Forum Dragon Ball Nao

» [Domysły] Pochodzenie Naruto

Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Innymi słowy - czy starym Uzumakiego był Czwarty?

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm, prawdę mówiąc, jestem od niedawna w świecie Naruto, ale sądząc po okolicznościach, jak i po wyglądzie Naruto i 4 (złote włosy), to jest to całkiem możliwe. Zresztą nie wydaję się wam, że to trochę symboliczne, poświęcić swoje życie i przekazać cząstkę swemu synowi ? . Sądząc po potencjale Naruto, mógłby być on dzieckiem 4, ale jak będzie, zobaczymy .

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
W sumie całkiem możliwe, zważywszy, że nazywali go największym z największych Hokage, więc czymś musiał na to zapracować. I tu jest dobrze wstawić wątek z poświęceniem własnego dziecka oraz życia.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ponadto sam Jiraya potwierdził, iż jest on bardzo podobny do 4 z młodych lat, zarówno pod względem zachowania, jak i siły do walki i treningu. Wiadomym jest, że Naruto, na chwilę obecną ma mniejszy potencjał, jeżeli chodzi o umiejętności i o chakre (chodź tutaj nie jestem do końca pewien). Jednakże warto się temu przyjrzeć bliżej, nauczył się Kage Bunshin No Jutsu, Rasengana przywoływania (nie byle kogo, ale samego Gunebunte) w tak młodym wieku ... to się nie bierze z nikąd, domniemywam, iż odziedziczył talent po swoim ojcu. Nawet w wspomnieniach Sarutobiego, gdzie widać 4 jako dziecko, jest on baaardzo podobny do Naruto. Obstawiam więc przy swoim. Pozdrawiam.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Daimon Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.202
Posty: 1
wystarcyz obejzeć 82 odcinek, tam sam Itachie mówi że szuka potomka 4 Hokage, pozniej jest mowa, że organizacja Akatsuki szuka demonów do własnych celów, wiec jakby nie patrzeć jest to jeden z bardziej konkretnych keirunków
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
hmmm, ciężko to stwierdzić, jednak wydaje mi się, że 4 jest ojcem Naruto.
Już na samym początku intrygowało mnie: Czemu Naruto ?
Do tego pewności nie ma, lecz nie sądzę jednak by Czwarty mógł podczas używania "pieczęci ludzkiego poświęcenia" (przykro mi oryginalnej nazwy nie pamiętam), rozejrzeć się do dokoła i poszukać jakiegokolwiek dziecka. Nie, to musiała być osoba o której Yondaime ciągle myślał. Sądził zapewne, że Naruto stanie się bohaterem, niestety zawiódł się.
Uzumaki, ma bardzo wiele wspólnego z Yondaime, już w samym wyglądzie. Blond włosy, oczy itp. Przypomnijmy sobie technikę Rasengan, Tsunade powiedziała : "Tylko Ty [Jiraiya] i Czwarty możecie jej używać". Czy to przypadek lub zbieżność losu, że Naruto udało się ją opanować ?
Na koniec odwołam się do słów Jiraiyi, "Jesteś podobny do Czwartego (...)", te słowa musiały oznaczać coś więcej, niż wygląd Naruto .
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Odnawiam temat, bo mam parę domysłów, o których chętnie podyskutuje ... chodzi mi o sprawę matki Naruto. Moje domysły kreują się w 2 teorie ...

- Oglądając odcinki, natknąłem się na odcinek, w którym tuż po informacji, że Orochimaru jest w lesie Śmierci, Anko weszła do gabinetu Sandaime ... Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że spoglądała na zdjęcie Yondaime, a jej twarz przepełniał wielki smutek ... poczym Sarutobi przywołał ją do porzadku, jakby chciał by przestała o nim myśleć ... W czasie gdy Yondaime był trenowany przez Jiraye, Anko trenował Orochimaru. Oboje byli dziećmi, co może wnioskować, iż są w podobnym wieku ... Anko straciła cześć wspomnień, w wyniku spotkania z Orochimaru ... i być może z tego względu cierpi na brak głębszych uczuć do Naruto. Warto też się zastanowić, nad motywem wędrówki Anko, która sama wspominała, iż przed powrotem na egzaminem na Chuunina, była poza wioską. Być może skłoniły ją do tego traumatyczne przeźycia, jak np ... śmierć męża ? ... Może nie mogła się opiekować Naruto, lub pieczęć Orochimaru nie dała jej szans na wykazanie głębszych uczuć, dlatego dała go pod opiekę Sarutobiemu ?. Anko jest hałaśliwą, pewną siebie i gotową do walki osobą, nie wydaje się wam, iż takie zachowanie prezentuje także Naruto ?. Jeżeli miałbym stawiać, to dla mnie Anko jest matką Naruto.

- Drugi typ, który mnie niezwykle zaciekawił, to Shizune. Nie wiemy zbyt wiele o jej przeszłości. Jedynym pewnym faktem jest to, że podróżuje z Tsunade od dawna, tak więc, mogłaby mieć wiek zbliżony do wieku matki Naruto. Dodatkowym faktem jej podróży i opuszczenia wioski, może być właśnie ta trauma po śmierci, jaką już opisałem. Zauważyliście, że Shizune stara się opiekować Naruto ? Jest dla niego bardzo miło i nawet czasem można rzec opiekuje się nim, rozprawiając z Tsunade o tym, czy jest on na pewno [ ort! ] odpiwednią osobą na tą misje. Tą kandydaturę stawiam na dalszy tor, gdyż ma mniej przemawiających faktów.

I co wy na to ?

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Focus, dlaczego ja tego nie zauważyłem?

Anko-Bardzo możliwe. Z tego co wychwyciłeś i przypomniałeś nam w swoim poście, można by potwierdzić twoją teorię.. jednak czy ona nie została porzucona przez 'Wężowatego', gdy była mała? W takim przypadku raczej twoja teoria by odpadała, ponieważ wątpię by urodziło Naruto mając '10' [? nie wiem ile wtedy miała] lat. Więc raczej by pamiętała o 'Zakręconym' synu. No chyba, że coś pokręciłem. Jeżeli się mylę to twoja teoria jest naprawdę przekonująca.

Shizune-hmm... Jak dla mnie jest trochę za młoda=odpada.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Owszem, masz racje Cycku, tylko, ze Anko zostala porzucona w czasie, gdy Orochimaru trenował ją, a ja stawiam, ze potem moglaby wrocic do wioski, poczym zwiazac sie z Yondaime lecz w wyniku tego, iz znow miala traumatyczne przezycia - czytaj smierc ukochanego, moglaby wyruszyc we wspomniana podroz, poczym zjawic sie po latach, na egzaminie na chunnina ... Anko miala lat 14 kiedy zostala porzucona przez Orochimaru. I teraz najlepsze ... Anko miala 14 lat jak podaje zrodlo, w tym czasie ... a wtedy i Yondaime byl mlodszy, Naruto nie bylo jeszcze dlugo na swiecie, a jak dobrze wiemy, w serii ma 12 lat. Biorac pod uwage, iz mieliby podobny wiek, albo nawet Anko byla by mlodsza to z obliczen wychod,ze mialaby kolo 30 lat ... czyli rodzac Naruto, mialaby ich 18 ... wiek odpowiedni na macierzyństwo.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Anko odpada.
Nie pamiętam chronologii wydarzeń w naruto za dobrze.
Ale wydaje mi się iż Anko była jeszcze dzieckiem jak ją Orochimaru porzucił.
Gdy już trafiła do kohany miała pamięć. Czyli by wiedziała, że jej syn to Naruto.
Poza tym to było by na max dziwne gdyby nikt jej nie powiedział, że jej synem jest Naruto.

Kolejna sprawa to Yondaime. Gdyby naruto był synem Hokage[u] to by go ludzie tak nie ignorowali. W końcu Yondaime ocalił wioskę. Poza tym, sadze, że czwarty by mu to powiedział.

Ogólnie bardzo popularna teoria. Ale za bardzo naciągana pod kolor włosów...

Mi najbardziej się podoba teoria mówiąca, że Naruto jest reinkarnacją Yondaime. Jest to mało prawdopodobne, ale najciekawsze.

Osobiście według mnie matką Naruto mogła być Rin albo Kwiatuszek. O ile to nie jest ta sama osoba. A ojcem LA.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Anko może pamiętać o wszystkim, lecz nie jest gotowa się zmierzyć z tą prawdą, zaś co się tyczy traktowania Naruto przez ludzi. Zwróć uwagę na jedno: Kyuubi, jest mordercą wielu istnień w wiosce Konoha, zabójcą wielu ojców, czy matek, obecnych dorosłych osób z Konohy i bądź co bądź, nie ważne kim by była osoba, która ma w sobie jego, będzie ona znienawidzona przez ludzi, ze względu na to, jakie czyni popelnił Kyuubi. Ludzie widzą w nim potwora, nie zaś bohatera, jak pragnął go widzieć Yondaime, pieczętując w nim Kyuubiego. Druga rzecz, to fakt, że dzieci z Konohy, potępiały go przez fakt, iż cała prawda była przed nimi ukrywana. Dzieci widziały tylko ignorancje i odrzucenie Naruto, w swoich rodzicach, więc przejeli to po nich w wiekszości. Zauważ, że Ci co znali prawdę, może nie wszyscy, lecz większość, starali się zrozumieć Naruto. On sam przecież, podobnie jak Iruka, wykazywał się chuligaństwem, po to, by zwrócić na siebie uwagę, przez to także nie zyskał sobie szacunku ludzi ... Nie uważam więc, by Twoje słowa dotyczące tej ignorancji ze strony ludzi, mogłyby obalić teorię, iż Yondaime mógłby być ojcem Naruto. Masz prosty przykład Gaary ... on także jest synem Kazekage, jednakże wizja, iż ma w sobie potwora, sprawiła, że ludzie go otrącili, mimo jego pozycji.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Nie dawaj przykładu Gaary. Gaara mógł bezwiednie zabić dzieciaka jak się wnerwił.

No ale tak na serio. Zauważ, że Naruto nie wie kim są jego rodzice. Na pewno probował się dowiadywać. Moim zdaniem gdyby czwarty wiedział kim są rodzice Naruto to by mu powiedział. Nawet gdyby zginęli w walce z lisem.
Jeśli Sarutobi to ukrywał przed Naruto to mogło jedynie oznaczać, że rodzice/rodzic Naruto jest S-rank ninja. To by z kolei oznaczało, że trzeci albo anko by odpadł.
Moim zdaniem matką Naruto mogła być Rin, bo od śmierci Obita nie wiadomo co się z nią działo.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
BioBrolly napisał(a):
Jeśli Sarutobi to ukrywał przed Naruto to mogło jedynie oznaczać, że rodzice/rodzic Naruto jest S-rank ninja.
A nie wziełeś pod uwagę, iż chciał oszczędzić Naruto bólu, że poniekąd przez niego zginął jego włąsny ojciec, a matka z powodu tej straty, nie potrafiła się nim zaopiekować ? To jest także aspekt, który znamy z życia. Może Sarutobi chciał oszczędzić Naruto jeszcze większego poczucia żalu i nienawiści do siebie ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
No nie wiem. ehh trudno będzie mi argumentować przeciwko w Yondaime...
Nie no bez kitu Anko mi wolę nie pasuje. Ktoś by ją oświecił iż ma syna, który bez niej będzie samotny. Sarutobi by jej nawet kazał, bądz powiedział uświadomił. Pomyśl jakim był by Sarutobi Hokage gdyby zignorował coś takiego.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Nie wiem ... może Anko z powodu pieczęci, nie mogłaby wrecz nawet bałaby się, że jej mordercze zapędy, czy też życie w ciągłym strachu mogłyby doprowadzić do tego, że życie Naruto byłoby piekłem, lub byłoby zagrożone ... nie wiem sam ... eh ciężki temat. Cóż, ja pozostanę przy swoim, a Rin to faktycznie ciekawa propozycja. Pozdrawiam i dzięki za polemikę .

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
BioBrolly napisał(a):
Kolejna sprawa to Yondaime. Gdyby naruto był synem Hokage[u] to by go ludzie tak nie ignorowali. W końcu Yondaime ocalił wioskę. Poza tym, sadze, że czwarty by mu to powiedział.
Hmmm, a gdyby tylko Yondaime wiedział o istnieniu Naruto ?
Właśnie tak jest wg. mnie. Możliwe, że Sarutobi wiedział o tym, jednak nie chciał aby Naruto wywyższał się ponad innych wiedząc kim jest jego ojciec.

A teraz sprawa, matki Naruto. Po krótkiej rozmowie z Focusem, sądzę, że Anko nie jest miłością czwartego (choć nie wykluczam i tej możliwości.)
Wracając teraz do tego co powiedziałem wcześniej, czyli, że o istnieniu Naruto wiedział tylko Yondaime, wnioskuje, że jego partnerka umarła przy porodzie.



Osobiście według mnie matką Naruto mogła być Rin
Osobiście rozbawiła mnie bardzo ta wzmianka. Przyjrzyjmy się różnicy wieku Rin a Yondaime, tak więc autor sugeruje pedofilie ?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
cytat:
Osobiście według mnie matką Naruto mogła być Rin


Osobiście rozbawiła mnie bardzo ta wzmianka. Przyjrzyjmy się różnicy wieku Rin a Yondaime, tak więc autor sugeruje pedofilie ?
Kakashi ma 27 lat, podczas walki z Kyuubim miał 15(Rin również), więc związek Rin jest raczej niemożliwy z Yondaime.

- Oglądając odcinki, natknąłem się na odcinek, w którym tuż po informacji, że Orochimaru jest w lesie Śmierci, Anko weszła do gabinetu Sandaime ... Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że spoglądała na zdjęcie Yondaime, a jej twarz przepełniał wielki smutek ... poczym Sarutobi przywołał ją do porzadku, jakby chciał by przestała o nim myśleć ...
Postaram się obalić teorię jakoby matką Naruto miała być Anko.
Ona spojrzała na to zdjęcie ze smutkiem myśląc: "Yondaime ocalił nas przed Kyuubim, a kto ocali nas przed Orochimaru". Zwątpiła w możliwości sędziwego Sandaime jednocześnie ze smutkiem wspominając bolesne porzucenie jej przez Orochimaru.

Zgadzam się(choć nie jestem do końca pewien, bo nie ma dowodów-95%) natomiast co do ojcostwa Yondaime. Wygląd to raz, a ponadto chciał by Naruto był uważany za bohatera a nie potwora. Każdy ojciec chciałby mieć takiego syna.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
col-t
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.133
Posty: 1
z tego co widzę to nie jesteście chyba na bierząco bo matka naruto nie zyje a stary to akatsuki (4 hokage)
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
z tego co widzę to nie jesteście chyba na bieżąco bo matka Naruto nie żyje a stary to Akatsuki (4 hokage)
Weź się nie kompromituj ... po pierwsze większość z nas jest tutaj na 357 chapterze, innymi słowy ostatnim. Dotychczas nie padło żadne słowo na temat matki Naruto, a tym bardziej o ojcu. W kwestii lidera Akatsuki, wiadomo jest tylko tyle, jaki ma kolor włosów (bynajmniej nie złoty, jak Yondaime) i, że ma piercing ... Więc powiedz mi, o wielki znawco Naruto, skąd wziąłeś takowe informacje, z nocnych marzeń ? ;].

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Kaka
Wojownik
Wojownik
Kaka
Wiek: 31
Dni na forum: 6.130
Ostrzeżenia: 2
Posty: 32
Skąd: Chociule
dla mnie dragoon ball byl lepszy pod jednym wzgledem songo mial rodzine vegeta itp a w naruto nie jest wytlumaczone mozna sie tylko domyslac


b mozliwe jest to ze 4 jest ojcem ale nie wiadomo [ ort! ] trzeba sie domyslac moim zdniem jest to ktos inny. ale wogle nic nie mowia o jego rodzicach to jedyny minus naruto a tak to najlepsza bajka znaczy anima, pod sloncem
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Domysły] Pochodzenie Naruto
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook