki zachodnim klubom sportowym, gdyz polskich po prostu nie stac by zatrzymac ich w kraju.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Hayato napisał(a):
I co z tego?
To, że nie powinna przegrywać z drugorzędnymi drużynami. Potrafią niekiedy zremisować bądź wygrać z Niemcami czy Hiszpanią, ale jeszcze częściej przegrywają z drużynami, które nie mają się czym pochwalić.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.685
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Shounen napisał(a):
To, że nie powinna przegrywać z drugorzędnymi drużynami.
Ale przegrywa, a ci topowi pilkarze nie potrafia przeniesc sukcesow odnoszonych w zagranicznym klubach, w ktorych na codzien graja, na sukcesy w reprezentacji.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Forum DB Nao » » » » Reprezentacja Polski w piłce nożnej
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook