Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Wygląd forumowiczów ocena: 7,78 (głosy: 9)110

Strony:   1, 2, 3, ... 192, 193, 194  
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.025
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Ehe, mi to powiedz...

Renault napisał(a):
Kamzo, gdybys sam mial takie to uwierz mi... Nie uwielbialbys ich tak bardzo. Strasznie z nimi duzko klopotu. Z reszta mowia na mnie rozczochraniec XD
Na mnie wołają 'futrzak' (serio!). Zawsze lubiłem mieć przynajmniej dość długie włosy, teraz mam mniej więcej takie, jak Kamzo. Układają się dość dobrze, jednak ja po prostu źle się czuję, gdy nie mam na głowie 'artystycznego nieładu', więc rzadko je porządkuję.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Jak ja wygladam? Hmmmm....Wydawało mi się, że jak Golum ale przesadzam: D Jestem podobna do tej dziewuchy z mojego obrazka tylko, ze ja mam czerwone włosy a nie platynowe. No ja nie potrafię za dobrze opisać. Jestem mieszkanką bardzo dziwną i bardzo wybuchową

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Videl1994 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Videl1994
Wiek: 29
Dni na forum: 6.820
Posty: 12
Skąd: Konin
Ja jestem atrakcjna jak miss swiata i inteligetna jak studetka ekonomi a jesli ktos ma ochote poklikac to jestem prawie zawsze wolna i moge poklikac .
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 34
Dni na forum: 7.009
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
oto moje zdjęcie, wyglądu się nie wstydze i jeżeli macie zamiar się smiac, prosze bardzo, mnie i tak to nie poruszy ^^

PS. Dałem fotke bo nie chce mi się opisywać.
PS2. Mam troche rozczochrane włosy.
PS3. Sry za słabą jakość.

enjoy

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.802
Posty: 91
Skąd: Lublin
A u mnie jest tak :

Wzrost: Wysoki (jakieś 182 cm wzrostu, a może i więcej, nie wiem dawno się nie mierzyłem )
Waga: jakieś 70 kg
Włosy: krótkie, brązowe, (czasem jak je sobie podniosę do góry rękami, tzn wsadzę ręce we włosy i wezmę je do góry to wychodzi mi fryzurka ala Trunks ) a przynajmniej ja tak uważam. Kiedy byłem mały miałem blond włosy Mój kolega twierdzi, że jestem ciemnym blondynem, ja wolę twierdzić że jestem brunetem...
Oczy: z tym jest związana śmieszna historia Kiedy byłem mały miałem blond włosy i niebieskie oczy. Teraz sam nie wiem jaki mam kolor. Jeden mój kolega twierdzi, że mam zielone, inny że mam jedno zielone a drugie niebieskie, jakieś trzy lata temu utrzymywałem że mam szare... Powiedzmy że kolor moich oczu to wyblakły niebieski
Cechy szczególne: zarost. Mam 15 lat i już mam wąsy i bokobrody, które schodzą coraz bardziej w dół tworząc zarost nazywany popularnie brodą Nie jestem jakimś kudłaczem, ale nie mogę nie powiedzieć że nie mam zarostu. Golę się dwa razy w miesiącu, a zacząłem w sierpniu tego roku (po uprzednim noszewniu zarostu przez cały 2004 roku)

Dziękuję za uwagę

Bomba di luce!!
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.738
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Heh XD

Bardzo prosze, nie umierajcie jeszcze XD Przez zobaczeniem fotek sprzeczytaj ulotke, bądź skonsultuj sie z lekarzem lub specjalistą. Osobom chorym na serce, nadciśnienie, cukrzyce oraz nerwowym zaleca się opuszczenie tego posta XD


Parvi ukazuje źle dobrany kostium kapielowy i mase piegów na tle gustownej włoskiej plazy

Z kolei tutaj szczerzy sie wychylając z nagła zza ramienia kumpeli. W tle włoska ulica

Ta sama koleżanka molestowana znów przez Parv tym razem na włoskiej ławeczce

Tu z kolei Parvik demonicznie pozuje na tajemniczego wampira na schodach na (za duzo tych "na" XD) Area Verona

A tutaj na tychże schodach Parvi w otoczeniu jej świty - równie nienormalnych kumpel

Na koniec Parv rozciągnięta we frywolnej pozie znów na plaży


Jestem niefotogeniczna, nienawidzę, jak mi robią zdjęcia i w naturze wyglądam lepiej (mam nadzieję XD) o czym Scyllerek nasz drogi może poświadczyc XD

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.763
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Post został edytowany - w środku tematu i tak nikt nie czyta więc nowsze zdjęcia
będą w nowym poście...

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Shihouin: 28.11.2007, 21:19
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.738
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.708
Posty: 105

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.858
Posty: 259
Skąd: Główczyce

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.680
Posty: 109
Skąd: Słupsk

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Jinzouningen 18: 12.12.2005, 18:39
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.738
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.861
Posty: 407

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.586
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
J jestem jaki jestem i tak ma pozostac No chociaz w sumie moglbym wygladac bardziej jak USSJ

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.637
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
nie uwazm, ze ktokolwiek powinien cos w sobie zmieniac, kazdego powinno sie akceptowac takim jakim jest...no chyba,ze ktos mial jakis ciezki wypadek i go troche zmaskarowalo

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.610
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Wiec opisze siebie , 175cm czarne bardzo i to bardzo krociutkie wlosy(prawie ogolona glowa) piwne oczy (za duzo piw pilem) srednio przybity ^^ ok 75kg nie widac po mnie ^^ .a ubieram sie jak sie ubieram Moja sprawa ;d;d ^^ No niedlugo wydam swoj pierwszy nielegal ^^ PoZdRo

pulkarecordzz.phorum.pl
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.670
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
ok. 183 cm. łosy ani długie , ani krutkie. Bardziej krótkie. Baki ala Jules z pulp fiction ( dla tych co nie oglądali Wolverine ). Tważ wąska od szlugów , oczy czerwone od kaca i brązowe po ojcu. Czarna prosta skóra ( kórtka ) i czarne lub ciemnoniebieske dzinsy. W ryju obowiązkowo szluga marki mocne. Szczupły. Aha i cyniczny uśmiech na twarzy

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.731
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Pora na telesfora lub jak kto woli - mój opis:

Wzrost ok. 181cm, włosy krótkie, ciemne. Sylwetka prawidłowa, bez skrzywień kręgosłupa czy platfusa itp. Posiadam pełne uzębienie, a na twarzy zawsze widnieje uśmiech (czasem dobry, czasem złośliwy). Oczy duże, piwne. Twarz przeciętna, lekko bandycka. Waga blisko 75kg. Chłopak w sam raz, nie szczupły, nie chudy A ubieram się według swojego stajla. Nie mam określonej pary ubrań z którą się "utożsamiam". Powiem tyle ,że wolę luźniejsze wdzianka. To po krótce tyle.

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.617
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Bym chciala stracić kilka kilogramow A tako to jest ok - Skromność, nigdy nie była moją mocną stroną
A mój wqygląd to:
Brunetka, 168cm wzrostu, Długie brązowe włosy i czarne oczka Mówią, że ciemna karnacja, ale mi to sie zawsze wydaje ze ja blada jestem... Co ja bede oszukiwać.... Mam kilka zbędnych kilogramów, ale idzie wiosna co oznacza: koniec śniegu, rowerek i te sprawy

www.larmusia.fotka.pl - jakby ktoś chciał się upewnić

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Alexandra007 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Alexandra007
Wiek: 35
Dni na forum: 6.572
Posty: 47
Ooo ile tu osob ma krecone wlosy . Mi trudno jest zakrecic bo sie zaraz prostuja. Mam 171cm wzrostu, 55kg, ciemnoniebieskie oczy, wolsy naturalnie ciemniejszy braz dosc dlugie, lecz teraz mam bardzo ciemny blond. Najbardziej lubie sportowy styl i ubieram sie w tym kierunku. Nie nakladam "tapety" na twarz, bo chce w przyszlosci zeby moja skora wygladala normalnie a nie miala dziury. Nie chce nic w sobie zmieniac. Chce siebie akceptowac taka jaka jestem. Denerwuja mnie programy typu "labedziem byc" czy "badz piekna" czy jakos tak .. To tak jakby ludzie tylko kogos cenili za jego wyglad a nie za to co ma w srodku. W ten spodob media wmawiaja ze wyglad jest najwazniejszy... Szkoda.
pozdrawiam i życzę miłego dnia
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, ... 192, 193, 194  

Forum DB Nao » » » Wygląd forumowiczów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook