Forum Dragon Ball Nao

» Pierwszy raz... z Naruto

Strony:   1, 2, 3  
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Pierwszy raz usłyszałam o Naruto od znajomka^^ Nie zachwycił mnie opowiadaniami. Ale jak obejrzałam go na Jetixie, to zmieniłam zdanie
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Jupi , mój pierwszy post w tym dziale i własnie zaraz będę ogladać juz chyba 30 odcinek pierwszej serii Pierwszy raz o ty usłyszałem jak była reklama pod koniec chyba 34 tomu DB . Ale ogladać zaczołem dopiero niedawno bo ilka dni temu na stronie którą raz odkryłem na pewnym forum [ nie na tym ;p ] teraz ogladam to wspaniałe anime i powiem że bardzo mnie wciągnęło i właściwie ten mój pierwszy raz z Naruto [ chciałoby się powiedzieć z Sakurą ^^ ] był niedawno .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
ja widziałam 3 odcinki na jetix już nie oglądam bo w ogóle [ ort! ] mnie nie wciągnęło wkużał mnie dubbing a poza tym jakieś troche nudne to naruto...

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Amidala: 31.07.2007, 20:11
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.114
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Mój pierwszy raz z Naruto, teoretycznie do nieco zachęcił mnie Uchicha Sasuke, i po obejrzeniu trzech czy czterech odcinków stwierdziłem iż jest wy****** w kosmos. Obecnie jestem przy 60 odcinku.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Cóż, padłem ofiarą narastającej mody na to nowe anime. Widziałem w co trzecim avatarze czy sygnaturze "Naruto", byłem do niego również namawiany. Początkowo jednak wierny DB, jak i lekko doświadczony (drugie anime, jakie trafiło mi do ręki zniechęciło mnie całkiem do tego gatunku) odmawiałem grzecznie oglądania, jednak ostatecznie pożarła mnie ciekawość co takiego kryje się pod tym tytułem, co tak przyciąga ludzi, w końcu postanowiłem obejrzeć pierwsze odcinki na Youtube, i przyznam szczerze, że wciągnęły mnie, tak, iż sięgałem po coraz więcej, aż obejrzałem całe anime (i oglądam nadal), a nie dość temu zacząłem wiernie śledzić mangę.
Trzeba przyznać, że jestem bardzo usatysfakcjonowany, więc póki co z tego tytułu nie zamierzam rezygnować.
Temari Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Temari
Wiek: 37
Dni na forum: 6.067
Posty: 10
Kiedys kolega wspomnial mi o naruciaku i jakos tak wyszlo ze zaczełam ogladac z ciekawości. Jak nie trudno sie domyslic łatwo mnie wciagnelo i obejrzalam juz ponad 90 odcinkow. Teraz jak przeczytalam wasze posty wyszlo na to ze musze uzupelnic reszte spoooorej zaleglosci.
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
z reklamy pierwszy raz poznalen naruto i tak jakos mi sie spodobalo
i zaczelem ogladac

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Aż mnie dziw bierze, że jeszcze tu nic nie napisałem!

Ale do rzeczy. O Naruto dowiedziałem się, kiedy czytałem DB. Zupełnie mi się nie spodobała reklama na okładce. Następca DB?! W ŻYCIU!!! Zrozumiałem to, jako podróbkę DB, coś rysowane na jego podobieństwo, jakieś pokemony. Kumpel, co mi DB pokazał, obejżał kilka odc i zaczął zachwalać, że świetne, ale byłem sceptyczny. Dopiero dobre 2 miechy po oglądnieńciu FullMetall'a, kiedy nie miałem co robić, poprosiłem kumpla, żeby mi pokazał "tego Naruta". Wbiliśmy się na youtube i.... zobaczyłem teledysk z wykożystaniem scen z Naruto i muzyką Kornu. A że przepadam za Kornem, no i sceny były niezłe, postanowiłem zobaczyć pierwszy odcinek Naruto. I już dalej poszło, a ja właśnie wypalam sobie 3 DVD Naruto na mojej- specjalnie do tego kupionej dziś po południu- nowej nagrywarce.

ps.: Jak ktoś szuka wszystkich odc, to niech wejdzie na stronkę, która jest pod moją klanową sygną!
teengohan
Ziemianin
Ziemianin
teengohan
Dni na forum: 6.039
Posty: 22
Jak pierwszy raz Zobaczyłem naruto to myślałem, że to jakaś bajka dla małych dzieci jakieś chakry itp.
Uważałem to za jakiś SHIT i nic poza tym [ ort! ] ale jak zobaczyłem Naruto w wersji kinowej (z napisami) czyli w takiej Bez urywek walk i krwi to mi sie spodobało i tak zostało xP

MAM PROBLEM Z " Devil May Cry 3 " kto może pomóc pisać na GG:10824006
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
wszystko zaczyna sie od reklam
ogladasz tv a tu nagle nowe super anime NARUTO od poniedzialku do...
tak sie u mnie zaczelo pamietam jak ogladalem pierwszy odcinek i pomyslalem czemu nie xD

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
hassa Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
hassa
Wiek: 33
Dni na forum: 6.012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Ja spotkalem sie z naruto jakis miesiac temu ... wciągneło mnie na tyle ze ściągnolem wszystkie odcinki naruto (220 + 3 movie) , 30 odcinków naruto shippuden i naruto movie 4 ( niestety wersja cam ale da sie obejrzeć ) i z niecierpliwością czekam na dalsze odcinki shippudena .. chyba sie uzależniłem
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Chyba jestem tu "najmłodsza", bo z "Naruto", tak porządnie, spotkałam się dopiero tydzień temu. Tak, wiem, mam niezły zapłon. Moja siora pożyczała koledze z klasy nasze mangi "Dragon Ball", a on w ramach rewanżu, pożyczył nam (jak na razie) dwa pierwsze tomy "Naruto". Te teksty w stylu "Tenteges" są rozbrajające. Zresztą sam Naruto, technika seksapilu oraz Kakashi są the best. Kupa humoru, akcji, zabawne komentarze autora. Jednak, gdy przeczytałam, co zrobił w dzieciństwie Zabuza.... chyba go nie polubię. To psychopata. Utalentowany, ale psychopata. XD

Czekam na następne tomy. Na anime niestety nie mam czasu....

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Czarny Iwan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Czarny Iwan
Wiek: 27
Dni na forum: 6.153
Posty: 64
Skąd: NT
No ja oczywiście zaczołem (a za czołem jest MUSK) od JETIXU.
No oglądałem 1 odcinek. Potem zacząłem ściągac no i tak leci.
Czytam mange i oglądam na bieżąco. Co tydzien ciągle czekam. Ale to mnie wkręciło, że jeszcze zacząłem grac w różne gierki, ale to juz nie ten temat......

Tu znajdował się fajny obrazek.

Obraz

..:Reggea jestw sercu mym:..
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
a ja będę oryginalna - choć to wynika pewnie z wieku... Pierwszy raz z Naruto zetknęłam się na konwencie mangowym w listopadzie 2002 w Gdyni. Żebym jeszcze pamiętała jego nazwę... Pokazano nam bodaj cztery odcinki i seria ta wywołała u mnie pozytywne odczucia Wraz z krewnymi i znajomymi zachwyciliśmy się endingiem, a więc "Wind" by Akeboshi. Sama seria wydawała się sympatyczna, a Hatake Kakashi zrobił na mnie piorunujące wrażenie już wtedy

Później, kiedy manga zaczęła się ukazywać w Polsce, przeczytałam cztery części - ale najwidoczniej nie siedziałam wówczas w mandze (na pewno nie - od 2003 siedziałam całe lata w Potterze i w skokach), więc nie kolekcjonowałam i nie czytałam. W ubiegłym roku znajoma, która popadła była właśnie w Naruto, przegrała mi z dobrego serca i z własnej woli całą pierwszą serię. Płyty leżały sobie blisko rok na biurku, czekając na swój czas (bo ja wszystko robię powoli, a właściwie wyznaję zasadę, że na wszystko przyjdzie czas), aż 1. kwietnia br potrzebowałam czegoś na zajęcie myśli - Naruto było w głowie, bo dwa dni wcześniej grał mi w/w "Wind" z jednej ze składanek. Odpaliłam "Naruto" i oglądałam przez 6 godzin cały epizod z Krajem Fal. Mmm... No a potem oglądałam codziennie godzinami po pracy - aż w tej chwili mam za sobą I serię obejrzaną 2 razy, Shippuudena oglądanego na bieżąco, mangę przeczytaną i wyczekiwaną z niecierpliwością ciągu dalszego... Jestem fanką

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Z miesiąc temu, zacząłem czytać polskie wydanie od 14 tomu ;[ wcześniejszych nie miałem w pobliżu.
Teraz anime oglądam, skończę w tym miesiącu.

A z nazwy i z okładki pierwszego tomu, znam od kiedy zaczął u nas wychodzić.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
i oto nadeszła wiekopomna chwila a wszystko dzięki komu? Ha!

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Pierwszy raz, zetknąłem się niecałe 2 lata temu, gdy gdy nie tak dawno wykupiliśmy internet i we mnie wróciło mania na DBZ, zacząłem przeszukiwać net za tym tematem. Na pewnej stronie znalazłem wówczas jakiś artykuł o tym, że Naruto, następca DB, będzie puszczane na Jetix. No i moje pierwsze myśli: coś takiego jak następcą DB nie istnieje, co najwyżej podróba, i to kolejna słaba bajka z Jetixu. Za jakieś parę miechów, wszedłem na forum o DB (stare dbzc.pl) i tam mnie nauczyli, że nie tylko DB takie zajebiste, a to co leci na Jetix to prawdziwy shit. jeśli chodzi o org. Przypomniałem sobie org. DB i te z RTL7 i uznałem, że warto zobaczyć. Ściągnąłem sobie 50 odcinków i zacząłem oglądać.
I co? Wciągnęło po 4-5 odcinku, ściągnąłem całe i w 3 tyg. obejrzałem wszystko do aktualnego wówczas 17 odcinka Shippudenu. Stałem się maniakiem, ale na szczęście teraz zmniejszyło się do rangi fana.
I jestem z tego dumny, bo wówczas naszła mnie myśl: Anime jest zarąbiste!! I zacząłem ściągać Bleach, Soul Huntera, One Piece i inne anime.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Mój pierwszy raz z Naruto był trochę nietypowy:D. Jak co dzień "szatkowałem" po kanałach w poszukiwaniu czegoś, co przykułoby moją uwagę na dłużej niż 15 minut. Znalazłem mecz Bundesligi bodaj Bayern vs Borussia Dortmund (dokładnie nie pamiętam . W przerwie meczu znowu zacząłem przeskakiwać po kanałach, aż po raz pierwszy na Niemieckim RTLII ujrzałem twardogłowego ninję o imieniu Naruto. Zaintrygowało mnie to iż klimat anime jest bardzo podobny do uwielbianego przeze mnie Dragon Ball'a. Po jakimś czasie na Jetixie wyszła reklama o Naruto, postanowiłem obejrzeć to anime w naszym, ojczystym języku- niestety minusem jest to, że nie jestem na bieżącą z informacjami, ponieważ szybkość mojego łącza internetowego wynosi 236,8 kb/s, co powoduje, że ściąganie każdego epizodu stałoby się zajęciem bardzo czasochłonnym, ale dzięki userom DBNao mniej więcej orientuje się co aktualnie dzieję się w Naruto.
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Na forum się tyle gada o Naruto, więc obczaiłem o co chodzi. Niewątpliwie, skłoniła mnie do tego również postawa clio, która wychwalała Naruciaka pod niebiosa, obejrzałem co nieco i tak sobie oglądam jak mogę

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
cieszę się, że moje wychwalanie skłoniło Cię do zapoznania się z tematem. Często wychwalanie ma skutek zupełnie odwrotny, więc nie dziwiłabym się, gdyby i tak było... Najwyraźniej moje wychwalanie ma w sobie jednak tę pozytywną nutę

Miłego oglądania i na przyszłość!

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Pierwszy raz... z Naruto
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook