Forum Dragon Ball Nao

» Najnowszy odcinek - komentarze ocena: 9,67 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.793
Plusy: 1
Posty: 219
O ostatnim odcinku powiem tak: walka niezła, co do animacji to momentami wyglądało jakby pieniędzy nie starczyło. Co do fabuły to nie wiem jak ten Yamato chce zdążyć powstrzymać Naruto. Wiadomo, że Kabuto nie ukrywa się w pobliżu Konohy więc naprawdę jakaś pomyłka ze strony twórców. Dziwi mnie też że Hinata tam jeszcze dycha, bo wyglądało w poprzednim odcinku jednoznacznie na jej zgon. Mam nadzieję że w następnym animacja będzie na standardowym poziomie Naruto.

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.709
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Lees napisał(a):
co do animacji to momentami wyglądało jakby pieniędzy nie starczyło.
Co ty gadasz Śmiesznie wyglądało jak wbijał Paina w ziemię jak młotek gwóźdź. : P

Lees napisał(a):
Co do fabuły to nie wiem jak ten Yamato chce zdążyć powstrzymać Naruto. Wiadomo, że Kabuto nie ukrywa się w pobliżu Konohy więc naprawdę jakaś pomyłka ze strony twórców.
Nie żadna pomyłka tylko nikt się nie spodziewał, że od razu z 6ciu będzie 8 ogonów. Jak naruto walczył z orochimaru to 4 ogony dosyć długo były i na to liczył Yamato.

szczecin
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.827
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Czy ja wiem? No cóż... Odcinek był nawet fajny. Bardzo mi się podobała walka Naruto vs. Pein. To wbicie młotem Peina w Ziemię, to było nawet niezłe.
Nasz główny bohater uruchomił kolejne ogony hmm. Albo, wiem że to się zaraz dziwne wyda mnie rozśmieszyło uciekanie Peina od Naruto. Dobrze, że Mizuki powstrzymał Naruto od zdjęcia tej karteczki(czy czego tam). Pod względem fabuły nie najgorszy. Zaś Kreska- po prostu fatalna. Była tak jasna że aż oczy bolały(no przesadzam). I jeszcze to zbyt szybkie pojawianie się ogonów. Jak dla mnie jest to stanowczo za szybkie.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.709
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
ByczusiaX napisał(a):
Dobrze, że Mizuki powstrzymał Naruto od zdjęcia tej karteczki(czy czego tam).
Ten "Mizuki" to Minato a ta karteczka to pieczęć którą powinnaś znać jeśli oglądałaś od początku Naruto.
ByczusiaX napisał(a):
I jeszcze to zbyt szybkie pojawianie się ogonów.
To się nazywa akcja a nie lanie wody ;]

szczecin
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.159
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
168 bardzo fajny, chociaż Naruto jakoś za lekko przyjął wiadomość o ojcu.
Walka, w przeciwieństwie do poprzednich, pokazana bardzo dobrze, przynajmniej wg mnie widać poprawę, jeśli chodzi o kreskę i animacje.
Swoją drogą niedługo pewnie kolejne fillery

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.822
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Odcinki 169-169 - genialne fabularnie i zgadzam się, że rozmowa Naruto z Yondaime pokazana fantastycznie. Najbardziej podobało mi się, kiedy Naruto zarzucił ojca wymówkami, na koniec stwierdzając, że właściwie nie wie, czy powinien się smucić czy cieszyć xD

Animacja i kreska - do kitu -_-' Muzyka, jak zawsze, świetna: z Hurricaine Suite oraz Tragedy.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.822
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Powakacyjnie nadrobiłam zaległe odcinki, a więc końcówkę walki z Painem (gadkę Paina i odpowiedź Naruto). Muszę przyznać, że całościowo arc wyszedł lepiej niż w mandze, a o to ostatnio było trudno. Z drugiej strony, arc inwazji Paina na Konohę był w mandze nudny i się szalenie dłużył, podczas gdy w anime zrobili z niego świetny i emocjonalny fragment.

Jeden motyw wbił mnie w fotel: śmierć Yahiko. To, w jaki sposób zostało to przedstawione w anime, jest arcymistrzostwem.

Ostatni zaś odcinek - powrót bohatera do Konohy... Cóż, łzy mi się lały po policzkach. Niesamowicie przedstawione - i z wykorzystaniem fantastycznych przemyśleń Ebisu, których mi brakowało w odcinku, w którym wg mangi powinny być. Cieszę się, że autorzy anime o nich nie zapomnieli, ponieważ ten fragment robi ogromne wrażenie.

I szalenie podoba mi się to, że Kakashi po niego przyszedł. Kishimoto pięknie pokazuje więź łączącą tych dwóch. Takie symboliczne nawiązanie do końcówki pierwszej serii, w której spotkali się w zupełnie innych okolicznościach. Teraz Naruto wracał z uśmiechem.

Mam nadzieję, że fillery będą krótkie. I, że skoro nawiązują do wcześniejszych lat naszych bohaterów, będą w klimacie.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.827
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
No cóż, pora powiedzieć co sądzę o najnowszym odcinku:
No cóż, znów z przeszłości Naruto.W sumie raczej powiem tak: podobał mi się. Owszem, jest pokazane, iż Iruka nie mógł( a raczej nie umiał) dotrzeć do Naruto(jego słowa). Kolejny raz cytat który mi w pamięć zapadł: Dosłownie przeżywałam to, jak w tym odcinku Naruto był odtrącany przez Hibachi'ego i jego bandę (na test odwagi, gdy zabronili Naruto iść z nimi i ich szpiegować). Albo jak został potraktowany przez sprzedawcę masek(który na niego nakrzyczał). Na plus też dam stosunek Shikamaru do Naruto: jak ten Hibachi powiedział, że nie wie co się stało z głównym bohaterem, to Shikamaru nie wytrzymał: powiedział na forum akademii że poszedł na wzgórza.
Henhibachi zarobił u mnie dużego minusa za swe zachowanie.
Kreska nie jest arcydziełem, ale narzekać na nią się nie da.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.822
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Ponieważ nie miałam zdrowia do kolejnych fillerów, nazbierało mi się sześć odcinków do nadrobienia. Tymczasem okazało się, że to tak nie do końca fillery... I muszę przyznać, że podobało mi się niezmiernie!

Dawno temu miałam taką chęć i żal jednocześnie - żeby zobaczyć coś z czasów "normalnej" działalności Teamu 7. Nie te niebezpieczne potyczki i wojny, nie te epickie boje o duszę, tylko te zwykłe codzienne misje, podczas których można popatrzeć na to, co się między nimi zawiązywało.

Wplecenie "wspomnień" w akcję mangową pokazało, że może nareszcie twórcy anime poszli po rozum do głowy, nie tworząc tym razem osobnej pseudo-fabuły (nudnej i nużącej) i nowej bandy bohaterów, tylko wykorzystując istniejące już świetne postacie oraz wątki. Oby tak dalej - a powinno być dobrze. Szalenie podoba mi się też użycie ścieżki dźwiękowej z pierwszej serii, która przecież pasuje.

Oglądając te odcinki, przypomniałam sobie, że Naruto-Sasuke to z dużym prawdopodobieństwem moja absolutnie najbardziej ukochana relacja w m&a. (skomplikowane zdanie) Cieszę się, że anime kładzie na to nacisk, nawet jeśli fabularnie ci dwaj są daleko od siebie. Zachwycona jestem też nowym openingiem, głównie od strony wizualnej, która również podkreśla ów najważniejszy wątek tej opowieści.

Na koniec zacytuję komentarz Danzou na wieść, że Sandaime stworzył drużynę z Naruto i Sasuke: "Chcesz przy użyciu Uchihy kontrolować Kyuubiego". Gdyby to było tak proste, Danzou, nie byłoby całej tej historii.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.827
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Odcinek był bardzo ciekawy.
Bardzo podobało mi się przesłuchanie Hanare. I cóż byłam zdziwiona, że nawet nie jęknęła podczas przesłuchiwania(czyt. nie wydała dźwięku).
Rozmowa Kakashiego z tą Hanare też była niczego sobie.
Ciekawa jest historia tej kobiety. Wychowana poza wioską i, że (zacytuję z naruto, wersja z kreskóweczki z napisami),,całe życie musiała wykonywać misje dla domu, którego nigdy nie widziała". Zrobiło mi się jej tu szkoda.
Cieszę się , że Kakaś jej nie zabił.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.827
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
No cóż by tu powiedzieć? Z tego co widać najwyraźniej dalej już będzie normalny odcinki, a nie fillery, co mnie bardzo cieszy. Ale do rzeczy
Rozpieszczona ta córka Naho, do ostatnich granic. Mogła chociaż podziękować Sasuke za uratowanie jej. Znacznie przesadzony jest jej upór.
Dalej:walka z kolesiami w lesie była nawet fajna. Może i nie powalająca, ale jak na filler może być. No i wejście Sasia, genialne . Załatwił ich nieźle, ale jeszcze by walić po twarzy to trochę przesada.
Pozdro.l

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.159
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
~196
Ostatnie fillery były OK, bo takie w stylu tych z pierwszej serii, tyle że z Sasuke, no i to były wspomnienia, więc autorzy nie musieli dbać o ich chronologię itp.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.822
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Hmm, a ja dopiero do 194 doszłam... W każdym razie 194 był, sama nie wiem czy bardziej głupi czy... głupi Tak czy siak, głupawka xD

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.822
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Odcinek 199 - fantastyczny!

Jakoś Kishimoto potrafi to robić: wprowadzać nowe postacie bez uszczerbku dla fabuły. Kage są wykreowani świetnie i już się na nich cieszę. Godaime Mizukage mnie zaskoczyła - wyobrażałam ją sobie jako niebieskooką blondynę, a u taka niespodzianka... Pięknie wygląda, naprawdę. Ale tak naprawdę to najbardziej się cieszę z jej głosu Naprawdę się cieszę, bo bardzo lubię głos Yuriki Hino. Wpadł mi w ucho przy pierwszych słowach Mizukage, a przy drugich zabrzmiał jak Nouhime z Sengoku Basara... i okazało się, że trafnie A że Nouhime jest postacią, którą naprawdę lubię, to już w ogóle jestem szczęśliwa i jest mi miło

Wszyscy mi się w tym odcinku podobają. Kakashi jest uroczy, Yamato fajny jak zawsze. Naruto, Konohamaru, Team Taka, Kage... Dawno nie widziałam tak wspaniale zrównoważonego odcinka Shippu

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.822
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Odcinek 200 - genialny. Super klimat w rozmowie Kage, spokojnie, bez pośpiechu, a z jakim napięciem! Aż szkoda, że urwali w takim momencie i trzeba czekać na następny...

Początek zaś... jejku jej. Ta rozmowa Naruto z Raikage... to błaganie - wyszło o wiele lepiej niż w mandze! Robi ogromne wrażenie. A oceniając po zapowiedzi, w następnym odcinku też będzie co poprzeżywać...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.822
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Odcinek 201 - rewelacja. To, co w Naruto najlepsze. Rozmowa Saia z Sakurą - przedstawiona dokładnie tak, jak miała wyglądać. Pełna emocji, zrozumienia, niezrozumienia, żalu, smutku, współczucia, oskarżeń. A potem wejście Shikamaru i to "Nie mów nic więcej" Sakury. Miażdżące.

Te motywy już w mandze robiły wielkie wrażenie, a anime dodaje sporo od siebie. Nareszcie znów się chce czekać na następny odcinek.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.827
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
203 odcinek- po prostu genialny.
Świetna walka Sasuke z Raikage. No i dobrze, że czysta walka, a nie paplanina nie wiadomo jak długa ,potem walka. Też ciekawa była próba przekonania Sasuke przez Gaarę, jednak to było z góry wiadome, że nic nie da. I teraz powiązanie jego do Sasuke, (no ,że ma takie same oczy żądne mocy) I jeszcze ta fioletowa mgła(nie wiem jak to coś nazwać), jak się uformowało w jakiegoś potwora. Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka. No i rzekomo ,,Walka Naruto i Sasuke" jest przeznaczona. Tak czy siak jestem ciekawa, jak to się dalej rozwinie.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.822
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Po prostu fantastyczne. Maksimum emocji, najlepszy Kishimoto, jakiego można sobie wyobrazić. Walka z rozmachem, ale nie z przesadnym patosem. A Madara? Wciąż się zastanawiam, jaki on ma cel, bo wciąż jestem pewna, że prawdy nie zdradził jeszcze w żadnym momencie. Ach...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.827
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Nie, Nie, nie i jeszcze raz NIE!
Oglądając ten odcinek miałam ochotę zrobić
Ano czemu? Otóż już mówię: Nie podobało mi się to co zrobiła Sakura. Okłamała Naruto, że go kocha(a właściwie usiłowała go okłamać, bo ten się na to nie nabrał). Ciekawe po co? Niestety trafiłam na spoiler i wiem co ona potem zrobi(za parę odcinków). No a dalej okazuje się że to część planu między nią Kiba i Lee. I to:,,Możesz zapomnieć o obietnicy". I to: ,,Jeśli mnie nienawidzisz powiedz to mi".
Dobra, lecimy dalej. Plusem mimo wszystko była walka Raikage z Kisame.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.822
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Byczusia, ale Ty przecież zawsze "nienawidziłaś" Sakury, więc skąd to oburzenie? Czyżbyś spodziewała się po niej czegoś lepszego?

Nie pamiętam już, co pisałam przy okazji tego odcinka w mandze - najwyżej się powtórzę. Tak myślę, że bardzo ciężko jest ocenić Sakurę w tym odcinku. Na pewno nie da się tego zrobić jednoznacznie.

Przede wszystkim trzeba cenić ją za odwagę, bo nie poważyła się na rzecz lekką. Takie publiczne wyznanie uczuć - nieważne, czy urojonych czy prawdziwych - nie jest sprawą łatwą. Może nawet ciężej jej było, jeśli kłamała.

Co do prawdziwości jej uczuć, ha... Nie ulega wątpliwości, że jej uczucia wobec Naruto bardzo się zmieniły przez te lata. Nauczyła się go cenić, ufać mu, przede wszystkim przestała go widzieć jako upierdliwego dzieciaka, który robił do niej maślane oczy. Natomiast jeszcze nie dostrzegła jego inteligencji i intuicji.

Myślę, że lepiej dla niej samej, że zorientował się w kłamstwie. Gdyby się nie zorientował, gdyby jej uwierzył - miałby przed sobą osobę, której uczucia są rzeczywiście zmienne jak chorągiewka oraz, przede wszystkim, bardzo płytkie. Sasuke kochała, bo był cool. Przestała go kochać, bo został kryminalistą. Naruto nie znosiła, bo był upierdliwy. Zaczęła go kochać, bo został bohaterem. Nie, tak się tego nie robi.

Jeśli Naruto miał być na nią o coś zły, to nie dlatego, że skłamała mu, że go kocha, ale dlatego, że tak lekko wyrzekła się Sasuke i chciała, by on też się wyrzekł. Jakże mi się podobały jego słowa, które jakoś w mandze nie zrobiły na mnie takiego wrażenia, a może nawet nie były sformułowane tak dosadnie:

"Obietnica czy nie, chcę ocalić Sasuke sam z siebie."

Bardzo ważne, że powiedział to głośno. To, co wcześniej rzeczywiście opierało się na obietnicy, nabrało nowego wymiaru. Ubrał w słowa to, co od dawna wisiało w powietrzu, ale nigdy nie zostało wyznane.

W tej scenie Naruto wygrywa jako człowiek. Przejrzał wszystko, bo patrzył innymi oczami. I przecież nie mógł jej za nic tak naprawdę potępiać. Ta rozmowa pokazuje, jakimi kategoriami Naruto myśli i że naprawdę stoi ponad innymi, a jego uczucia i przekonania posiadają inny wymiar.

Rewelacja.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  

Forum DB Nao » » » Najnowszy odcinek - komentarze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook