Forum Dragon Ball Nao

» Formuła 1 - 2007

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Yo yo

Jak myslicie, kto tym razem zdobędzie MŚ?
I jak zachowa sie jedyny Polak tamze - Kubica?

Pierwszy wyscig nieciekawie sie dla niego skonczyl, ale moze nastepne beda lepsze

No i Schumacher juz nie jezdzi, troche szkoda, ale ile mozna :p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Uriel Tuwor Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Uriel Tuwor
Dni na forum: 6.234
Posty: 20
Skąd: się biorą dzieci??
Moim zdaniem Kubica może daleko zajść. Tylko żeby mu samochód znowu nie nawalił.

Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.838
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Wiele się zmieniło od ostatniego sezonu: Shumi zakończył karierę, Alonso zmienił stajnie, a Kubica z testera awansował na czołowego kierowce BMW Sauber. Patrząc na to, oraz obserwując pierwszy wyścig, mam wrażenie, że może być ciekawie pod względem tego, kto zostanie mistrzem. Zauważyłem, iż Alonso, nie zbyt dobrze radzi sobie w nowym bolidzie, co może być szansą dla Kimmiego Raikonena, który w tym (i nie tylko w tym) sezonie jeździ świetnie. Robert Kubica, to moim zdaniem jeden z tych, którzy będą rozdawać karty w niedalekiej przyszłości Formuły 1. Trzeba przyznać, iż ma on niemałe umiejętności, które niestety często były ograniczane z powodu usterek bolidu. Pierwszy wyścig świadczy, że Robert nie chce być już tylko nowicjuszem, którego podium w zeszłym sezonie, było szczytem ówczesnej formy. Robert ma bardzo duży potencjał, a jechanie przez 36 okrążeń na 4 pozycji, zaraz za najlepszymi (startował z 5 miejsca startowego) utwierdziło mnie w przekonaniu, że jeżeli Kubica dostanie szanse jazdy bolidem pierwszych lotów, jak np bolid Renault, to ma szanse nawet powalczyć o czołowe miejsca w klasyfikacji. Wierze w niego i trzymam kciuki, uda się ... no chyba, że będzie kolejna awaria .

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Uriel Tuwor napisał(a):
Tylko żeby mu samochód znowu nie nawalił.
A jednak nawalil :p

Tutaj wyniki
http://www.f1.wp.pl/kat,33398,wid,8215759,wiadomosc.html

Alonso wygral, druga jakas lamka,

W sumie troche glupio, ze tak poprzelazili do innych teamow.
Przeciez Alonso w McLarenie, a Raikkonen w Ferrari, zupelnie nie pasuja

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 09.04.2007, 0:20
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.047
Posty: 518
Dzisiaj to wyjatkowo Kubica dal dupy i pojechal po zwirku.

Ale co tam i tak kibicuje Alonso!
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.041
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Co racja to racja, Kubica był 18 o ile mnie pamięć nie myli, gdzie chyba 2 tyg. temu był 4. To jest różnica, jeżeli Kubica ma wygrać MŚ w Formule to potrzebuje stałej formy, a nie na niektóre wyścigi.

Również stawiam na Alonso.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.047
Posty: 518
Jak na razie [ ort! ] to Kubica zadnego wyscigu nie dotrwal do konca... 3 tyg. temu owszem byl na 4 miejscu, ale startowym, potem mu bolid siadl.
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.152
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Kubica na razie średnio się sprawuje,nie jest to jego życiowa forma! Trzeba poczekać,aż nabierze doświadczenia,a wtedy może...
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.176
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Jak dla mnie to nie musi on zajmować miejsca na podium , przecież dużym sukcesem jest że w ogle mamy jakiegoś polaka w tym sporcie , a to już jest spory sukces...

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.703
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Mi się wydaje że poza Ferrari i McLarenem nikt nie ma szans na mistrzostwo. Jak na bolid jakim dysponuje idzie mu na razie całkiem nieźle. A ja osobiście stawiam na tego angola ( nie pamiętam jak mu tam , bo tym sportem jakoś się nie interesuję.)

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.152
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
franqey napisał(a):
Mi się wydaje że poza Ferrari i McLarenem nikt nie ma szans na mistrzostwo. Jak na bolid jakim dysponuje idzie mu na razie całkiem nieźle. A ja osobiście stawiam na tego angola ( nie pamiętam jak mu tam , bo tym sportem jakoś się nie interesuję.)
Ten Angol ma na imię Louis Hamilton. Podobno jakiś kryzys się pogłębia się w którymś zespole, chyba w MClarenie.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
A ja cieszę się, że Hamilton jednak nie wygrał

Nie to, żebym był jakimś tam rasistą, ale nagle czarnoskóremu dają jeden z lepszych bolidów i ma tak od razu wygrać? Trochę przesada, niech poczeka na swoją kolej.
Wygrał Räikkönen, no cóż, za nim nie przepadam, taka lamka, stawiałem bardziej na Alonso, ale trudno. Może następnym razem mu się uda.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.703
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
tak tylko przypominam Kubica 1 w generale, widziałem tylko ostatnie 30 kółek, ale i tak było warto.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.822
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Po pierwsze Kubica jeździ gównem w porównaniu z Ferrari i z McLarenem i mimo to jest liderem i regularnie staje na podium. Po drugie ma niesamowity talent i nie popełnia błędów (przyklad w Monako i w Canadzie gdzie większość i przede wszystkim cała czałowka popełniała błędy). Po trzecie po wycofaniu kontroli trakcji jest zdecydowanie najlepszy. Taki Kovalainen, ma taki samochód a z Robertem nie ma szans. Wszystkie te argumenty podane przeze mnie potwierdzają, że jakby dać Kubicy Ferrari lub McLarena nie ma sobie równych
Tyle w tym temacie ;p

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.260
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Hako napisał(a):
Po pierwsze Kubica jeździ gównem w porównaniu z Ferrari i z McLarenem i mimo to jest liderem i regularnie staje na podium.
Bolidy BMW są znacznie lepsze niż w poprzednim sezonie. Pod tym względem stajnia BMW wykonała kawał dobrej roboty. Jedynie na długich prostych mogą mieć trudniej. McLaren i w szczególności Ferrari są tam szybsze, ale w tym sporcie liczą się także umiejętności, a tych Kubicy nie brakuje. Zauważyliśćie, że odkąd z bolidów usunięto system kontroli trakcji Kubica nadal popełnia mało błędów, a przynajmniej żadnego na tyle poważnego, by nie mógł przez niego ukończyć wyścigu.
A Kovalainen jest po prostu słabym kierowcą, nie potrafi wykorzystać dobrego bolidu.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.147
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Bolid BMW Sauber może i jest lepszy niż w poprzednim sezonie, ale popatrzcie jakie Kubica robi postępy po wyłączeniu tzw. kontroli trakcji, która pomagała kierowcą utrzymać się na drodzę. Czytałem w Fakcie bodaj wczoraj artykuł o Kubicy pisze w nim, że Niemcy chcą aby Kubica osiągał sukcesy nie jako Polak, lecz... Niemiec. Kubica dementuje wszystkie pogłoski jakoby miał występować jako Szwab. No i dobrze, możemy być dumni jako naród, że mamy tak wspaniałego kierowcę. Krążą pogłoski, że Kubica po tym sezonie opuści BMW dla McLarena.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.260
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Czytasz Fakt?
A pogłosek było sporo, ale należy pamiętać, że BMW może jeszcze o rok przedłużyć kontrakt z Kubicą i pewnie z tego skorzysta. Dziś czytałem, że do BMW Sauber miałby dołączyć Alonso. Ale to oznacza, że Niemcy musieliby zrezygnować z Niemca. To raczej nierealne. Nie mniej jednak Kubica zapełniłby lukę jaką tworzy słaby Kovalainen. Z drugiej strony w brytyjskim McLarenie Kubica będzie drugim kierowcą za Hamiltonem, więc lepiej dla niego, by pozostał w BMW. Stajnia rozzwija bolidy, a w następnym sezonie mogą już dorównać McLarenowi i Ferrari.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Dark Sky napisał(a):
Czytałem w Fakcie bodaj wczoraj artykuł o Kubicy pisze w nim, że Niemcy chcą aby Kubica osiągał sukcesy nie jako Polak, lecz... Niemiec.
Takie rzeczy to tylko w Fakcie

Dark Sky napisał(a):
Krążą pogłoski, że Kubica po tym sezonie opuści BMW dla McLarena.
Jeśli dalej będzie dobrze jeździł, to pewnie tak. Pójdzie tam, gdzie więcej kasy dadzą. Ale do końca mistrzostw jeszcze kupa czasu.

Hako napisał(a):
Po pierwsze Kubica jeździ gównem w porównaniu z Ferrari i z McLarenem
BMW zawsze było w czołówce.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Formuła 1 - 2007
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook