Forum Dragon Ball Nao

» Żywotność smoczych kul.

pippin4 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.234
Posty: 24
W DBZ jest powiedziane, że jeśli Dende zginie, zginą też smocze kule. Więc, jakim cudem w GT, okazuje się, że 'żywotność' kul jest uzalożniona od życia Piccolo?
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Dende jedynie naprawił Smocze Kule, których działanie wciąż zależało od życia Piccolo, jeśli się nie mylę.

Może być to też zwykły błąd DB GT, jakich było sporo. Muszę to dokładniej przeanalizować

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
To zapewne bląd jak i całe DBGT. Chyba że chodzi o te kule z czarnymi gwiazdkami, one zostały stworzone przez Kamiego a nie Dendiego, więc to od życia Piccolo mogła zależeć ich żywotność

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Zniknięcie Smoczych Kul wraz ze śmiercią Piccolo to ewidentny błąd autorów serii DB GT.
W DBZ istnienie Smoczych Kul uzależnione było od życia Dendiego, co potywierdza Saga Buu.

Tu nie ma nad czym dyskutować.



pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Żywotność smoczych kul.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook