Forum Dragon Ball Nao

» SurvIIIvor / Ewolucje

Strony:   1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.249
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Primo, to nie jest miejsce na dyskusje. Jeśli koniecznie chciałeś zacząć ze mną wymianę poglądów, lepszym rozwiązaniem byłoby napisanie postu w Schizach.

Secundo, piszę tutaj, albowiem nie zamierzam kontynuować żałosnej polemiki, której zalążki widać tutaj. Ten post z założenia ma wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

Tertio, może i jestem chaotyczny zły, jednak z reguły staram się przestrzegać przepisów, zwłaszcza ustanowionych przez siebie, by nie mieć nieprzyjemności.

Quarto, wbrew pozorom mam dość niewiele wolnego czasu, lecz starannie nim gospodarując udaje mi się wypełniać wszystko moje obowiązki i zobowiązania.

Quinto, nie masz zbyt wiele czasu oraz nie potrafisz go rozplanować, toteż nie posiadasz zdolności organizacyjnych. Dlaczego w takim razie prowadziłeś Surva?

Sexto, popełniłeś błąd ortograficzny, nie składniowy. A Twój rzekomy brak czasu bynajmniej Cię nie usprawiedliwia. Nikt Cię nie zmuszał do prowadzenia tej gry.

Septimo, dziękuję za uszanowanie mojej prośby. Brak umiejętności wyrażenia ekspresji bez użycia krzyku w mojej opinii bardzo źle świadczy o człowieku.

Octavo, owszem, posługuję się sarkazmem, jednak nie bierz tego do siebie. Ten sposób wypowiadania się pełni w tym wypadku funkcje czysto dydaktyczne.

Ite, missa est.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Gratulację dla zwycięzcy. Należało Ci się.

Jak każdy zauważył obecny surv nie cieszył się olbrzymią popularnością (w porównaniu do poprzedników). Apeluję więc, aby następną rundę, bodajże IV , rozpocząć pod koniec tego roku, bądź początkiem następnego. Jak to Maciek, powiedział "Nie ma co odgrzewać tego samego kotleta", a na pewno nie co 2/3 miesiące.

Pozdrawiam Serdecznie
S.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Nastały ciężkie czasy, teraz zaś, gdy dzieło mej pracy zostało zwieńczone ostatnim survem, odchodzę . . . nie jak niegdyś dla ukrycia wstydu, trzy-cztery dni, nie na zawsze . . . nie znam dnia, ani godziny . . . ale wiem że kiedyś wrócę, bywajcie przyjaciele, krytycy, wrogowie, było mi niezmiernie miło prowadzić z Wami wszelkiego rodzaju konwersacje . . . Klan oddaje w ręce Hiddenowi, gdyż uważam że to jedna z bardziej godnych zaufania osób . . .

AHOJ! ZACIĄGAĆ ŻAGLE! ODPŁYWAMY NA KONIEC ŚWIATA!
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Megane napisał(a):
Buziak dla zwyciezcy
Buziak dla kobiety bez której nie był bym zwycięzcą


Chciałbym Wam wszystkim serdecznie podziękować za ciepłe słowa i za głosowanie na mnie. Zdziwiony jestem, zwłaszcza, ze ma osoba jest dosyć kontrowersyjna; niejednokrotnie to z mojej inicjatywy były wojny na forum ... no ale cóż, ja nigdy nie kryje swojego zdania. Dziękuje Wam raz jeszcze i skoro mnie takim wybraliście, widać, że nie muszę się zmieniać . A teraz ... nastała 4 Rzeczforumowa ! Nie będzie spamu, offtopu, nie będzie wulgaryzmów, ani wojen nic nie będzie, to mówiłem ja, Focus !

Bywaj Navaro, dzięki za to, że wprowadziłeś trochę radości w te forum.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Focus, grtuluję.
Myślę, że to zwycięstwo, biorąc pod uwage twoja rolę i pozycje na Forum, a taże okazywną postawę(czasem, jak ją sam okresliłes, kontrowersyjną) zwyczajnie Ci sie należało i chyba nie jest ono niespodzianką. Tym bardziej gratuluję.
Surv to jednak ciekawa gra... Chyba najlepiej dowodzi, że nawqet w Internecie warto być sobą.
Ale o tym kiedy indziej i w innym temacie:)

Raz jeszcze gratuluje.

Słowa uznania kieruję tez do eMate, który mimo porazki na poczatku rozgrywki, dzięki głosom graczy wrócił do gry i doszedł do finału.
To z całą pewnościa największa niespodzianka tej wersji gry.

Gratuluje też zdobywcy drugirgo miejsca, Avensusowi:)

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Focus, gratuluję.

Widać, że Survy wygrywają wyraziści userzy. Ty na pewno się do nich zaliczasz, i mimo dużych różnic między nami, szanuję Cię właśnie za tę wyrazistość.

Avensus i eMate - również gratulacje.

Hidden: Właściwie nikt nie zamknął tematu... Więc ja to zrobię.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Forum DB Nao » » » SurvIIIvor / Ewolucje
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook