Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Wygląd forumowiczów ocena: 7,78 (głosy: 9)110

Strony:   1, 2, 3, 4 ... 192, 193, 194  
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.559
Posty: 188
co ja bym chciała w sobie zmienić hmm, kształt głowy, bo mam okrągłą (rodzinna klątwa) i ząbki (chce by były bielsze, dużo razy dziennie myje zęby, ale i tak mam przebarwione [a na werforlm smile mnie nie stać])
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.616
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Denerwuja mnie programy typu "labedziem byc" czy "badz piekna" czy jakos tak Smile.. To tak jakby ludzie tylko kogos cenili za jego wyglad a nie za to co ma w srodku. W ten spodob media wmawiaja ze wyglad jest najwazniejszy... Szkoda.
szczera prawda
a co do mojego wygladu to mam 1m 60 iles cm (dawno sie nie mierzylem, ale pewnie gdzies kolo 67 cm), krótkie wlosy w kolorze bardzo ciemnego zlota (to tak, zeby dodac dramatyzmu a tak na serio to ciemny blond ), wazyc to nie wiem [ ort! ] ile (ostatnio sie chyba wazylem z pol roku temu ale moze ok. 50 iles kg) i raczej nic w sobie zmieniac nie chce A! i oczy mam kolorku ciemnego niebieskiego
i to tyle o mnie
Pozdro
---------------------------
Edit : ostatnio się mierzylem i mam 1m 71cm

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Malik-al-Mulk Cwel: 04.05.2006, 9:32
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.049
Posty: 482
Skąd: Kraków
Denerwuja mnie programy typu "labedziem byc" czy "badz piekna" czy jakos tak .. To tak jakby ludzie tylko kogos cenili za jego wyglad a nie za to co ma w srodku. W ten spodob media wmawiaja ze wyglad jest najwazniejszy...
taka jest pawda ze jesli chcesz byc w TV to musisz miec dobry wyglad, a takie programy wlasnie to promuja. Zwlaszcza jesli jestes dziewczyna. Chyba ze masz niesamowity dar retoryczny inaczej merytoryczy to mozesz sie przebic.
Ja ostatnio schudlem i waze teraz nie 85 tylko 81, haha, hahahaha. Ekhm przepraszam.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.719
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
A to ja też napisze... co mi tam

Mam 179cm wzrostu i waże 50 kg ( nie jestem anolektyczką mam tak po matce i jej rodzinie ) Cera biała ( dosłownie ) włosy czarne obcięte na krdko ( no na chłopaka jak to się potocznie mowi ), a oczy zielone... i jakie mam spojrzenie [ ort! ] to opinie są rożne... zależy na kogo patrzę a i mam blizne na czole ( jeden hary Potter i będzie Big-Bang atack ) Hmm... Ktos tu pisał że ma wszystkie zęby ja tego powiedziec nie mogę bo pare straciłam w bujkach... o ile sie niemyle 3 ale nie chce mi sie liczyc... hmm bywam cyniczna i bardzo złośliwa... i to nawet z wyglądu ( mimiki twarzy rzecz jasa )
Noszę się rożnie... raz sie ubiore w luźne dżinsy i bluze ze wyglądam jak facet, a raz walne sie w obcisłe łachy i wyglądam jak rasowy wampir... ale najczęściej noszę sie na czarno...
to chyba wszystko... hmm jak cos wymysle jeszcze to dopisze

Angrenereg Kali The Neftys
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.586
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja mam ok.177cm wzrostu, ile waze to nie wiem bo nie wazylem sie od ok. 3 miechow. Mam jasne krotko ostrzyzone wlosy i piwne oczy (mowili mi zebym tyle piw nie pil ). Ubieram sie raczej na czarno, ale inaczej tez moge Nie lubie ubran formalnych wole raczej luzne rzeczy

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.015
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
no ja mam 165 cm. i waze 50 kg;p ciemny blond wlosy, oczy piwne. no i to tyle chyba ;D oczywiscie ubieram sie bardzo luzno. a najbardziej lubie dlugie koszulki jak jest cieplo to obowiazkowo spodenki - nie ma innej opcji!

http://img323.imageshack.us/my.php?image=elolansbryka5gl.jpg - ja z moja lanserska bryka ;D
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.559
Posty: 188
A ja mam 162 cm (i jeszcze przewyższam mame), nie wiem [ ort! ] ile waże, a kolor moich oczu nie można dokładnie określić (to zależy od oświetlenia, ale raczej mam turkusowe), a kolor włosów ciemny blond, wszystkie koleżanki mówią mi że mam bardzo ładną twarz (ale ja im nie wierze

shiro: wrzuć zdjęcie rozwiążemy twój problem(mówie o ogóle płci męskiej i żęskiej ;p)
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.802
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
A o to i ja:
prawie 170 wzrostu, 58 kg. wagi, jestem szeroka i trochę za okrągła. Mam czarne włosy, które bez przerwy się kręcą, zielone oczy (wersja babci), piwne oczy (moja wersja), sraczkowate oczy (wersja mamy ). Cera daleka od ideału. Pełne usta, nieco zadarty nos, numer buta 38, nieco odstające uczy (Piccolo, wiem co czujesz). Jestem wyjątkowo niedziewczęca. Nie znoszę spódnic, sukienek, butów na obcasie, malowania pazurów, obcisłych ciuchów, kwiatków, falbanek i takich innych. Włosy zazwyczaj ściągnięte w kucyk, grzywki nie posiadam. Niezaobcisłe jeansy, bluzka lub bluza i sportowe, sznurowane buty. Lubię kolor czerwony.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.038
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Hmm, zniknął temat z fotami forumowiczów (albo to ja go nie zauważyłem...). Niech się tylko dowiem, który spryciarz go usunął...
No dobra, mniejsza o to Chciałem zarzucić swymi aktualnymi zdjęciami (robione dziś). Dlaczego? A tak sobie, poprzednia fota jaką dałem już dawno zaginęła. Dwie uwagi: tak, wyglądam jakbym miał trochę mniej lat (co mnie wcale nie martwi, wręcz przeciwnie), a także proszę sobie nie żartować. To tylko taki mój apel.

Photo one: ja na świerzej trawce.
http://img197.imageshack.us/img197/6883/dsc015087an.jpg

Photo two: także ja (no co ty nie powiesz...), tym razem w ulubionym miejscu spotkań ze znajomymi (jak na starym zdjęciu).
http://img89.imageshack.us/img89/1139/dsc015061yt.jpg

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Pintcher Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Pintcher
Wiek: 43
Dni na forum: 6.603
Posty: 10
Skąd: Międzygórze
Jakies 167/168 cm, 63 kg, raczej szcupły, włosy ciemnoblond - krótko obciachane, proste. okulary (-1,5 dpi). oczy brązowe (teraz nazywaja to piwne).
taa - to chiba wszystko
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.514
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Wyglądam , jak człowiek. Biały, wzrost normalny, tzn. ok 180 cm., czarne włosy. Co by tu jeszcze... nie wiem
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.847
Posty: 549
Rasa: Człowiek
Wiek:17
Wzrost: 181 cm
Waga: 73 kg
Budowa: Normalna
- Szczupły
- umięśnienie przeciętne
- proporcjonalny
Oczy: Piwno - zielone
Włosy: Za krótkie na Długie, za długie na Krótkie - Dość krótkie
Styl:
Góra:Koszule, Bluzy z kapturem, Swetry, T-shirty
Dół: Jeasny długie i krótkie, Sztruksy.
obuwie: preferowany Reebok, w praktyce każde. Lekkie, wygodne.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Lucas Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Lucas Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.513
Posty: 40
Skąd: From Los Angeles
Rasa: biała
Narodowość: pół Polak pół Amerykanin
Wzrost: 180 cm
Waga: 65 kg
Budowa: umięśniona sylwetka (choć troszka nieopalona)
Zęby białe jak śnieg (po wybielaniu)
Kolor oczu: jak listek marichuany
Włosy: długie kruczoczarne splecione w warkoczyki
Styl: zawsze szerokie dresowe spodnie (prawie zawsze z G-Unit) czarny golf i Snicersy na nogach czasami też trampki.
Aha jeszcze mam fajne kolczyki na uszach (wyglądają jak diamentowe).

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Lucas Fable: 23.05.2006, 23:09
Keks_ik
Ziemianin
Ziemianin
Keks_ik
Wiek: 35
Dni na forum: 6.498
Posty: 12
Skąd: Z komórki na węgiel
- Witam !-
Może zacznujmy od tego że najciężej jest opowiadać o sobie i łatwiej jest wymienić własne wady niż zalety, akceptuje się takim jakim jestem- po prostu [ ort! ] przyzwyczajilem sie do swojego wygladu...a teraz pare słów w kwestii opisu:
Wzrost ponad 185 cm
Waga okolo 78 kg
Włosy - obecnie brak (byly ciemny bląd a teraz czarne )
Oczy - (zalezy od samopoczucia- taki dziwna opcja we mnie ) szare - zle, zielone - dobrze
-Pozdrawiam-
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.708
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
No cóż . . .

170cm, 60kg, oczy sam nie wiem, jedni mówią że piwne, inni że niebieskie . Włosy zwykle krótkie i czarne jak smoła Z grubsza umieśniony. Cóz jeszcze . . . zajebiste PEKAESY

Pozdro
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.800
Posty: 1.202
Skąd: Kraków

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Keks_ik
Ziemianin
Ziemianin
Keks_ik
Wiek: 35
Dni na forum: 6.498
Posty: 12
Skąd: Z komórki na węgiel
- Witam! -
No to może i ja dam swoje zdjęcie , uprzedzam że :
było robione to zdjęcie pare dni przed chorobą dlatego jestem spuchnięty na twarzy..
fotka ma ponad 9 miesięcy
Link:
http://img136.imageshack.us/img136/2764/photo13il.jpg
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.805
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.015
Posty: 518
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.708
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4 ... 192, 193, 194  

Forum DB Nao » » » Wygląd forumowiczów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook