Forum Dragon Ball Nao

» Skazany na śmierć vs Zagubieni

Co ci się bardziej podoba?

Co ci się bardziej podoba?
Skazany na śmierć 83,33% 10 83,33%
Zagubieni 16,67% 2 16,67%
Wszystkich głosów: 12
drake Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
drake
Wiek: 34
Dni na forum: 6.637
Ostrzeżenia: 1
Posty: 75
Co wam się bardziej podoba jaki serial Skazany Na Śmierć czy Zagubieni ja myśle że lepszy jest Skazany Na Śmierć
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.393
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Przepraszam, ale ile można zakładać takich tematów ?!
Niedługo pojawi się jeszcze takie jak:
Ogniem i Mieczem VS Potop, 13 Posterunek VS Świat Według Kiepskich.
Takim sposobem założysz 1000 tematów, do niczego nieprowadzących...

A teraz kilka słów do tematu. Oczywiście mój głos idzie na Prison Break, ponieważ serial jest o wiele bardziej realistyczny, ciekawszy oraz nie ciągnie się w nieskończoność . W zasadzie to powinno wystarczyć, ale można by jeszcze sporo powiedzieć o fabule, którą w końcu rzadko się oglądało . A przynajmniej nie tyle co w fabule występującej w LOST.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.410
Posty: 1.031
Moim zdaniem LOSTy są lepsze od Preason Breaka. Bardziej mi się podobał klimat tajemnicy na Wyspie, sporo fajnych pomysłów zrealizowano wręcz genialnie. Pamiętam zaskoczenie, kiedy domniemana wioska "tamtych" okazała się podpuchą, albo kiedy odnaleziono dtugi schron z działającą aparaturą do podglądania Bunkra. W LOST jest zajedwabisty klimat otaczającej wszystko tajemnicy (wielka stopa zniszczonego posągu-> atlantyda?!; dlaczego po Wyspie panoszy się mgła co wyrywa drzewa, a oszczędza mr. Eco?
Na kożyść Preasona może świadczyć szybka akcja bez przestojów i to, że ciągle dochodzą nowe problemy. Nie podoba mi się za to drugi sezon, po ucieczce z paki, kiedy akcja staje się jakaś monotonna i za dużo wątków toczy się według utartych schematów. W zasadze nie czuję klimatu wielkiego spisku. Nie ma tej wielkiej tajemnicy jak w LOST.
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.559
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Jako iż jestem po 6 odcinkach trzeciej części Zagubionych, oraz pierwszym sezonie Prison Break mogę się tutaj głębiej wypowiedzieć

Na ankiecie oddałem głos na "Zagubionych". Serial podoba mi się bardziej od Skazanego. Fabuła jest naprawdę zaskakująca, przemyślana, mocno trzymająca w napięciu. Nie uwzględniam tutaj sezonu z oznaczeniem 3, gdyż jest już naprawdę naciągany. Podobają mi się w Lost'ach uwzględnione dwie strefy czasowe. Jest to pokazane wręcz celująco! Serial to kura znosząca złote jajka, więc nie dziwię się, że jest ciągnięty na hama. Nie oznacza to że o Prison Break, nie mogę powiedzieć dobrego słowa. Serial faktycznie jest świetny! Ostatnie odcinki sezonu pierwszego (przedstawiające uciekającą ósemkę z więzienia) faktycznie są pokazane znakomicie:)
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.306
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
mogla bym sie nad tym zastanawiac (krociutkom chwile ) ale i tak by wygral skazany na smierc





WENTWORTH MILLER:*

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Amidala: 30.03.2007, 14:57
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.278
Posty: 114
Mam straszny dylemat ponieważ [ ort! ] nie moge zdecydować która z serii jest lepsza i chyba nie zaryzykuje głosowania.Obydwa seriale mnie oczarowały.Po z archiwum X długo nie było serialu który przyciągnoł by mnie do telewizora w taki sposób, od tego po prostu nie można się oderwać, jak cię wciągnie to już na stałe.Pierwsi byli zagubieni i może to na nich powinienem głosować, ale nie oczarowali mnie tak jak prison break ( uwierzcie mi że oglądałem całe dwie serie z przerwami tylko na siusiu, jedzenie i 1, 2 godzinne spanie).Już nie moge się doczekać kolejnej 3 serii która podobno będzie emitowana w połowie sierpnia tego roku .Autorzy zapewniają że ma w niej zostać wyjaśnione 90% wątków.Co do zagubionych to trzecia seria jest już emitowana, ale ztego cio słyszałem wstrzymano emisje do kwietnia.Szkoda bo to czekanie na kolejny odcinek może wykończyć.

Pozdro dla wszystkich fanów zarówno skazanego jak i zagubionych
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.234
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Nie oglądam żadnego, ale na chacie twierdzą, że lepszy jest "Prison" Muszę, się za niego zabrać. na szczęście mam calego na płycie.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Skazany na śmierć vs Zagubieni
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook