Forum Dragon Ball Nao

» Najnowszy chapter - komentarze

Strony: poprzednia  1, 2, 3 ... 24, 25, 26
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Dni na forum: 4.493
Al Ed Upek napisał(a):
Sakura to lamus, a motyw z zawsze bezużyteczną tępą dzidą, która nagle w obliczu sojuszu swoich dwóch kochasi chce być koxem jest durny. Niech Madara ją najlepiej zabije, bo jak cały rocznik przeżyje wojnę to będzie trochę zbyt pięknie. Jest wojna - są ofiary.
Chciałem zaargumentować, że przecież Neji zdechł, ale w sumie to on jest rok starszy... To jest Naruto, tu nikt nie umiera oprócz Asumy. Jak Sakura mogłaby umrzeć, skoro musi mieć swoje loffstory z Narutem lub Saskiem?

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 3.920
Plusy: 10
Przez chwilę się bałem, że nawrócony Obito wszystkich ożywi i wszyscy będą żyć długo i szczęśliwie.

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Dni na forum: 3.480
Plusy: 3
Team 7 znów (znów) razem - jestem zachwycona

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"aoi mikazuki noboru (kaze wa aka o matotte)"

Obraz
kirin.pl

clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Dni na forum: 3.480
Plusy: 3
Doskonałe zakończenie doskonałej historii. Mistrz Kishimoto nie zawiódł do samego końca. Czapki z głów, a ode mnie podziękowanie za tyle lat wspaniałej podróży, jaką mogłam odbyć z "Naruto". Drugiej takiej mangi nigdy nie będzie...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"aoi mikazuki noboru (kaze wa aka o matotte)"

Obraz
kirin.pl

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Chyba żartujesz.

Obraz
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Frisky
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
Frisky
Dni na forum: 2.575
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
15 lat ciągnięcia historii, rozciągania i rozkładania na części pierwsze każdego tematu, tylko po to by na koniec machnąć wszystko w dwóch rozdziałach.

Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Dni na forum: 3.630
Podzielam zdanie Kutangów

Obraz
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Dni na forum: 3.451
Plusy: 1
Nie sposób zaprzeczyć mądrości płynącej ze słów poprzedników ;]

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
To raczej nie komntarz, a pytanie. Zastanawiam się ile lat ma Naruto w 700 rozdziale. Do tego ile miał na końcu wojny (tu trzeba się zastanowić czy wszystko w Shippuudenie trwało pół roku, rok czy dwa, bo to jakoś nie zostało wyjaśnione, bądź ja tego nie wychwyciłem). Potem trzeba doliczyć timeskip między końcem wojny a wydarzeniami z filmu. Następnie trzeba się zastanowić czy od razu wbił w Hinatę, a potem nad wiekiem Boruto, który, jak mi się wydaje, ma 12-13 lat. Jakoś mi na to wskazuje analogiczna sytuacja w jakiej się pojawił, do tej w jakiej w ogóle rozpoczęła się ta manga.

Obraz
Strony: poprzednia  1, 2, 3 ... 24, 25, 26

Forum DB Nao » Manga i anime » Naruto » Najnowszy chapter - komentarze
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump