Forum Dragon Ball Nao

» Najnowszy chapter - komentarze ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, ... 24, 25, 26  
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.646
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
OMFG, ale się porobiło.


Uchiha Madara is a good boy?!


Tego się naprawdę nie spodziewałem! 0_0

Jak dla mnie + dla Kishiego.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
No to mnie zaskoczył ... Z tym, że nie jestem pewny jednego. Jest powiedziane: Prawdziwa moc Sharingana , moja moc, moc Uchiha Madary. No i właśnie, czy tutaj chodzi, że to on nim jest, czy, że pragnie zdobyć moc Uchiha Madary ... Ogólnie chapter ten i poprzedni jak na razie najbardziej genialne ze wszystkich. Kishimoto wymiata.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.536
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Tak jak gdzieś głęboko myślałem, że to Tobi i aż tak mnie to nie zaskoczyło.

Focus napisał(a):
Jest powiedziane: Prawdziwa moc Sharingana , moja moc, moc Uchiha Madary. No i właśnie, czy tutaj chodzi, że to on nim jest, czy, że pragnie zdobyć moc Uchiha Madary ...
No i właśnie... jeżeli jest to Uchiha Madara, wcale bym się nie zdziwił, gdyby Lider Akatsuki był to Naruto z przyszłości, Yondaime [chociaż w to wątpię] bądź jakiś przodek Naruto.

Być może to Obito [tak jak wszyscy mówili], ze względu na to iż ma tylko jedno oko... Hmm... nic nie wiadomo.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.616
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Genialny chapter. Prawdę mówiąc Tobi nigdy nie zwrócił na mnie specjalnej uwagi, aż do tego momentu. Zdałem sobie wtedy sprawę, że tak naprawdę nic o nim nie wiemy. A teraz jeszcze ujawnił się nam z Sharinganem? o.O
Chciałem zwrócić też uwagę na jedno: skoro Tobi byłby Uchiha Madara czy też Uchiha Obito, to dlaczego Kisame powiedział do Itachi'ego, że jest jedynym członkiem klanu? Wychodzi na to, że albo Tobi skradł Sharingana lub go otrzymał, bądź nikt oprócz Pain'a i Flower nie zdają sobie sprawy z pochodzenia Tobi'ego. Zastanawiające ^^

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Mnie się bardziej wydaje, że po prostu członkowie Akatsuki poza Itachim, Painem oraz Flower nie znali prawdziwej tożsamości Tobiego. On sam zaś, przecież nie musiał mieć aktywnego Sharingana w obecności innych.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.646
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
No... Tobi na pewno robi resztę Akatsuki w ciula. Toto jest akurat oczywiste ^_^ Wypowiedzi Aka skierowane w jego kierunku zawsze były cechowane szyderstwem dla tego głupka (np. to co mówi Kisame w przedostatnim odcinku)

Ciekawym, czy Pain skopie dupsko dresowi czy może raczej Team 7&Kurenai Team&Emo-commando Painowi.


Ja osobiście jestem za Akatsuki.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Cholera ... wkurzyłem się trochę. Nie dość , że znów Naruto dał się nabrać na tę samą sztuczkę, do tego rozmowa Jirayi z Tsunade, o możliwości poświęcenia tego drugiego świadczy o tym, że Ero-Sannin pewnie zaliczy glebę ... ehh szkoda, bo ta postać jest świetna ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Yokuji Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Yokuji
Wiek: 35
Dni na forum: 6.076
Posty: 41
Skąd: Wuociaffek
Wszystko zostało już tu powiedziane. Mogę dodać jedynie to, iż poruszyła mnie scena, gdy Tsunade jako kandydatów na Hokage, prócz Jiraiyi, wymieniła Kakashiego, oraz, ewentualnie, Naruto.

よくぢ
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Coś mnie bardzo zaciekawiło w ostatnim spoilerze. Skoro Pain może zmieniać ciało, to w takim razie nie musi być to jego prawdziwe ciało ... W trakcie zmiany, pozostają ćwieki, kolczyki, oczy, oraz opaska z wioska deszczu. Jeżeli tak faktycznie jest, to postanowiłem od znajomego ciała Paina odjąć wyżej wymienione rzeczy i wychodzi ... zresztą sami popatrzcie:

http://img525.imageshack.us/img525/3033/painyd7.jpg

Jest to robota w Paincie, więc nie jest super jakości, ale wyraźnie widać podobieństwo do pewnej osoby. Dodatkowo w nowym spoilerze jest mowa, że Pain i Konan mówią o Jirayi sensei ... Czyżby Pain był kiedyś uczniem Jirayi? A może teoria którą kiedyś przedstawiłem, o powrocie Naruto do przeszłości jest prawdą lub jest to po prostu Yondaime? ... Jako następny dowód, przedstawie zdjęcie obecnego ciała Paina. Dziwnie podobny do Deidary ... Pozdrawiam

http://saiyanisland.com/371/?a=view&id=&image=3\

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jeśli chodzi o Minato to wątpiłbym, przecież Orochimaru próbował go przywrócić do życia w walce z Sandaime. Naruto odpada, bo to zbyt fantastyczne. Nie widzi mi się to. Naruto z przyszłości pasowałby mi do klimatu DB a i byłoby to zbyt wielkim już podobieństwem do tego anime, czego Kishi z pewnością wolał uniknąć.
Jirayia senseiem?, dosyć ciekawa teoria, mało prawdopodobna jednak, Jirayia miał już swoich podopiecznym, ale takie rozwiązanie mogłoby się okazać ciekawe.
Co do twarzy, to pewnie chciałeś udowodnić jego podobieństwo do Naruto, mnie jednak nie widzi się ta wersja, a oczy przecież zostają

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 04.10.2007, 15:51
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.523
Posty: 885
Focus napisał(a):
Czyżby Pain był kiedyś uczniem Jirayi? A może teoria którą kiedyś przedstawiłem, o powrocie Naruto do przeszłości jest prawdą lub jest to po prostu Yondaime?
Z tej dwójki,Yondaime lub Naruto,wybrałabym Naruto,bo w zaden sposób Hokage nie mógłby przeżyć zapieczętowania demona...nawet najpotęzniejszy shinobi nie przeżyłby,ale jest też pare zeczy dla których nie może być to Naruto,czemu?
Po pierwsze,opanowanie Paina,ostatnio Naruto wykazuje przejawy inteligencji i że jest niezłym strategiem,ale mimo wszystko on nigdy nie byłby taki jak Pain.
Dwa,po technikach Paina stwierdzam że jego techniki opierają się na żywiole wody,a Naruto jest typem wiatru (że tak powiem),ewentualnie ognia,gdy uzywa chakry Kyuubiego.
Po samym charakterze i planach jakowychjego ojca można stwierdzić iż Naruto nie mógłby przystąpić do takowej grupy,wywoływanie wojen,no ok kasa,więcej ramen,ale...
Cóż a gdyby to był jakiś krewny szanownego Hokage,który kiedyś został schańbiony i wygnany z wioski,bo jak to mówią,miał wyższe cele?...nie wiem,zobaczymy później,mam nadzieje że długo nie każą nam czekać,choć moja teoria co do krewnego z jednym mogła by się nei zgadzać,gdyż nie mam pojęcia kiedy mógłby trenować u Jirayi...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Tenshi napisał(a):
Z tej dwójki,Yondaime lub Naruto,wybrałabym Naruto,bo w zaden sposób Hokage nie mógłby przeżyć zapieczętowania demona...nawet najpotęzniejszy shinobi nie przeżyłby,ale jest też pare zeczy dla których nie może być to Naruto,czemu?
Jedna sprawa, jak pokazuje najnowszy chapter, Pain jest w stanie przejmować ciało zmarłych osób (Deidara), tak więc teoria, która mówi, że Yondi nie żyje, dlatego to nie on, nie jest do końca trafna.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Focus napisał(a):
Jedna sprawa, jak pokazuje najnowszy chapter, Pain jest w stanie przejmować ciało zmarłych osób (Deidara), tak więc teoria, która mówi, że Yondi nie żyje, dlatego to nie on, nie jest do końca trafna.
W myśl tego co napisałeś, Pain może jedynie przejąć jego ciało, ale to nie może być Yondaime, odbył się przecież jego oficjalny pogrzeb(nie było tego w anime ni mandze, ale takie zdarzenie na pewno miało miejsce) Po drugie, jego ciało znajduje się w wiosce liścia.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Tego nie wiesz, nigdzie nie było pokazane, gdzie leży grób Yondaime, co się stało z jego ciałem, tak więc Twoje spekulacje nie są dla mnie dobrym argumentem.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
T-MaX Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
T-MaX
Wiek: 30
Dni na forum: 6.045
Posty: 16
Skąd: Svelvik
Hehe widze że temat ostatnio nie odwiedzany . Co sądzicie o Chapterze 372? Jak na razie zobaczyliśmy tylko kawałek walki Konan z Jiraya, ale za to widzimy przeszłość Jiray z drużyną Peina ^^

Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Bardzo mnie intryguje to jedno dziecko ... Jest bardzo podobne do Juugo i zaczynam się zastanawiać czy CS nie jest jakimś elementem, który wziął się od tego, co siedzi w "tym dziecku". Chapter bardzo dobry, zresztą jak wszystkie ostatnie. Akcja nabiera tempa.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.544
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Mnie najbardziej w nowym chapterze zaintrygowało te "oko", ktorego przerazil sie Jiraiya , ze wspomnien z mlodosci. Ciekawe, skad sie wzielo i jaka ma moc. Moze ten koles jest 8-ogoniastym ;p ? Inaczej nie wiem, skad ialby taka moc ten koles, nazywany Bogiem ...
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.536
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Joł i wszystkie przypuszczenia się spełniają ^^' . Oczywiście jeżeli to 8 tail...
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.616
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Wątpię, aby Tobi nazywał się tak jak mówi. Przypuszczam też, że jest on z Konohy. Czarne włosy i dziwne oczy, które posiadają z pewnością dużą moc mogą świadczyć o tym, że jest z klanu Uchiha. Dopuściłem też możliwość istnienia tajnego klanu Sarutobiego (z Byakuugana ewoluował Sharingan, więc dlaczego coś nie mogłoby ewoluować z Sharingana? Być może byli lepsi od Sanninów i zabijali wszystkich, dlatego też nikt nie mógł przekazać opowieści o nich, bo żaden świadek nie pozostawał przy życiu. Tak więc mógłby być on ostatnim[?] potomkiem owego klanu).

Nie mniej chapter jak zwykle fajny, ale przeciąga się wszystko niemiłosiernie (patrz walka Itachi vs Sasuke), co może doprowadzić do rozwalenia klawiatury tudzież monitora.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Widziałem obrazki z nowego chaptera ... powiem tyle ... Cycu, nasze przypuszczenia co do 8 ogoniastego są na 99% prawdą ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, ... 24, 25, 26  

Forum DB Nao » » » Najnowszy chapter - komentarze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook