Forum Dragon Ball Nao

» [Domysły] Szósty Hokage - i każdy kolejny

Strony:   1, 2
Yokuji Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Yokuji
Wiek: 34
Dni na forum: 6.055
Posty: 41
Skąd: Wuociaffek
BioBrolly napisał(a):
Moim kandydatem na Hokage jest Konohamaru.
Tylko, że w tym problem, że on nie będzie chciał zostac Hokage, zanim nie zostanie nim Naruto.

BioBrolly napisał(a):
Jest inteligętniejszy od Naruto, i bardziej cierpliwy.
Ja bym spekulował... xD

よくぢ
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Yokuji napisał(a):
BioBrolly napisał(a):
Moim kandydatem na Hokage jest Konohamaru.


Tylko, że w tym problem, że on nie będzie chciał zostać Hokage, zanim nie zostanie nim Naruto.
Konohamaru tylko stwierdza, że Naruto będzie przed nim Hokage, ale nie mówi o tym, że ustąpi mu miejsca. Ja jednak nie widzę Konohamaru na tej funkcji, zwyczajny niczym nie wyróżniający się dzieciak, fakt jest wnukiem Sandaime, ale to niczego mu nie gwarantuje. Z młodziaków już prędzej widziałbym Hanabi, jednak jest zbyt mało znaczącą postacią dla fabuły by zostać Hokage(to samo się tyczy Konohamaru).
Yokuji napisał(a):
BioBrolly napisał(a):
Jest inteligętniejszy od Naruto, i bardziej cierpliwy.

Ja bym spekulował... xD
Ja również.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
teengohan
Ziemianin
Ziemianin
teengohan
Dni na forum: 6.040
Posty: 22
Moim zdaniem 6 HokaGe zostanie Naruto
Bo to jest oczywiste w każdej bajce Główny Bohater Zostanie tym kto jest najlepszy i dla niego jest ważne nim zostać...

Jednym słowem takie mangi jak Naruto są oczywiste oglądam to dlatego, że
jestem ciekawy jak sie to skończy...

MAM PROBLEM Z " Devil May Cry 3 " kto może pomóc pisać na GG:10824006
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.840
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
moim zdaniem 6 hokage zostanie shikamaru przecież jest mądry i nie musiał nic robić tak jak on lubi ale stawiam na naruto pójdżcie w ślady ojca

Obraz
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Szósty Hokage - Kakashi. Najlepiej się nadaje, ma wszystko czego potrzeba. Jest bardzo silny, wciąż młody i ma potencjał, zna mnóstwo jutsu i ma jako tako Sharingana. Dodatkowo jest bardzo mądry, jak Naruto mówił, bystrzejszy niż Shikamaru (przesadzał, ale sprytny jest bardzo). No i Konoha powinna mie takiego zabawnego Hokage.
Naruto będzie Hokage, ale nie szóstym, na razie jest za słaby i za nim zostanie nim, pojawi się co najmniej jeszcze jeden. Shikamaru też. Asuma mówił, że jakby chciał to ze swoim geniuszem mógłby nim zostać, ale on jest za leniwy... Wyobrażacie sobie Shikamaru jak całymi dniami podpisuje nudne dokumenty lub wydaje misje i dba o całą wioskę jako jej głowa? To awykonalne... Jak sam nie chce to nikt go nie zmusi.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Co do Kakashiego- słyszałam że zginie(albo już zginął)
Dobra, skomentuję kandydatów danych tutaj
Konohamaru- nic z tego. Odpada i to jest jasne jak drut. Jest zbyt zarozumiały, uważa się za lepszego od innych, gdyż jego dziadek był Hokage. W dodatku sam często się pakuje w kłopoty, jest arogancki, wygodnicki,itp.
Naruto- cóż nasz główny bohater nadal nie grzeszy zbytnio inteligencją, chociaż jest mądrzejszy niż w 1 serii. Cierpliwy też zbytnio nie jest. Ale trenuje i ciągle ciężko pracuje(jestem w 94 Shippuudena). Kto wie, może z biegiem czasu zmądrzeje i będzie cierpliwszy....?
Shikamaru- niezły kandydat. Jest świetnym strategiem, bardzo inteligentny. Jedynie co go skreśla to jego lenistwo. Jak ten ma dużo roboty to zaczyna jęczeć, piszczeć i w ogóle. Ale on ja już to jest najlepszym kandydatem.
Co do kobiet.... nie, nie, nie widzę takiej, która by pasowała na Hokage (Tsunade lubię, ale moim zdaniem ona się słabo nadaje). Gdzieś słyszałam, że ktoś(na innym forum) dawał Sakurę. Ona jeśliby została Hokage, to słabym. Owszem, jest inteligentna, dobrze się bije i jest medykiem. Ale spójrzmy na inne cechy: ciągle źle traktuje Naruto, sama ma problemy z zahamowaniem agresji. I to jej latanie za Sasuke jak pies ogrodnika i narzucanie się mu. Haruno odpada, z resztą ona by tego i tak nie chciała.
Pozdrawiam.
Angel

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Tak na wstępie to napiszę, że nazwę tego tematu można by zmienić na "Siódmy Hokage" bo jak większość wie 6 Hokage został Danzou. (choć po ostatnich wydarzeniach to pewnie nie długo pobędzie Kage)
------------------
Angel of Destiny napisał(a):
Co do Kakashiego- słyszałam że zginie(albo już zginął)
Zginął ale wróciła go do życia ta sama osoba która go zabiła.
Tsunade w rozmowie z Jirkiem wspominała, że zawsze na wypadek mają Kakashiego albo Naruto - może coś w tym jest.
Co do Shikamaru to ja zgodzę się z Asumą czyli byłby dobrym Hokage ale dla niego byłoby to nudne zajęcie.
Konohamaru jest ciutkę za słaby (choć udało mu się opanować Rasengana) ale ma najważniejszą cechę którą mieli wszyscy Hokage, czyli miłość do swojej wioski i wszystkich jej mieszkańców.
Moim zdaniem 8 Hokage zostanie Naruto. Jest on bardzo silny o ile nie nawet najsilniejszy na dzień dzisiejszy w wiosce. Natomiast 7 Hokage będzie Kakashi ponieważ w dobie kryzysu to mądry przywódca jest bardziej potrzebny.

szczecin
Oski71 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.344
Posty: 77
6 Hokage zostanie Danozu na 100%
co do 7 i 8 to będzie tak:
7 - Kakashi bądź Shikamaru
8 - Naruto
9 - Konohamaru
Narutokacper
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.157
Posty: 1
haha ja wiem 6 hokage bedzie Danzo 7 kakashi 8 Naruto
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Narutokacper napisał(a):
haha ja wiem 6 hokage bedzie Danzo
Był


Narutokacper napisał(a):
7 kakashi
Odkryłeś Włocławek ==

Przecież to oczywistości.
Co do kolejnego - może i NaRuTo , gdyz jego staruszek byl w mlodym wieku Kage, wiec czemu i nie on.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » [Domysły] Szósty Hokage - i każdy kolejny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook